Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Satın Alır Mısınız ?

Gulfidan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
581
0
0
Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej En Düşük Fiyat Nerede?
Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Şu Andaki Fiyatı 370.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Ürünün Detayları

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Ürününün Satıcısı, Riccon Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej ürününü 370.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Kullanıcı Geri Bildirimleri
370.0 Tl ye satışta olan Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: bir numara büyük aldım tam oldu ayakta şık duruyor beğendim
İsim: N** y**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Riccon

Yorum: Çok kaliteli ve güzel.. Çok beğendim🥰 . Tam numara aldım. Ama ayaklarınız ince ve uzun ise Bi küçük alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: cox rahat ve keyfiyyetli
İsim: a** h**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: ürün ayağa tam geliyor paketleme guzel kalıbı rahat rengi açık griye daha yakın
İsim: g** c**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: mukemmel bir urun hem siyah hemde bej rengini aldim cok iyi.ayaklarim tarakli oldugu icin bi beden buyuk tercih etdim mukemmel oldu.tesekkur ederim
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Tam kalıp güzel bir ayakkabı
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Kargo çok hızlıydı satıcıya teşekkürler.Ürün gayet güzel rahat kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: F** Ş**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: ayakta çok güzel duruyor. çok beğendim.umarım uzun süre giyince ayağıma vurmaz.
İsim: G** G** B**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: mükemmel bir sandalet ayakta çok hoş duruyor
İsim: Zeynep C.
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Hem siyahı hem bu rengini aldım çok iyi tam numara alabilirsiniz
İsim: R** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Ben çok beğendim.Kızıma aldım oda çok beğendi.Teşekkürler
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Tam beden alın
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel kaliteli bir ürün biz iki farklı rengini aldık 38 numara aldık bence herkes kendi bedenini alsın paketlemesi de gayet iyiydi ürün elime hasarsız ulaştı teşekkür ederim paketleme için de
İsim: F** B**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: 39 numara için baya stok bekledim sonunda 😂 çok rahat ve kullanışlı bilekteki bant sıkı yorumu görünce biraz tereddüt etmiştim ancak öyle olmadı güzel kilteside rahat tavsiye ediyorum baya kaliteli duruyor
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet hoş kibar bir sandalet bana bi tık agır gıbı geldı ama asla rahatsız edici değil bileği kalın olanlar zorlanabilir DÜZENLİYORUM ALALI 2 hafta oldu acılma yaptı fotografları ekledim yapısıtrıp kullanmsya devam etmeye çalışacağım taksitle almıstım daha taksiti bitmedi çok üzgünüm
İsim: Beyza A.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Tüm gün gezip dolaşmama rağmen ayağımı hic acıtmadı. Altı yumuşak, görüntüsü de çok güzel.
İsim: S** C**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: urunu begendim fakat ayaklarim tombik olmamasina ragmen yanlardan kasti.tam numara olmasina ragmen.bence kaliptan kaynakli bir hata ve herkes yasayabilir buralardan ayaklarima vurabilir esneyene kadar buyuzden onlem almam gerekicek.fotoda gosterdim neden kastigi anlasilsin diye.
İsim: P** K**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: eşime aldım çok beğendi.
İsim: E** A**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: aşırı rahat güzel paketleme
İsim: e** d**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Hızlı teslimat için satıcıya teşekkür ediyorum.Ayakkabılar çok güzel ve ayakta kibar gözüküyor.Taraklı ayakları olanlar 1 numara büyük alabilirler.Fiyatı da gayet uygun.
İsim: g** b**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: ayağım taraklı olduğu için hiçbir sandaleti ayağıma yakıştıramamıştım şu ana kadar ama bu gerçekten çok güzel oldu. spor ayakkabılarımı 38 alırım bunu 39 aldım ve cuk diye oturdu sadece önden bi tık uzun ama o da sırıtmyor ve fiyatına göre gayet sağlam buldum ben daha dandik bir şey gelmesini bekliyordum. umarım bir şey olmaz da uzun süre kullanabiDevamını Oku
İsim: Z** T**

Yorum: bana büyük geldi
İsim: y** e**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: kalitesi çok iyiydi fakat kalıpları çok dardı. İade ettim
İsim: K** A**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: alt taban biraz ağır geldi görünüş olarak güzel tam numara alınabilir
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: fiyat performans ürünü alt tabanı biraz ağır
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: riccon kalitesi sadece bana yakışmadı başka bir modelini alacağım bunu iade ettim

Yorum: Ürünü kullanmadığım halde satıcı kullandığımı iddia edip iademi reddetti. Halbuki çapraz bantları dar olduğundan ayağı vuracağı için iade etmiştim. Yorumlarda başka bir hanımefendi de aynı soruna dikkat çekip görselle göstermiş. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
İsim: G** Ö**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba stoklarınız güncellenecekmi
Cevap: Değerli müşterimiz, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. İyi Günler :)

Soru: merhaba 40 numarası gelir mi
Cevap: Değerli müşterimiz, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. İyi Günler :)

Soru: ürünün siyahı ne zaman güncellenir

Soru: Topuk boyu kaç cm?
Cevap: Merhaba topuk boyu 2cm dir .

Soru: yine ben😀 siz bu ayakkabida 39 numarayı stokları getirene kadar yazicam.🤭 bildirimler açık ama yoookk.1 aydır bekliyorum. en azından farklı bir şey sorayım. 38 numara ile 39 numara arasında kaç cm var.
Cevap: Merhaba efendim, ilginiz için teşekkür ederiz, 38 numaranın iç taban ölçüsü 25,3 cm'dir, 39 numaranın ise 26 cm'dir, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba 36 numarası ne zaman gelecek

Soru: Merhaba 39 numara için stok yenilemesi olcak mı ?

Soru: merhaba sandaletim geldi üstündeki bantlar sıkıyor acıtıyor açılma yapar mı?
Cevap: Merhaba efendim giydikçe birazda olsa açılma yapar.

Soru: sifariş verdim lütfən sorunsuz gelsin
Cevap: Tabi ki efendim .

Soru: merhaba bu ayakkabının siyahini aldim cok memnunum. bu renkte almak istiyorum ama uzun zamandır 39 numara yok stokta gelmeyecekmi acaba.lutfen gelmeyecek diyip beni üzmeyin ☺
Cevap: Değerli müşterimiz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. İyi Günler :)

Soru: 2 gündür düncellenmedi acaba tam olarak ne zaman gğncellenir
Cevap: Sürekli güncellenmektedir efendim , takipte kalmanızı rica edeceğim .

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej Ürüne Ait Fotoğraflar

Purlogih Kadın Sandalet 0012103 Bej En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü