Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört En Ucuzu Nerede Bulunur?
Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Güncel Fiyatı 399.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Hakkında yaklaşık 219 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Teknik Bilgiler

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Ürününün Satıcısı, Kiğılı Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört ürününü 399.99 Tl'den Satılmaktadır.

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Kullanıcı Yorumları Nasıl?
399.99 Tl ye satışta olan Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
219 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Sevgilime çok yakıştı tam beden alın
İsim: S** Ö**
Tarih: 27 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kiğılı

Yorum: Tam benden tercıh edebılırsınız.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Kumaşı gayet güzel yumuşak bir kumaş.180cm. boy 80kg. M beden aldım regular kesim olduğu için biraz bol olabilir ama yine de bedeninizi alın.
İsim: C** M**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Baba aldım tam beden çok beğendi
İsim: M** D**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: sevgilime aldım çok güzel
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: eşime aldım cok güzel
İsim: Ö** S**
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Beden:L

Yorum: 2 adet aldım. 1in L digerini Xl almışdım. L beden güzel kaldı
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: eşime aldım çok sevdi gayet güzel de çıktı kargo da hızlıydı
İsim: e** d**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel ve kumaşı yumuşak on numara elinize sağlık
İsim: K** K**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Ürün cok şık ve rahat , tam kalip bedeninize gore alin.
İsim: S** M** H**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Mikemmel duruyor
İsim: M** Ö**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Kumaşı güzel,eşim üçün aldım çox beyendi.tam beden alına bilir.kaliteli bir ürün.
İsim: Leyla A.
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğenildi
İsim: T** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2024

Yorum: Stok yapin kesinlikle
İsim: R** N**
Tarih: 29 Haziran 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: çox gözəl idi ölçüsü tam geldi.
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: çok güzel ürün
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Harika bi Ürün. tirentyola ve satıcıya tşkler . tam bedenizi alın
İsim: F** D**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel ama yanlış beden sipariş etmişim
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: 1.76 boy 76 kg M beden aldım güzel oldu ama kol tarafı büyük
İsim: m** b**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel çok şık bi ürün tam beden alın hem spor hem klasik duruyor harika bi ürün
İsim: Y** E**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: harika bir ürün yumuşacık cekme, esneme yapmadi tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: p** s**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı güzel ama sanki kolundaki lacivert kısımlar azıcık dar
İsim: e** t**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: mükemmel dokusu kalıbı
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim
İsim: S** K**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel geldi fakat iç gösteriyor diye iade etmek zorunda kaldık

Yorum: merhabalar.Eşime evlilik yıldönümümüz için bu tişörtü aldım.Ürüne güvendiğim için açma gereği duymadım.Eşime hediye ettim.Maalesef ürün defolu ve lekeli çıktı.Zamanı geçtiği için iade ya da değişim yapamadım.Mağdur oldum.Kiğılı kalitesinden böyle bişey beklemezdim çok üzüldüm 😔😔
İsim: M** A**
Beden: Beden:S

Yorum: Parasına göre çok iyi.
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Ürün ilk yıkamada çekti
İsim: Salim c. b.
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Azərbaycandan aldım material yaxşıdı amma çox cox coxx tesufki razmer demek olarki ferqlidi . M razmer ele m geldiki ele bil XXL di .sanki böyük olculere M etiketi yazıb yapışdırıblar . kim alacaqsa ona uygün alsın
İsim: S** E**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel ve kaliteli bir ürün. dokusu kumaşı şahane. Hem şık hem spor görünüyor. Tam beden alınabilir.
İsim: h** t**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhaba. Kalibi nasil?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz ürün regular fit ,klasik kalıptır. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 29 cm kol kalinligi var L alicam herhangi bir kopma yasar miyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: Selam.ben bu kiyafeti kendi kutusunda almak istiyorum.hediyyelik.sifarisde mumkummu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI 'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Siparişiniz özenle paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Trendyol satış platformunda hediye paketi ve notu uygulamamız bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar ben bu ürünü isticem fakat hediye olcak güzel bir paketleme ile gönderebilirmisiniz bana
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI 'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Siparişiniz özenle paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Trendyol satış platformunda hediye paketi ve notu uygulamamız bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Kutusunda mi gonderiliyor? Hediyye alicam. Bir de slim fit mi normalmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Trendyol satış platformunda Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır. Siparişleriniz özenle hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar ürün yapışsın istemiyorum göğüsler belli olsun istemiyorum bol olsun istiyorum acaba ürün öyle midir yoksa yapışıyor mu 96 kilo kaç beden almam gerekli
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: Merhaba S beden 14 yaşlı çocuğa olurmu? 43 klo birine

Soru: Selam Ben 50tl kpon kazandim simdi nasil kulana bilirim?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile alakalı Trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba iyi aksamlar kg 105 boy 1.78 hangi beden olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi XL bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 164 kilo 68 hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi S bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kilo: 90 -100 - Boy: 1.68 hangi bedeni almalıyım.
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi XL bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. 90 kq bir insan icin kac beden sifariş etmek gerekdir?

Soru: selam, ürün boyu kac?

Soru: Merhaba 1.70 boy, 75-80 kilo hangi beden olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi L bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hayırlı işler boy 1.65 cm kilo 78 hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi L bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba boy 1,75 beden 82kg hangi beden oluyor?,

Soru: Merhaba hediyye paketi yapiyormusunuz?

Soru: boy 1.70, kilo 90 hangi beden önerirsiniz, teşekkürler

Soru: selamün aleyküm boy 190 kilo 78

Soru: boy 1.85 kilo 90 hangi beden almaliyim

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört Ürüne Ait Resimler

Polo Yaka Regular Fit Desenli Pamuklu Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü