Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Muazzez

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
532
0
0
Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Alınmaya Değer Mi?
Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Şimdiki Fiyatı Ile 825.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Kaç Kişi Memnun?

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Detaylı Bilgi

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Ürününün Satıcısı, CRKTEKNOLOJİ Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj ürününü 825.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Kullanıcı Geri Bildirimleri
825.0 Tl ye satışta olan Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Konsol elime hızlı ulaştı, paketlemesi iyiydi. Denedim gayet iyi çalışıyor. Memnun kaldım. Hediye için ayrıca teşekkürler.
İsim: Efecan Ş.
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CRK TECH

Yorum: Merhaba, üründen çok memnun kaldım fiyatıda gayet makul arkadaşım içinde sipariş vereceğim yazdığım sorularada anında cevap verdiler böyle satıcı bulmak gerçekten zor
İsim: K** T**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: ürün kaliteli oğlum için aldım çok beğendi hızlı bir şekilde elimize ulaştı paketleme de çok özenliydi ayrıca hediye içinde ayrıca teşekkür ederim.
İsim: H** E**
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: ürün elime ulaştı ps5te de çalışıyor diye almıştım ama ps5e bağlamaya çalıştığımda aksesuarlar kısmında görünüyor fakat bağlanamıyorum. yardımcı olur musunuz
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Ürünün kalitesi çok iyi ben memnunum alabilirsiniz
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Ürün sağlam geldi güzel
İsim: Z** R**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Orijinal ürün ps5de sadece orijinal ps4 kolu çalışıyor teşekkürler
Tarih: 31 Ağustos 2024

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Ürüne İlişkin Sorular

Soru: ps4 e direk bağlanır mı hocam
Cevap: Merhabalar, evet uyumludur efendim.

Soru: ürün içerisinden şarj kablosu çıkmakta mıdır?
Cevap: Merhaba evet

Soru: kablosuz mu

Soru: ps3 uyumlumudur ?
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: huawei tablet uyumlumu
Cevap: Merhaba blutooth ile evet

Soru: yenilenmiş demişsiniz 2. el mi
Cevap: Merhabalar hayır ikinci el değildir parçaları revize olmuş demektir sıfırdır

Soru: Kolu kabloyla bağladığımda sarı ışık yanıyor fakat bu haliyle oynayamıyorum. Kabloyla bağlıyken oynayamaz mıyım yoksa bir sorun mu var?
Cevap: Merhabalar nerede oynuyorsunuz

Soru: Merhabalar yanına analog koruyucu gönderiyormusunuz
Cevap: Merhaba şuan hediye kampanyası mevcuttur

Soru: usb ile kullanmak icin kablo cikiyor mu icinden

Soru: Yanında şarj aleti mevcutmudur acaba ...

Soru: Bilgisayara uyumlu bide bluetoothlumu
Cevap: Merhabalar, evet uyumludur efendim. Blutooth vardır

Soru: Usb kablosu ile baglanir mi pcye

Soru: Titreşim ve de ışık kapanıyor mu acaba?
Cevap: Merhabalar nerede oynuyorsunuz

Soru: titreşimli mi kol ?

Soru: bilgisayar uyumlumu

Soru: kac yıl garantili
Cevap: Merhaba 12 aydır

Soru: titreşim oluyor mu?
Cevap: Merhaba tabikide

Soru: pcye bağlanırmı

Soru: laptop uyumlu mu

Soru: ps4 slim için uygun mudur

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj Ürünün Detaylı Resimleri

Ps4 Joystick Ps4 Kol Dualshock4 V2 Uyumlu Garantili Yenilenmiş Ps4 Kol Mavi Kamufulaj En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü