Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli En Düşük Fiyat Nerede

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Şu Anki Fiyat Aralığı 475.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Hakkında yaklaşık 34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Ürün Özellikleri

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Ürününün Satıcısı, Decathlon Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli ürününü 475.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Hakkında Yapılan Yorumlar
475.0 Tl ye satışta olan Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Çok sağlam kullanışlı istediğim gibi teşekkür ederim
İsim: Canan Ç.
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DECATHLON

Yorum: Gayet güzel ve kullanışlı bir ürün teşekkür ediyorum
İsim: M** U**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ürün, Su taşıma için çok kolaylık
İsim: F** B** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ocak 2024

Yorum: çok beğendik boyutu oldukça büyük sağlam ve sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: K** A**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: İse yarıyor. Çok memnun kaldım.
İsim: E** E**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Sorunsuz ve çok hızlı şekilde geldi , Stanley marka termosumuz için aldık üzerine dikilmiş gibi oldu
İsim: A** Ö**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: ÇOK KALİTELI,MÜKEMMEL,KULLANIŞLI
İsim: V** K**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Satıcı: GMB GROUP

Yorum: Çok beyendim şeker hastasıyım soğuk su ihtiyacım olduğu için soğuk tutsun diye aldım çok beğendin termos kılıfı teşekkürler😍
İsim: Z** G**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Satıcı: GMB GROUP

Yorum: çok guzel 30cm su matarasini kamufule etti. düşünmeden alınabilir ihtiyaç var ise.tsk. hızlı teslimat.
İsim: n** y**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Gayet güzel kaliteli
İsim: A** Ö**
Beden: 12 Haziran 2024

Yorum: güzel ürünler
İsim: M** P**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Ürün çok güzel beğendim süper
İsim: B** E**
Beden: 28 Ağustos 2023

Yorum: çok çok güzel iyiki almışım
İsim: F** G**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Stylefunc isimli 1 lt.lik termosumun kapak kısmı sığmadı, dışarıda kalıyor. Ama bu şekilde de kullanabiliyorum. Kaliteli ürün, sağlam malzeme.
İsim: Hikmet E. K.
Tarih: 28 Temmuz 2024
Satıcı: CN Ticaret

Yorum: Hızlı teslimat çok güzl
İsim: H** F**
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: güzel ürün 1 lt ve 1,5 litre su şişelerini sığıyor. 1,5 litre motivasyon matarası için dar.
İsim: İ** E**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Matarasıyla birlikte aldım. Taşımak için iyi ancak çok soğuk tutmuyor
İsim: S** K**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: stanley 1.9 termos için aldım olur diye uymadı ama ürün harıka .
İsim: m** v**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: çok güzel görselde ki gibi
İsim: E** ö**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Üstünde yazanı değil cm olarak ölçüleri baz alın alırken
İsim: e** d**
Beden: 06 Mayıs 2024

Yorum: Cok guzel kullanisli bir urun begendik arkadasimada aldik,kargo hizli geldi paketleme iyiydi
İsim: ERDAL B.
Tarih: 11 Haziran 2024

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Merak Edilenler

Soru: Merhaba acaba hangi kargo şirketinle gönderim olucak teşekkür ederim
Cevap: Merhaba efendim, trendyol expres ile çalışıyoruz. Sağlıklı günler dikeriz.

Soru: 2.3lt stanleye uyarmi
Cevap: Merhaba, 1,5 litre bu sığmaz.

Soru: 1.3 stanleye olurmu hocam
Cevap: Merhaba sporsever, 1,2 - 1,5L Quechua alüminyum veya plastik mataralara uygundur. Diğer markalar için net bilgi verillemektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Ürün ölçülerini belirtirmisiniz?
Cevap: Merhaba sporsever, hacim: 1,5 litre , boyutlar: 11 cm X 27 cm çap , ağırlık: 83 gram'dır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: ıpın uzunlugu nedır
Cevap: Merhaba efendim, uzunluğu hakkında net bilgi verilmemiştir yalnız omuza asılabilecek şekilde ayrlanabilir şekildedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.5lt Quechua termosa uygunmu
Cevap: Merhaba sporsever, 1,2 - 1,5L Quechua alüminyum veya plastik mataralara uygun kılıftır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Merhabalar stanley termos 650 ml litrelik için uygun mudur
Cevap: Uygundur efendim.. matara kılıfları standarttır ara ölçüler yoktur. Üstteki ipleri ile de sıkılanabilmektedir..

Soru: Stanley 1.3 var kulplu model uyumlu mu
Cevap: Evwt sığar

Soru: merhabalar 2 lt için mevcut mu?
Cevap: Merhaba Sporsever, maalesef bulunmamaktadır. Sporla kalın!

Soru: Merhaba 1 lt Stanley marka termosa olur mu acaba ?
Cevap: Merhaba sporsever, 1,2 - 1,5L Quechua alüminyum veya plastik mataralara uygun bu kılıf ile içeceklerinizin ısısını muhafaza edebilirsiniz. 11 cm X 27 cm çap boyutundadır. Termosunuzun ölçüleri için uygunsa kullanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: ürünlerden çık allah aşkına emeğinle ürün gir ayıptur.
Cevap: Kendim giriyorum söyledi reis girmiyorum girsem hepsine girerim

Soru: mrb 1.3 stanley termos buna rahatlıkla sığar mı acaba ? ona göre alıcam hemen.
Cevap: Merhaba, Bu kılıf, 1.2 - 1,5 L olan Quechua mataralara uygundur. Diğer matara ve su şişeleri ile kullanıma uygunluğunu garanti etmez (boyutlar çok çeşitlidir).

Soru: mrb 1 LT uygunmu acaba bide 47 LT için varmı elinizde acaba
Cevap: Merhaba Sporsever, 1 LT kullanım sağlayabilirsiniz. Maalesef 47 lt için bulunmamaktadır. Sporla kalın!

Soru: mrh bu ürünü 2 litrelik olanı varmı daha büyüğü tşk ederim
Cevap: Merhaba stoklarımızda sadece bu ürün ve bundan daha az hacimli ikinci bir ürünümüz mevcut maalesef. Daha büyüğü yok. İyi günler

Soru: merhaba benim urunum gelmedi daha termos kilifi almistim bir bucuk litrelik
Cevap: Kargoda şu an yolda görünüyor ptesi bakalım

Soru: ürünün yüksekliği kaç cm acaba?
Cevap: Ağırlık ve boyutlar Hacim: 1,5 litre Boyutlar: 11 cm X 27 cm çap Ağırlık: 83 gram Diğer modeller: 0,5-0,6L / 0,75-1L / 1,5L

Soru: ısı yalıtımı olmayan paslanmaz çelik termosta çay, kahve gibi içecekleri sıcak tutar mı kılıf?
Cevap: Merhaba sporsever, 1,2 - 1,5L Quechua alüminyum veya plastik mataralara uygun bu kılıf ile içeceklerinizin ısısını muhafaza edin. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: slm 30cm uzunluğunda su matarasi disardami kalır acaba
Cevap: Merhaba Sporsever, 1.2 - 1,5 L olan Quechua mataralara uygundur. 11 cm X 27 cm çap ölçüsü bulunur. Diğer matara ve su şişeleri ile kullanıma uygunluğunu garanti etmez. Sporla kalın!

Soru: 2 lt ye uygun benzer ürün var mı?
Cevap: Merhaba sporsever, maalesef 2 L için kılıf bulunmamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: merhaba 1.9 lt termos a olur mu
Cevap: Merhaba sporsever, QUECHUA Isı Yalıtımlı Matara Kılıfı - 1,5 L sadece Decathlon markalı ürünler ile uyumludur. Diğer marka ürünlerin ölçüleri farklı olabileceğinden uyum garantisi sağlayamamaktayız. Sağlıklı günler dileriz!

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli Fotoğraf Ve Görseller

Quechua Matara Kılıfı Isı Yaşıtımlı 1.5 L Mataranızı Soğuk Tutar Çıkmaz Askılı Elastik Ayarlama Ipli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü