Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 En Düşük Fiyat Nerede

Sevda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
557
0
0
Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Alınmaya Değer Mi?
Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Güncel Satış Fiyatı 789.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Detaylı Açıklama

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Ürününün Satıcısı, CRK TECH Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 ürününü 789.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Kullanıcı Geri Dönüşleri
789.0 Tl ye satışta olan Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Fiyatı gayet uygun 2 adet aldım ürün kısa sürede elime ulaştı kaliteli ve özenle paketlenmiş şekilde geldi patpatlara sarılmış, hediye analogolar için teşekkür ediyorum
İsim: Kadir T.
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CRK TECH

Yorum: Merhaba zamanında teslimat yapıldı bir gün içerisinde elime ulaştı, ürünler kaliteli fiyat performans ürünü tavsiye ediyorum do
İsim: S** Ü**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Merhaba arkadaşlar ürün elime ulaştı gayet başarılı ve stabil tüm fonksiyonlar aktif olarak çalışmaktadır satıcıya teşekkür ediyorum emeği geçen herkese selam
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Merak Edilenler

Soru: Merhaba Pc ile uyumu mudur ?
Cevap: Merhabalar, evet uyumludur efendim.

Soru: merhabalar titreşimi var mı ürünün
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: Bilgisayarda kullanmak icin almayi dusunuyorum. Kesin Pc ile uyumlumu - aninda calisir mi? Kullanmak icin herhangi bir ek aparat gerekiyor mu ?
Cevap: Merhaba direk çalışır

Soru: sarj kablosu yanında geliyor mu?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Üründen elinizde var mı almak istiyorum
Cevap: Merhabalar evet mevcuttur

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 Fotoğraf Ve Görseller

Ps4 Joystick Dualshock 4 V2 Ps4 Kol Steel Black Pc+Ps4 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü