Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Mevcut Fiyatı 259.95 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Hakkında yaklaşık 2583 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Detaylı Bilgi

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Ürününün Satıcısı, Colgate Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet ürününü 259.95 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Kullanıcı Yorumları
259.95 Tl ye satışta olan Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2583 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: İndirime girdikce stok yapmak lazim
İsim: A** A**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kişisel Bakım Merkezi

Yorum: Stok yaptım her zaman kullandığım ürünler hızlı kargo teslimat uygun fiyat teşekkür ederim ☺
İsim: Mehria N.
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: indirimdeyken stok yapmistm
İsim: **** ****
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: indirimde aldık stok yapmak için çok iyi oldu.
İsim: H** K**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: cok severek kullandigimiz bir urun, direk stok yaptik. 250ml nin boyutlari gezi cantamiz icin cok kullanisli. tavsiye ederiz.
İsim: C** Y**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Hakime tavsiye ederim Ben 2 paket sipariş verdim arkadaşlarıma da hediye ettim
İsim: Mohiraxon M.
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Kargo gayet hızlı ve sağlam bir şekilde getirdi stok yapmalık
İsim: M** O**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: stok yapmayı sever olduk fiyatlar makul olunca.
İsim: C** E**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: bu ürün belli zaten çok iyi , sürekli stok yapıyoruz,kargo için de çok teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Fiyatı çok uygun stok yaptım
İsim: B** D**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Harika indirimdeyken aldm stok yaptm.
İsim: C** A**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Ürün harika fiyatı da piyasada ki en uygunu sürekli ailecek kullanıyoruz. alıp stok yaptım
İsim: B** Y**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: İndirimdeyken alıp stokladım çok iyi
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Piyasaya göre fiyatı çok uygun stok yapmak için birebir hepsi sağlam geldi 👌🏻
İsim: E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Şubat 2023

Yorum: stok yapmak için birebir
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: indirimdeyken almıştım çok memnunum
İsim: H** K**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: Annem için aldım mentol oranı gayet ideal diğer markalara göre daha kullanışlı
İsim: ö** A**
Tarih: 23 Kasım 2022
Satıcı: ISIK

Yorum: İndirimde stok yapmalık
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Şubat 2023

Yorum: cok ferah stok yapilmali
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Güzel bir kampanya döneminde almıştım. Halendir kullanıyoruz. Alkollü olmaması da bize daha uygun. Güzel ürün :)
İsim: Yunus E. A.
Tarih: 21 Nisan 2022
Satıcı: SHOPELZ

Yorum: indirimden aldım avantajı
İsim: N** G**
Tarih: 13 Mart 2022

Yorum: indirim de aldım stok yaptım çok ferah çok güzel
İsim: Evin y.
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Çok Iyi stok yapmalık
İsim: M** Ç**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Stok yapılması gereken bir ürün ailecek kullanıyoruz
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: çok uygun fiata aldım marka bilindik kalite belli satıcıya teşekkürler stoklu yaşıyoruz hayat pahalılığından artık uygun bulduk mu kenara 😃
İsim: N** K**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: stok yapmaya çalışacağım teşekkür ederim paketleme mükemmeldi kargolama hızı da mükemmeldi
İsim: I** U**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: güzel biraz daha stok yapacağım ağzımız ferahlıyor
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: stok yapıyoruz uygun fiyat
İsim: S** N**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Ilk kez colgate marka aldım. 4 adet olarak fiyat gayet makûl. Ilk kullanımda beğendim. Fiyat düştükçe stoklanabilir kesinlikle.
İsim: K** S**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Çok güzeller hem de bu fiyata. İndirimde kesinlikle stoklanmalı.
Tarih: 29 Mart 2023

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kaç adet geliyor kafa karışıklığı olmasın
Cevap: Merhabalar, ürün içeriğinde 2 adet 500 ml ve 2 adet 250 ml gönderimi sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ben yeni diş tedavisi oldum oldukça acılıydı. Bu ürünleri almak istiyorum. Lütfen sağlam paketlemeye özen gösterirseniz çok sevinirim. Tesekkur ederim 🌸
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin kontrolleri sağlanıp, gönderimi yapılmaktadır. Dikkatli ve özenle çalışmaktayız. Teşekkür ederiz.

Soru: Kaç adet yolluyorsunuz Acaba
Cevap: Merhaba, 2 adet 500 Ml - 2 adet 250 ml olmak üzere 4 parça ürün içermektedir.

Soru: Merhaba iki ürünün içinde de florür var mı
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürün florür içermektedir. Teşekkür ederiz.

Soru: mavi olanlar 500 ml dimi
Cevap: Merhabalar, evet görseldeki gibidir. Teşekkür ederiz.

Soru: 2 tanemi biri büyük biri küçük şeklinde yoksa 4 tanemi resimdeki gibi
Cevap: Merhabalar, Resimde gördüğünüz gibi ilgili ürün seti, biri 500 ml ve diğeri 250 ml olmak üzere iki farklı boyutta ağız çalkalama suyunu içermektedir. Set içerisinde toplamda 2 adet ürün bulunmaktadır; büyük boy olan 500 ml ve küçük boy olan 250 ml'lik iki adet ağız çalkalama suyu. Teşekkür ederiz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo veya Mng kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba, nasıl kullanıyor
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, kapak içerisine dökülür ve ağız içerisinde gargara yapılarak çıkarılır. Yutulmaması gerekmektedir. Teşekkür ederiz

Soru: Merhaba ağız kokusu önler mi günde kaç defa kullanabiliriz
Cevap: merhaba değerli üyemiz tercih edebilirsiniz teşekkür ederiz.

Soru: agiz kokusu için onerilirmi
Cevap: Evet efendim.

Soru: merhabalar paket içeriği nedir toplam kaç ml kaç adet geliyor
Cevap: Merhaba değerli üyemiz, ilgili ürün paket içeriği Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 Ml + Plax Taze Nane 250 Ml X 2 Adet gönderimi sağlanacaktır .Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba çürük oluşmasını engelliyor mu ?
Cevap: Merhabalar,Çürüklere karşı Plağa Florür içerir.Bakteri plağına karşı savaşır ve zararlı etkilerini azaltmak için 7/24 KORUMA KALKANI oluşturur.Teşekkür ederiz

Soru: Toplam kaç ürün geliyor
Cevap: 2 adet 250 ml ürün gönderilmektedir.Toplamda 500 ml

Soru: ağız kokusunu giderir mi ve kaç saat etkili
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; ağız kokusuna karşı kullanıma uygundur. Teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz.

Soru: Üstünde yazıyor ama emin olmak için soruyorum. Bu sorduğum bütün ürünler ALKOLSÜZ değil mi?
Cevap: Merhabalar, Evet, sormuş olduğunuz ürünler alkolsüz formüle sahiptir. İlgili ürünlerimiz, ağız bakımı sağlarken alkol içermeyen bir içeriğe sahip olup, kullanıcıların ferah bir nefes almasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ürün etiketinde ve açıklamasında da belirtildiği gibi, bu ürünler alkol içermez ve bu özellikleriyle tercih edilmektedir. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo veya Mng kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Soru: 2 adet 500 ml lik 2 adet 250 ml lik olmak üzere 3 adet ürün geliyor, değil mi?
Cevap: Merhabalar 2 adet 500 ml, 2 adet 250 ml toplamda 4 ürün geliyor

Soru: Paket içeriği 2 tane 500ml 2 tane 250ml olarak mi gönderiliyor?
Cevap: Merhabalar, ürün içeriğinde 2 adet 500 ml ve 2 adet 250 ml gönderimi sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba kaç adet gönderiyosunuz

Soru: 14 yaşındayım kullanabilirmiyim ayrıca hangi kargo firmasıyla gönderiryorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Yaş sınırı belirtilmemiştir. Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo veya Mng kargo ile gönderim yapılmaktadır. Teşekkür ederiz.

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet Görsel Galerisi

Plax Nane Ferahlığı Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Plax Taze Nane 250 ml X 2 Adet En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Gulsah Kozmetik 0 13

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü