Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Satın Alır Mısınız?
Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Şu Anki Fiyat Aralığı 479.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Hakkında yaklaşık 573 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Detaylı Bilgi

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Ürününün Satıcısı, Kiğılı Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört ürününü 479.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Kullanıcı Geri Bildirimleri
479.99 Tl ye satışta olan Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
573 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: cok beğendim. tavsiye ederim. 175 75 kg M beden tam oldu
İsim: E** Ö**
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kiğılı

Yorum: Ürün çok güzel fakat bedeni bir beden küçük geldi erkek arkadasıma
İsim: **** ****
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: 1.87 sm, 100 kq. XL çok iyi oldu.
İsim: Cavid B.
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Boy:187cm

Yorum: kalıbı çok dar kendi bedeninizin 1 beden büyüğünü alın bence kalite olarak çok beğendim
İsim: C** P**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: 178 boy 98 kq sifaris XXL verdim tam uyğun geldi cok iyi
Tarih: 02 Temmuz 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Çok begendim tam beden alin
İsim: Ayten M.
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: çok beğendim. tam beden alınmalı
İsim: R** C**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: çok güzel çok beyendik tam beden Azərbaycandan selamlar
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Muhteşem tam beden alın
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Babama aldım ve mükemmel oldu çok severek giyiyor
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: Çooooox Gözəl!! Azərbaycandan sifariş verdim! 87 kilo bedene L aldım mühteşem!!!!Kığılı 1 numara! Gəncədən Salamlar!
Tarih: 25 Temmuz 2022
Beden: Beden:L

Yorum: kumaşı ve rengi çok güzel. tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** ı** Y**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: eşim için L beden aldım. M beden alsam daha iyi olacakmış kalıbı geniş 🙃
İsim: Y** K**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Güzel ürün ben büyük beden aldğım için iade edip küçük beden alacağım normal bedeniniz neyse onu alın
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: tam kigılıca mukemmel
İsim: S** A**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: Gayet memnun kaldık, eşime aldim severek giyiyor
İsim: H** G**
Tarih: 28 Ağustos 2022

Yorum: Eşime aldım çok kaliteli
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: babam için aldım. rengini ve dokusunu çok sevdik. tam beden tercih edebilirsiniz.
İsim: K** S**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Boyum 1.80 Kilom 95 ve L beden aldım. üzerimde tam oturdu (ne sıktı ne de bol geldi) diyebilirim. kumaş kalitesi çok iyi rengi çok iyi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Hızlı kargo
İsim: Serdal U.
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Babama aldım memnunum
İsim: Dilara A.
Tarih: 04 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: ürün çok kaliteli ve yumuşacik.
İsim: n** A**
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: Ürün harika canımın parçası ağbimin aldım harika kalitesi
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: Severek giyiyor erkek arkadaşım
İsim: G** Y**
Tarih: 21 Ağustos 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: hediye olarak almıştık kaliteli çok iyi geldi
İsim: F** U**
Tarih: 18 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: yumuşacık tiril tiril bir kumaşı var
İsim: O** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mayıs 2023

Yorum: ürün görsel de gözüktüğü gibi geldi kargoda çok hızlıydı çok da sağlam geldi Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: G** G**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Yıkanınca hemen sündü. O yüzden beğendik diyemem.
İsim: İ** B**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: ÇOK İYİ
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel ürün. Her detayı ile favori Polo tshirtüm oldu.
İsim: U** Ö** T**

Yorum: Yaka uçları hatalı
İsim: L** Ç**

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Merak Edilenler

Soru: 187 boy ceki 80 ?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi L bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.90 107 hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi XL bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 169 boy 70 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi M bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hediye paketi yapiyormusunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI 'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Siparişiniz özenle paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Trendyol satış platformunda hediye paketi ve notu uygulamamız bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi akşamlar tişörtlerde xs bedeniniz yokmu teşekkür ederim
Cevap: Değerli müşterimiz, öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI ’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün XS bedeni stoklarımızda bulunmamaktadır. Stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Ancak net bir tarih belirtememekteyiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 178 boy 99 kq hansı?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi XL bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 72 kılo normalde m gıyınen ne almam lazım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: bazı yorumlar da ilk yıkamada renk atmış. garanti verir misiniz böyle bişi olur mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün iç etiketinde yıkama talimatları mevcuttur. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde kullanım süresi uzar ve zarar görmez. Kuru temizleme tavsiye edilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 75 kilo birine kaç beden uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: Merhabalar 1 80 boy 90 kilo hangi beden alabilirim acaba ?

Soru: 183 boy,95 kilo hangi ölçü uyğun olur

Soru: Merhaba. Boy 175, kilo 85. Hangi beden uygun?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi L bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Damat bohçasına alıyorum kutulu göndermenizi rica edeceğim 🙏
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Kutusu bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba ürünü hangi kargo ile gönderiyorsunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Trendyol satış platformu olarak Sürat ve Trendyol Express kargo ile çalışmaktayız. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: 175 78 kilo kaç beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi M bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba,1.80 boy 107-110kq arası biri için hangi ölçü uygundur?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi XXL bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. 180 boy 75 kq, kaç beden olur ? çok dar sevmiyorum

Soru: merhaba. 3xl in omuzdan boyunu ogrenebilir miyim?

Soru: Merhaba! 50-52 giyiniliyor hangi beden uygundur? M yoksa XL

Soru: selam boy 1.77 kilo 72 hangi ölcüyü sifariş versem iyi olur

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört Ürün Resimleri

Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Nakışlı Süprem Pamuklu Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü