Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet En Düşük Fiyat Nerede ?

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Alanlar Memnun Mu?
Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Şu Anki Fiyat Aralığı 251.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Hakkında yaklaşık 19143 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Ürün Bilgisi

Türkiye'nin en sevilen El ve Vücut bakım markası NIVEA'dan!NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı vücut Losyonu ile sıkı ve elastik bir cilde hazır mısın?10 Günde Sıkılaşma: İçeriğindeki Q10 ve C vitamini ile geliştirilmiş formulü sayesinde cilt 10 günde gözle görülür derece sıkılaşmasına ve esnekliğinin artmasını sağlar.48 Saat Nemlendirme: Hızlı emilen vücut losyonu ile 48 saat boyunca yoğun nemlendirme sağlar.Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.Tüm ciltler için uygundur.Nasıl Kullanılır? : NIVEA vücut losyonunu günlük kullanımda tüm vücudunuza nazikçe yayın ve masaj yaparak uygulayın-uygulama sırasında kayıp düşmemeye dikkat edin.Uygulama sırasında masaj yapın.En iyi sonuç için tüm vücudunuza her gün uygulamanızı tavsiye ederiz.NIVEA ile kişisel cilt bakım rutinin!: NIVEA Creme Soft Duş jeli ile duş aldıktan sonra temiz ve kuru cildinize NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonunu oval hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.Size nasıl gelecek? 2 Adet 250ml NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı gönderilecektir._x000D_
_x000D_

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Ürününün Satıcısı, NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet ürününü 251.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Kullanıcı Geri Dönüşleri
251.9 Tl ye satışta olan Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19143 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: indirimde bulduğum an stok yapıyorum
İsim: H** T**
Tarih: 28 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NIVEA

Yorum: İndirime girdikçe stok yapıyorum. Nemlendirmesi ve kokusu harika.
İsim: Esra Ö.
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: bittikçe stokladigim bir ürün cildi çok iyi nemlendiriyor
İsim: **** ****
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: indirime girdikçe stok yapıyorum kilo verme sürecimde hic eksik etmedim hem sikilasmada hem nemlendirmede muhteşem 1 krem
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Stok yapılması gereken bir ürün sürekli de indirimde oluyo zaten çok beğenerek kullanıyorum 😊
İsim: S** Y**
Tarih: 09 Ağustos 2022

Yorum: Her duş sonrası cildime uyguluyorum pürüzsüz ve Işıl Işıl bacaklarımı görünce çok memnun kaldım üründen gerçekten nemlendirme özelliği harika stok yaptım teşekkürler Nivea.
İsim: G** P**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Ben bu kreme bayıldım ya gerçekten bende çok işe yarıyor artık vazgeçemiyorum bu kremden indirimde gördüğüm an hemen stok yapıyorum her duştan sonra masaj yaparak uyguluyorum hem sıkılastiriyor hem nemlendiriyor süper bi krem😇👌
İsim: k** Ç**
Tarih: 13 Ocak 2022
Satıcı: KOREAN GARDEN

Yorum: indirimde stokluyorum resmen
İsim: E** G** G**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: Her indirimde stok yaptığım ürün
İsim: R** K**
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: cildimi yumuşacık yapıyor indirime girdikçe stokluyorum
İsim: Berfin Ç.
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Kullandigim bir ürün zaten etkisini cok net goruyorum indirimdeyken de stoklayayim dedim 🫶
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: çok güzel kokusu bı harika stok yapın derim kesinlikle.
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Kokusu o kadar güzel ki … Nemlendirmesi de çok çok iyi ve bu fiyata kesinlikle kaçırılmaması gereken bir ürün , Hemen stok yapmak için tekrar sipariş vericem 💕
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: sürekli kullandğim urun indirime girince stok yapiyorum
İsim: Asu U.
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: bittikçe indirimden alıp stokluyorum
İsim: M** A**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel ve indirimli aldım yumuşacık yapıyor indirimde stok yapılmalı
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok iyi acaba bunun siyah kutuları nasıl dus sonrası suruyorum hem nemlendiriyor hemde acık bi şekilde sıkılaşmayı gorebiliyorum yeni dogum yaptım 4 aylık bi bebegim var ve o sarkmalar toparlandı dememe az kaldı ♥🙏mükemmel
İsim: S** N** M**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Ürünü çok uygun fiyata aldım. Bence stoklanmalı
İsim: Ş** K**
Tarih: 25 Kasım 2022
Satıcı: İkoncan

Yorum: İndirimlerde stokladığım ürünlerden. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum hem sıkılaşma etkisini gördüm hem de pürüzsüzleştirip yumuşacık yapıyor. Cildim biraz kuru olduğu için vücut sütü olanını da alacağım bu biraz daha yoğun yapılı ve normal ciltlere ideal olur.
İsim: K** C**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Kokusuna bayıldım sanırım stoklayacagim bir ürün olacaakk.
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Harika ben bayildim stok yaptim hemen
İsim: F** Ü**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: İndirime girdikçe stokladığım bir ürün
İsim: Damla A.
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Stoklanmasi gereken ürünlerden, güzel nemlendiriyor,uzun zamandır kullanıyorum
İsim: F** H** Y**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: indirimde stokladim kokusu güzel düzenli kullanımda tekrar guncellerom
İsim: d** e** a**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: indirime girdikçe stokluyorum memnunum
İsim: S** B**
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: 10 günde etkisini gördüm 1cm inceledim duzenli kullanimda. tabi diyetimide yaptım.diyete başlıyorum arzunhanim sayesinde aldım teşekkürler arzu hanım
İsim: H** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: İndirimdeyken aldım stokladım çok hoş kokusu var
İsim: M** Ş**
Tarih: 25 Ocak 2022

Yorum: Stok yaptığım bir ürün gerçekten çok iyi nemlendiriyor
İsim: i** k**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: kremler stok yaptığım kremler
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Nisan 2023

Yorum: Cildimi çok iyi nemlendiriyor, kokusu ve hızlı emilimiyle vazgeçilmez ürünüm oldu. indirime girdikçe stokluyorum 😍
İsim: B** Ç** B**
Tarih: 13 Kasım 2022

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Aras kargo ve Trendyol express ile çalışmaktayız. Teslimat adresinize uygun kargo firması sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Yağlı cilt için uygun mu
Cevap: Merhaba,ambalaj üzerinde herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.Daha detaylı bilgi için üretici firma ile görüşebilirsiniz.Saygılarımızla

Soru: merhaba kullanimi nasil gunde kaç kez?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, losyonu hergün cildinize uygulayın. 48 saat boyunca nemlendirme sağlar. İyi günler dileriz

Soru: Orijinalmiii
Cevap: Mağaza resmi olarak Nivea ‘ya aittir, bu yüzden ürünlerimiz orijinaldir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Emzirme döneminde kullanılır mi
Cevap: Efendim nivea nin sitesinden bakmanızı tavsiye ederim. Bizim bilgimiz kullanmamaniz yonunde

Soru: Merhaba ürün kaç ml açıklamada 2 adet 250 ml yazılmış görsel üzerinde 150 ml gözüküyor
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz.Ürün 250 ml'dir.İyi günler dileriz.

Soru: zayiflatirmu
Cevap: Merhaba,NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı ve C Vitaminli Vücut Losyonu 250 ml, 48 Saat Nemlendirici, X2 Adet,İçeriğindeki Q10 ve C vitamini ile geliştirilmiş formulü sayesinde cilt 10 günde gözle görülür derece sıkılaşmasına ve esnekliğinin artmasını sağlar.Ürünümüz zayıflatmaz,sıkılaştırır ve nemlendirir.İyi günler dileriz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, Aras kargo , Trendyol express ve PTT kargo ile çalışmaktayız. Teslimat adresinize uygun kargo firması sistem tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: spora başlamadan sursek etkisi olur mu sikilasmada
Cevap: merhaba, detaylı bilgi için Nıvea müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Soru: kıl kökünü besler mi acaba lazerden sonra
Cevap: Merhaba, içeriğinde böyle bir bilgi bulunmamaktadır efendim. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba lazer sonrası kullanıma uygun mudur kıl köklerini beslemez değil mi?
Cevap: Merhaba, uygundur. Duş sonrası kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar trendyol express

Soru: su bazlı mı ürün yani yağlı his bırakıyor mu yoksa hemen emiliyor mu?
Cevap: yağ hissi bırakıyor efendım

Soru: selülit için kullanılır mı
Cevap: Merhaba,NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı ve C Vitaminli Vücut Losyonu 250 ml, 48 Saat Nemlendirici, X2 Adet, İçeriğindeki Q10 ve C vitamini ile geliştirilmiş formulü sayesinde cilt 10 günde gözle görülür derece sıkılaşmasına ve esnekliğinin artmasını sağlar.Selülit için NIVEA Markamıza ait selülit jel krem kullanmanızı tavsiye ederiz.İyi günler dileriz.

Soru: sıkılaştırıyormu
Cevap: Merhaba, ürün sıkılaştırıcıdır. Düzenli kullanımda etkisini göstermektedir.İyi günler dileriz.

Soru: bu ürünün hem losyonu var. hemde sütü. mavı olan süt beyaz olan losyon. tereddütte kaldım. arasındaki fark nedır acaba. ona göre alıcam
Cevap: Merhabalar; form ve içerik bakımından farklıdır. Süt olan ürünümüz daha yoğun ve çok kuru ciltler için uygundur. Losyon ürünümüz aha hafif yoğunlukta olup, kuru / normal ciltler için uygundur.

Soru: mrb hamilelıkte kullanılabilirmı
Cevap: Merhaba, tüm NIVEA ürünlerimiz hamilelik ve emzirme dönemi için kullanıma uygundur. Keyifli alışverişler, iyi günler dileriz.

Soru: su bazlı mı ürün
Cevap: Merhaba ürünün kullanma talimatında mevcuttur iyi alışverişler

Soru: Hangi kargo
Cevap: TEX- SÜRAT

Soru: Merhaba son kullanma tarihi nedir
Cevap: Kapak acildiktan sonra 12 ay

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet Ürün Görselleri

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, 10Günde Sıkılaş, C Vitamini, Nemlendirici, Esnek Cilt, X2Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü