Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Tavsiye Edilen Yer Neresi

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Satın Alır Mısınız?
Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Şu Anki Satış Fiyatı 185.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Gerçekten İyi Mi?

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Hakkında yaklaşık 4573 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Teknik Detaylar

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürününün Satıcısı, Kitchen Time Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk ürününü 185.0 Tl'den Satılmaktadır.

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Hakkında Yapılan Yorumlar
185.0 Tl ye satışta olan Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4573 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kızım için aldım çok güzel bir ürün kullanışı rahat tavsiye ederim
İsim: Gülizar Ş.
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CLNK HOME

Yorum: Çok güzel gayet büyük Bi kızıma bi kendime aldım biz begendik
İsim: B** A**
Tarih: 14 Eylül 2023
Satıcı: Durable Bottle

Yorum: çok güzel çok kullanışlı hiç koku yapmadı hediyeler için teşekkür ederim iftardan sahura kadar yanımdan ayrilmiyor🙂
İsim: b** a**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: 2 adet aldım birini arkadaşıma hediye ettim çok sevdi 1 tane de eşim için sipariş verdim sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler
İsim: Z** G**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün kesinlikle akıtma yapmıyor sağlam ve kullanışlı kesinlikle tavsiye ederim. Yanında gönderdiğiniz sticker hediyeler içinde teşekkür ederim ☺
İsim: M** K**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: çok güzel kızıma aldım hediye içinde teşekkür ederim
İsim: Dilek K.
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Gayet güzel beklediğimden büyüktü.
İsim: N** N**
Tarih: 19 Aralık 2022
Satıcı: Cook Store

Yorum: Kendime almıştım arkadaşım çok beğendi ona da hediye ettim sticerlar harika
İsim: E** E**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Ay bu ne güzelliktirr nasıl güzel mataradırr içini dışını sirkeli ılık suyla yıkadım mis gibi oldu süslerine bayıldım severek kullanacağımm 😍 sapa sağlam geldi bu arada
İsim: Y** E** Ö**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: kardeşim için sipariş ettim çok beğendi belki kendime de alabilirim
İsim: E** S** B**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Çok memnun kaldım. Asla koku yapmıyor. Tatlış hediyeleriniz için de çok teşekkür ederim
İsim: M** T**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Satıcı: kitchen times

Yorum: ay efsane bir ürün ahshdjdj bayılarak kullanıyorum,plastiği kaç numara vs diye soranlara da anlam veremiyorum sanki her şeyi organik kullanıyorlar skgjgşh stickerları da mükemmel 200 TL'ye aldım baya keyfini sürüyorum.Resmen 2 ltlik bir bidon!!🤣🤣🤣 Parasını sonuna kadar hak ediyor.Bu güzel ürünü kısacık sürede ulaştıran firmaya da çok teşekkür edDevamını Oku
İsim: E** S**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Ablama aldım cok memnun kaldı
İsim: o** k**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: çok hızlı ve sağlam elime ulaştı , beklediğimden daha büyük ve çok güzel hediyeler de çok tatlı
İsim: e** o**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: ebati beklediğimden büyükmüş...😂
İsim: Pınar A.
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: bekledigimden büyüktu ama gayet güzel ve tatlı bi ürün stickerlar cok güzeldi tşk
İsim: H** G**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: gerçek gorseliyle aynı çok çabuk kargoya verildi bu elime çabuk geçmesini sağladı içimi çok kolay benim gibi su icemeyenler için inanılmaz kolaylık yanımdan ayirmiyorum hediyeler için satıcıya teşekkür ederim
İsim: M** p**
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: BEYZANA

Yorum: ürünüm geldi çok beğendim teşekkür ederim küçük hediyeler harika
İsim: **** ****
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim hediyeler içinde teşekkür ederim ❤
İsim: M** M** U**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Ürünüm sorunsuz bir şekilde elime ulaştı kızım için aldım severek kullanıyor..Tavsiye ederim👍🏽
İsim: Sinem A.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: severek kullanıyorum hediyeniz için çok teşekkür ederim
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Beklediğimden çok büyük geldi çok güzel
İsim: E** H**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Su içmeyi sevdirdi kızıma ve bana
İsim: B** Ü**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: biz çok beğendik arkadaşlar ♥
İsim: E** S**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Kardeşim için aldım ve çok mutlu oldu. Yapısı çok güzel.
İsim: ş** e**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: anneme aldım güzel
İsim: Z** ö**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: ürünüm geldi çok güzel gerçekten bayıldım sticırları yazılara göre kendimce anlamdırarak yapıştırdım kalanları da kızıma vericem kendi suluğuna yapıştırsın teşekkür ederim şimdi kullanma zamanı
İsim: C** Ç**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Çok teşekkür ederim hedıyelerı ıcın de ayrıca teşekkür ederim
İsim: melike y.
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim hediyeler içinde çok teşekkür ederim ☺
İsim: S** A**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: kızım için aldım okulda gayet rahat kullanıyor. çok memmun kaldım aldığım için
Tarih: 22 Mayıs 2024

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: stickerlimi
Cevap: Evet efendim

Soru: Gıdaya uygunmu
Cevap: EVET EFENDİM

Soru: sticker gonderiyormusunuz
Cevap: Mağazamızı takip ederseniz stiçker hediye efendim karışık gelmektedir

Soru: Su sızdırıyor mu
Cevap: Yoğunluktan dolayı dönüş yapamadığımız için özür Dileriz efendim mesai saatleri içinde tekrar yazarsanı cevaplarız tekrardan özür dileriz

Soru: Cammı plastikmi
Cevap: Plâstik efendim

Soru: Merhaba bulaşık makinesinde yıkanabilir mi?
Cevap: Yoğunluktan dolayı dönüş yapamadığımız için özür Dileriz efendim mesai saatleri içinde tekrar yazarsanı cevaplarız tekrardan özür dileriz

Soru: Setcker hediyelimi
Cevap: Mağazamızı takip ederseniz var efendim

Soru: 2 litromu efandim

Soru: sticker gönderiyormusunuz
Cevap: Mağazamızı takip ederseniz stiçker hediye efendim karışık gelmektedir

Soru: iyi günler sticker yanında gönderiyor musunuz?
Cevap: Mağazamızı takip ederseniz var efendim

Soru: sticker gönderiyormudunuz
Cevap: MAĞAZAMIZI TAKİP EDENLERE GÖNDERİYORUZ EFENDİM

Soru: 2 litre mi

Soru: nereden geliyor
Cevap: istanbul efendim

Soru: Böyle hassas bir ürünü nasıl olurda sadece bir poşet içinde gönderebilirsiniz bu bence özensiz iş görme oluyor çünkü hassas bir ürün

Soru: pipetlimidir

Soru: merhaba. bunlar kansorojen madde iceriyormus öylemi ? birde numara oluyormuş kaç NO ?
Cevap: İthal ürün efendim tüm testleri yapılmıştır

Soru: 542554 kodu bu

Soru: Plastikmi matara

Soru: Ürün cammmı
Cevap: HAYIR EFENDİM

Soru: cammi acaba
Cevap: Plâstik efendim

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Detay Resimler

Purple Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü