Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Satın Alır Mısınız?
Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Şimdiki Fiyatı Ile 459.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Gerçekten İyi Mi?

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Ürün Hakkında Bilgi

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Ürününün Satıcısı, Güncel Vitrin Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama ürününü 459.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Kullanıcı Yorumları Nasıl?
459.9 Tl ye satışta olan Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: paketlemesi çok iyiydi üstünde hediye yerine yedek pil olması ise ayrı güzel eşim için aldım çok memnunuz
İsim: ş** y**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm
Satıcı: guncelvitrin

Yorum: Yanında her firmada olduğu gibi ufak bir hediye geleceğini tahmin ediyordum zaten ama yanına koyacağınız yedek pili beklemiyordum ona çok şaşırdım ve açıkçası mutlu oldum saatte yeni elime ulaştı şuan memnunum teşekkür ediyorum iyi çalışmalar
İsim: K** B**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün gayet güzel ve şık duruyor, teşekkürler
İsim: M** Y**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: ben çok memnun kaldım düşünmeden alın kısaltirsin falan filan gayet şık duruyor paraya göre iyi çok iyi bişi istiyosanız 100 bin tl rolex alırsınız .
İsim: **** ****
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: on numara saat tavsiye ederim herhangi bir solma yok güneşte acayip parlıyor
İsim: berat s.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Çok şık beğendim
İsim: M** B**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Ürün tek kelimeyle harika çok beğendik 🌸🙏
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Paketleme güzel saatin yanına yedek pile kadar düşünülmüş ve ayrıca böyle baştan sağma iş yapılmamış kutusuna özen gösterilmiş ve saate de
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Fotoğraftaki ile aynı güzel kargolanmıştı satıcıya teşekkür ederim
İsim: C** A**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: güzel ürün ama bileğime çok büyük geldi yaptırmanız gerekir
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: tavsiye edirim
İsim: h** b**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Çok büyük bunu nasıl küçülte biliriz
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: herşey mükemmel paketleme vs.ama kargom 2 hafta gecikti.
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: 4 aylık kullanım sonrası yazıyorum solma yok gayet fiyatına göre güzel
İsim: A** Y**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: Güzel ama biraz daha orta yaşa hitap ediyor fikrimce
İsim: D** G**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: 4 gündür hayla rengi kararmamis
İsim: M** Q**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Kargo çok hızlı kordonu çok büyük ayarlanması lazım fiyat konu kalite ye biraz fazla
İsim: Yaser S.
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Böyle satıcının neyse 2 ayda gelmedi şimdi para iade ediceklermiş hay sizinnn...
Tarih: 28 Temmuz 2023

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 16 yaşımdayım bana olurmu
Cevap: Bol gelebilir, bileğinize göre saatçide kısaltma işlemi yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dilerim 🤗🧡

Soru: Ürün fotoğraftaki gibi tek düğmeli değilmi
Cevap: Merhaba, fotoğraftaki ürün birebirdir. Keyifli alışverişler dilerim 🤗🧡

Soru: Bileğe göre ayarlayıp gönderebilir misiniz askerdeyim de
Cevap: Merhaba, ölçü tam olarak tutmadığı için ayarlama yapmıyoruz. Bir iğne yardımı ile video izleyerek yapabilirsiniz. İyi günler dilerim 🤗🧡

Soru: merhabalar bileğime çok küçük gelirse saatcide tahmini ne kadar kesebiliriz?
Cevap: Merhaba kordon standart büyük ölçü gelmektedir. Bileğinize göre kısaltabilirsiniz 🙏🏻🧡

Soru: bileğim küçük çok sıkıntı olurmu
Cevap: Merhaba, standart olarak büyük ölçü kordon gelmektedir. Bileğinize göre saatçide kısaltabilirsiniz. Bizden veya farklı firmadan alacağınız her ürün geçerlidir. Keyifli alışverişler dilerim 🙏🏻🧡

Soru: Selam. Renginde kararma veya paslanma olurmu?
Cevap: Merhaba, kimyasal sıvı teması (bulaşık det, sabun) olmadığı sürece kesinlikle kararmayacaktır. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dilerim 🤗🧡

Soru: Merhaba Diyarbakır dan mı gönderim sağlıyor sunuz ?
Cevap: Merhaba, İstanbuldan gönderim yapmaktayız. Keyifli alışverişler dilerim 🤗🧡

Soru: Ürünün kodunu kaç santimdir
Cevap: Standart ölçü olarak 18,5 cm gelmektedir. Bizden veya başka firmadan alsanız da standart ölçü gelir. Bileğinize göre saatçide kısalttırmanız gerekir. Keyifli alışverişler dilerim 🤗🧡

Soru: varmi yokmu kordon satin almak istiyorum
Cevap: Sadece kordon satışımız yoktur

Soru: altin kaplamami ve renk solması olur mu padlanma fln
Cevap: Merhaba. Altın rengidir. Altın maddesi bulunmaz. Altın kaplama denilen bu fiyat bandındaki hiçbir ürüne itibar etmeyiniz. Kimyasal teması (deterjan vs. ) olmadığı sürece kararma yapmayacaktır. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. İyi günler, keyifli alışverişler.

Soru: Saatin gün kısmını nasıl ayarlayabiliyoruz?
Cevap: Merhaba, pim kısmını bir tık çektiğinizde takvim bir tık daha çektiğinizde saati ayarlayabilirsiniz 🤗👌🏼

Soru: bı sonraki kampanya ne zaman.
Cevap: Merhaba, kampanya tarihleri şuan belli değildir ayrıca döviz hareketlerine göre yakın zamanda artış bekleniyor. Keyifli alışverişler dilerim 🤗🧡

Soru: Ürünün tüm fonksiyonları çalışıyormu
Cevap: Merhaba, takvim fonksiyonu aktiftir. Keyifli alışverişler dilerim 🤗🧡

Soru: özel kutu varmı yoksa normal saat kutusu mu geliyor
Cevap: Selamlar saat kutusunda gelmektedir. Özel kutu dediğiniz nedir açar mısınız rica etsem 🙏🏻

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama Detay Resimler

Premium Takvimli Erkek Kol Saati Ipc Kaplama En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü