Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
501
0
0
Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Şimdiki Fiyatı Ile 99.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Hakkında yaklaşık 1409 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Detaylı Bilgi

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Ürününün Satıcısı, MOZIUR Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml ürününü 99.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
99.9 Tl ye satışta olan Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1409 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Bittikçe stokluyorum çok memnunum
İsim: G** Y**
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Zerre İthalat

Yorum: Zaten kullandığım bir üründü stoklamak için aldım gayet memnunum
İsim: B** İ**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Elime çok hızlı ulaştı paketleme de gayet güzel hediye içinde çok teşekkür ederim
İsim: H** Ç**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Tırnaklarımın üstünü törpüledim. Sonra pamuklara döktüm üstlerin koydum, buzdolabı poşetlerinden uzun uzun parmağımı saracak parçalar kopardım. Asla hava almayacak şekilde bağladım. 20 dkya yakın beklettim. Derinizin üstüne çok yerleştirmekten kaçının hafif yakar ancak tahriş etmedi beni. Sonra hepsini aynı anda değil teker teker açtım. Açarken aşıDevamını Oku
İsim: Ö** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Temmuz 2023

Yorum: Aşırı memnun kaldım sıfır zararla çıkarttım tırnağımdaki protez tırnağı tek yapmanız gereken pamuğa döküp alüminyum folyo ile pamuğu tırnağınıza sarmak. Ardından tek bir işlem kalıyor o da tırnak aparatı ile soyulan kısmı ittirerek çıkarmak. Protez tırnak kullanan veya protez tırnakçılar kesinlikle stok yapmalık bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: güzel paketlenmis sağlamdı hızlı ulaştı kullanınca guncellerim
İsim: B** s**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: gerçekten harika efsane güzel bir kalıcı oje çıkartıcı.bu kadar olabileceğini düşünmemiştim.fotografta gördüğünüz gibi benim bişey yapmama gerek kalmadi kendi çıktı.fiyatinu sonuna kadar hakediyor.tesekkur ederim satıcıya
İsim: Ş** E**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: akmamis gayet guzel paketlenmisti, kokusu cok keskin is goruyor.
İsim: d** d**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: Çok güzel 👍🏻 hemen kargoladılar biraz daha kargolamanın özenli olmasını beklerdim ama yinede sağlam geldi emekleriniz için teşekkürler.
İsim: Ç** S**
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: Ürünü çok beğendim. Tam bir protez tırnak havası veriyor. İki kat sürdüm ve rengi 319 rakı beyazı renginde.
İsim: Melek G.
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Severek kullanıyorum 2. Alışım
İsim: G** U**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim ufak hediyeniz için de teşekkür ederim🤍
İsim: B** S**
Beden: 20 Temmuz 2023

Yorum: teşekkürler .çok güzel ürün
İsim: G** A**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: Çok memnun kaldım. Kalıcı oje ve jel tırnakta kullandım
İsim: G** C**
Beden: 28 Ocak 2023

Yorum: sürekli kullanıyorum
İsim: A** A**
Beden: 31 Mart 2023

Yorum: Sağlam olarak, orjinal koruma plastiğinin Dışında bir de pat pata sarılmış olarak geldi, teşekkür ederim
İsim: B** B**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: ürünü henüz denemedim ama güzel paketlenmişti teşekkür ederim 🙏
İsim: B** Ö**
Tarih: 17 Nisan 2022

Yorum: El cildi kurutmuyor, güzel kokuyor. Kullanışlı ✔
İsim: H** H**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Daha önce de aldım gayet memnun kaldım bittiği için tekrar aldım. Paketlenmesi çok güzel geliyor asla akmamişti.
İsim: M** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok memnunum
İsim: N** S**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Her zaman kullanıyoruz bunu iş yerimizde, gayet kullanışlı ve iyi
İsim: B** Ö**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: daha önce de kullanmıştım güzel çıkartıyor bence tırnakların daha az zarar görmesini istiyorsanız bakımını da ihmal etmeyin böylece protez tırnak veya kalıcı oje zararı en aza indirir
İsim: z** Ş**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Sorunsuz ulaştı teşekkür ederim
İsim: A** O**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: paketleme çok güzeldi dökülme olmamiş sticker hediyesi için teşekkür ederim.
İsim: K** K**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: harika bir ürün
İsim: D** Y**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Çok iyii ürün
İsim: E** B**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü ilk defa kullandım ve gerçekten tüm güzel yorumları hakediyor muhteşem. Hatta ben talimatlara uymayıp tırnağımı törpülemeden yine sizden aldığım kıskaçları da kullanarak 15-20 dakika kadar tuttum hemen soyuldu. tırnağıma veya parmağıma hiçbir şekilde zarar vermedi. Kargo hızlıydı ve paketleme çok özenli teşekkürler 🙏☺
İsim: ö** s**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: Çok severek kullanıyorum
İsim: S** A**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: henüz denemedim, fakat sağlam geldi. boyutu da gayet ideal
İsim: B** U**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: çok iyi. iyi ki almışım.
İsim: E** Y**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Merak Edilenler Neler?

Soru: Builder gel çıkartır mı?
Cevap: Merhaba, Remover kalıcı oje çıkarma işlemleri için kullanılmaktadır efendim. Builder jel ve poly jel gibi protez tırnak uygulamlarını çıkarmak için bir elektrikli tırnak törpüsü cihazına ihtiyacınız bulunmaktadır.

Soru: Tırnağıma jel güçlendirme yaptım onu çıkartır mı bu pamukla sarıp bekletsem
Cevap: Merhaba, protez tırnak jellerini çıkarma işlemleri için elektrikli tırnak törpüsü kullanmanız gerekmektedir.

Soru: kalıcı ojeyi çıkarırken poly jeli de çıkarır mı?
Cevap: Merhaba efendim, sadece kalıcı ojeyi çıkarır.

Soru: Merhaba polyjel tırnağı çıkardıktan sonra alttaki primer ı falan çıkarır mı
Cevap: Merhaba, pamuk yardımıyla etlere temas ettirmeden tırnak yüzeyine sarılıp üstüne alüminyum folyo geçirilip mandal yardımıyla kapatılarak 15-20dk bekletilir. Daha sonra tırnak yüzeyindeki jel, oje vs et itici yardımıyla temizlenir. Tırnak yüzeyi temzilenmiş olur. Kalıntıları buffer ve törpü yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Soru: Kalıcı ojeyi biz kurutmadan çıkarıyor mu?
Cevap: Sorunuzu tam olarak anlaşılamamıştır. Kalıcı oje çıkarmak için ; Törpü ile üstünü iyice Törpüleyip , Remover ile ıslattığınız mendilleri parmağınıza sarıp 15 dakika bekleyeceksiniz efendim.

Soru: Builder jel çıkarmak için uygun mudur
Cevap: Jeli yumuşatır efendim çıkarmaz

Soru: pamuk yerine tüysüz mendil ile sarıp bekletsem daha iyi sonuc alır mıyım?
Cevap: Merhaba efendim,her iki türlü de uygulayabilirsiniz.

Soru: merhaba normal ojeyi de çıkarır mi
Cevap: Merhaba, Ürün kalıcı oje çıkarıcıdır efendim. Normal ojeyi Aseton çıkarıyor bu ürüne ihtiyaç yoktur.

Soru: Merhaba benim kaşımda mikroblsndıg var az kaldı solgun renkte onu çıkarormı Yani kaş silme yaparmı
Cevap: Merhaba, sadece kalıcı oje çıkartma işlemlerinde kullanılmaktadır efendim.

Soru: Merhaba kalıcı oje fırçalarınıda temizlemek içinde kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhaba, fırça temizlik işlemleriniz için Cleanser ürünümüzü tavsiye ederiz efendim.

Soru: Cleanser spariş vermek istiyorum yok mu acaba
Cevap: Merhaba, Stokta tükenmiştir efendim.

Soru: Merhaba kalın jel destekli kalıcı ojeleri çıkarma işleminde de kullanılır mı. Jeli çıkarıyor mu.
Cevap: Merhaba, ürün kalıcı oje çıkartma işlemlerinde kullanılmaktadır. Jel çıkartma işlemleriniz için elektrikli tırnak törpüsü kullanmanız gerekmektedir.

Soru: Çok kötü kokuyorrr
Cevap: Merhaba efendim, kokusu keskindir.

Soru: bu poli jeli yumuşatır değil mi ? daha sonra kazıyarak çıkarıcam ?
Cevap: Merhaba efendim jeli çıkarmaz sadece kalıcı ojeyi çıkarır.

Soru: tırnak kenarlarına bulaştığında silebiliyor muyuz
Cevap: Merhaba efendim,silebilirsiniz.

Soru: Merhaba iyi günler protez tırnağa da çıkarır mı acaba
Cevap: Merhaba, protez tırnak çıkarma işlemleri için bir elektrikli tırnak törpüsü kullanmanız gerekmektedir.

Soru: Merhaba kalıcı oje kendi tırnagım üzerine uygulanabiliyormu vede cıhaz olmadan tsk basına kuruyormu kendi
Cevap: Merhaba, kalıcı oje uygulamlarında Primer, Base Coat, Top Coat ve Uv-led kurutucuya ihtiyacınız vardır. Kalıcı oje uygulaması şu adımlara dikkat edilerek uygulanmalıdır; 1. Tırnak Törpülenir 2. Tırnak Üzerine Buffer Uygulanır. 3. Tırnak Üzeri Cleaner İle Temizlenir. 4. Primer Sürülür. Havada Kuruması Beklenir. 5. Base Coat Sürülür. 6. 60sn. Uv-Led İle Kurutulur. 7. Kalıcı Oje Uygulanır. 8. 60sn. Uv-Led ile Kurutulur. 9. Top Coat Sürülür. 10. 60sn. Uv-led İle Kurutulur.

Soru: Jel tırnak çıkarmak için uygun mu
Cevap: Değildir efendim ürün ile kalıcı oje ve jel çıkarabilirsiniz

Soru: cleanser varmı
Cevap: Merhaba Stokta bulunmamaktadır efendim.

Soru: Jeli nasıl cıkartmamız gerekir
Cevap: Merhaba, Freze törpü makinesi yardımı ile çıkarma işlemini gercekleştirebilir efendim.

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Remover Kalıcı Oje Çıkarıcı Sıvı 250 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü