Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı En Düşük Fiyat Nerede

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Şu Andaki Fiyatı 5984.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Memnuniyet Durumu Nedir?

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Hakkında yaklaşık 788 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Açıklama Ve Özellikler

Pratikko Koşu Bandı >_x000D_
Gelişmiş tasarım ve üstün malzeme tasarımı ultra sessiz fırçası motor tasarımıyla alt kat komşumuz rahatsız olur mu derdine son._x000D_
LCD led ekran _x000D_
ayarlanabilir ışık seviyesi _x000D_
Akıllı uzaktan kumanda _x000D_
ulta ince tekerlekli tasarım _x000D_
toplam ağırlık 17,5 kg _x000D_
Maksimum taşıma kapasitesi 150 kg _x000D_
4wd şok emici süspansiyon sistemi _x000D_
sadece 0.06 m2 yer kaplar tek tuşla hızını arttırın yada düşürün kolay kontrol _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Adımsayar _x000D_
Var _x000D_
Ağırlık _x000D_
17,5 _x000D_
Bant Boyu _x000D_
120 cm _x000D_
Bant Ebatları _x000D_
120*41 _x000D_
Bant Genişliği _x000D_
41,5 cm _x000D_
Çalışma Tipi _x000D_
Elektrikli _x000D_
Dokunmatik Ekran _x000D_
Yok _x000D_
Ebatlar _x000D_
144*55*6, 144*55*6, 500mm _x000D_
Eğim _x000D_
Yok _x000D_
Katlanabilme _x000D_
Yok _x000D_
Masaj _x000D_
Yok _x000D_
Max.Hız _x000D_
0 - 6 km/s _x000D_
Motor Gücü _x000D_
1,25 hp _x000D_
Mp3 Çalar _x000D_
Yok _x000D_
Nabız Ölçme Sistemi _x000D_
Yok _x000D_
Program _x000D_
Var _x000D_
İdeal Taşıma Kapasitesi _x000D_
100 kg _x000D_
Vücut Yağ Oranı Ölçme _x000D_
Yok _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Ürününün Satıcısı, Pratikko Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı ürününü 5984.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
5984.9 Tl ye satışta olan Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
788 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürünü uzun zamandır takip ediyordum. Kasım indiriminde fiyatı görür görmez almaya karar verdim. Yorumlar biraz tereddüt ettirdi ancak hiç bir sorun yaşamadım. Evden çalışan bir e-ticaret personeli olduğumdan günde en az 9 saat oturuyoruz. Bundan dolayı 10 kilo almıştım. 3ü gitti bile 🤗 fırsat buldukça yürüyorum. Özellikle sabah kahvaltıdan önce açDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 20 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: pratikko

Yorum: Anneme aldım, 1,5 ay oldu. Günde 10 bin atıyor. 1,5 ayda diyetsiz 6 kilo verdi. 86dan 80e. Kış için çok güzel bir yatırım. 1,5 ay oldu kullanalı ve hiçbir arıza vs olmadı. Adım, kalori ve saat göstergeleri var. Özellikle adım olması çok iyi bir özellik bence. Kumanda ile çalışıyor. Ürünün tek olumsuz tarafı tutma yerinin katlanamıyor oluşu. YanlarıDevamını Oku
İsim: İ** O**
Tarih: 24 Ocak 2022

Yorum: kesinlikle çok memnunum 2700 e almıştım fiyat baya artmış
İsim: Z** D**
Tarih: 20 Kasım 2022
Satıcı: Maxilife

Yorum: Haziran ayında aldım 5 aydır kullanıyorum yorumlara bakarak çok çekimser almıştım çok şükür benimki gayet sağlam geldi ve bu zamana kadar bir sorun yaşamadım fotoda aticaktim ama telde arıza var atamıyorum tempolu yürüyüş için ideal
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: ürünü kullanidktan sonra yorum yapmak istedim gayet güzel kullanışlı fazla para verip almaya gerek yok kendim için aldım ailecek kullanıyoruz sorunsuz geldi teşekkür ederim 😊
İsim: m** ö**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Koşu bandım sağlam bir şekilde geldi.Hiç kırığı ya da eksiği yoktu tek faturayı göndermemişler.yağlamasını yapıp kullandım.ev için süper gayet yeterli bir hızda.Koltuğumun altına rahatlıkla sığdı.Ben çok beğendim herkese tavsiye ederim.
İsim: Sevil A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Şubat 2022

Yorum: Fiyat performansıda dahil üründen çok memnun kaldım....yer kaplaması ve sessizlik yönünden de oldukça başarılı...sipariş teslim süresi ve paketlemeside çok iyi. Teşekkür ederim
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: Kardeşime aldım çok beğendi kaliteli ürün
Tarih: 21 Eylül 2022

Yorum: İndirimlerde ilken almıştım,haftada üç kez binerek kullanıyorum,kullandıktan sonra yorum yapmak istedim gerçekten güzel ürün tavsiye ederim.
İsim: M** K**
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Herkese merhaba 😊 bir ürünü almadan önce sayfalarca araştıran videolar izleyen yorum okuyan bir eşim var 😄 bu ürünü almadan önce ne kadar araştırma yaptığımızı söylememe gerek yok diye düşünüyorum 🙈 arkadaşlar satıcılar farklı ama ütün aynı sitede oturuyorum yürüyüş alanım çok güzel ve imkanım var fakat soğukhavalarda ne yazıkki bu mümkün değilDevamını Oku
İsim: gülten Z.
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: satıcıya öncelikle teşekkür ederim çok hızlı ve paketinde tüm aksamlariyla gönderdiği için , 1 günde elimdeydi başta sistemini anlayamadım ama 10 dkda kurulumunu yaptım hatta kullanmaya dahi başladım sabah ve akşam 1er saat yürüyorum 9 kilo fazlamı yaza kadar diyet yürüyüşle atmayı planlıyorum spor salonuna gitmeye üşendigim hatta sitenin bahçeDevamını Oku
İsim: D** B**
Tarih: 02 Ocak 2022

Yorum: Ürünü bir haftadır kullanıyorum sabah yarım saat akşam yarım saat yürüyüş yapıyorum düzenle gayet çok sessiz çalışıyor masamın altına koydum yer kaplamıyor çok memnunum teşekkür ederim koşma modu var 6 ya aldığımızda yeteri kadar koşuyorsun
İsim: Melek E.
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: kullanmadan yorum yapmak istemedim neredeyse bi ay oldu alali hic bir sıkıntı yaşamadım suanlik hergun 55 dk 4.5 ayarda mutlaka yürüyorum direk fişten değil önce kuman dadan sonra bandın dugmesinden kapatıyorum daha uzun ömürlü olur cok pratik istediğim yere surulegim ordan yapiyorm sporumu 25 dk dan sonra bant yeri surtmeye bağlı olarak ısınıyor kDevamını Oku
İsim: D** g**
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: çok hızlı teslimat gayet sağlam ve kullanışlı bir ürün tavsiye ederim
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: Ablama hediye olarak almıştım çok memnun kaldı
İsim: E** A**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: üründen çok memnunum 3 ay oldu alalı 1.76 boyunda 106 kiloyum sorunsuz çalışıyor. haftada 3-4 kere kullunıyorum. 40 dakika sonra ürün duruyor hız ayarı 6 kademeye kadar . durduktan sonra yeniden başlatabilirsiniz fakat bence bu tarz ürün için 40 dk dan sonra dinlendirme şart. bide koşmak için ideal değil bence tempolu yürüyüş içir ideal.
İsim: p** e**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Çok kaliteli bir ürün annem için aldık hız ayarı ideal çok çok hızlanmıyor
İsim: K** K**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM MÜKEMMEL
İsim: RESUL A.
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: boyum 1.77 kg 79. ürünü alırken tedirgin olduğum bir şey adım atarken bacak Boyuma yetişir mi diye. çünkü görselde çok küçük görünüyor. geldi görseldekinden daha uzun. bir kere kullandım 45 dakika çok ses çıkarmasından korkuyordum ses fazla çıkmıyor. güzel bir ürüne benziyor. umarım memnun kalırım Umarım uzun bir süre kullanabilirim bu arada kuryDevamını Oku
İsim: M** E** B**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Satıcı: Alfa Soylu

Yorum: daha önce kendim için almıştım şimdi de annem için sipariş ettim muhteşem bir şey her gün en az bir saat yürüyüş yapıyorum ve dört aydır hiçbir şey olmadı
İsim: Vildan Ş.
Beden: 28 Nisan 2022

Yorum: İndirimdeyken aldım sesi biraz var ama çokta rahatsız edici bi ses değil güzel ürün
İsim: K** T**
Tarih: 29 Eylül 2021

Yorum: Kumandasiyla kolay kullanim, kumanda türkce. Neredeyse hafif tempolu kosu kadar hizlaniyor. Diger yürüyüs bantlarına göre oldukca sessiz. Uygun fiyatlı ve hafif de. Yagı vs icinde geliyor. Cok memnun kaldim. Hasarsiz teslimatiniz icin de çok teşekkürler.
İsim: B** A** K**
Tarih: 14 Mart 2022
Satıcı: DNCSTORE

Yorum: Biz çok memnunuz arkadaşlar eşimle aldık ses konusunda çok tereddütlerimiz vardı ama çok güzel sessiz bir ürün bu fiyata alınabilecek kalite üstü bir şey. Herkese tafsiye ederim❤
İsim: E** G** D**
Tarih: 27 Temmuz 2023
Satıcı: Alfa Soylu

Yorum: Kullnıslı pratık
İsim: T** O**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: ürünü allalı 8 ay oldu çok memnunum teşekürler.
İsim: F** B** S**
Beden: 26 Ocak 2023

Yorum: sorunsuz geldi çok beğendimmmm :)
İsim: S** d**
Tarih: 22 Şubat 2022

Yorum: Ürünü alalı üç ay oldu biraz kullanıp yazmak istedim. Memnun kaldım cok inceleyerek almştm yorumları cok okudum fakat kimse yazmamış ben yazıyorum 40 dakika dolunca kendiliğinden kapanıyor bence bu sorun değil kendini 40 dakikaya odaklıyorsn inmeden yürüyorsun 40 dakika en azından ben öyle yapıyorum zaten fazlası fazla yoruyor gün içerisinde iki keDevamını Oku
Tarih: 17 Mart 2022

Yorum: kullanışlı beğendik , koşu değil ama tempolu yürüyüş bandı diyelim daha doğru olur , işimizi görüyor çok da faydalı , tavsiye ederim...
İsim: I** A**
Tarih: 27 Mart 2022

Yorum: Gayet sağlam geldi
İsim: B** U**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: sorunsuz geldi, teşekkürler
İsim: A** O**
Tarih: 22 Ocak 2023

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ürünü kumandasız cihaz üzerinden çalıştırabiliyor muyuz, kumandasız özellikleri aktif oluyor mu birde bant boyu mu 120 cm yoksa alt toplam taban uzunluğu mu?
Cevap: merhaba efendim, kumandasız çalışmaz, 40-50cm genişlik 1,65 uzunluktur

Soru: Merhabalar ürün şarjla mı çalışıyor yorumlar gayet iyi görünmekte ama kullanım hakkında net bilgi verirseniz şimdiden teşekkürler
Cevap: merhaba ürün elektirk ile çalışıyor ürünün alındaki kısımda ürün ile alakalı bilgilere ulaşabilirisniz

Soru: yağ gerekiyormu
Cevap: efendim ayda bir makine yağı ile yağlayınız

Soru: Adımsayar varmı
Cevap: Merhaba adımsayar yoktur

Soru: Mrb. Ben koşu bandınizi satın aldım. Açıklamada yazıldığı gibi LCD ekran yoktu. Ayriyetten, 2 yıl garanti belgesi de gelmedi.
Cevap: Merhaba efendim, ürün üzerinde ekran bulunmakta faturası garanti belgesi olarak geçmektedir. Ekran hız göstergesinin bulunduğu yerdir.

Soru: Garanti belgesi gönderiyomusunuz
Cevap: Faturası garanti yerine geçmektedir

Soru: indirim yapiyormusunuz
Cevap: malesef şuanda indirim yok

Soru: 120 kg taşır mı
Cevap: merhaba evet taşır

Soru: Yuruyus bandin kumandasiyla hiz ayarlarini ve yuruyus bandini calistiramiyorum. Prize taktigimda isik yaniyor ekranda ama kumandada hiz a bastihimda baslamiyor makine. Kumandanin pilinden sanip pilide degistirdim ama hala ayni. Garanti icin kimi aricam ve sorunu nasil cozebilirim? Tsk ederim
Cevap: trendyol üzerinden sorunlu ürün talebi oluşturunuz

Soru: nasıl internetten aratacagim
Cevap: Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı seklinde

Soru: Neden hepsinde defo var
Cevap: Merhabalar efendim defosuz ürünler

Soru: Merhaba yürüyüş bandı hakkında bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim tabi sorunuz nedir

Soru: yağı nerden alıyoruz
Cevap: Yağ ile birlikte gönderiyoruz efendim

Soru: Merhaba ürün arıza verirse servise nereye ve nerden gönderiliyor
Cevap: Merhaba üründe problem olursa bizim ile iletişime geçin firma garantili ürün telefon numaranızı trendyoldan isteyebilirsiniz

Soru: Katlanabiliyor mı?
Cevap: Evet efendim üst kol kısmı yatarak dümdüz oluyor

Soru: Ürün açıklamalarında maksimum tasıma 150 yazıyor siz 100 yazıyorsunuz hangisi doğru
Cevap: Merhaba efendim, 100kg taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

Soru: kumandasi yanında geliyormu
Cevap: Merhaba Kumandası yanında gelmektedir.

Soru: çok güzel kullandığım bir urundu ama 2 yıldır kumandası kayıp bulamıyorum nereden alabilirim model X1
Cevap: merhaba efendim, internetten arastirmanızı rica ederiz

Soru: aksi bir durumda servis ile nasıl iletişime geçiyoruz her şehirde var mı mesela
Cevap: sadece istabulda servisi mevcut

Soru: largo firması nedir
Cevap: merhaba mng kargo

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı Detaylı Resimler

Pratiko Uzaktan Kumandalı Koşu Bandı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü