Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt-3led Kurutucu Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Alınmaya Değer Mi?
Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Mevcut Fiyatı 75.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Hakkında yaklaşık 996 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Ürün Özellikleri

_x000D_
OCEAN Mini Uv Led Işık Uv Led Lamba Tırnak Kurutucu Oje Tırnak Kurutma Makinesi As-938b _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
El tipi oje kurutucu ile ojelerinizi kurutmak artık daha kolay. Çantanızda, cebinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürünle her ortamda ojelerinizi yenileyebilir ve çabuk kurumasını sağlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu uv fener anında ojelerinizi kurutur. Bulunduğunuz her ortamda bozulan, yıpranan tırnaklarınızın hemen bakımını yapabilirsiniz. Ojenizi sürüp bu kurutucu ile çok çabuk kurumasını sağlayabilirsiniz. Oje markasına bağlı olarak 30 ile 60 saniye içinde kuruma sağlayacaktır. _x000D_
El tipi oje kurutucu ile ojelerinizi kurutmak artık daha kolay. Çantanızda, cebinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürünle her ortamda ojelerinizi yenileyebilir ve çabuk kurumasını sağlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu uv fener anında ojelerinizi kurutur. Bulunduğunuz her ortamda bozulan, yıpranan tırnaklarınızın hemen bakımını yapabilirsiniz. Ojenizi sürüp bu kurutucu ile çok çabuk kurumasını sağlayabilirsiniz. Oje markasına bağlı olarak 30 ile 60 saniye içinde kuruma sağlayacaktır. _x000D_
Mini Uv Led Işık Uv Led Lamba Tırnak Kurutucu Oje Tırnak Kurutma Makinesi As-938B _x000D_
Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. _x000D_
Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. _x000D_
Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir. _x000D_
_x000D_

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Ürününün Satıcısı, FREELADY Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu ürününü 75.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Ürünü Kullananların Görüşleri
75.99 Tl ye satışta olan Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
996 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Kendim için aldım ve çok memnunum. Kullanımı ve taşınması çok kolay tam bir fiyat performans ürünü oldu benim için
İsim: n** ç**
Tarih: 23 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: kozmopol

Yorum: kalıcı oje için aldım çok memnunum fiyatı da diğerlerine göre çok uygun yanında yolladığınız hediye için de teşekkür ederim
İsim: G** B** T**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Satıcı: EGE DİZAYN KOZMETİK

Yorum: kardesime aldim memnun kaldi
İsim: **** ****
Tarih: 01 Mayıs 2023
Satıcı: Beauty Park Cosmetıc

Yorum: bayıldım hızlı kurutuyorrrr daha bitmemiş hali bile çok guzel
İsim: B** s**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Satıcı: Mmctech

Yorum: Hediyeler ve güzel paketleme için teşekkür ederim 🙏 sizler gibi işini iyi yapan insanlar herzamn kazanır umarım
İsim: s** e**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Satıcıya teşekkür ederim.
İsim: c** k**
Tarih: 09 Haziran 2023
Satıcı: Evin Köşesi

Yorum: minnacık bi ürün ama işe yarıyor 60 sn falan sürüyor sonra kapaniyor tekrar basiyorum istersem çok memnun kaldım büyüklere hiç gerek yok
İsim: B** D**
Tarih: 13 Haziran 2023
Satıcı: Lusso Shopping

Yorum: protez tırnak icin aldim 3 parmak gayet rahat sığıyor mükemmel
İsim: İ** B**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Satıcı: A&H Accessories

Yorum: Harika kurutuyor anında kalıcı oje denedim gayet başarılı tam çanta boy
İsim: B** G**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Satıcı: Mmctech

Yorum: ürün oldukça kullanışlı evde kendime gelx yapmak için almıştım . açtıktan bir süre sonra otomatik duruyor. her kata 2 kere kapanana kadar tuttum ve nail master markalı ürünlerimi hızlıca kuruttu. usb kablo ile geliyor. adaptöre ihtiyacınız var. ben telefonumunkini kullandım. tavsiye ederim fiyat performans ürünü
İsim: S** E**
Tarih: 06 Nisan 2023
Satıcı: SİNKA

Yorum: hızlı ve sagşam geldı sadece bıtazıcık zorlanyorum kendıme yaoarken
İsim: dilber k.
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel kurutuyor jel ve kalıcı oje ikisinide denedim.. gayet yeterli
İsim: A** E**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: evde kendim jel tırnak yapmak için aldım gayet yeterli kuruması
İsim: N** Y** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Temmuz 2023

Yorum: İşini çok iyi görüyor bu fiyata jelx sistem uyguladım kalıcı oje top coat base coat bunları kuruttu mükemmel tırnaklar çıkarılır
İsim: C** A**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Tek kelime harika hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz ışık 60sn yanıyor süper yapıştırdı hızlı ve sağlam kargolara teşekkür ederim
İsim: S** A**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Güzel paketlenmişti. Kullanınca yorumu güncellerim ama iş göreceğinden eminim
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mart 2023
Satıcı: utkustore

Yorum: Minnacık mükemmel birşey. Yorumlarda kurutmuyo yazanlar ama inanmayın 60 sn ayarı var kendiliğinden ve taş gibi oluyor jel. Tavsiye ederim.
İsim: D** K** Y**
Tarih: 07 Nisan 2023
Satıcı: Beauty Park Cosmetıc

Yorum: memnun kaldım düzenli kullanımda etkili gözüküyor
İsim: C** M** Ç**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: çok kullanışlı okadar pahalı uv ışıklarına gerek yok evde yapmanız için gayet yeterli ve uygun paketleme çok korunaklıydı t
İsim: Z** B**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel ben indirimdeyken almıştım çok güzel tırnaklar yaptım yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bir sürü güzel güzel tirnaklar yaptım küçük olduğu için zaman alıyor sadece
İsim: K** c** a**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: muhteşem tek seferde kurutuyor aşırı memnunum
İsim: A** Ş**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Minnoş şirin bir alet. Daha kullanmadım yorumlar güzeldi inşallah bende memnun kalırım
İsim: S** G**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: boyu küçük ama işlevi büyük, ayrıca kurutmuyor diyenleri anlamış değilim jelin üstünde hafif yapışkanlık gibi hissi kalıyor cleanserle silindiğinde hiçbir sorun kalmıyor ve muhteşem kurutuyor satıcıya çok teşekkür ederim paketleme vs çok güzel minik hediyesi içinde çok teşekkürler iyi satışlar dilerim
İsim: sema b.
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Süper ürün
İsim: T** Ö**
Tarih: 19 Haziran 2023
Satıcı: Lusso Shopping

Yorum: Küçük olduğuna bakmayın jeli 60 saniyede kurutuyor çok güzel çok memnun kaldım
İsim: Ç** G**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: çok tatlı ürün hızlı kurutuyor cok begendım
İsim: T** F**
Tarih: 15 Mart 2023
Satıcı: utkustore

Yorum: cok iyi kullanıslı
İsim: Miraç e. Ö.
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: baya iyi kullanisli
İsim: E** E**
Tarih: 25 Nisan 2023
Satıcı: Coss Kozmetik

Yorum: Kötü yorumlardan dolayı korkmuştum ama evde kullanmak için gayet yeterli ve güzel kurutuyor ben çok beğendim
İsim: E** U**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: çok şeker bir tirnagimda denedim gayet guzel kurutdu.tesekkurler
İsim: S** A**
Tarih: 08 Haziran 2023

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Jeli kurutur mu
Cevap: evet efendim

Soru: Mrb hangi renkler mevcut suan
Cevap: Pembe renk mevcut

Soru: takma tırnağa uygulanan ojeyi kurutur mu ?
Cevap: Evet efendim

Soru: protez tirnak jeli kurutuyormu
Cevap: uygundur efendim

Soru: Hediye var mı?
Cevap: hayır efendim

Soru: Merhaba jel kurutuyor mu

Soru: Bazı yorumlarda kalıcı ojeyi kurutmadığı yazılmış kurutuyor mu?
Cevap: evet efendim

Soru: Merhaba protez tırnak jeli kurutuyormu acaba

Soru: Kalıcı ojeyi kurutur mu ?
Cevap: Merhabalar. Evet. Pratik ve güçlü kulanışlı bir cihazdır.

Soru: normal ojeleri kurutur mu acaba yada jel ojeleri kurutur nu
Cevap: Kalıcı oje içindir sadece

Soru: Merhaba, ürünü takma tırnak yapiştiricisini kurutmak için kullanmaya gerek var mıdır
Cevap: kullanıcı tercihidir efendim

Soru: takma tırnak yapıştırır mi
Cevap: Yok efendim

Soru: merhaba. nası çalışıyo şarjmı ediyoruz? düğmeye basılımı tutmak gerekiyor?
Cevap: Usb ile çalışmakta

Soru: kaç watt bu ürün
Cevap: 16 watt yazmakta

Soru: Merhaba bu ürün ile kalıcı oje ve top coat kuruttuktan sonra tekrar çıkarmak için ne gerekli aseton ile çıkartabilir miyim ?
Cevap: Merhaba remover ile çıkarabilirsiniz efendim iyi akşamlar dileriz

Soru: Normal ojeyi kurutmak için uygun mudur acaba ben evde kendi tırnağıma nail art yapıyorum da tırnağa herhangi bir zarar verir mi?
Cevap: Merhaba uygundur kullanabilirsiniz

Soru: Merhabalar acaba takma tırnak taktığımızda tırnağın yapıştırıcısi kuruturmu
Cevap: Protez tırnak içindir

Soru: Jel tips kurutur mu acaba?
Cevap: Mini bir üründür efendim Bilgimiz yoktur

Soru: Normal ojeyi kurutur mu ?
Cevap: evet kurutur

Soru: Normal oje kurutur mu

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu Detay Resimler

Protez Tırnak Kalıcı Oje Mini Uv-led 16watt/3led Kurutucu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü