PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol -Çift Titreşim-6 Eksenli RGB Mod-PS4-Switch-PC-Androd-İphone Satın Alır Mısınız

Nisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Şimdiki Fiyatı Ile 979.99 Tl'den Satılmaktadır.

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Alanlar Memnun Mu?

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7 .

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Ürün Açıklaması

Oyun dünyasının zirvesine çıkmaya hazır mısınız? PS4 Kablosuz Gamepad, çift titreşim, 6 eksenli kontrol, RGB modu ve geniş uyumluluğu ile oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Bu gamepad, PS4, Switch, PC, Android ve iPhone gibi çeşitli platformlarla uyumlu olarak çalışarak, oyun keyfinizi her yerde yaşamanıza olanak tanır. >_x000D_
_x000D_

Özellikler: >_x000D_
_x000D_

Çift Titreşim: Oyunların içine dalın ve her aksiyonu hissedin. Çift titreşim özelliği, oyun deneyiminizi daha gerçekçi ve etkileyici hale getirir. >_x000D_

6 Eksenli Kontrol: Hassas ve doğru kontrol için 6 eksenli sensörleri ile oyunlarda üst düzey performans elde edin. >_x000D_

RGB Modu: Kendi oyun atmosferinizi oluşturun! RGB modu ile gamepad'inizin renklerini kişiselleştirerek oyun deneyiminizi özelleştirin. >_x000D_

Geniş Uyumluluk: PS4, Switch, PC, Android ve iPhone ile tam uyumlu olarak çalışır. Farklı platformlarda sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. >_x000D_

Ergonomik Tasarım: Uzun oyun seansları için tasarlanmış ergonomik yapısı, konforlu kavrama ve oyun performansınızı en üst düzeye çıkarır. >_x000D_

Şarj Edilebilir Pil: Uzun ömürlü şarj edilebilir pil ile kesintisiz oyun keyfi yaşayın. >_x000D_

PS4 Kablosuz Gamepad ile oyun dünyasında kontrol sizin elinizde! Renkli aydınlatmalar, kesintisiz bağlantı ve üstün performans ile her an oyununuzu zirveye taşıyın! >_x000D_
_x000D_

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Ürününün Satıcısı, VOOKA PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone ürününü 979.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Kullanıcı Yorumları Nasıl?
979.99 Tl ye satışta olan PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7

Yorum: çok iyi urun daha deneyemedim
İsim: **** ****
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KAPALIÇARŞI

Yorum: Ps 4 uyumlu değil
İsim: **** ****
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Kol resmen ikinci el gibi geldi tuşları orijinal değil basmıyor!!!
İsim: O** A**
Tarih: 12 Temmuz 2024

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhabalar konsolun içinde kablo var mi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim

Soru: İKİ TANEMİ KONSOL YOKSA 1 TANEMİ
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , bir adet efendim

Soru: kol iki adet mi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , tek adettir efendim

Soru: Bluetooth ile bağlanıyor mu PC ye FC 24 oynayabilirz dimi steamda felan
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim

Soru: Merhaba,ürün type-C kablo ile kablolu bir şekilde kullanılır mı ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efendim

Soru: pubg robloks oynanıyormu telefona gağlanıyormu
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , oynanır efendim

Soru: Merhaba. Bilgisayara bağlamak için USB aparatı var mı?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efendim

Soru: iphone ile e football oynayabilir miyim

Soru: Merhabalar kolay gelsin ürün çift mi geliyor yoksa tek mi? bilgisayara bağlamak için girişi mevcut mu yani bilgisayarda kablolu olarak kullanılabiliyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , tektir efendim wifi bluetooth üzerinden bağlantı sağlanır

Soru: merhaba ps4 için uyumlumu
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , uyumludur efendim

Soru: Merhaba kolay gelsin bilgisayar için uyumlu ve kablosuz bağlantısı bulunuyor mu

Soru: fc24le uyum sorunu yaşar mı bilgisayardan ve kablosu var mı yani kabloyla oynaya bilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , herhangi bir sorun yaşamazsınız efendim

Soru: Merhaba ürünün telefon tutma aparatı var mı?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Malesef efendim

Soru: Merhaba pc için vağlandıda usb aparatı mı var 2 oyun kolunu pc ye bağlama WiFi üzerindenmi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , usb yoktur efendim

Soru: Windows 11 uyumlu mudur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , uyumludur efendim

Soru: Bluetooth üzerinden Android telefonlara bağlanıyormu ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , bağlanır efendim

Soru: çift kol mu geliyor
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , tek koldur efendim

Soru: Steam de fifa 23 bazı konsollar desteklemiyor bu konsol desteği mevcut mu acaba
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , destekler efendim

Soru: ps3 e uyarmı
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , uymaz efnedim

Soru: Nası şarz etçez
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , kablo ile pc ve adaptör ile efendim

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone Görseller

PS4 Kol Kablosuz Gamepad Oyuncu Kol /Çift Titreşim/6 Eksenli RGB Mod/PS4/Switch/PC/Androd/İphone En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü