Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Alınır Mı

Elifnaz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Tavsiye Eder Misiniz?
Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Güncel Fiyatı 430.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Hakkında yaklaşık 35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Detaylı Bilgi

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Ürününün Satıcısı, Decathlon Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 ürününü 430.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Kullanıcı Geri Bildirimleri
430.0 Tl ye satışta olan Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Gecen sene ufak ogluma almistim cok memnun kaldim bu yilda okul icin büyük oğluma aldim çok güzel bir ürün
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DECATHLON

Yorum: oğlumun çok hoşuna gitti çok beğendi.
İsim: S** d**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: siparis verdim ve 3.gun elimdeydi,saticiya huzli kargo icin tesekkurler🙏ürun zaten mukemmel,arkadasimdan gorup aldim 5 yildir kizi ayni suluğu kullaniyor ve sapasağlam,o kadar düsürmesine rağmen.Kesinlikle tavsiye ederim⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: G** K**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: anasinifina giden oğlum için aldim çok memnun kaldık çok kullanışlı
İsim: Y** Ç**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Matarayı özellikle pipetli olduğu için almıştım ancak hem ses çıkarttığı hem de suyu aktarmadığı için kapağını açıp kullanıyorum. Tasarımını sevdim, kokusu da yok.
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Aralık 2023

Yorum: Çok kullanışlı koku falan yapmıyor pipetli kullanımı da çok rahat ve güzel
İsim: **** ****
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Hızlı kargo 24 saat dolmadan kapımdaydı teşekkürler
İsim: Z** D** E**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: oglum icin aldim kullanisli begendik
İsim: A** Ş**
Beden: 17 Kasım 2023

Yorum: Good quality
İsim: K** U**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Ürün göründüğü gibi fakat ambalajsiz kutu içine atilmiş iki tane olduğu için sarsıntı esmesinde çizilmeler oluşmuş
İsim: D** A**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: güzel ürün
İsim: m** b**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: çok memnunuz çocuğun okulda kullanması için aldık
İsim: O** B**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: oldukça kaliteli
İsim: O** G** Y**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Biraz daha uygun olabilir
İsim: Ö** K**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: okul icin aldik kararma kokma filan yok
İsim: H** K**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: ürün çok şık ve dayanıklı
İsim: E** Ç**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: Çok sağlam bi kaç sene kullanılabilen bir ürün.
İsim: K** Ç**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteli daha öncede kullandığım düşüktü tekrar aldım
İsim: Sadullah G.
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: fiyatı hakediyor
İsim: A** D**
Beden: 19 Ekim 2023

Yorum: Ürün paketlemesi iyiydi fakat Pipetli alınmaz çekilmiyor rahat ve koku yapıyor cam olduğu için. ama tasarım vesaire güzel
İsim: T** Y**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: oldukca kullanisli bir urun kirilmaz
İsim: E** G** s**
Beden: 04 Nisan 2024

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Ürüne Dair Sorular

Soru: 600 ml mi? 900 ml mi
Cevap: Merhaba sporsever, 600 ml dir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba Çelik pipetli katarmız var mı acaba
Cevap: Merhaba. Maalesef şimdilik stoklarımızda sadece bu grup mataralar mevcut.

Soru: Merhaba hangi renk gönderiliyor
Cevap: Mor renk geliyor

Soru: merhaba bu urun celikmidir
Cevap: Merhaba, alüminyumdur.

Soru: çay ve kahve içinde kullanılabiliyor mu?
Cevap: Merhaba sporsever , Alüminyum ısı yalıtımı sağlamaz. İçeceklerinizi serin tutmak istiyorsanız kılıfla kullanın. Gazlı, yağlı (süt ürünleri, yağ, vb) veya asitli (meşrubat, enerji içecekleri) içeceklerle birlikte kullanmayın. Mikrodalga veya derin dondurucuya koymayın, ateşe maruz bırakmayın.Sağlıkla kal!

Soru: Çocuk kullanımına uygun mu bir de mataranın içi cam mı Çelik mi
Cevap: Merhaba sporsever, ürün çocuk kullanımına uygundur, içi alüminyumdur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: soğuk suyu aynı derecede kaç saat bekletiyor
Cevap: Merhaba, ısı yalıtımlı değildir.

Soru: Mrblar bu ürün sıcak çayı, sıcak tutar mı, yada cahveyi şimdiden teşekkür ederim
Cevap: Merhaba sporsever , mataramızın ısı yalıtımı bulunmamaktadır. Sağlıkla kal!

Soru: Merhaba alüminyum su içmek için zararlı değil mi
Cevap: Merhaba Sporsever, ürünlerimizin ve bileşenlerimizin tümü beslenme standartlarıyla uyumludur. Bisfenol A (BPA) içermez, yürürlükteki yasalara uygundur. Sporla kalın!

Soru: Merhaba içerisine sıcak içecek koyarsak zarar görürmü
Cevap: Merhaba Sporsever, Alüminyum ısı yalıtımı sağlamaz. İçeceklerinizi serin tutmak istiyorsanız kılıfla kullanın. Gazlı, yağlı (süt ürünleri, yağ, vb) veya asitli (meşrubat, enerji içecekleri) içeceklerle birlikte kullanmayın. Mikrodalga veya derin dondurucuya koymayın, ateşe maruz bırakmayın. Sporla kalın!

Soru: merhabalar alüminyum insan vücuduna zararlı olduğunu biliyorum nasıl bir önlem alınmış mağaranın iç haznesinde ilave bir katman varmı?
Cevap: Merhaba Sporsever, ürünlerimizin ve bileşenlerimizin tümü beslenme standartlarıyla uyumludur. Bisfenol A (BPA) içermez, yürürlükteki yasalara uygundur. Sporla kalın!

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 Görsel Galerisi

Quechua Pipetli Matara - Alüminyum - 0,6 L - Lacivert - 900 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü