Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gulfidan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
581
0
0
Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Alınır Mı?
Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Şu Andaki Değeri 124.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Kullanıcılar Memnun Mu?

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Hakkında yaklaşık 47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Ürün Bilgisi

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk ürününü 124.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk En Son Yapılan Yorumlar
124.0 Tl ye satışta olan Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: kendi bebeninizi alınız çok güzel
İsim: Y** Y**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Mistirik

Yorum: Ürünü çok güzel fakat kesinlikle 1 beden büyüm alınması gerek
İsim: Merve Ç.
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kendi bedeninizi alın başarılı
İsim: A** G**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Tam beden aldım rahat ve iz belli etmiyor
İsim: A** ş** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Haziran 2024

Yorum: bayıldımm karo çok hızlı itinayla paketlenmiş hijyenik
İsim: **** ****
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Bir beden küçük tercih edin çok güzel dikişsiz bi külot
İsim: D** E**
Beden: 01 Nisan 2023

Yorum: Çok kaliteli, bir daha alacağım
İsim: Y** K**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: güzel begendim
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: ürün güzel
Tarih: 20 Aralık 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok beğendim 👍👍👍
İsim: Hayriye S.
Tarih: 03 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Güzel başarılı bedeninizi alın
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: çok güzel:)
İsim: E** B**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Oldukça kaliteli
İsim: Ş** K**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: gayet iyi bir topluyor
İsim: S** N** Ö**
Beden: 04 Aralık 2022

Yorum: Beğendim güzel bir ürün
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı
İsim: g** y**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü taylarımın altından belli olmasın diye almıştım ama tanga modeli almak daha mantıklıymış çünkü bu model toparlanıyor ve biraz belli oluyor
İsim: S** Ö** G**
Beden: 24 Kasım 2021

Yorum: ürün kaliteli ve kumaşı güzel ancak bedeni sarsın diye yapışkan gibi şeritler var içinde tam kilonuza göre almanızı tavsiye ederim çünkü o kısımlar sıkıyor onun dışında çok güzel toparlıyor göbeği ve kalçayı gayet rahat ve kumaşı kaliteli
İsim: Y** D**
Tarih: 21 Aralık 2021

Yorum: Çok yüksek bel değil, ancak silikonlu olması sebebiyle kayma vs yapmıyor .
İsim: t** g**
Beden: 19 Ocak 2023

Yorum: Toparlama kaldırmaz gibi bir özelliği yok. Dikiş belli etmeyen iç çamaşırı olarak düşünebilirsiniz sadece.
İsim: P** G** Ç**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: korseli yapısıyla sıkıca sarıyor ve çok rahat pantolonlarda iz yapmıyor
İsim: z** y**
Beden: 12 Temmuz 2023

Yorum: Asla kaydırmıyor. Çok iyi. Korse değil yalnız.
İsim: A** G**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Hiç bir özelliği yok.gereksiz
İsim: S** T**
Beden: 19 Kasım 2021

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Bato ne demek?
Cevap: Batı külot demek efendim toplayıcı olarak geçer

Soru: Fotografta hic sıkı gibi durmuyor. Basende küçülme saglar mi acaba?
Cevap: bu model alabileceğiniz en rahat korse modelidir.dikişsiz ve lazer kesim olduğu için genelde taytların yada ince elbiselerin altına giyiliyor iz yapmaması için,daha sıkı örme korseler ve trenyol mağazamızı ziyaret edebilrsiniz efendim. ürünlerimizin orjinal videoları görmek isteyen müşterilemize ıstgram üzerinden video gönderimi sağlıyoruz MİSTİRİK

Soru: Merhaba 1.70 boy 59 kg hangi beden almalıyım?
Cevap: Sıkı olsun derseniz s beden alabilirsiniz daha rahat olsun derseniz m beden alabilirsiniz efendim

Soru: 1.60 boy 62 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: m beden alabilirsiniz efendim

Soru: Toparlayıcı özelliği var mı? göbek kapatır mı?
Cevap: Merhaba efendim ürün hafif toparlayıcıdır ddaha sıkı model için mağazamızda bulunana mabet moncorno veya montela modellerine göz atabilrsiniz

Soru: 152 57, 5 kg hangi beden olur
Cevap: M beden alabilirsiniz efendim

Soru: 1.68 59kilo için hangi beden almalıyız
Cevap: m beden alabilirsiniz efendim

Soru: urunu l aldim yanlışlikla m olarak gönderim yapabilirmisiniz
Cevap: merhaba efendm sipariş numaranız ve isim soy isimle birllkde urunu l aldim yanlışlikla m olarak gönderim yapabilirmisiniz bu mesajınızı yazarmısınız ona göre kayıt oluşturayım hemen :)

Soru: Merhabalar 67 kiloyum 165 boyum kaç beden almalıyım
Cevap: merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz M beden daha rahat olmasını isterseniz L beden tercih edebilirsiniz. Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: Dar elbise altında iz yapar mı
Cevap: iz yapmaz efendim.

Soru: ne zmn elimde olur hafta sonuna lazım. bugun alsam
Cevap: şimdi sipariş verirseniz kargonuz bugun çıkar cuma günene kadar gelmiş olur efendim

Soru: beden ne tercih edilmeli.40 beden giyiyorum.Degistirme var mı?
Cevap: L beden alabilirsiniz,ürün kullanılmadığı sürece değişim ve iade var efendim

Soru: Merhaba korsenin boy uzunluğu kaç cm acaba
Cevap: efendim bedenlere göre farklılık gösteriyor .

Soru: Merhaba ürünün kumaşı ne . 140 Boyun dayım 60 kg hangi bedeni alıyım.
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim Korse kumaş %80 Poliamit %20 elestan Mağazamızdaki ürünlerin orijinal videoları eklidir efendim dilerseniz orijinal hallerine bakabilirsiniz

Soru: Merhabalar ben 36 beden veya s giyiniyorum ama baya toparlasın istiyorum xs mi aliyim ??
Cevap: Xs beden alabilirsiniz efendim

Soru: 1.60 boy 58 kilo için hangi beden tercih etmeliyim
Cevap: S beden uygun efendim sizlere.

Soru: merhaba boy 160 kilo 62 basen 106 aşırı sıkmasın istiyorum kaç almalıyım?
Cevap: M beden alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba 164 boy 60 kg için hangi bedeni tercih etmeliyim,alt karnı toparlar mı
Cevap: Merhaba efendim; bu üründe Beden olarak M-38 beden tercih edebilirsiniz. ☺ Bizleri takip ederseniz 10tl indirim kuponu hesabınıza tanımlanacaktır.☺ Çok daha sıkı olsun istersenz S beden tercih edebilrsnz bu ürün yarımdır yani yüksek bel değildir alt karın kısmını toparlar ama daha sıkı bir toparlayıcı istiyorsanız mutlaka slip yüksek bel korse tercih edin derim. Bu ve baktıgınız bel toparlayıcı külot ürünleri hafif toparlayıcı kategoridedir.

Soru: Merhaba, 1.75 boy, 96 kilo için kaç beden almalıyız? Teşekkürler.
Cevap: 2xl beden alabilirsiniz efendim

Soru: 44 bedenim göbek toparlamak için 42 bedenmi tercih etmeliyim
Cevap: Boy kilo nedir efendim.

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk Detaylı Fotoğraflar

Polfa Lazer Kesim Bato Külot Korse Toparlayıcı Silikonlu Bel Ten Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü