Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Tavsiye Eder Misiniz ?

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Güncel Fiyatı 137.6 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Hakkında yaklaşık 6177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Ürün Hakkında Bilgi

Türkiye'nin en sevilen El ve Vücut bakım markası NIVEA'dan!>
NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı vücut Losyonu ile sıkı ve elastik bir cilde hazır mısın?>
10 Günde Sıkılaşma: İçeriğindeki Q10 ve C vitamini ile geliştirilmiş formulü sayesinde cilt 10 günde gözle görülür derece sıkılaşmasına ve esnekliğinin artmasını sağlar.>
48 Saat Nemlendirme: Hızlı emilen vücut losyonu ile 48 saat boyunca yoğun nemlendirme sağlar.>
Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.>
Tüm ciltler için uygundur.>
Nasıl Kullanılır? : NIVEA vücut losyonunu günlük kullanımda tüm vücudunuza nazikçe yayın ve masaj yaparak uygulayın-uygulama sırasında kayıp düşmemeye dikkat edin.>
Uygulama sırasında masaj yapın.>
En iyi sonuç için tüm vücudunuza her gün uygulamanızı tavsiye ederiz.>_x000D_
_x000D_

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Ürününün Satıcısı, NIVEA Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım ürününü 137.6 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Yorumlar Ve Değerlendirmeler
137.6 Tl ye satışta olan Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kokusuna ciltte biraktigi hisse bayildimmmm harclik alinca hemen stoklicam
İsim: **** ****
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NIVEA

Yorum: stokladım cildi bebek gibi yapıyor kokusu harika
İsim: burcu ö.
Tarih: 03 Nisan 2023
Satıcı: Hangar Express

Yorum: Stok yaptım resmen
İsim: z** t**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Kokusu nemlendirmesi çok güzel düzenli kullanımda gerçekten sıkılaşma sağlıyor stok yapmak için aldım tavsiye ederim🥰
İsim: M** A**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Özellikle kokusuna bayıldığım bir krem her boşlukta stok yapıyorum
İsim: N** G**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: İndirimdeyken stokluyorum sporla etkisi mükemmel duş sonrası tavsiye ediyorum
İsim: E** Y**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: çok memnun kaldım indirme girerse stok yapacağım
İsim: A** D**
Tarih: 01 Eylül 2023
Satıcı: EBR Beauty

Yorum: Stok yapacağım bir ürün
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Yine stok yaptım indirimde harika
İsim: C** A**
Tarih: 21 Haziran 2023
Satıcı: BAYYLİN KOZMETİK

Yorum: Uzun yıllardır kullanıyorum indirimi görğnce iki tane aldım Tek kelimeyle muhteşem hem sıkılaştırıyor toparlıyoz mis gibi kokusu var yumuşacık kadifemsi bi vücudunuz oluyor mutlaka deneyin bayılacaksınız
İsim: Şükran K.
Tarih: 29 Eylül 2021
Satıcı: farmaucuz

Yorum: guzel bence stok yapcam
İsim: sevda g.
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel kokuyor hşc yağlı hissi bırakmıyor parfüm gibi resmen mis gibi 🥰 indirime girmesini bekleyemedim aldım mavisi de beyazı da çok güzel indirme girer girmez stok yapacağım 🥰🤭
İsim: Damla Ş.
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel yumoş yumoş yapıyor insanı fiyatı da gayet güzel 2 tane aldım ama stoklayacağım daha
Tarih: 02 Nisan 2023
Satıcı: ENKA PAZARLAMA

Yorum: Paketleme guzel.İndirime girdikçe stokluyorum.Guzel nemlendiriyor.İstikrarli olup düzenli kullanımda işe yarıyor.
İsim: A** O**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün. İndirim de iken stokladım. Karın bölgesi için de sadece yağ olanı kullanıyorum 💎💜🕊
İsim: N** Ü**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: İnanamadım etkisine mucize bir ürün hemde nemlendiriyor günlük nemlendirici ihtiyacımı karsılayp böyle bir etki aldıgım için artık tercihim sadece bu ürün olcak
İsim: e** k**
Tarih: 18 Eylül 2023
Satıcı: Him Kozmetik

Yorum: harika bir urunmus stoklamak lazim
İsim: Ç** G**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Sureklı stok yaptıgım bir urun
İsim: İ** V**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: KOKUSU ÇOK GÜZEL NEMLENDİRMESİ GÜZEL STOK YAPILACAK ÜRÜN.
İsim: S** B**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: ürünün kokusu harika çok sevdim ikinciyi sipariş etmeyi düşünüyorum indirimdeyken kapmistim şimdi tekrar indirimi bekliyorum
İsim: A** Ö**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: mükemmel bir krem ve çok bereketli bir krem ben 3 kutu bitirdim geldikçe stok yapıyorum alın aldırın harika bir krem
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Çok iyi stoklayın
İsim: Ezgi G. s.
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim stok yaptım
İsim: Ç** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mart 2023

Yorum: çok seviyorum sürekli stok
İsim: E** O**
Beden: 21 Eylül 2023

Yorum: ipeksi dokunus choooooook guzelllll təşəkkürlər
İsim: N** A**
Beden: 05 Haziran 2024
Satıcı: Telli Kozmetik

Yorum: paketleme çok özenliydi ürün kalitesi tartışılmaz 👍
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Çok severek kullanıyorum kesinlikle düzenli kullanımda farkı göreceksiniz
İsim: G** T**
Tarih: 17 Mart 2022
Satıcı: farmaucuz

Yorum: Böyle ürünlere normalde güvenmem ama o kadar övülünce denemek istedim kısa sürede selülit görüntüsünü gerçekten iyileştirdi ikinciyi sipariş verdim 💯✔✔
İsim: V** K**
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: çok memnunum tavsiye ederim daha öncede kullandım indirime girince aliyorum
İsim: R** Ç**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Çok iyi paketlenmişti, teşekkürler.
İsim: E** E**
Tarih: 18 Şubat 2023

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Merak Edilen Konular

Soru: Ne işe yarar
Cevap: Merhaba, NIVEA vücut losyonunu günlük kullanımda tüm vücudunuza nazikçe yayın ve masaj yaparak uygulayın. Cildi 2 hafta içinde gözle görülür derecede sıkılaştırır ve sadece 3 hafta içerisinde selülit görünümünü azaltır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Hamileler de kullanabilir mi acaba?
Cevap: Taiyem kullanilmamasi yonunde

Soru: Sivilce cıkarıyomus dogru mu
Cevap: Merhaba, bu şekilde bir özelliği bulunmamaktadır.İyi günler dileriz

Soru: sadece vücut için değil mi yüze sürülmez
Cevap: Merhaba ürün yüz için kullanımı uygun olmadığı yazılmış sitesinde , sevgiler.

Soru: spordan önce mi sonra mı
Cevap: Merhaba ürünün kullanma talimatında detaylar mevcuttur iyi alışverişler

Soru: Hamilelikte kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.Sevgiler

Soru: Lazere giderken kullanılır mı içinde e vitamini yok değil mi
Cevap: Sadece satışını yapmaktayız

Soru: Hamileler için önerir misiniz
Cevap: İlginiz için Teşekkür ederiz. Evet efendim gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz.

Soru: çatlak selülit için vücuda bir faydası olur mu
Cevap: Merhaba,ürünlerle ilgili detaylı bilgiler ürün açıklama kısmında mevcuttur. Daha detaylı bilgi için internet üzerinden ulaşabileceğiniz NIVEA tüketici danışma hattını arayabilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünü gündüz mü kullanmalıyım gece mi
Cevap: Merhaba ürünün kullanma talimatında mevcuttur iyi alışverişler

Soru: günde kaç defa kullanıma uygu
Cevap: 48 saatte bir uygulama yapmanız önerilir.

Soru: Merhaba vücut losyonu ile vücut sütü arasındaki fark nedir tam olarak?
Cevap: Merhabalar.. Ürün vucüt Losyonu dur. Aralarında içerik olarak hiçbir fark yoktur. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz

Soru: ikili ile ayni degilmi bu tel almak istiorumda aynimi site tereddute dustum
Cevap: Merhaba,NIVEA Vücut Losyonu Q10 Sıkılaştırıcı 250 ml,Mağazamızda Ürünümüz 2 adet olarak da satışta sunulmaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba hamileler kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba, tüm NIVEA ürünlerimiz hamilelik ve emzirme dönemi için kullanıma uygundur. Keyifli alışverişler, iyi günler dileriz.

Soru: hangi yaşdan kulanımı ?
Cevap: Merhaba ürünün kullanma talimatında mevcuttur iyi alışverişler

Soru: Merhabalar gebelik varken kullanmakta bi sakınca var mıdır
Cevap: doktorunuza danışabilirsiniz efendim

Soru: merhaba yüz bölgesine sürülür mü
Cevap: Merhabalar ürün vücut için geçerlidir

Soru: Hangi bölgelerde kullanılır acaba
Cevap: Tüm vücut için kullanılır efendim. Yoğunlukla bel ve bacak için kullaniliyor

Soru: çatlakların giderilmesinde kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, ürün sıkılaştırıcıdır. Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Masaj Yağı 100 ml en kısa sürede stoklarımıza yüklenecektir. Ürün çatlak görünümüde azaltır. Mağazamızı takipte kalmanızı rica ederiz.İyi günler dileriz.

Soru: Yüz için kullanılır mı
Cevap: Merhaba , yüz hariç bütün vücuda uygulanabileceği belirtilmiş sitesinde. Sevgiler

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım Resim Galerisi

Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 250ml, C Vitamini, 10 Günde Sıkılaşma, Nemlendirici, Vücut Bakım En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü