RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati En Düşük Fiyat Nerede ?

Reyhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Bu Ürünü Almalı Mı?
RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Şu Andaki Fiyatı 394.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Memnuniyet Oranı Nedir?

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Ürün Açıklaması

Temel Özellikler >_x000D_

Alarm, Aydınlatma, Kronometre, Takvim >_x000D_

Genel Özellikler >_x000D_

Tarz : Spor Saat >_x000D_

Seri : Reebok >_x000D_

Kasa Şekli : Oval >_x000D_

Kasa Cinsi : Plastik >_x000D_

Kasa Rengi : Siyah >_x000D_

Kadran Rengi : Siyah >_x000D_

Kordon Rengi : Turuncu >_x000D_

Kordon Tipi : Silikon >_x000D_

Cam Tipi : Mineral >_x000D_

Su Geçirmezlik : 100 Atm >_x000D_

Ağırlık : 43.9 Gr >_x000D_

Kadran Şekli : Oval >_x000D_

Ölçü : 43.5x43.5x13.5 >_x000D_

Makine Tipi : Digital >_x000D_

Menşei : Çin >_x000D_

Diğer Özellikler >_x000D_

18 Ay Pil Ömrü >_x000D_

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Ürününün Satıcısı, Reebok RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati ürününü 394.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Yorum Ve Değerlendirmeler
394.9 Tl ye satışta olan RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Eşim cok begendi. Güzel saat. Hızlı kargo ve kibar bir satıcı. Güzel alısverişti tesekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mart 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dado Fashion

Yorum: ürün istediyim gibi özenle paketlenmiş orginal paketinde .....
İsim: A** D**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: s** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ürün su geçirmiyor hiç bi şekilde sadece camı çok çabuk çizilebiliyor camına dikkat ederseminiz ömürlük bi saat fiyatını da fazlasıyla hak ediyor bence
İsim: i** k**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: rengi istediğim gibi değildi
İsim: ö** g**
Tarih: 22 Ocak 2024

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Ürüne Dair Sorular

Soru: Kronometresi varmı
Cevap: Merhabalar Kronometre bukunmaktdır İYİ ALIŞVERİŞLER

Soru: kutulu bir şekilde gelecek mi
Cevap: Merhaba, ürün kutusu ile birlikte gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 11 yaşında ki çocuklar için kordon uygunmudur.
Cevap: Merhaba, Yaştan çok boy ve kilo ile daha sağlıklı yönlendirme yapabiliriz. Ancak minyon yapılı değilse rahatlıkla kullanabilecektir. Saygılarımızla.

Soru: Kronometre özelliği yok mu?
Cevap: Merhaba efendim kronometre var

Soru: ürünü satın alacağım lakin resim de çok kötü görünüyor bu şekilde bir resim koymanız ürünün kalitesini düşürmüyormu yani ben ürünün rsimlerini göremiyorum bu çok saçma
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle böyle bir durum dan bizler de çok rahatsız durumdayız konuyla alakalı biz ürünlerin görsellerini paylaşsak da trentyol bu görselleri sayfa da göstermiyor bu durumda trentyol ile konuşmamıza rağmen bir çözüm yolu bulamadık dilerseniz ürün kodun dan web tarayıcınız üzerinden ürünü arata bilir ve görsellere ulaşabilirsiniz konuyla alakalı dikkatiniz den ötürü firma olarak sizlere ayrıca teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz

Soru: kolda duruşunu boyutunu görmek istiyorum ama
Cevap: Merhaba, öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminizi ekiplerimize ilettik. Bir sorun bulunuyorsa en kısa sürede düzeltilecek. İlginiz için teşekkür ederiz.

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati Ürüne Ait Fotoğraflar

RD-ELE-G9-PBIO-BO Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü