Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Alınır Mı

Arzu

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
552
0
15
Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Ürün Alınmaya Değer Mi?
Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Güncel Fiyatı 250.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Gerçekten İyi Mi?

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Ürün Özellikleri

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Ürününün Satıcısı, Sony Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları ürününü 250.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Ürünü Kullananların Görüşleri
250.0 Tl ye satışta olan Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: yani idare eder hiç kaliteli değil iadeyle uğraşmamak için iade etmedim
İsim: T** G**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AREN BİLİŞİM

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: tüm ps4 kolları için uyumlumu
Cevap: Evet versiyon 2 bütün 4 kollari için uygundur

Soru: farklı tuşlar mevcut mudur
Cevap: Biraz daha soruyu acarmisiniz

Soru: V1 topuz ile V2 topuz arasındaki fark nedir acaba
Cevap: Renk farkı var efendim birisi gri birisi siyah efendim

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları Ürün Görselleri

Ps4 Kol Tamir Lastik Takımı V2 + Analog Topuzları En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü