Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Alanlar Memnun Mu

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Alınır Mı?
Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Güncel Fiyatı 599.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Teknik Açıklamalar

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme _x000D_
Tekerlekli Tüm Vücut Egzersiz Cihazı Body Zayıflatıcı Elastik Karın Kas Çalıştırıcı Pro Spor Aleti _x000D_
Karın Kol Göğüs Kas Geliştirici Fitness Kondisyon Aleti Evde Vücut Squat Yoga Yapma Pro Kolay Pratik_x000D_
Her büyük üst vücut kas grubu ve karın çalışır_x000D_
Abs, omuzlar, kollar, sırt, bel, bacak ve benzeri iki kolay güçlendirir-_x000D_
Kavrama kolları 5-speed güç gücü direnci çekme halatı, 40 çeşit fitness eylemi,_x000D_
Evde, ofis, açık havada süper elastik ve güçlü çekme halatı kullanılabilir_x000D_
Günde on dakika, 6 kuvvet seviyesi ayarlanabilir, adım adım değiştirmenize izin verir_x000D_
Erkekler bu egzersizi sekiz paket abs, kol kas çizgileri, latissimus dorsi, sıkılaştırıcı kalçalara sahip olmak için kullanabilir._x000D_
Kızlar ince kollar, meme büyütme, ince bel, karın, kaldırma bacak çizgileri, sıkılaştırıcı kalça var bu egzersiz kullanabilirsiniz_x000D_
Malzeme lateks, iyi esneklik, güçlü ve uzun ömürlüdür. Bu ayarlamak uzunluğu halat ve ayar gerginlik tarafından delik pozisyonu altındaki raft._x000D_
Anti-kasnak alt, elastik kauçuk halat, profesyonel kızak plakası_x000D_
Renk: yeşil_x000D_
Malzeme: ABS/PP_x000D_
Yastık: EVA_x000D_
Hortum: yüksek elastik elastik tüp_x000D_
Çekme halatı: 35-95cm_x000D_
Net ağırlık: 1100g_x000D_
Özellikler:_x000D_
Şeytan vücut geliştiriciyi uzatır ve sağlıklı ve güzel olmanız kolaydır._x000D_
Kolay zor, adım adım egzersiz, daha fazla ısrar edelim_x000D_
Egzersizin tamamlanmasındaki aşamalı değişiklikler, insan vücudunun fizyolojik fonksiyonları ile sınırlandırılmıştır. Şartlandırma ve analiz gibi kapsamlı mantıksal düşünme yasalarının kontrolü altında, karmaşık bir egzersiz süreci basittir._x000D_
_x000D_
_x000D_

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Ürününün Satıcısı, Utelips Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme ürününü 599.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Kullanıcı Değerlendirmeleri
599.9 Tl ye satışta olan Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: cok iyi hosuma gitti
İsim: R** T** Y**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Utelips

Yorum: spor aletim geldi hem kaliteli hemde uygun aynı zamanda 3 gün çekmedi gelmesi teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: tek basina spor salonu
İsim: s** g**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: N** D**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: çok iyi çok kaliteli
İsim: ö** g**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: iş goruyor cok dandik bisey degil
İsim: E** R**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Su şekilde ulaştı elime idare eder yani
İsim: Betül K.
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Fotoğraftaki gibi güzel iş görür
İsim: M** M**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Sattığınız ürünü kontrol etmeniz gerekir.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: aynen bu şekilde geldi? yahu bir poşete koysanıza !
İsim: E** Y**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: 5 para etmez hasarlı geldi ve aşırı kalitesiz
İsim: Durmuş a. A.
Tarih: 08 Ekim 2022

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: nasıl fotoğraf ekleyeceğimi bilmiyorum
Cevap: Sipariş soruları bölümünden efendim

Soru: lastiği hemen yırtılır mi
Cevap: Hayır efendim

Soru: Tunceli Pülümür ilçesi ne gönderiyorsunuz
Cevap: Aras kargo varsa evet efendim

Soru: karın kası ve kol kası yapiyormu kesin yani vücut sekilendirmeye yariyormu sonuç kaç gün de kendini belli ediyor
Cevap: Evet yaramaktadır efendim kullanım zamanı kullanım şekli ve kişinin vücuduna göre değişiklikler yaratmaktadır

Soru: zayıflamaya yardımcı olur mu
Cevap: evet efnedim

Soru: ürünu kapıya nasıl takacagiz? Zarar vermez mi?
Cevap: merhaba kapıya takmayınız

Soru: lastikleri uzun zaman geçince gevşeme yapiyor mu
Cevap: yok efendim

Soru: art karını eritmeye yardımcı olur mu?
Cevap: Olur efendim

Soru: ürün lastiği kauçuk mu yoksa ip örgülü mü net bir fotoğraf atma imkanınız varmı ip örgülü ise almicam çünkü çabuk deforme oluyor
Cevap: Lastik efendiö

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme Ürün Resimleri

Profesyonel Tüm Vücut Geliştirici Unisex Evde Fitness Kondisyon Makinesi Kol Karın Kas Geliştirme En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü