Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Fiyatına Göre Alınır Mı?
Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Şu Anki Değeri 243.98 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Hakkında yaklaşık 3890 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Detaylı Açıklama

Molped Pure & Soft Normal Hijyenik Ped, yumuşacık kanatlar ve hava ile dokunmuş üst yüzey ile %100 yumuşaklık sunar. Nefes alabilen alt ve üst yüzey ile temiz ve ferah hissetmenize yardımcı olur. %100 güven ve yumuşaklık veren Molped Pure & Soft\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'u çok seveceksiniz. %0 boya, paraben, klor ve naylon içeriği ile bir hijyenik pedde istenmeyen şeyler yoktur. Pamuksu malzemeden üretilmiş desenli tekli sargılara sahiptir. Hipoalerjeniktir ve cilde dosttur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Parfüm içermez. Molped Pure & Soft ürünleri Vegan sertifikasına sahiptir. Molped ürünlerinin tamamı Helal sertifikalıdır.>

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Ürününün Satıcısı, Molped Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet ürününü 243.98 Tl'den Satılmaktadır.

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Ürünü Kullananların Görüşleri
243.98 Tl ye satışta olan Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3890 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: her zaman kullandığım ürün yumuşacık fiyat performans ürünü indirime girdikçe stokluyorum
İsim: n** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Hayat

Yorum: Fiyatı uygun buldukça stokluyorum. Gayet güzel.
İsim: t** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ocak 2022

Yorum: paketleme vs iyidi. uygun fiyata aldığımı dusunuykrum son artislardan sonra. teşekkür ederim tavsiye ederim. bunu kullanan bir daha diğer ürünler kullanamıyor haberiniz olsun. çok rahat.
İsim: c** p**
Tarih: 21 Aralık 2021

Yorum: İndirimdeyken aldım uzun zamandır bu markayı kullanıyorum indirimdeyken stok yapıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: tam stok yapılmalı
İsim: G** M**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: begendim fiyatlar artiyor stoklayin kizlar
İsim: M** k** K**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: hic alerji yapmiyor cok memnunum zamlardqn onve stok yapildi.
İsim: P** Ü**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Her zaman kullandığım ürün. İndirimde stok yapmak gerekli
İsim: h** k**
Beden: 06 Aralık 2022

Yorum: Uzun zamandir bu markayı kullanıyorum. Bence diğerlerine göre çok daha rahat. İndirimde stokluyorum
İsim: C** E**
Beden: 31 Mart 2023

Yorum: Stok yapmak için indirim kovalıyorum , çok kaliteli
İsim: Y** G**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: İndirimde stok yaptık güzel
İsim: İ** T**
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: İndirimde stokluyorum hiç rahatsız etmiyor
İsim: K** E**
Beden: 17 Mayıs 2023

Yorum: stoklayın kızçeler:)
İsim: K** A**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: İndirimdeyken stok yaptım uyguna geldi
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Çok iyi stok yapmalık
İsim: B** Y**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: indirime girdikçe stok yapmalık
İsim: G** K**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Herzaman kullandığımdır indirimdeyken aldım teşekkürler bol kazançlar
İsim: e** s**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Stok yapmalık bir ürün.
İsim: M** Ö**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Dokusu harika iyi hissettiriyor hep memnunuz
İsim: Z** Ç**
Beden: 05 Eylül 2024
Satıcı: Ambar Express

Yorum: indirimde bulduğumda stokluyorum gayt güzel
İsim: m** t**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: indirimdeyken stok yaptım teşekkürler
İsim: f** V**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: indirimli aldım stokluk ürün
İsim: y** d**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: vok güzel vevuygun
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: İndirimden almıştım çok memnun kaldım indirime girdikçe stoklayacağım
İsim: m** c**
Beden: 14 Nisan 2023

Yorum: İndirime girdikçe stok yaptığım bir ürün
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: tavsiye ederim
İsim: h** y**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: İndirim zamanları birkaç defa sipariş verdim sorunsuz şekilde geliyor memnunum teşekkürler.🌸
İsim: Y** D**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: kaliteli ürün
İsim: S** O**
Beden: 09 Eylül 2024
Satıcı: Selvi & Bazaar

Yorum: stok yapildi
İsim: F** Ç**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Daha önce de almıştım.Çok memnun kaldım.Hem de diğer satıcıları göre daha uygun.
Tarih: 05 Eylül 2024

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: paketlemeyi nasıl yapıyorsunuz?
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Koli içerisinde gönderilmektedir. Saygılarımızla

Soru: Merhaba. Paketleme de gizliliğe önem veriyor musunuz. Yorumlarda paket içinde ne olduğunu belki ediyor yazılmış.
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gönderi sırasında koli içerisinde ürün gönderilmektedir. Saygılarımızla

Soru: Merhaba. Hangi kargo ile gönderiyorsunuz? Ve paketleme gizli olabilir mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Markamızı ve Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gönderimleriniz mng kargo ve trendyol express ile yapılmaktadır. Keyifli Alışverişler dileriz. Saygılarımızla

Soru: Merhaba ürün siparişi verdim, paketlemeye dikkat etmenizi rica ederim, çok teşekkürler.iyi günler
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Saygılarımızla

Soru: merhaba ,yorumlarda önceki gönderilerin fotoları var ,baskılı koli ile mi gönderiyorsunuz şuan da ?
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ürünlerimiz kargo paşeti ile birlikte gönderilmektedir. Saygılarımızla

Soru: Merhaba uzun olanin (80 adet) stoklari tukenmis gun icerisinde tukenen fiyattan tekrar stoga girecek mi acaba?
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları güncellenmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Markamızı ve Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gönderimleriniz mng kargo ve trendyol express ile yapılmaktadır. Gönderi sırasında sipariş detayında belirtilen kargo firması dikkate alınmaktadır. Saygılarımızla

Soru: günlük ped değil değil mi regli pedi
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Günlük ped değildir. Saygılarımızla

Soru: Merhaba, şimdi ben 2 adet sifariş edersem, 4 adetmi gelecek, toplam 46-46-46-46 mı ?
Cevap: Merhaba evet 4 adet gelecek

Soru: baskısız koli ile gönderim yapabilirseniz çok iyi olur teşekkürler
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz baskılı yada baskısız şekilde gönderim sağlanmaktadır.Saygılarımızla

Soru: Bedeni büyük mü medium mu Ben XL istiyorum var mı acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazamızda sadece satış görselleri yer alan ürünlerin stokları mevcuttur. Saygılarımızla

Soru: Hangi kargoyla?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Markamızı ve Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gönderimleriniz mng kargo ve trendyol express ile yapılmaktadır. Keyifli Alışverişler dileriz. Saygılarımızla

Soru: molpet × iki paket deniyor 92 adet diyor tek pakette 46 adet var sakın tekli gelmesin
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gönderi toplam 92 adet olarak yapılmaktadır. Saygılarımızla

Soru: Regl pedı mı yoksa günlük ped mı
Cevap: Merhaba, günlük kullanıma uygundur.

Soru: Günlük ped degıl dımı bu
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Pure&Soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet ürünümüzün gönderimi yapılmaktadır.Günlük ped değildir.Saygılarımızla

Soru: hangi kargo ile gönderilecek?
Cevap: merhabalar trendyol express ve mng kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Soru: ürün büyük mü küçük mü ped
Cevap: Merhaba, ürün normal boydur. Saygılarımızla

Soru: ürün 92 adet mi yoksa 100 adet mi
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Molped - Pure&Soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet olarak gönderi sağlanmaktadır. Saygılarımızla

Soru: hadi bakalım inşallah 😊
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Markamızı ve Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sipariş numaranızı ve talebinizi iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

Soru: orjinal olduğunu nasıl anlıyoruz
Cevap: Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı ve firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Üretici firma olup birinci kalite ve orjinal ürünlerdir. Saygılarımızla

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet Görseller

Pure&soft Normal Avantajlı Mega Fırsat Paketi 92 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü