Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Asude

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
541
0
0
Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Satın Alır Mısınız?
Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Şu Anki Satış Fiyatı 259.49 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Hakkında yaklaşık 161 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Detaylı Açıklama

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Ürününün Satıcısı, Pembe Potin Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik ürününü 259.49 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Ürün Hakkındaki Yorumlar
259.49 Tl ye satışta olan Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
161 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 37-38 numara giyiniyorum 38 numara aldım tam oldu ayağımı sıkmıyor güzel ve rahat.
İsim: H** Y**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Pembe Potin

Yorum: cok rahat guzel sakin yorumlara bakıp bir numara buyuk almayin tam numaranizi alin
İsim: İ** D**
Tarih: 11 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: kızım 36 numara giyiyor 36 aldım tam oldu harika yüksek rahat
İsim: F** E**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Ayağım normal de 35 numara 36 aldım tam oldu veeee aşık oldum aşırı güzel 💖
İsim: G** Ç**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok tatlı yorumlara bakarak bir numara büyük aldım ama 37 de olurmuş ve ağır koku var umarım geçer 🙏🏻
İsim: Z** T**
Tarih: 28 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bir numara büyük tercih edilmeli. Bence süper sağlam
İsim: fatmanur ç.
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Tam beden alabilirsiniz güzel
İsim: M** Ö**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: anneme aldim iste giymesi için çok begendi
İsim: S** Ş**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: 37 tam oldu
İsim: E** T**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat tavsiye ederim taraklı ayaklarada uyum sağladı
İsim: G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel ayakta duruşu harika
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok güzel çok cici öğrencime hediye almıştım çok beğendi
İsim: B** B** A**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: gayet hoş duruyor, indirimdeyken almıştım
İsim: S** K**
Tarih: 29 Ağustos 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: ben çok beğendim çok rahat ve kulanışlı günlük ,dısarda vs kulanıma uygun içinde'ki beyza tabanı çıkıyor yani çıkarılıp yıkanabilir bu yüzdende çok kulanışlı üstünde'ki süslerde çok sağlam satıcıda çok iyidi kargo 2 günde geldi gayet hızlıydı almanızı tavsiye ederim -TEŞEKKÜR EDERİM PEMBE POTİN :)
İsim: emel l.
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Kalitesi güzel beğendim alınır
İsim: R** D**
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: çok rahat ve çok güzel, kendi numaranızı almanızı öneririm. 💖💖
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: aynısından kendimede aldım.. pembe kızıma bayıldı rengine ... severek kullanıyor...
İsim: P** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Ben 37 giyiyorum yorumlara bakarak 38 aldım iyiki 38 almışım, ürün çok güzel ve rahat bu arada.
İsim: İ** N** I**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: çok tatlı lar
İsim: A** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Bana gelen terlikte koku yoktu rengi çok tatlı. Ayağı tarakli olanlar kullanabilir eni geniş.atagim ince uzun 1 numara büyük aldım boyu tam oldu içi geniş durdu. akşamına hemen kullandim uzun bir yürüyüş yaptim çok rahatti
İsim: Y** Ş**
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: bir numara büyük alınmalı ben 39 giyiyorum ama küçük geldi 40 olurmuş yapacak bişey yok anneme hediye edece.
İsim: E** n** K**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Çok tatlı alı
İsim: E** G**
Beden: 14 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel fiyatı da çok uygun tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Esra b.
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel çok kaliteli bir ürün. Yüksek bir terlik ve çok rahat. 🩷
İsim: z** b** ö**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: çok rahat ve güzel beğendik
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel tam kalıp çok rahat ve kaliteli
İsim: A** Ö**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Bence çok iyi ama bir numara büyük alınmalı
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: O kadar rahat ki efsane çok beğendim çok tatlış
İsim: M** Ş**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: tereddüt ederek aldım ama kalıbıda rahatlığıda süper. iyiki almışım kendi ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: H** Ç**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Cok begendim. tatli bir pembe..38 no giyerim tam kalip. Kargo da hizli geldi.
İsim: M** P**
Beden: 18 Temmuz 2024

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 36 numara kaç cm
Cevap: yaklaşık 22,7 cm'dir.

Soru: nezaman olur,37
Cevap: sezon kapanmak üzere olduğundan artık gelmez efendim.

Soru: 37 numarası yok mu
Cevap: şu anda yoktur efendim.

Soru: 38 numara yok mu
Cevap: Şu anda yok efendim

Soru: üstündeki suslerde dahilmi
Cevap: Merhaba, evet dahildir.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng Kargo ile çalışmaktayız. Trendyol Express'in dağıtım alanı dışındaki yerlere Mng Kargo ile gönderim yapılıyor. Adresinize göre hangi kargo şirketine verileceğini sistem kendisi belirlemektedir. Mutlu Günler...

Soru: peki ses cikariyor mu bunlar benim icin cok onemli de
Cevap: normalde çıkartmaz efendim.

Soru: yerli üretim mi
Cevap: evet efendim.

Soru: 38 gelecek mi
Cevap: Merhaba, ürünün tekrar satışa açılma süresi için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba terlikte çok ağır bir plastik kokusu var ne yaptıysam geçmedi nasıl geçer acaba
Cevap: merhaba, bu konuda yapacak birşey bulunmamaktadır efendim beklemekten başka çare yok zamanla geçmektedir.

Soru: merhaba 38 ya da 39 ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ürünün tekrar satışa açılma süresi için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar normalde 37 numara giyiyorum ama hamilelikten ayaklarımda şişme var kaç numara almamı tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba, 1 numara büyük alabilirsiniz.

Soru: terliğin üzerindeki süsleri sizmi yapıştırıyorsunuz
Cevap: Hayır efendim üreticiden bu şekilde gelmektedir

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng Kargo ile çalışmaktayız. Trendyol Express'in dağıtım alanı dışındaki yerlere Mng Kargo ile gönderim yapılıyor. Adresinize göre hangi kargo şirketine verileceğini sistem kendisi belirlemektedir. Mutlu Günler...

Soru: 37 yokmu uzun zamandır bekliyorum
Cevap: maalesef yok efendim.

Soru: Stok yenilenicek mi?

Soru: fotoğraftaki gibi geliyor demi dikat edermisiniz rengine ayak numarasına lütfen
Cevap: Evet efendim tabi

Soru: yüksek tabanlı mı
Cevap: 3-4 cm civarındadır

Soru: merhaba 36 numara kaç cmdir topuktan ayağa
Cevap: merhaba, yaklaşık 22,5 cm'dir.

Soru: 38 numara kaç cm?
Cevap: merhaba, yaklaşık 23,5 cm'dir.

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik Detaylı Resimler

Pudra Kadın Eva Deniz Doktor Hemşire Hastane Confort Sandalet Terlik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü