Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Alanlar Memnun Mu ?

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Alınır Mı?
Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Şu Anki Fiyatı 230.29 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Kaç Kişi Memnun?

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Hakkında yaklaşık 3407 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Ürün Özellikleri

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, saçların ilk yıkamadan itibaren daha kalın ve gür görünümlü olmasını sağlar. _x000D_
_x000D_
Biocomplex B11 bitki ekstresi, engellemeye yardımcı olur; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar. _x000D_
İçerisinde bunulan Niacinamide, yağlı saçlar için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç derisindeki aşırı yağlanmayı engelleyerek saça sağlıklı bir görünüm kazandırır. _x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Parfümden kaynaklı alerjenleri içermez, hipoalerjeniktir. _x000D_
Hassas saçlı derinin kullanımına uygundur. _x000D_
pH’ı, saç ve cilt pH’ı ile uyumludur. _x000D_
Paraben içermez. _x000D_
Saç ekimi sonrası kullanıma uygundur. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Ürününün Satıcısı, Bioxcin Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı ürününü 230.29 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
230.29 Tl ye satışta olan Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3407 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kızım için aldim saçları çok güzel yumuşacık oldu ve artık cabuk yağlanmıyor biz ailecek kullanıyoruz beğendik tavsiye ederiz
İsim: saadet p. k.
Tarih: 12 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: eşim için aldım 1 haftadır kullaniyor çok yağlı ve yıkadıkca daha da yağlanan saçları var sanki bir tık kontrol altına alınmış gibi uzun vadede etkileri daha hissedilir olacaktır kendiside iyi geldiğini söyledi bioxcinin daha önce dökülme karşıtı formlarini denedim açıkçası bilinen ve güvenilir marka 3 al 2 öde kampanyasida ekonomik olarak uygunduDevamını Oku
İsim: E** n** A**
Tarih: 18 Ekim 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Saç dökülmesi sıfıra indi, herkese öneriyorum. Ciciv tüyü saçlarım kayış gibi artık.
İsim: H** K** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ekim 2022
Satıcı: kozmopol

Yorum: Eşim için aldım çok beğendi iyi ki almışsin dedi sacları ince we dökülmeler oluyodu daha iyi şu an 👍
İsim: Sibel B. Y.
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Eşim için aldım beğenerek kullandığı bir ürün.3 kü alınca Uygun fiyata geldi.
İsim: N** K** K**
Tarih: 29 Kasım 2022
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: eşim için aldık çok iyi geldi
İsim: K** B**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: yaklaşık 7 yıldır bioxcin quantum kullanıyorum benim saçlarıma çok iyi geliyor çok memnunum... sadece 1 sefer siyah sarımsak modelini denedim benim saçıma gelmedi tekrar dan bioxcin quantum aldım... teşkkürler
İsim: Yakup y.
Tarih: 26 Ağustos 2021
Satıcı: kozmopol

Yorum: Düzenli kullanımda Saç dökülmesine birebir ben stok yapıyorum tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2022
Satıcı: firsatkasasi

Yorum: satıcı özenle paketlemiş ve kargo itina ile teslim etti. İnce telli saçlarıım var ve ben bioxcin marka ürünleri kullanıyorum hep faydasını gmrdüm alın kullanın.
İsim: M** A**
Tarih: 17 Ekim 2022

Yorum: Eşim için aldım,devamlı kullandığı şampuan,çok memnun
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Eşim için aldım 1 tanesi nerdeyse 6 ay gidiyor süper bir şey benim şampuandan uzak kalması için :d
İsim: H** B** Y**
Tarih: 14 Eylül 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: urun cok guzel benim saclarim cok cabuk yaglaniyodu iyi geldi artik hergun degil 2 gunde bir yikiyorum bu sampuan sayesinde saclarimli
İsim: Ş** I**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Saçlarım eskisinden daha az yağlanıyor dökülmeyi de azalttı baya
İsim: K** Y**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: kızım için aldım yağlanmayı hızlandırdı
İsim: S** S**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Oğlum için almıştım kullanmaya başladıktan sonra saçları daha güçlü ve kalın görünüyor gerçekten
İsim: G** Ş**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: sık sık banyo yapan biriyim buna rağmen bu 3lü paket ortalama bir yıl gidiyor . Diğer şampuanlara oranla çok ucuza geliyor . Saçlarım uzun ve ince telli , çabuk yağlanır . İlaç gibi geldi dökülmesi baya azaldı . Zaten 2. siparişim
İsim: E** Ç**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: sorunsuz elime ulaştı teşekkür ederim ☺🙏🏻, sitrese dayalı dökülen saçlarımı eski gür ve canlı hâline geri getirdi 2 yıldır kullanıyorum, hayatın acımasızlığı saçıma yansıdından bu yana kullandığım en iyi şampuan, daha iyi şampuanlar da var mı, vardır ama bu bana daha ucuz ve iyi geliyor,😍✨❤🔥💋
İsim: K** A**
Tarih: 19 Ekim 2022
Satıcı: Pharmasya Kozmetik ve Sağlık

Yorum: saçlarımı yumuşacık yaptı mükemmel diyebilirim.
İsim: S** A**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme çok özenli olmuş ellerinize sağlık
İsim: S** D**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Görseldeki gibi kapalı şekilde tabi 3lü kutusunda geliyor eşim aşırı yaplı saçlara sahip etkisini görüyor bu sebeple ilk fırsatta stoklamak gerekiyor teşekkürler bioxcin
İsim: n** Y**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: gayet kalite ve orjinal tavsiye ederim stok yaptım 2 adet aldım
İsim: m** t**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: her zaman kullanıyorum uygun fiyata bulunca hemen aldım sorunsuz elime ulaştı paketleme gayet iyi teşekkür ediyorum
İsim: İ** a** K** g**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: daha oncedende kullaniyordum stokladim saçlara faydasını fark edip tekrardan sipariş ettim
İsim: m** b**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: paket güzel hazirlanmis ve iki günde elime geçti çok teşekkür ederim kullanmaya basladiktan sonra tekrar yorum yaparım
İsim: g** e**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: İlk yıkamada saçlarımı daha da dolgun yaptı kesinlikle herkese öneriyorum hızla kargo
İsim: F** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Aralık 2021

Yorum: Eşim için aldım. Kendisi çok seçici bu konuda ve piyasadaki tüm ürünleri kullandı ve çok memnun kaldığı bir ürün olmadı. Bunu çok ama çok beğendi ve artık başka şampuan arayışında olmayacak gibi. kokusu ve saçlara verdiği canlılığı çok beğendi. Kesinlikle tavsiye ederiz.. Çok teşekkür ederiz. Satıcı zaten çok ilgili ve dürüst. Bu da çok önemli zatDevamını Oku
İsim: M** M** B**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: Prp yaptırdığım saçlarım için aldım saçı özüne dönüştürüyor tercih edebilirsiniz.
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: eşim için aldım. uygun fiyat
İsim: K** A**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: Ürün sağlam bir şekilde elime ulaştı kargo paketleme iyiydi saçlarıma şimdiden iyi geldi
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: stok yaptığımız bir ürün teşekkür ederim
İsim: D** B**
Tarih: 19 Temmuz 2023
Satıcı: Bioxcin

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kampanya olur mu
Cevap: Merhaba kesin bir bilgi veremiyoruz efendim

Soru: Salam.Rica ediyorum paketlenmeyi iyi yapın,Azərbaycana gələcək.
Cevap: şüpheniz olmasın

Soru: Merhabalar içeriğinde sülfat,paraben ve tuz var mı acaba? Şimdiden bilgilendirme için teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim..
Cevap: Değerli Tüketicimiz üründe sülfat ve paraben bulunmamaktadır sağlıklı günler dileriz.

Soru: ekspresle gnderiminiz varmı
Cevap: Merhaba trendyol express ile gönderim sağlamaktayız, sağlıklı günler dileriz

Soru: ürününüz orjinalmi sayin satici
Cevap: Merhabalar, kesinlikle ürünümüz orijinaldir. saygılarımızla emaykozmetik

Soru: SKT tarihi geçmiş yada yakın tarihli olanı göndermeyin
Cevap: Değerli Tüketicimiz SKT'si geçmeyen uzun olan ürün gönderilecektir sağlıklı günler dileriz.

Soru: Şampuan tuzsuz mu
Cevap: Merhaba, belirtilmemiştir detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Son kullanma tarihini gönderebilir misiniz
Cevap: Bu ürünün son kullanım tarihi yoktur.

Soru: hangi kargo acaba ogrenebilirmiyiz
Cevap: aras kargo ve trendyol expres ile çalışıyoruz

Soru: merhaba diğer kırmızı bioxcinle arasındaki fark nedir Quantum bioxcinin ?
Cevap: Hacim ve doygunluk sağlar quantum

Soru: daha önce genesis kullandım, saçlarım hem yağlı hem ince telli Quantumu yeni gördüm sizce hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba, ince telli ve yağlı saçlar için dökülme karşıtı üründür efendim.

Soru: merhaba saçım yağlı değil ancak dökülüyor ve bioxcin quantum serumu Alacam hangi şampuanı önerirsiniz ?
Cevap: Merhaba, Yoğun dökülme mevcut ise serum ile birlikte Forte şampuanı öneririz. Çok yoğun olmayan dökülmeler için Quantum şampuanı kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba benim saçım aşırı yağlı hemen çabuk yağlanır ve çok ince saçlarım ver bu şampuan iyi gelirmi
Cevap: Merhaba Efendim yazıda bahsetmiş olduğunuz saç tipiniz için ürün içeriği olarak uygun gözükmekte . Cosmovitsa Ailesi Sağlıklı günler diler.

Soru: fortemi yoksa bu seriyimi tavsiye edersiniz dokulme icin ince telli saclar icin
Cevap: yoğun saç dökülmesine karşı forte daha etkilidir efendim

Soru: hangi kargoyla gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol express ile gönderim sağlamaktayız, sağlıklı günler dileriz

Soru: siparişlerimizi ptt kargo ile gönderebilir misiniz
Cevap: Merhabalar, Mng kargo yada trendyol express ile gönderim yapıyoruz iyi günler dileriz :)

Soru: Merhaba sakal için kullanılırmı
Cevap: Merhaba, saç için önerilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz

Soru: Bu setin içinde toplam 3 kutu şampuan mi var
Cevap: Merhaba, evet efendim.

Soru: içeriğini atabilir misini
Cevap: Merhaba, içeriği ;Aqua/Water, Sodium, Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Biocomplex B11-Wb Alanine, Apigenin, Arginine, Aspartic Acid, Calcium, Copper, Glutamic Acid, İron Kaempferol, Leucine, Magnesium, Myricetin, Phenylalanine, Potassium, Proline, Pyridoxine, Quercetin, Riboflavin, Serine, Thiamine, Valine, Zinc, Mel, Parfum, Fragrance, Benzylalcohol, PEG/PPG-120-10-Trimethylolpropane Trioleate, Laureth-2, Hydroxypropyl Guar Hydroxyproyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Silicone Quaternium-16, Tetrasodium Edta, Menthol, Panthenol, Undeceth-11, Laurdimonium, Hydroxyproyl, Hydrolyzed Keratin, Butyloctanol, Butylphenyl, Methlypropional, Coumarin, Undetech -5, Hydroxyisohexyl3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Methylchloroisothiazolinone, Niacinamide, Methylisothiazolinone, Hydrolzed Corn Protei, Hydrolzed Wheat Protein, Hydrolzed Soy Protein Saygılar kozmopol. Sağlıklı günler dileriz.

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı Görseller

Quantum Şampuan 3 Al 2 Öde Yağlı Saçlar Için 3x300 Ml - Ince Telli Saçlar Için Dökülme Şampuanı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü