Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Alınır Mı

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Ürün Alınmaya Değer Mi?
Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Şuanki Fiyatı Ne Kadar 389.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Memnuniyet Durumu Nedir?

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Hakkında yaklaşık 133 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Ürün Özellikleri

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Ürününün Satıcısı, STLIFE Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri ürününü 389.9 Tl'den Satılmaktadır.

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Kullanıcı Değerlendirmeleri
389.9 Tl ye satışta olan Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
133 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: eşime aldım onun rahatlığı önemli
İsim: F** C**
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: STLİFE

Yorum: eşime aldım beğendi
İsim: C** G**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: hediye aldım çok kullanışlı
İsim: A** T**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Oldukça memnun kaldım ısı hissedilir derecede veriyor hatta 3üncü kademeyi kullanmıyorum bile yakıyor boşuna regl ağrısı çekiyormuşuz ben masaj fonksiyonu için almadım regl olmadan önce masaj fonksiyonunu denediğimde fonsiyonksuz gibi geldi ama regl döneminde iken titreşim vermesi rahatlatıcı bir etki veriyor
İsim: B** S** A**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Manitaya Aldık Beğendi Ya Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Eşim icin aldım gayet güzel beğendi
İsim: M** Ç**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: çok ama çok beğendim her kızın olmazsa olmazlarından olmalı ve ayrıca çok kaliteli geldi ☺
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Eşim için aldım beğendi iyi geliyor ama şarjı az gidiyor
İsim: B** C** Y**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: ben acayib şekilde beğendim okula aldım okul forması altına giydim kimsenin bişeyden haberi olmadı bende tüm gün rahat kaldım
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Kız arkadaşıma almıştım işe yaradığını söyledi. Alırken çok tedirgin olarak aldım çünkü ürünün çok basit ve tel maşa gibi hissettiriyordu fakat elime ulaştığında biraz inceledim gayet kaliteli hissettiriyordu. Eğer aklınızda acaba işe yarar mı sorusu varsa alın ve deneyin
İsim: B** K**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: gerçekten jelatinli kutuda geldi harika bir ürün satıcı güzel paketlemis düşünmeden alın
İsim: E** S**
Tarih: 29 Ekim 2023

Yorum: Ürün gerçekten güzel teşekkürler
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: ise yarıyor ama çok ses çıkartıyor aile evinde nasıl kullanılır bilemiyorum.
İsim: e** a**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Paketlemesi kalitesi harika gerçekten son kuruşuna kadar helal olsun sizlere
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: kız arkadaşıma aldım çok iyi geldiğini söyledi. sadece şarjı kısa gidiyor
İsim: B** T** Ö**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: cok begendim guzelsi sevgilime aldim
İsim: U** T**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Ürün çok hoş başarılı ve regl ağrısını baya iyi geliyor tavsiye ediyorum
İsim: E** K**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: kargo hızlı geldi teşekkürler ederiz
İsim: h** ç**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: Harika bir ürün teşekkürler
İsim: N** K**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: hediye olarak almıştım ayrıldık ama ürün kalitesiz değil Dizim için mi kullansam yoksa elimi kalbimi ısıtması için karar veremedim :)
İsim: S** H**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: işte okulda rahatça kullanabiliyorum çok beğendim
İsim: b** k**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: gayet başarılı
İsim: H** M** T**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Ben begendim
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Gayet güzel kullanışlı bir ürün
İsim: Kübra Ç.
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: çoook güzel ısısı falan harika bence kesin alın bu zamana kdr neden almadım diyorum kendime benimki çok ağrılı geçiyor baya fayda ediyor bu ürün satıcı da çok iyi ❤❤❤
İsim: S** B**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: ürün çok güzel eşim çok beğendi
İsim: H** c** A**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: Muhteşem ama biraz faydasız
İsim: İ** F** Ö**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: ürünü kullandım ilk defa gayet ise yaradı şarkıda gayet basarilj
İsim: G** Ö**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: gerçekten işe yarıyor
Tarih: 11 Mayıs 2023

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Merak Edilenler Neler?

Soru: kaç saat kullanılıyor
Cevap: Ürünü prize takarak dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz kablosuz olarak kullanmak isterseniz ısı ve titreşimi en yüksek seviyede yaklaşık 30 dakika kullanabiliyorsunuz. Titreşimin ya da ısı seviyesini biraz daha düşük seviyede kullandığınızda bu süre uzamaktadır

Soru: sağlığa zarari varmi ?
Cevap: Herhangi bir zararı yoktur

Soru: bunun şarj olduğunu nasıl anlarım ya
Cevap: Yaklaşık 2/3 saat şarj etmeniz yeterlidir. 3 saati geçirmek pil ömrüne zarar verir

Soru: Merhaba adaptör çıkmadı içinden yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhabalar, adaptör dediğiniz şarj başlığı mıdır acaba?

Soru: jazz başlığı varmı
Cevap: USB kabloyla gönderilir şarj başlığı yoktur

Soru: merhaba ürün kas yaparmı
Cevap: Merhabalar hayır kas yapmaz

Soru: madem zayiflatmiyor ne ise yariyor peki ozelligi nedir
Cevap: Ürün özelliklerinde ürünle alakalı detaylı bilgi mevcuttur

Soru: bel karin zayiflatiyor mu
Cevap: Merhabalar, sadece zayıflamaya yardımcı olmaz

Soru: boyutu ne kadar
Cevap: Panel kısmı yaklaşık 17/18 cmdir. Lastik kısmı ayarlanabilir olup her bedene uygundur

Soru: merhabalar bu ürünü ne için kullanılır?
Cevap: Merhabalar, Özel gün kemeriyle regl ağrılarınıza son verin. Sıcaklık ayarı ile karnınızı ısıtır ve adet sancısını tedavi eder. Titreşim masajı özelliği ile regl ağrınızı iyileştirir. Üşütme ve soğuk algınlığı için ısı verme özelliği iyi gelir. Bel, sırt ve kas ağrılarınızı masaj yaparak tedavi eder. Sindirime yardımcı olur, hazımsızlığa iyi gelir. Doğum sonrası iyileşme sürecinde yardımcı olur

Soru: Powerbankla kullanabilir miyiz ?
Cevap: Evet kullanabilirsiniz 🙏🏻

Soru: Şarj süresi nekadardır
Cevap: Merhabalar yaklaşık 2 saat içerisinde şarj olmaktadır ürün ısı ve titreşimi son seviyede yine yaklaşık 30 dakika kadar kullanım sağlar ısı ve titreşim seviyesi daha düşük ya da tek özellikle kullandığınızda bu süre uzar . Prize takılı olarak da kesintisiz olarak kullanım sağlayabilirsiniz 

Soru: Garantisi varmı
Cevap: İki yıl garantilidir

Soru: merhabalar ürün şarjlı mı yoksa prizdeyken mi kullanılıyor sadece
Cevap: Merhabalar, şarjlıdır kablosuz kullanabilirsiniz. Dilerseniz prize yakın alandan da prize bağlı olarak da kullanabilirsiniz

Soru: titreşimi nasıl açılıyor bunun?
Cevap: Ürünü açtıktan sonra güç tuşuna tekrar bastığınızda titreşim devreye girer her bastığında titreşim seviyesi artar

Soru: Ben not ekledim eklendimi acaba yazdığıma nota çok saçma bir yanıt geldiği için şüphede kaldım açıkçası
Cevap: Evet notunuzu görebiliyoruz 🙏🏻 Yarın gerekli hassasiyet gösterilecektir

Soru: Teknik servise nasıl gönderebilir
Cevap: Siz bize ileteceksiniz bizler teknik servis ileteceğiz

Soru: zayıflama için uygunmu
Cevap: Hayır sadece zayıflamak için yeterlidir

Soru: Merhaba göbekte titreşim yapıyor mu
Cevap: Merhabalar ürünün titreşim özelliği bulunuyor kilo vermek için soruyorsanız ürün bunun için uygun değildir

Soru: Cihazı nerden şarj ediyoruz
Cevap: Usb girişi olan herhangi bir güç ünitesinden ya da şarj başlığı takarak prizden şarj edebilirsiniz

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri Ürüne Ait Resimler

Regl Dönemi Ağrıları Ve Hamile Kadınlar Için Dijital Titreşimli Özel Gün Bel Kemeri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü