Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Alınır Mı ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 95.89 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Hakkında yaklaşık .

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Ürün Bilgisi

Nascita Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Pro, Profesyonellerin Tercihi ! Nascita Pro açma tarama fırçası yepyeni, kaliteli ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun yıllar severek kullanabileceğiniz bir saç fırçasıdır. Saç bakımında elektriklenmeyi kontrol altına almak için özel olarak formüle edilmiştir. Özel dişleri saçlarınızın kolayca taranmasını ve özellikle kıvırcık saçlarda yumuşak bir tarak geçişi hissetmenizi sağlar. Saçlarınızın fazla hava alarak kısa sürede kurumasına yardımcı olur. Yarattığı hava akımı sayesinde saçlarınıza kolaylıkla şekil >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Ürününün Satıcısı, Nascita Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 ürününü 95.89 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Yorum Ve Değerlendirmeler
95.89 Tl ye satışta olan Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Bugüne kadar kullandığım en iyi tarak. Saçlarım uzun ve gür olmasına rağmen taramakta zorlanmıyorum artık hemen açılıyor. Alın, aldırın, stok yapın o derece :)
İsim: N** K**
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: Kızlarrrr bu tarak bir mucize saçlarımda ombre olduğu için aylardır tararken işkence çekiiyordum hiç takılmadan güzelce tarıyor 3 tane aldım etrafımda herkeste aşşırı beğendii stok yapıyoruzzz
İsim: D** A**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: çok çok güzel indirim bekliyorum stoklamak için
İsim: **** ****
Tarih: 26 Nisan 2022
Satıcı: farmaucuz

Yorum: gerçektan alana kadar inanmıuordum ama saçım çok kolay taranıyor. bi kaç tane daha alıp stoklamayı düşünüyorum
İsim: S** Y**
Tarih: 07 Şubat 2023
Satıcı: Hermarkam Market

Yorum: tarak stok yapmalik bugüne kadar yolmuşum saçımı hiç düşünmeden alın derim
İsim: s** ü**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: boyutu çok güzel açıkçası ve o kabarık kıvırcık saçlarımı resmen masaj yaparak açtı ben aşırı memnun kaldım kızlar alın aldirin🤌🏻🤌🏻🤌🏻
İsim: e** A**
Tarih: 23 Ocak 2023
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: merhabalar ürüne bayıldıkk benim kafa derim çok hassas tarak kullanamıyordum.Taki bu tarağı bulana kadar kızım iki oğlum hep artık saçlarını tarıyor. Ellerinde tarakla geziyorlar saçımıza çok iyılik yaptık harika bir ürün şiddetle tavsiye ediyorum.100 yıldız olsa 100 verirdim asla tereddüt etmeden alın aldırın kafaya masaj yapıyor yaa böyle tarakDevamını Oku
İsim: G** Ö**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Alabileceğim mükemmel bir tarak kargo özenliydi indirime girsin tekrar alıcam ince telli saçlı ve ombreli bayanlar alabilir düşünmeden
İsim: G** B**
Tarih: 31 Mayıs 2022
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: Mucizevi bir tarak, saçlarım inanılmaz kıvırcık olmasına rağmen çok kolay açıyor, diğer taraklarla boşa ömür geçirmişim, 2 tane daha stokladım
İsim: P** K**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: Kızlarrrr bu tarak bir mucize saçlarımda ombre olduğu için aylardır tararken işkence çekiyordum resmen sipariş vermeden öncede aslında ne kadar iyi olabilir ki diyordum fakat kullandımmmm bir harika resmen hiç canım acımadan kolayca taradım kesinlikle stok yapacağım ayrıca satıcıya da çok tşk ederim 😊
İsim: Esra Y.
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: stok yapılması gereken ürün muhteşem
İsim: R** g**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Bu saç fırçasını almadan önce yazık ne eziyet ediyormuşum saçlarıma kesinlikle alınmalı hatta stoklanmalı aylardır kullanıyorum tarak kısmında kopma fln olmadı
İsim: F** E**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: 10 yıldız olsada verebilsem keşke süper ötesi bir fırça saçlarım çok dolaşıyor duştan sonra ama buna rağmen muazzam bir kolaylıkla açıyor.Yorumları okuyup gülmüştüm taraktanda stok yapmazsınız be kardeşim diye kesinlikle yapılırmış 😂 param son kuruşuna kadar helal olsun.
İsim: P** K**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Ürün harika sadece 129.90a aldım ve 54 liraya düşmüş şaka gibi kargo elime bugün ulaştı 3 günde böyle olması beni çok üzdü ama kesinlikle stok yapılması gereken bir ürün saçlarımı asla acamazdım kuruyken denedim ve harika açtı
Tarih: 15 Mart 2023
Satıcı: OVERPAZAR

Yorum: sorunsuz bir sekilde elime ulasti ilk gozume cok kucuk geldi ama islevi cok buyuk saclarim gur ve bir ombre faciasndan sonra saclarimi taramak hayli guc oluyodu hic acitmadan cok gzl acti sacimi stok yapmayi dusunuyorum
İsim: n** y**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Satıcı: Ucuzabende

Yorum: Annem için aldım . Saçları dalgalı ve ince telli olunca çok karışıyor. . Annem çok beğendi açıkçası işe yarıyacağaını pek düşünmüyordum ama gerçekten çok güzel ürün. Öncekine göre rahat 1/4 dökülmüştü. Satıcı da gayet güzel bir şekilde kargolamış teşekkürler 👌
Tarih: 02 Kasım 2021

Yorum: Gizem Uzelin sıkı takipçisi olduğum için onun övdüğü her şeyi aldığımdan dolayı bunu almasam olmazdı! Çooook beğendim bugüne kadar saçlarımı kopartarak tarıyormuşum saçlarımda ombre olmasına rağmen direkt açtı 💓
İsim: G** L**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: kesinlikle stok yapılması gereken bir tarak çok kolay taraniyor artık saclarim
İsim: c** m**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Kızım için aldım elinden düşmüyo hiç taranmayan saçlar sabah akşam rutine girdi başucundan ayırmıyor artık
İsim: S** T**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Gerçekten müthiş uzun saçlarımı taramak için acıyla 10 dk taramakla uğraşıyordum ve bir avuç dolusu saçım yolunuyordu resmen bu tarakla beş dkda saçlarım mininum saç dökülmesiyle kolaylıkla taranıp açılıyor tek kelimeyle mükemmel! 👌🏼
İsim: Kübra A.
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Severek kullanıyorum 3 tane stokladım. O kadar güzelki papaz saçlı arkadaşıma bile aldırdım parmak girmiyodu kızın saçına şuan bebekler bebeği bana şükretsin yaniii
İsim: N** N** S**
Tarih: 28 Ocak 2022
Satıcı: farmaucuz

Yorum: cok cok iyi bir ürün kızım saklıyor .. kendim içinde sipariş verdim
İsim: c** ö**
Tarih: 15 Ekim 2021
Satıcı: Pino Cosmetic

Yorum: Kızım için stok yaptım.
İsim: G** B**
Tarih: 09 Temmuz 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Üç tane aldım hediyelik ve indirime girdikçe stoklayacağım harika bir tarak. Daha önce saçımı taramıyormuşum aşırı yumuşak tarıyor ve çok az saç dökülüyor muhteşem abartılmayı hak ediyor
İsim: D** Ç**
Tarih: 27 Haziran 2023
Satıcı: Grosshop

Yorum: kesinlikle alınması gereken bir tarak kızım için aldım çok severek kullaniyoruz canı acımiyor artık
İsim: d** k**
Tarih: 25 Mart 2023
Satıcı: baharkozmetik

Yorum: çok memnun kaldım kardeşimede sipariş verdim
İsim: N** B**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: uzun süredir kullanıyordum saçım seyrek olduğundan çok fazla tarak kullandım dökülmemesi için ama sonunda buna karar kıldım daha sonra da anneme aldım oda çok memnun
İsim: c** d**
Tarih: 11 Şubat 2023
Satıcı: Çiğdemkozmetik

Yorum: Çeyizim boğça için almıştım ilk önce çok küçük bune dedim ama saçlarım çok çamuk birleşiyor baika tarakla zorla yatıyorum on kat saç dökülüyor bu tarakta bir tel saç dökülmedi. Çokk memnunum teşekkür ederim öneren herkeze
İsim: S** A**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Zaten kullandığım memnun kaldım taraktı stok yapmak istedim ❤
İsim: A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mart 2023

Yorum: O kadar ümitsizdim ki alırken ,kesinlikle yorumların şişirme olduğunu düşünüyordum .Kargom hemen ertesi gün geldi ,sorunsuzdu.Tarağı elinize alınca "Bu ne yahu oyuncak gibi yine boşuna para verdim "dedim .Duşa girdim saç kremi kullanmadan denedim ,(ki saç kremi kullanmadan ıslakken bile havluda dolaşır saçlarım)az önce kurduğum cümleyi yedirtti banDevamını Oku
İsim: Ü** T**
Tarih: 02 Şubat 2022
Satıcı: EksenKozmetik

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Ne kadar kaba bir şekilde yanıtlıyorsunuz soruları ya. PAKETLEME ÖZENLİ OLMAK ZORUNDA! Altı üstü tarak deyip geçemezsiniz. Tarağın dişleri var. Yamulursa ezilirse bir anlamı kalmaz. Güvensiz satıcı olduğunuz çok belli.
Cevap: Kargo poşetinin deseninden ambalaj kutusunun rengine kadar ilginç sorular karşısında paketleme ile ilgili böyle bir cevap yazılmıştır.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargoyla çalışıyosunuz acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz PTT kargo ile gönderilmektedir, iyi günler dileriz.-Cansu

Soru: Beyaz tarak istedim kesinlikle beyaz olmasını istiyorum
Cevap: soru sordugunuz tarakta beyaz renk mevcut degildir kesinlikle beyaz yok

Soru: Merhaba hangi kargo ile göndiriyorsunuz? Aldım da birde sağlam paketlerseniz çok memnun kalırım😇
Cevap: Merhaba, Renk AVM Kozmetik mağazamızdan vereceğiniz siparişlerin PTT Kargo ile gönderimlerini sağlamaktayız. Siparişlerinizin kargo firmalarının taşıması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmesine özen göstermekteyiz. Siparişlerinizin kutu ile gönderimi sağlanmaktadır. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. Renk AVM Kozmetik

Soru: paketleme nasıldır
Cevap: PATPATA SARILIM GÖNDEİRKMEKTEDİR

Soru: iyi bayramlar.Kizimin dogum gunune hediyye aliyorum,lutfen paketlemesi guzel olsun🤲❤
Cevap: Tabiki Efendim hiç sorun yaşamayacaksınız

Soru: nascita markami
Cevap: Değerli müşterimiz ürün nascita markadır. İyi günler dileriz. Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: merhaba hangi kargolar ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Tex ve Mng

Soru: Merhaba.Ürün orijinal mi acaba?
Cevap: Değerli müşterimiz, mağazamızda gördüğünüz tüm ürünler orijinal ve faturalıdır, iyi günler dileriz.

Soru: Ürün orijinal mı
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimiz faturalı orijinal ürünlerdir

Soru: hangi kargo
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz PTT kargo ile gönderilmektedir, iyi günler dileriz. Müşteri Temsilcisi-Duygu

Soru: ben çalıştığım için evde olmayacağım. annem yada abimle görüşebilirler
Cevap: Tamamdır iyi çalışmalar dileriz 💐

Soru: merhaba ücretini ödediğim üründen tekrardan geldi napmalıyım acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, konu ile ilgili trendyol asistana bağlanıp talep oluşturunuz, yardımcı olalım.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Trendyol Express, Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargoyla çalışıyoruz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: kıvırcık saç a uygunmu
Cevap: Merhaba- evet uygundur.

Soru: killari metal mi tel gibi mi plastik mi
Cevap: Değerli müşterimiz plastiktir, iyi günler dileriz. Müşteri Temsilcisi-Duygu

Soru: hangi kargoyla gönderim sağlıyosunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol express ile gönderim sağlıyoruz

Soru: Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: Değerli müşterimiz, Mavi Kozmetik'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! Trendyol Express, Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargoyla çalışıyoruz. Tüm yenilikler ve avantajlı teklifler için Mavi Kozmetik mağazasını takipte kalmayı unutmayın! Desteğiniz için teşekkür eder, Mavi kozmetik ailesi olarak mutlu bir gün geçirmenizi dileriz! Saygılarımızla

Soru: ürün yetişkinler için mi çocuklar içinmi ogrenebilrmiyim
Cevap: Değerli müşterimiz ürün hem yetikinler hem çocuklar için uygundur.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: merhabalar hangi kargo
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz PTT kargo ile gönderilmektedir, iyi günler dileriz. Müşteri Temsilcisi-Merve

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 Ürünün Fotoğrafları

Pro Üç Boyutlu Oval Saç Fırçası - 02 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü