Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Şu Anki Değeri 849.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Alanlar Memnun Mu?

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Hakkında yaklaşık 360 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Teknik Detaylar

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Ürününün Satıcısı, Village 11 Factory Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu ürününü 849.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Yorum Ve Değerlendirmeler
849.9 Tl ye satışta olan Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
360 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: ❤❤❤Ojemrujumrimelim/Nihal Kanık önerisiyle aldım. İyiki de almışım. Denemediğim nemlendirici kalmadı. Fiyatı pahalı gelmesin. 30 yıldır geçmeyen malum yerdeki çıbanlarım söndü. Nemlendirme özelliği ise süper ötesi. Bende yanma olmadı. İlk kullanımdan itibaren pürüzsüz bacaklarım oldu. Fakat ürün yazın kullanılmıyor arkadaşlar bilginiz olsun.
İsim: F** Ö**
Tarih: 02 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Justin Beauty

Yorum: Kesinlikle mucizevi bir urun. duzenli kullanildiginda mevcut aknelerin gectigini ve cildimin duzeldigini gozlemledim. Yaklasik 3hafta-1ay icerisinde faydasi aciga cikiyor. Oneririm.
İsim: B** İ** F**
Tarih: 19 Ekim 2021
Satıcı: BOYNER

Yorum: Sana bayılıyorum!!!! 2. Şişemi kullanıyorum öyle çok seviyorum ki. Her gün duştan sonra kuru tenime sürüyorum vücut sivilcelerime inanılmaz iyi geldi keşke daha önce keşfetseydim, teşekkürler Belen
İsim: E** Ö**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Belen Alkan'ın tavsiyesiyle indirimden aldım gayet güzel
İsim: H** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Mart 2023

Yorum: Çok beğenerek kullanıyorum, haftada 2 gün popo bacak ve dirseklerime uyguluyorum lekelerin rengi açıldı ve cildimi pürüzsüzleştirdi. Çok başarılı, tavsiye ederim.
İsim: n** e**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: MÜKEMMELLLL
İsim: M** L**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: 1 aydır kullanıyorum. Sert kese sonrası vücudum tamamen kuruduktan sonra haftada 2-3 kullandım. Batıklar gitti, indirimdeyken alınabilir güzel ürün
İsim: S** S**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün 1 aydır kullanıyorum nerdeyse 2 günde bir tüm vücuduma sürüyorum. Sırtımdaki sivilce izlerini baya söndürdü. Çok memnun kaldım bitince yine alıcam.
İsim: E** T**
Tarih: 07 Mart 2022

Yorum: Ürünü sabah sipariş vermiştim, öğlen kargodaydı, arife denmeden bugün elime ulaştı Justin Beauty ve TY Express'e teşekkür ederim. Ürünün yapısı cok güzel ben yanma hissetmedim umarım faydasını görürüm
İsim: Z** A**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: çok etkili diyebilirim ilk kullanımda bile etkisini gördüm haftada 2 kez sorunlu bölgelerde kullanıyorum hafif yanma oluyor ama hemen geçiyor alın aldırın
İsim: Elif h. K.
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Super otesi! Vucut icin ideal aha losyonu
İsim: b** c**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Gunes lekelerim icin aldim, duzenli kullanimda etkisini gosteriyor.
İsim: o** g**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Ürünü Nihal Kanık’ın önerisiyle almıştım. Popo sivilceleri için kullanıyorum haftada 2 gün duş sonrası. Oldukça azaldılar çok memnunum.
İsim: G** G**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Ojemrujumrimelim önerisi ile aldım bu zamana kadar hiç yanıltmadı ❤ çok beğendim çilek bacak görüntüsü azaldı
İsim: D** B**
Beden: 10 Mart 2024

Yorum: Çok hızlı sonuç veriyor pütürler ve sivilceler için çok etkili bir ürün
İsim: C** A** U**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Hızlı kargolama özenli paketleme daha önceden de alışveriş yapmıştım. Beğendiğim bir Mağaza tavsiye ediyorum.
İsim: Seda G.
Tarih: 08 Ekim 2021

Yorum: Hızlı elime ulaştı. Mükemmel 🤩
İsim: S** D** Y**
Beden: 07 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel bir krem harika nemlendiriyor lekeleri açıyor
İsim: R** D** A**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Güçlü bir losyon. Yüzüm alışık asitlere ama vücudum değilmiş :) ilk kullanımda biraz yaktı. Şimdiye kadar 3-4 kere kullanmışımdır, popo bölgesindeki pütürlü görüntüye çok iyi geldi. Umarım tez zamanda indirime girer de bir tane de yedek alırım.
İsim: **** ****
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: sırtımdaki sivilceler icin almistim cok iyi geldi hem uygulaması kolay hem krem formunda oldugu icin kurutmuyor yumusacık yapıyor nemlendirmesi cok iyi hem de boyut olarak buyuk oldukca iyi
İsim: M** Y**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Kesinlikle çok güzel. Hem nemlendiriyor hem de yağlı bir his bırakmıyor. Bacağımdaki batıklar için kullanıyorum özellikle.
İsim: B** T**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: İçeriği çok güzel görünüyor, popo sivilceleri ve bacaktaki batıklar için kullanacağım.
İsim: a** T**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Severek kullanıyorum nemlendirici olarak değil akne izleri için aldım. Epilasyon da yaptırıyorum işe yarıyor ikisi birlikte
İsim: Ö** G**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Gerçekten cıldı pürüzsüzleştırıp,kuruluğu alıyor ,mükemmel:)
İsim: G** S**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Denemek lazım
İsim: S** K**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Alalı 9 gün oldu hemen hemen her gün kullandım. Yıllardır ne yapsam geçmeyen popomdaki sivilceler geçti, eski lekeler neredeyse yok oldu şok içindeyim. İndirime girdiği gibi bir tane daha alacağım. Koyulaşan bölgelerde de deniyorum etkisini kesinlikle gördüm ama onun sonuçlarını daha uzun zaman deneyimleyip güncelleyeceğim.
İsim: Z** A**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Etkili bir ürün, kokusu biraz içeriğinden ötürü keskin ama çok rahatsız etmedi
İsim: E** A**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Kesinlikle harika. Düzenli kullanımda etkisi görülüyor
İsim: R** D**
Beden: 01 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir nemlendirici, popo sivilcelerine ve çilek bacaklarıma çok iyi geldi
İsim: A** Y**
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: Teni Yumuşacık yapıyor
İsim: Y** S**
Tarih: 01 Şubat 2023

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba çatlaklara iyi geliyormu
Cevap: Merhabalar, Justin Beauty'e gösterdiğiniz ilginiz için teşekkür ederiz. Şu an için mesai saatleri dışındayız. Hafta içi 09:00-17:30 saatleri arasında bize tekrar yazmanız halinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgilerimizle.

Soru: koltuk altı kararması için kullanılabilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Evet, dilerseniz uygulayabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Merhaba bu urunun iceriginde AHA oldugu icin kullandigimiz bir ilacla yan etki vs yapma ihtimali yoktur dimi? Tesekkurler
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü kullanmadan önce doktor ya da eczacınıza danışarak rutininize dahil etmenizi öneriyoruz. Sevgiler.

Soru: Merhaba bu krem nelere iyi gelmekte ne için kullanılır
Cevap: Merhaba, ürün vücut losyonudur.Nemlendirici olarak kullanılabilir.

Soru: Merhaba, ürün hidradenitis supurativa için de etkili midir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler.

Soru: Merhaba barulab kağıt maskelerinin stokları tükendi mi
Cevap: Merhabalar, Justin Beauty’e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Barulab maskeler stoklarımızda bulunuyor. Sevgilerimizle.

Soru: hamile ve emziren kadınların kullanımı için uygun mu
Cevap: Merhabalar, Justin Beauty’e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüzü gebelik ve emzirme döneminde kullanmadan önce doktor ya da eczacınıza danışarak rutininize dahil etmenizi öneriyoruz. Sevgilerimizle.

Soru: merhaba tx dışında hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Justin Beauty'e gösterdiğiniz ilginiz için teşekkür ederiz. Şu an için mesai saatleri dışındayız. Hafta içi 09:00-17:30 saatleri arasında bize tekrar yazmanız halinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgilerimizle.

Soru: Merhaba vücut sivilceleri için kullanılır mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Evet, kullanılır. Sevgilerimizle.

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: Merhabalar, Justin Beauty’e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Uygun miktarda ürünü önceden temizlenmiş cildinize nazikçe uygulayın. Yüksek oranda AHA içerdiğinden kullanmadan önce vücudunuzun küçük bir bölümünde test edin. Sevgilerimizle.

Soru: benim basenlerimde tavuk derisi görünümleri var acaba oralarda etkili olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Evet ancak düzenli kullanmanızı öneririz. Sevgiler.

Soru: Merhaba ürünü genital bölgede kullanılabilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Sadece o bölge için özel tasarlanmış ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler.

Soru: Kaç çeşit hyaluronik asit var acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Tek çeşit hyaluronik asit bulunmaktadır.Sevgiler.

Soru: Peeling için hangi ürün kullanmalı, Peeling sonrası bu ürünü mü kullanılır
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Bu ürünümüzü kullanabilirsiniz. pH seviyesi 3-4 arasında ölçülen arındırıcı vücut losyonu, etkili bir peeling performansı sergiler. Glikolik asit ve biberiye yaprağı özü cildi derinlemesine arındırırken aynı zamanda peeling sonrası uygulanan ürünlerin emilimini de kolaylaştırır. Sevgiler.

Soru: Merhabalar çatlaklar ve selülit için iyi gelir mi

Soru: Merhaba vücuduma hergün kullanıma uygun mudur acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz, günlük kullanıma uygundur fakat çok hassas cilt tipine sahip kişilerde kullanım sıklığı azaltılabilir. Sevgiler.

Soru: merhaba içeriği nedir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty'e olan ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü içeriği şu şekildedir; "Purified water, glycolic acid, glycerin, canola oil, 1,2-hexanediol, cetearyl alcohol, petrolatum, propylene glycol, PEG-40 stearate, cyclopentasiloxane, glyceryl stearate, sorbitan sesquioleate, PEG-100 stearate, cyclohexasiloxane, sodium hydroxide, cetearyl olivate, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, dimethicone, sorbitan olivate, squalane, coconut palm tree oil, ethylhexyl glycerin, polysorbate 60, xanthan gum, dipropylene glycol, sorbitan isostearate, butylene glycol, hydrogenated lecithin, centella extract ceramide NP, tocopheryl acetate, pentylene glycol, devis daw root extract, polygonum cuspidatum root extract, scutellaria baicalensis root extract, green tea extract, madecassoside, sodium hyaluronate, gycynhiza glabra (licorice) root extract, aloe vera leaf extract, rosemary leaf extract, chamomilla recutita (matricaria) flower extract, hydrolyzed collagen, water-soluble collagen, sodium acetylated hyaluronate, sodium hyaluronate cross polymer, collagen amino acid, potassium hyaluronate, hydroxypropyltrimonium hyaluronate, hydrolyzed hyaluronic acid, hyaluronic acid, disodium EDTA" Sevgiler.

Soru: Emziren anneler de kullanabilir mi bu ürünü
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü gebelik ve emzirme döneminde kullanmadan önce doktor ya da eczacınıza danışarak rutininize dahil etmenizi öneriyoruz. Sevgiler.

Soru: Komedojenik mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz, komedojenik değildir. Sevgiler.

Soru: merhaba, umarım iyisinizdir. ürünün ambalajı üzerinde 300 gram, aşağıda ise 300 ml yazıyor. biliyorsunuz gram ve ml ifadeleri birbirinden farklıdır, hangisi doğru ve eğer gramla ifade ediliyorsa kaç ml'e denk geliyor acaba? teşekkür ederim 🌻
Cevap: Değerli Müşterimiz, Justin Beauty’ye göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz 300 ml'dir. Sevgiler.

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu Ürüne Ait Fotoğraflar

Relax Day Aha Exfoliating Body Lotion - Arındırıcı Vücut Losyonu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü