Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Alınmaya Değer Mi?
Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Güncel Satış Fiyatı 295.78 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Hakkında yaklaşık 9459 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Teknik Bilgiler

İtalyan kadınının derinliğinin simgesi La Rocca. Aqua di Polo’nun yeni kokusu La Rocca baştan çıkarıcı ve bağımlılık yaratan etkisiyle yeni vaz geçilmeziniz olmaya aday. Açılış notalarındaki kırmızı kara biber ile dengelenmiş tatlı portakal çiçeği ve armut ağacı notaları orta seviyede yerini kadınsı başta çıkarıcı karakterli kahve, yasemin ve acı bademe bırakmaktadır. Alt notalarda ise tutku ve şehvetin tatlı tonları vanilya, sedir ağacı ile kaşmir ağacı bu yeni başyapıtın karakterini ortaya koyuyor. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Ürününün Satıcısı, Aqua Di Polo 1987 Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü ürününü 295.78 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Kullanıcı Geri Bildirimleri
295.78 Tl ye satışta olan Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9459 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kokusuna hayran kaldım, indirime girdikçe stoklayacagim bir ürün kesinlikle alın aldırın 👏💯🌺🥰
İsim: N** İ**
Tarih: 21 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Aqua di Polo

Yorum: stokladigim bı parfüm kokusunu çok begeniyorum
İsim: Ayşe i.
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Kokusu o kadar güzelki indirime geldikçe stok yapıyorummm
İsim: M** A**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: alın aldırın her indirimde stok yapıyorum
İsim: güneş a.
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: sürekli sipariş verdiğim bir firma kaliteli ve güzel bir koku efsane stok yapacağız yine
İsim: **** ****
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Kokusuna bayıldım kendim aldım aldığım gibi de aldırdım stok yapmıştım indirime girerse tekrar almayı düşünüyorum
İsim: Ebru G.
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: daha önce denemek için küçüklerinden almıştım kokusuna bayılınca indirimdeyken 2tane aldım hemen ayrıca kargo da çok hızlı 👏👏
Tarih: 05 Temmuz 2021

Yorum: ben indirimde aldım kokusuna bayildimmmmmmmm fiyatı düşünce stok yapicagim
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: hayatımda gordugum en guzel koku stokladım
İsim: y** p**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Favori parfümüm artık bu. İndirime girince stoklayacağım 😍😍😍
İsim: r** S**
Tarih: 01 Ocak 2022

Yorum: bayıldım muhteşem bı koku indirimde bulunca stok yaptım eşe dosta hediye ediyorum
İsim: S** G**
Tarih: 20 Ekim 2021

Yorum: Muhteşem koku indirimdeyken almıştım tekrar stok yapmayı düşünüyorum
İsim: E** K**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: çok severek kullandığım bir koku oldu indirimde stoklanır
İsim: Ş** T**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Stoklamak için aldım indirimde mükemmel parfüm
İsim: N** T**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: zaten Daha önce de defalarca aldım stokladığım bir Üründü kokusuna gerçekten bayılıyorum Hem fiyat olarak uygun hem de kokusu Şahane ve kalıcı da aslında. Çok da fazla tazelemeye gerek kalmadan herkesin beğeni beğenisini de alıyor aynı zamanda çok beğeniyorum ve almaya da devam edeceğim
İsim: A** B**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bir kokusu var indirime girdikçe alın stok yapın derim
İsim: N** Ç**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: İndirime girdikçe stokladığım bir parfüm. Kesinlikle kokusu ve kalıcığı mükemmel.
İsim: E** A**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: ben kokusuna bayıldım çok teşekkürler indirim den aldım tekrar alacağım bundan sonraki parfümüm 👍🌺🥰
İsim: Ö** M**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Cokkk çekici bir koku inanılmaz güzel ben stok yaptım kalicigi da çok iyi
İsim: C** H**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: kokusu aşırı güzel indirimde aldım stoklamayı düşünüyorum
İsim: E** K**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: indirimde almıştım stok yaptım efsane
İsim: K** S**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Çok sever kullanıyorum kokusunu çok seviyorum bittikçe stok yapıyorum 😊💙
İsim: e** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mart 2023

Yorum: mükemmel bir parfüm hem hafif hem çok hoş kokusu uzun süredir kullanıyorum indirimdeyken yine stok yaptım kesinlikle denenmeli
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: kokusu müthiş alın aldırın hediye alın Stok yaptım ben
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: güzel bir ürün eşime aldım çok memnun kaldi
Tarih: 13 Temmuz 2021

Yorum: Tam kış kokusu
İsim: S** C**
Tarih: 07 Ocak 2022

Yorum: İndirimli fiyatı ve bu ürünü kaçırmayın 2 yıldır kullandığım bir parfüm kargo da hızlıydı teşekkürler trendyol...
İsim: n** s** i**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: indirimde ikinci ürün 1tl oluyor dört tane alıp stokluyorum, kokusu güzel kalıcılık orta sık tazelerseniz gün boyu kalır
İsim: E** G**
Tarih: 29 Haziran 2021

Yorum: Çok bedendik kızıma da aldım oda çok beğendi ağır bir kokusu yok normalde farfum kokularını pek beğenmem ama buna bayildim
İsim: Selime Ö.
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: Çok beğenerek kullandığım bir marka daha önce başka kokusunu beğendiğim için bunu da denemek istedim indirim+kuponla bir tanesi 65 tl ye denk geldi kokusu yine harika ötesi tatlı bir koku çokta kalıcı kesinlikle tavsiye ediyorum:))
İsim: S** K**
Tarih: 20 Mart 2023

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba parfümün testırı varmı alsam testırınıda gönderseniz her parfümü kullanamıyorum alerjim var
Cevap: Merhaba,üründe tester gönderimimiz bulunmamaktadır. Güzel günler dileriz.

Soru: La rocca ile arasındaki fark nedir? Bu parfümün fiyatı daha yüksek sebebi nedir acaba?
Cevap: Merhaba diğer ürün kampanyadadır efendim. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Trendyol Express,PTT kargo ve Sendeo kargo ile çalışıyoruz. Sağlıklı günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü alıcam ama bana acil lazım ne zamana gelir elime kayserideyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Sipariş onayı ardından en erken 48 saat içerisinde kargo çıkışı yapılması planlanmaktadır. Kargo yoğunluğuna bağlı olarak teslimatlar yapılacaktır uygulama üzerinde tahmini teslimat süreleri belirtilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Koku içeriği nedir ve kış kokusu mu, çiçekli mi yoksa baharatlı mı bir koku
Cevap: Merhaba, çiçeksi koku efendim. İyi akşamlar dileriz.

Soru: kokusu nasıl
Cevap: Merhaba, çiçeksi ve hafif şekerli iyi günler dileriz.

Soru: Hangi Kargo şirketi ile calisiyorsunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol Express,PTT kargo ve Sendeo kargo ile çalışıyoruz. Sağlıklı günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 2. ürünü nasıl 1tlye alabilirim
Cevap: Merhaba,İlginiz için teşekkür ederiz şuan kupon fırsatları ile aynı oranda indirim sağlıyoruz.Değerlendirmenizi tavsiye ederiz.Keyifli alışverişler dileriz..

Soru: pearly yok mi
Cevap: Merhaba.Hayır sadece Plwmnpr La Rocca kaldı. sağlıklı günler

Soru: Parfümün numarası nedir acaba?
Cevap: Merhaba ürün kodu PLWMNPR efendim. İyi günler dileriz

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ve PTT kargo ile çalışıyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba bu parfümün pembesi vardı arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, Sense vanilya ağırlıklı çiçeksi koku iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba parfümü gratiste gördüm orda ki kutunun üzerinde mıellr diye de yazıyordu fark var mı?
Cevap: Merhaba, aynı koku efendim. İyi günler dileriz.

Soru: içerik parfüm notalarını gördüm fakat emin olamadım, beyaz tene gidecek bir parfüm mü?
Cevap: Merhaba, çiçeksi ve şekerlidir. Tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: hangi kargo ile geliyor hediye var mı
Cevap: Merhaba aras kargo hediye yok.

Soru: merhaba iyi günler hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz acaba

Soru: Merhaba, hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz acaba?
Cevap: Merhaba, Trendyol Express , Aras ve PTT kargo ile çalışıyoruz.

Soru: orıflame amber elıxır mystery parfümünün muadili var mı
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz.Koku içeriği açıklamalarda belirtilmiştir başka bir kokunun müadili değildir efendim.Orijinal kendi parfümlerimizdir iyi günler dileriz.

Soru: parfüm almak istiyorum mağazanızdan ama kesinlikle şekerli ve cicekimsi koku istemiyorum. Erkeksi de olabilir. önerebileceğiniz bi koku var mı acaba ya da bu ürün anlattığım özelliklere uyar mı? lütfen yardimci olur musunuzz
Cevap: Merhaba soru geçmişinizi görüntüleyemiyoruz sorunuzu tekrar iletir misiniz ?

Soru: Üstünde kargo bedava yazmasina rağmen sepete ekleyince neden kargo bedeli de istiyor???
Cevap: merhaba 50 tl üzeri ücretsiz kargo efendim

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü Ürüne Ait Resimler

Plwmnpr La Rocca 50ml Edp Kadın Parfümü En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü