Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
253
0
0
Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Satın Alır Mısınız?
Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Şuanki Fiyatı Ne Kadar 139.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Hakkında yaklaşık 2363 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Detaylı Bilgi

_x000D_
_x000D_
_x000D_

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Ürününün Satıcısı, Sleepy Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml ürününü 139.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Yorumlar Hakkında Bilgi
139.0 Tl ye satışta olan Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2363 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kokusu cok guzel indirimlerde surekli stokluyorum.Ellerim hassastir ama kurutmafi yumusacik yaptı aksine
İsim: H** Ö**
Tarih: 30 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sleepy

Yorum: İndirime girince stokluyorum
İsim: C** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Haziran 2023

Yorum: çok güzel stok yaptım
İsim: m** s**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Sleppy kalitesi . Kokusuda çok güzel indirimde stoklu alıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Kokuları gayet güzel kargolaması cok saglamdi indirimde oldugu icin stokladim
İsim: R** Y**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: İndirimde stokluyorum, f/p ürünü
İsim: S** Y**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Kokusu kalitesi tartışılmaz stok yaptım mutlaka deneyin🧿👍
İsim: Nazlıgül D.
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: İndirime girdiğinde stokluyorum .Güvenilir temiz içerikli olduğundan markanın bir çok ürününü severek güvenerek kullanıyorum .Kokuları da ferah ve güzel .
İsim: S** K**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: harika ötesi indirimde almıştım yine girse yine alırım özenli paketleme ve kokuları harika
İsim: E** a**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: ürünü indirim den çok iyi bir fiyata aldım bu devirde stok yaptım çok beğendiğim için
İsim: Canan M. S.
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: indirimdeyken stok yaptık kokuları gayet güzel sorunsuz teslimat
İsim: Ö** G**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: hafif uygun fiyat begendim indirimdeyken stok yaptım
İsim: ç** e**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Gayet özenli paketleme 📦 sleepy sevdiğim kullandığım memnun olduğum bir marka. İndirimde almıştım. Herkese tavsiye ederim.
İsim: Alev S. A.
Beden: 27 Şubat 2023

Yorum: Stokladımm güzel kokuyorlar
İsim: e** s**
Beden: 19 Ocak 2023

Yorum: Ürün gayet güzel paketlenmiş çok memnun kaldım teşekkür ederim tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Mükemmellll bundan sonra favori serim olabilir. Nemlendiri özelliği var resmen
İsim: t** b**
Beden: 22 Mart 2023

Yorum: hasarsiz geldi, gayet memnunum, kokulari guzel
İsim: Ö** U**
Beden: 18 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme iyiydi. Çok güzel kokuyorlar. Tesekkürler
İsim: H** A**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Alın aldırın indirimde stok yapın, kokuları muhteşem güzel baharatlı gibi huqqa nın ıslak mendilleri gibi çok iyiii
İsim: N** H**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: hepsinin kokuları harika indirimden stoklayın
İsim: İ** A**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Toplu alım yaptım. Piyasaya göre fiyat çok iyi. Stok yapılması gereken bir ihtiyaç.
İsim: S** E**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: avantajlı stok yapmalık ürün
İsim: R** T**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Henüz kullanmadım sağlam ulaştı çok güzel paketlenmişti kokuları da güzel teşekkür ederim
İsim: s** s** k**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: yaaaa hepsi birbirinden muhteşem kokular daha önce kullandım yine sipariş verdim ve sabun elden kayıp gitmiyor çok güzeller
İsim: Z** K**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Bebeksi kokular
İsim: Sima A.
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Hem fiyat hem de ürün çok iyi.Paketlemede özenle yapılmıştı. Teşekkürler.
İsim: S** T**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Ürünler güzel geldi akma vs olmamıştı kokularını bilmiyorum stok yaptım bir sürü aldım
İsim: S** T**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Anneme stok için almıştım komşu torun torba kim varsa dağıtmış. Çok bereketli 9 tane maşallah diyo bi de. Neyse annem sevdiyse sorun yok. 👍🏼
İsim: A** K**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Her birinin kokusu ayrı güzeldi,elleri çatlatmıyor
İsim: K** K**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Fiyatı düşünce stoklanmalı
İsim: B** E**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Şişesi plastik mi cam mı acaba
Cevap: Merhaba, palstiktir.

Soru: merhaba hangi kargo gönderiyorsunuz
Cevap: Değerli Tüketicimiz, Siparişleriniz özenle paketlenerek gönderilmektedir. Yaşadığınız sorun ile ilgili sipariş soruları bölümünden bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Soru: vegan olması helal olması bizler için çok önemli, sodyum tallowat hayvansal atik iç yagların kullanıldığını duyduğumdan beri. teşekkürler
Cevap: Merhaba, ürün vegandır.

Soru: 3 u yarım kilomu yoksa yarımşar kilodan bir buçukmu anliyamadım
Cevap: Merhaba, toplam 1,5 kilo.

Soru: Merhaba banyoda kullana bilirmiyiz kolay gelsin
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünümüz sıvı sabundur

Soru: merhaba nemlendirme.etkisi olan bu setmidir
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba hangi kargo firmasıyla geliyor
Cevap: Değerli tüketicimiz, siparişler Tex kargo ile gönderilmektedir. Tex kargonun teslimat yapmadığı bölgelere PTT kargo ile gönderim yapılmaktadır. Sevgilerimizle

Soru: Son kullanma tarihini öğrenmek istiyorum
Cevap: Merhaba, 10/2025 tir.

Soru: tekrar indirime girsiinnn🙏
Cevap: Değerli tüketicimiz, Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyamız farklı içerik ve avantajlarla devam edecektir. Bizi takip etmenizi rica ederiz.

Soru: Merhaba 2 adet 3lü almak istiyorum. İstediğimiz 3lüyü gönderiyor musunuz? Deneme amaçlı alacağım
Cevap: Değerli tüketicimiz paketleme birimimizde ki ürün bulunurluğuna göre gönderim yapılmaktadır

Soru: Çok özür dileyerek soruyorum. Ürünlerin doğal olması bakterileri öldürmeye yetiyormu. Bakteri ve mikropların ölmesinde gerçekten işe yarıyormu.Teşekkür ederim.
Cevap: Evet efendim

Soru: Kırılma dökülme olmaz demi
Cevap: Değerli tüketicimiz, Siparişler özenle paketlenerek gönderilmektedir

Soru: Bademli diye aldık. Hindistan Cevizli göndermişsiniz nasıl olacak ??
Cevap: Değerli Tüketicimiz, Siparişleriniz özenle paketlenerek gönderilmektedir. Yaşadığınız sorun ile ilgili sipariş soruları bölümünden bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Soru: Çocuklar (2 yaş+) için uygun mudur?
Cevap: Değerli tüketicimiz, Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Ebeveyn kontrolü altında uygundur.

Soru: merhaba, hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba genellikle trendyol express eğer onun bakmadığı bölge ise aras ile gönderim sağlıyoruz

Soru: merhaba nemlendirme.etkisi olan bu setmidir
Cevap: Değerli tüketicimiz Premium sıvı sabunlarımız nemlendirme etkisine sahiptir

Soru: sls içeriyor mu
Cevap: Değerli tüketicimiz BROWN serimizin içeriğinde Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Coco- Glucoside, Glyceryl Oleate, Tetrasodium EDTA, Styrene/Acrylates Copolymer, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Potassium Sorbate, Cocos Nucifera Fruit Extract, Argania Spinosa Kernel Extract, Parfum, Benzyl Alcohol Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid. BLUE serimizin içeriğinde Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Coco- Glucoside, Glyceryl Oleate, Tetrasodium EDTA, Styrene/Acrylates Copolymer, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Potassium Sorbate, Spirulina Platensis Exrtact, Mentha Aquatica Leaf Extract, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Coumarin. GREEN serimizin içeriğinde Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Coco- Glucoside, Glyceryl Oleate, Tetrasodium EDTA, Styrene/Acrylates Copolymer, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Potassium Sorbate, Persea Gratissiöa Fruit Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Parfum, Benzyl Alcohol Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Alpha-Isomethyl lonone, Hexyl Cinnamal. bulunmaktadır

Soru: bana 3 farklı ürün gelmedi 2 si aynı biri başka neden acaba hani 3 farklı olarak geliyordu

Soru: Merhaba. Sıvı sabunlarınızı Azerbaycan'a gönderimini açın lütfen. Almak istiyoruz.
Cevap: Çok koşa sürede sayıla açılacaktır

Soru: merhaba. oğlumun sıvı sabun alerjisi var. diğer çiçekli setten aldık bir sorun oluşmadı içerik olarak aynı mıdır bu alerji yapar mı axaba diger seri yaomadi ama
Cevap: Değerli tüketicimiz, Ürünlerimiz için dermatolojik testler bulunmaktadır. Çiçek serisi sıvı sabunda sorun yaşamadıysanız premium serisi ürünümüzde sorun olmaması gerekmektedir.

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml Detay Resimler

Premium Sıvı Sabun 3’lü Avantaj Paketi 3x500 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü