Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi En Ucuzu Nerede Bulunur

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Alınmaya Değer Mi?
Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Şimdiki Fiyatı Ile 69.0 Tl'den Satılmaktadır.

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Hakkında yaklaşık 9274 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Detaylı Bilgi

Uzunluğu ayarlanabilir.Rulman mekanizması sayesinde ip kolayca dönebilir ve düğüm olmaz.Termoplastik saplar ve siyah kordon ile hafif ve kullanımı kolaydır. Vücudun aerobik kondisyonunu iyileştirir.Kırmızı, mavi, siyah, fuşya ve turuncu olmak üzere 5 ayrı renk seçeneği bulunmaktadır.Atlama ipinin tutamakları siyah renklidir. Toplam Kablo Uzunluğu : 2,55 mBoy Yükseliği : 1,9 mİp çapı : 4,5 mm. >_x000D_

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Ürününün Satıcısı, Delta Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi ürününü 69.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Ürünü Kullananların Görüşleri
69.0 Tl ye satışta olan Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9274 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: tam profesyonal işi
İsim: E** A**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: indirimcadde

Yorum: paketleme ürün güzel tesekkurler
İsim: İ** C**
Tarih: 19 Şubat 2023
Satıcı: AKSA SPOR

Yorum: kizima aldim çok sevindi
İsim: S** D**
Tarih: 28 Mart 2023
Satıcı: Delta Spor

Yorum: her kızın dolabında bulunması gereken efso bir parça alın aldırın kızlar o kadar güzel duruyorki anlatamam 5 yıldızı cidden hakediyor paketlenmesi herşeyi çok güzeldi 🥰😍😍🤩
İsim: R** T**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: eşime aldım sevdi
İsim: E** A**
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: ÖZGÜR SPOR

Yorum: tam sporluk gayet kalite
İsim: i** k**
Tarih: 15 Eylül 2021

Yorum: Ürün çok sağlam ve kullanışlı tam bir f/p ürünü paketleme sağlam kargo hızlıydı.
İsim: S** K**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Sağlam bir ürün beğendik kargo paketleme başarılı
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: oğlum için aldım, beğenildi
İsim: A** K** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Mart 2023
Satıcı: Tosima Store

Yorum: Çok beğendim. Kargo çok hızlı geldi. Paketleme güzeldi satıcıya teşekkür ederim.🌸
İsim: B** A**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Ürün gayet güzel memnun kaldım paketlemesi özenliydi satıcıya teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: D** Ö**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: kızıma aldım çok beğendi
İsim: Ş** T**
Tarih: 26 Şubat 2022

Yorum: Kızıma aldı voleybol antremanında kullanıyor. Çok memnunuz
İsim: D** A**
Tarih: 11 Mart 2022

Yorum: kızım için aldım çok sevdi
İsim: **** ****
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Sorunsuz teslim aldım çok teşekkür ederim oğlum çok beğendi
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Tam aradığım ip
İsim: K** A**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Kızıma aldım beğendi
Tarih: 01 Ağustos 2022

Yorum: arkadasöm kızına aldı. çok memnun
İsim: N** H** Ç**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Oğluma aldım kullanıyor sağlam
İsim: d** b**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: kardeşim için aldım.Spor için ideal
İsim: Z** A**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: ip atlamayi sevenler alabilir gayet güzel sağlam
İsim: D** d**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: kizim için aldım, begendi
İsim: F** Ö**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Gayet güzel sağlam geldi çok memnun kaldık fiyatı çok uygun
İsim: e** h**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Egzersiz yapmak için aldım bir kaç ürünle beraber kullanmadığım için kalite konusunda yorum yapmayacağım paketlemesi iyiydi hepsi sağlam bir şekilde ulaştı
İsim: H** k**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Boyu tam boyuma göre
Tarih: 31 Mart 2023
Satıcı: Tosima Store

Yorum: Teşekkür ederim hızlı kargo ve tedarik yapıldı herkese tavsiye ederim herkese iyi günler dilerim
İsim: H** İ**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: çok güzel çok kullanıslı kargo özenle sarılmış ve çok hızlı geldi tesekkürler güvenle alabilirsiniz 👍🏻👍🏻
İsim: fatma g.
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Sağlam geldi memnunum kullanışlı
İsim: E** K**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: ürün elime ulaştı, kaliteli, güzel paketleme
İsim: S** K**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Gayet iş gören bir ürün.Kargo süreci oldukça hızlıydı sağlam şekilde elime ulaştı teşekkür ediyorum
İsim: Y** Ş**
Tarih: 01 Kasım 2022

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Merak Edilenler Neler?

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Ssssssşssss
Cevap: Nasıl yardımcı olabilirim

Soru: hangi kargo ile gelecek
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: 1.85 im uygun mudur
Cevap: Merhaba, evet uygundur. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Boy uzatır mı
Cevap: Merhaba bu konuyla ilgili bir bilgimiz yok efenim

Soru: paketleme ile bitlikte agirligi ne kadar?
Cevap: Merhaba, Yaklaşık olarak 500 gr. ağırlığındadır. Delta Spor

Soru: İpin uzunluğu ne kadar? ve uzunluğu ölçerken kabzayıda ekliyomusunuz.
Cevap: Merhaba, 2,55 metredir. Sadece ip boyudur. Delta Spor.

Soru: Siyah renk istiyorum
Cevap: Merhaba Sipariş verilen tüm renkler stoklarımızda mevcuttur; siparişinizle aynı renk gönderim yapılacaktır.

Soru: kaç metredir
Cevap: Merhaba, Toplam kablo uzunluğu : 2,55 m dir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: iyi günler hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler MNG Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Hangi kargo acaba?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler MNG Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: 2 yaşındaki çocuk İçin ayarlanabilir mi ? kızımın Boyu 90 cm
Cevap: Merhaba, ne yazık ki uygun değildir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Acaba Türk (Türkiye) markası mısınız? Bide hangi Ülkede üretiliyor DELTA?
Cevap: Merhaba, Evet, Türk markasıyız. Ürünlerimiz Çin, Malezya, Pakistan ve Türkiye'de üretilmektedir. Bu ürün Çin'de üretilmiştir. Teşekkürler...

Soru: Ne kadar kalıcı süresi vardır
Cevap: Merhaba, Ürün kullanılmadıkça, ambalajına zarar verilmedikçe ve faturası mevcut ise 15 gün içerisinde iade hakkınız mevcuttur. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor...

Soru: hangi kargo ile calsıyorsunuz

Soru: kaç cmtimdir
Cevap: 3 mt dir efendim

Soru: Kolay gelsin, sipariş vericem ama siyah renk istiyorum nasıl işaretlemem gerekiyor
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz siyah renktedir. Ürün fotoğraflarında siyah renk olanı sepetinize ekleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Ürünün uzunluğu ne kadar
Cevap: Merhaba, Toplam kablo uzunluğu 2,55 cm ölçüsündedir. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: 180 icin uygun mudur
Cevap: Merhaba Uygundur. İlginize çok teşekkür eder; sağlıklı günlerde keyifle kullanmanızı dileriz… Delta Spor

Soru: merhaba ürünü almak istiyorum hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz Aras ve PTT ise almayacagim getirmiyorlar çünkü

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi Ürünün Detaylı Resimleri

Renk Seçenekli Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama Ipi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü