Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Tavsiye Eder Misiniz

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Şuanki Fiyatı Ne Kadar 799.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Kaç Kişi Memnun?

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Ürün Hakkında Bilgi

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Ürününün Satıcısı, BK DESING Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand ürününü 799.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Kullanıcı Yorumları Nasıl?
799.0 Tl ye satışta olan Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: Çok güzel bir ürün tavsiye ederim
İsim: N** Ö**
Tarih: 24 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TECHNOM

Yorum: Kötü ve yanlış geldi
İsim: E** K**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Eksi puan olsa eksi veririm! Fotoğraftaki başka gelen ürün başka, fatura falan da çıkmadı iççinden iade ile uğraş dur. Almayın paranıza emeğinize yazık!
İsim: S** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2023

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Merak Edilenler Neler?

Soru: ürn ps 4 pro ya mı uyumlu yoksa slim mi
Cevap: Pro modeline uyumludur efendim.

Soru: kaç kol veriyorsunuz
Cevap: Sadece soğutma standı efendim.

Soru: ps4 slim icin uygunmudur
Cevap: Pro model ile uyumludur.

Soru: PlayStation 4 pro uyumlumudur.
Cevap: Merhaba evet uyumludur.

Soru: Ps4 fat kasa için uyumlumu
Cevap: Merhaba slim kasa tipi uygun.

Soru: Merhaba dualshock şarj edilirken gösterge yanıyor mu kırmızı - yeşil şeklinde göremedim
Cevap: Merhaba maalesef uyumlu değildir.

Soru: playstaion 4 pro icin uyumlumudur ?

Soru: Ürünün boyutu ne kadar
Cevap: Pro modeli ile uyumludur.

Soru: Ps4 fat kasaya uyumlu mu?

Soru: playstation 4 pro olduğun dan emin misiniz
Cevap: Evet efendim.

Soru: merhaba ps4 fat kasa için uyumludurmu? efendim lütfen cevap yazın. SAYGILAR dilerim
Cevap: Pro model için uyumludur.

Soru: ps 4 standin üzerindeyken cd koymak mümkünmü

Soru: ps3 e olur mu

Soru: slim ile uyumlumu
Cevap: Pro ile uyumludur

Soru: abi ps4 slim Alaçam soğutucu pro slim var seçenek yok ben slim almak istiyorum cidli alıcı
Cevap: Sadece pro modeli için uyumludur.

Soru: BİLGİSAYAR OYUNLARINA DA BAĞLANİYOR MU MESELA BİLGİSAYAR PES FUTBOL OYUNUNA DA UYAR Mİ OLUYOR MU
Cevap: Fandır efendim. Soğutucu

Soru: ps3 için uygun mudur?

Soru: kolay gelsin playstation 4 pro için uygun mu

Soru: ps4 ün ilk çıkan düze uyumlumu kimse sormamişta

Soru: merhaba kolları kablosuz şarj ediyormu yoksa kablolumu
Cevap: Merhaba efendim soket yeri bulunmaktadır.

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand Detaylı Resimler

Ps4 Pro Fanlı, Oyun Kolu Sarj Üniteli Multi Fonksiyonel Stand En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü