Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Tavsiye Eder Misiniz

Sevil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Alanlar Memnun Mu?
Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Şu Andaki Fiyatı 2430.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Hakkında yaklaşık 55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Teknik Bilgiler

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Ürününün Satıcısı, Sony Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 ürününü 2430.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Ürünü Kullananların Görüşleri
2430.0 Tl ye satışta olan Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Çok güzel orgeneral çok beğendim
İsim: B** M** M** A**
Tarih: 29 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vitrin plus

Yorum: Hizli ve sorunsuz gönderi icin tesekürler.
İsim: Y** T**
Tarih: 21 Kasım 2022
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: mediamarkt kalitesi kesinlikle güvenebilirsiniz hızlı kargo.
İsim: H** C** D**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Gayet guzel guvenılır tavsıye ederım
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: oglum urunu cok begendi
İsim: n** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ekim 2023
Satıcı: Torima

Yorum: Ürün güzel sanırım orjinal
İsim: M** E**
Tarih: 22 Şubat 2024
Satıcı: GameOver

Yorum: Ertesi gün teslim güvenilir satıcı
İsim: E** B**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Hızlı teslimat…
İsim: M** S**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: ORJİNAL ÜRÜN
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz
İsim: M** F** U**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: Ürün geldi ve elime ulaştıktan sonra yaklaşık 3 hafta kadar kullandım bağlantı kopma ve şarj alma sorunu oluştu. Satıcıyla iletişime geçtim ve hemen ilgilendiler. Ürünü kargoladım ve sıfırı ile değiştirerek yenisini gönderdiler.
İsim: Z** g** Y**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: r2 ve l2 tuşu hem gicirdiyor hem de görünmüyor almayın
Tarih: 19 Nisan 2024
Satıcı: onlinekordon

Yorum: orijinal kol ve çok iyiydi 1 günde geldi ❤
İsim: E** K**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Orjinal ürün.👍
İsim: T** K**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: ürün orjinal güvenle alabilirsiniz
İsim: D** B** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Orijinal ürün teşekkür ederim. Yalnız paketlemeye biraz daha özen göstermeniz gerekiyor.
İsim: S** N** Y**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Orijinal harika ürün elime aldığımda ağırlığından hissettim orijinal olduğunu
İsim: Sezer D.
Tarih: 31 Mart 2024
Satıcı: onlinekordon

Yorum: Sahte ürün
İsim: Fatih D.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Korkunç fiyatlara teknolojik ürünler satın alıyoruz. Gelen kargo zahmet edilip bir pat-pat poşete bile sarılmamış. MediaMarkt'ten ürün alırsanız dua etmeye başlayın.
İsim: E** A**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Gayet guzel ve orijinal urun gonul rahatligiyla alabilirsiniz.
İsim: Y** T**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: kol orjinal arkadaşlar içiniz rahat olsun. ilk önce 1 tane aldım gelir gelmez testlerini yapıp içini açtım. anakart üzerinde ps logolu mühür var. ayrıca anakart benim elimde olan orjinal olduğunu bildiğim kol ile karşılaştırdım sorun yok. daha sonra 2. koluda satın aldım onuda aynı şekildi inceledim. teşekkürler.
İsim: K** K**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: ürün orjinal galiba diğer kolla arasında ufak tefek farklar var satıcı çok hızlı hızlı teslimat tesekurler
İsim: A** d**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Şu an çalışıyor, umarım bozulmaz.
İsim: G** Y**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Arkadaşlar ürün orjinal değil sahtedir yprım yapan kendi firma elemanlarıdır. Resimdeki kol ile gelen kol tamamen farklıdır aynı kol piyasada 499 TL bilginiz olsun bana gelen kol bunlar orjinal değil
İsim: Ömür O.
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Ürünü orjinal diye satıyor kandırıyorlar ürün çakma çıktı
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: orijinal gibi ama kutudan çıkan joystick ile aralarında çok fark var bilemedim
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Ürün tamamen fake iade talebi oluşturup kargoya verdim deprem den 2 gün önce elime geldi 2 gün kullandım sonra deprem oldu o sırada kola 1 tek hasar bile gelmedi yere düşmedi aradan 10 gün geçti tekrar bilgisayar başına geçtim 5-6 gün daha kullandım ve bozuldu içini açıp baktığımda neyi düyü belirsiz bi pil vardı ve kart da orjinal değildi şimdi umDevamını Oku
İsim: M** G**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: ürün sorunsuz bir şekilde geldi fakat kollar orijinal değil bazı tuşları içe gömülüyor. kollar bozuk geldi iade edecez
İsim: D** Ç**
Tarih: 06 Aralık 2023
Satıcı: SANAL TEKNOLOJİ

Yorum: orjinal ürün içinden kablo cıkmıyor diye puan kıranlar olmuş kutunun içeriğinde zaten kablo yok sadece gamepad var bilmeden yorum yapmayalım
İsim: A** S**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ürün resimlerdeki gibi orijinal sony kolu değil sahte. Alacak olan arkadaşlar dikkat edin. Ürünü iade ediyorum.
İsim: A** A**
Tarih: 18 Ocak 2024

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Ürüne Dair Sorular

Soru: ürün kabloylamı çalışıyor
Cevap: Bluetooth özelliği mevcut efendim

Soru: ürün Sony eurasia garantili mi..?
Cevap: Merhaba ithalatçı garantili

Soru: merhaba acaba masaüstü bilgisayara takılır mı
Cevap: Merhaba tüm bilgisayarlara uyumludur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: ürün orjinalmi
Cevap: orjınal evet

Soru: Merhaba Trendyola Playstation 4 ekleyecek misiniz ?
Cevap: Merhaba stok durumlarımız yakın zamanda düzelecektir keyifli alışverişler dileriz

Soru: pubg için uyumlumu
Cevap: Merhaba telefona bağlayıp denemedik fakat internet üzerindeki video larda bir program yardımıyla pub g oynayanlar var sizde telefon modelinize göre araştırırsanız telefonunuza göre uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz

Soru: çok teşekkür ederim hediyeniz için bu hafta sonuna kadar elimde olur umarım hayırlı işleriniz olsun
Cevap: Teşekkür ederiz iyi oyunlar

Soru: PC için kullanacağım ekstra kablo almama gerek var mıdır?
Cevap: biz yanında kablo gönderiyoruz dilerseniz bilgisayara bağlayabilirsiniz

Soru: bu ürün eurosia garanti yazıyor siz ithalatçı dediniz tam net olarak nedir bu ürün eurosia mi ithalatçımı
Cevap: Bu ürün ithalatçı garantili

Soru: hocam beyaz rengi var midir?
Cevap: Merhabalar mevcuttur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: ps 4 pro uyumlumu
Cevap: Merhaba uyumludur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba ürünün kablosu yok mu ?
Cevap: Merhaba, Ürünün teknik özelliklerindeki açıklamalarda hangi özellik var ise ürün o özelliklere sahiptir ,yazılmayan özellikler üründe bulunmamaktadır sağlıklı günler dileriz efendim.

Soru: Ps5 de çalışır mı ps5 im için kullana bilirmiyim oluyo mu ps5 ee dee yetkililer sorumu yanitlayin...
Cevap: Olmaz ps 5 için dualsense almanız gerekli

Soru: Merhaba ürün orijinal ve 0 mı
Cevap: Merhaba ürün sıfır ve orjinal üründür fakat eurassia garantili değil İTHALATÇI GARANTİLİDİR , ithalatçı garantili olduğu için 1. Kalite üründür , eurassia garantili ürünlerin fiyatı 1800 tl civarındadır karar sizindir (garanti ile ilgili üründen kaynaklanan herhangi bir sorun oluştuğunda trendyol üzerinden firmamız ile iletişim kuruyorsunuz )

Soru: merhaba ürünün yanında kablosu geliyor mu
Cevap: Merhaba malesef şu an elimizde kalmadı yanında hediye olarak gönderemiyoruz

Soru: sorularda hususen sorulan soruyu yerli yerince cevaplandırmadığınız için soruyorum.sattığınız ürün orjinal Sony üretimi mi ? garanti kısmıyla cevaplamayın lütfen.benden başka da işin bu tarafını merak eden bir sürü insan var.
Cevap: Merhaba ürün orjinal üründür fakat eurassia garantili değil ithalatçı garantilidir , ithalatçı garantili olduğu için 1. Kalite üründür , eurassia garantili ürünlerin fiyatı 1800 tl civarındadır karar sizindir

Soru: Garantisi var mı acaba
Cevap: 1 yıl ithalatçı garantili

Soru: pc de kullana bilmemiz mümkün mü?
Cevap: Evet efendim yanında gönderilen kablosu ile dilerseniz pc de oynayabilirsiniz

Soru: ürün orijinal mi garantisi varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Ürünlerimiz, sıfır ve kapalı kutu olarak gönderilmektedir.Ürün orijinaldir. 2 Yıl Sony Türkiye Garantili Saygılarımızla MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: Üründen iki adet almam lazım ama izin vermiyor ne yapmamı önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz; Bu üründen en fazla 1 adet sipariş verilebilir. 1 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Saygılarımızla MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 Ürünün Detaylı Resimleri

Ps4 Dualshock Controller Oyun Kolu Siyah V2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü