Puff Sander Siyah Kadın Sandalet En Düşük Fiyat Nerede ?

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Alanlar Memnun Mu?
Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Şuanki Fiyatı Ne Kadar 199.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Hakkında yaklaşık 300 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Ürün Tanıtımı

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Ürününün Satıcısı, Shakrak Puff Sander Siyah Kadın Sandalet ürününü 199.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Ürünü Kullananların Görüşleri
199.0 Tl ye satışta olan Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
300 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Kesinlikle çok şık ve rahat bir ayakkabı. Kendi numaranızı almalısınız.
İsim: B** K**
Tarih: 19 Haziran 2022
Beden: Beden:37
Satıcı: ATA SHOES

Yorum: tam kalıp gayet rahat
İsim: b** e**
Tarih: 27 Ocak 2023
Satıcı: Shakrak

Yorum: bayildim inanilmaz rahat indirimde almanin mutlulugunu yasiyorum keske iki tane alsaydim 80 e aldim simdi 140
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mart 2022

Yorum: Hediye olarak aldım çok beğenildi tam numara
İsim: N** K**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BUFU

Yorum: Kaliteli👍 yazin severek giyicem. kendi ayak numaranizi alin. eger ayaklariniz tombikse 1 numara buyuk alin . kalibi birazcik dar . benim 25 yillik ayaklarin bundan daha rahat ayakabi gormedi...
Tarih: 05 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Çok beğendim kesinlikle alınmalı yumuşacık beyazınıda aldım 37 giyiyorum 38 tam oldu güzel paketleme ve minik hediyesi için firmaya teşekkürler
İsim: A** M**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Sandalet ayağıma göre tam oldu kendi ayak numaranıza göre alabilirsiniz hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: t** ö**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: 4 aydır kullanıyorum ve başka ayakkabıya elim gitmiyor resmen çok memnunum rahat konforlu. 38 numara aldım tam kalıp numaranızı alın
İsim: C** A**
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: Arkadaslar benim tarakli ayaklarim var ama tam numarami aldim tam oldu direkt kendi numaranizi alin
İsim: I** I** A**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: aşırı beğendim çok rahat kendi numaranızı alın bence heryerde giyilir
İsim: s** a**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: inanılmaz rahat..Kendi numaranızı aliniz
İsim: G** S**
Tarih: 14 Temmuz 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: ürün çok güzel ve çok rahat kendi numaranizi alın.
İsim: E** İ**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: çok rahat kardeşime aldık çok beğendi tam numaranızı alın
İsim: G** G**
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Tek kelime ile harika alin aldırın kendi numaranızı alin
İsim: Z** E**
Tarih: 17 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel tavsiye ederim tam numara almayın bi küçüğünü alın tam olur
Tarih: 04 Eylül 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Uzun zamandır ayağım bu rahatlığı görmemişti aşırı tarz ve şık kaliteli duruyor çok beğendim ayrıca içine not ve bir adet halhal hediyesi eklemişler çok naziksiniz teşekkür ederim 🙏
İsim: s** a**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: Tüm yaz boyunca ayağımdaydı :) hem çok rahat hemde her şeye yakışıyor giy çık
İsim: T** K**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: Çok rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** A**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Sürat kargo ile çok hızlı bir şekilde geldi. Şeffaf kargoydu ama sorun değil. Ayakkabıda 38 giyiyorum ve 38 numara geldi sipariş verdiğim gibi. Ayaklarım taraklı sayılır. Ama sandalet ayağıma tam oldu. sıkmadı. Evde yürüdüm biraz. Oldukça rahattı. Ama sokakta denemedim. Yazın günlük olarak kullanmayı düşünüyorum. Bakalım ne kadar gidecek.
İsim: N** Y**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: anneme aldım çok rahat çok beğendi☺☺
İsim: ö** G**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: indirimden 100 liraya almıştım. biraz kaba görünüyor ama gayet rahat bir ayakkabı. numaranızı alın bence.
İsim: S** İ** G**
Tarih: 08 Ekim 2022

Yorum: ürün çok güzel çok şık duruyor herşey için çok teşekkür ederim çok ilgilendiler aynı zaman da minik hediye için de teşekkür ederiim💖
İsim: s** y**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: Saglam şekılde aldım çok beğendim hedıye için tşkedrm kızım severek yıyo 👋☺
İsim: C** K**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: numaranızı alın çok kalitelidir kalın yaz için süper 2 tane aldım Beyaz siyah
İsim: Y** D**
Tarih: 27 Eylül 2022
Beden: Beden:40

Yorum: O kadar rahat ki gün boyu giyip yürüyorum ne bir ağrı ne başka bir şey. Ayaklarım ince olmamasına rağmen bantları sıkıp rahatsız etmiyor. Tabanı yumuşacık yastık gibi. Tam numaranızı alın.
İsim: B** U**
Tarih: 15 Haziran 2022
Satıcı: ATA SHOES

Yorum: çok güzel aşırı iyi fakar büyük geldi 37 aldım 36 alsaydım keşke bi numara küçük alınmalı
İsim: G** s**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Tam numara aldım bir beden büyük alınabilinirdi. Onun haricinde çok tatlı
İsim: z** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ekim 2022

Yorum: cok güzel yumuşacık 👍🏾💗
İsim: Aleyna C.
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: çooook beğendim tam kalıp kendi numaranizi alın ayaklarim tarakli olmasına rağmen kendi numarami aldım çok rahat oldu yumusacik.
İsim: E** Y**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: çok rahat yumuşacık bir ayakkabı
İsim: E** D**
Tarih: 12 Aralık 2022
Satıcı: Öner Shoes

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Merak Edilenler Neler?

Soru: Kışlık ürünleriniz ne zaman çıkacak
Cevap: Efendim en kısa sürede yeni ürünlerimiz stoklarımızda olacaktır

Soru: hangi kargoyla gönderilecektir
Cevap: Merhaba, MNG kargo ile anlaşmalıyız. İlginize teşekkürler

Soru: Başka sayfadan almışsınız diyorsunuz ama önceki mesaj attığım sayfaya tıkldığımda siz çıkıyorsunuz? Herkes fiyat artışı konusunda hemfikir iade talebimde de siz çıkıyorsunuz?
Cevap: Ürünün alt kısmında mağaza seç yönergesinden farklı satıcıları görebilirsiniz efendim.

Soru: merhaba diğer sandalet modeli kahverengi olan ne zaman güncellenir
Cevap: Merhaba, “stoğa gelince haber ver” butonuna basarsanız ürün stoklara gelince haberdar olacaksınız efendim.

Soru: Ayakkabı full yapıştırma mı?
Cevap: Yapıştırma sadece taban kısmında kullanılmaktadır üzerindeki ortopedik bantların birleşme yerleri içten dikiştir izi belli olmaz

Soru: merhaba indirime girecek mi
Cevap: Merhaba, evet

Soru: ayak ölçüm 25 cm. 39 numaranın ölçüsü nedir acaba?
Cevap: Merhaba ürünlerimiz tam kalıp ve oldukça rahattır kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz keyifli alışverişler dileriz e

Soru: Hangi kargo ile ulaşım sağlıyorsunuz v
Cevap: Merhaba, sürat kargo ile anlaşmalıyız. İlginize teşekkürler

Soru: Merhaba 28 siyah tükenmiş nezamn gelir acaba
Cevap: Merhaba, “stoğa gelince haber ver” butonuna basarsanız ürün stoklara gelince haberdar olacaksınız efendim.

Soru: 29 nisanda Raquel kleopatra modeli sandalet sipariş etmiştim bi türlü gelmedi siparişi iptal ettim şimdi de param yatmıyor arkadaş bu nasıl iştir ne ürün var ne para biri ilgilensin lütfen artık ya !!
Cevap: Urununuz hazirlandi pzartesi gunu kaygoya teslim edilecekti. Ucret iadesi icin trendyolcuzfan ile yapilan alisverislerde iadeniz anlik olarak hesabiniza yatiyor trendyol musteri hizmetleriyle iletosime gecebilirsiniz

Soru: Raquel kleopatra modelini sipariş edelim seneler oldu 6 gündür hazırlanıyor olarak görünüyor bi sorun varsa iptal edeceğim bu kadar sürmesi normal mi lütfen ama ya bi bilgi verir misiniz?
Cevap: Merhabalar ürünü bizim sayfadan satın almadınız isterseniz iyice kontrol edip öyle yazarsınız iyi günler

Soru: Merhaba! 2-3 gün önce ürünü aldım,ne zaman karqoya teslim edilecek?
Cevap: merhabalar gün içinde kargoya verikecektir fendim iyi günler dileriz

Soru: Tam kalıp mı acaba
Cevap: Merhaba, Bu üründe kalıplar tamdır.

Soru: Merhaba! 6-7 gün önce satın aldım sandaleti, amma hala teslim edilmedi, "sipariş alındı" deye duruyor, ne zaman teslim edilir?
Cevap: Merhaba, bu hafta içi tüm siparişlerimizin kargoya teslimatı planlanıyor. Yoğunluk nedeniyle kargo firması tüm siparişlerimize yetişemedi. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: Bu nasıl birsey niye bu kadar 10 gündür daha hazırlanıyor yazıyor
Cevap: Merhabalar isterseniz ürününüzü kontrol edip öyle yazarsınız bizim sayfamızdan sjparis etmediniz iyi günler dilerim.

Soru: Merhaba 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler

Soru: merhaba 38 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler

Soru: Tabanı dahil siyah modeliniz yok mu acaba? Taban renginin farklı olması kullanım zorluğu yaratıyor
Cevap: Merhaba, ne yazık ki şuan üretimde olan bu fotoğrafta gördüğünüz modeldir. İlginize teşekkürler

Soru: 24 cm ayak için 38 mi siparş vermeliyim 39 mu
Cevap: Merhabalar 39 numara 26.cmdir efendim

Soru: dalga gecmissiniz resmen 40 numara gem siyah hem de beyaz istettim. bana yolladiginiz ayakkabi 36 ve 37 numara
Cevap: Merhaba, siparişiniz üzerinden Trendyol asistan ile devam ederek yanlış ürün talebi oluşturabilirsiniz. İlginize teşekkürler

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet Detaylı Resimler

Puff Sander Siyah Kadın Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü