Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

PeriYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
313
2
0
Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr En Ucuzu Nerede Bulunur?
Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Şu Anki Değeri 124.88 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Hakkında yaklaşık 1334 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Teknik Detaylar

_x000D_
_x000D_
Yoğun besleyici içeriği ile dudaklar için doğal koruma sağlar ve nemlendirir. UVA-UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu ve güçlü koruma sağlar._x000D_
_x000D_
Doku:Yumuşak ve hafif dokuludur. Yağlı bir görünüm ve his bırakmaz. Hızlı emilir ve anında etki eder. Çilek aromalı kokusu ve tadı ile keyifli kullanım sunarken, kalıcı etkisiyle dudaklara uzun süren doğal ve canlı çilek tonu renk görünümü sağlar._x000D_
_x000D_
İçindekiler:Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Ethylhexyl Triazone, Coco-Caprylate/Caprate, Copernicia Cerifera Cera, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butyrospermum Parkii Butter, Aroma (Strawberry), CI 19140, CI 45410, Tocopheryl Acetate_x000D_

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Ürününün Satıcısı, Soltis Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr ürününü 124.88 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Yorum Ve Değerlendirmeler
124.88 Tl ye satışta olan Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1334 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: İndirimde yakaladık arkadasımla aldşk VE O KADSR GÜZEL Kİ STOK YAPİCAM Bİ DAHA Kİ İNDİRİMDE ÖUKEMEMEMEMEMEMLLLLL RENGİ DE NEMLENDİRMESİ DE SAHANE COK GÜZEL
İsim: ı** b**
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DAR KOZMETİK

Yorum: Denemek için aldım rengi tam istediğim gibi
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: gerçekten hayatımda ilk kez bu kadar nemlendiren bir dudak nemlendiricisi alıyorum bu zamana kadar kullandiklarim gerçekten çöpmüş iyi ki almışım dudaklarım genel olarak her zaman kuru olduğu için her markanın nemlendiricisini kullandım bu ürün çok başka resmen dudaklarım kurumuyor parasını hak eden bir ürün rengide çok güzel tavsiye ediyorum
İsim: Z** O**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Böyle bi renk yok gerçekten aşırı güzel renk veriyor nemlendiriyor ve rengi kalıyor 39 tl aldım stok yaptım iyiki de yapmışım
İsim: Y** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Kasım 2023

Yorum: Arkadaşlar renk vermesi harika yumuşaklığı güzel en dikkat ettiğimse cidden bitmiyor.Çok bereketli ürün hergün defalarca sürüyorum 2 ayda yarısına gelemedim😅Başarılı bu arada rengi kalıyor ve hep yanımda taşıdığım muaaah nemlendiricim
İsim: İ** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: bayıldım aradiğim o lipbalm stok yaparım ben bunu
İsim: s** a**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Açar açmaz çilek kokusu geliyor çok da güzel nemlendiriyor çok beğendim teşekkürler 🌸
İsim: D** P**
Beden: 21 Haziran 2024

Yorum: Rengi ve nemlendirmesi çok güzel, çantamdan çıkartmıyorum 💘
İsim: B** A**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: nemlendirme ve renklendirmesi çok güzel flaş indirimde stoklanır
İsim: B** K**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: bayıldım o kadar kalıcı kiii ve de gerçekten dudaklarıma çok iyi geldi. bu zamana kadar diğer lip balmlara boşuna para vermişim. fiyatı da uygundu indirimde 56ya aldım satıcıya teşekkürler 🌺
İsim: E** G** Ö**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: İndirimde iken aldım.
İsim: M** K**
Beden: 20 Haziran 2024

Yorum: indirimde 56 liraya aldım rengi canlı bi kırmızı ve nemlendirmesi gayet iyi yine indirimde yakalarsam stoklarım
İsim: M** Ş**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Çok sevdiğim bir lip balm indirimdeyken stokladım
İsim: Y** Ç**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: yumuşacık pürüzsüz yapıyor. güneşten koruması da cabası. rengi de gayet güzel
İsim: Y** K**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Harikaaa bayıldım. Çok farklı bir tonu var, birçok kişiye yakışır ben hem dudak hem yanak ürünü olarak kullanıyorum. İçeriği de tertemiz. Daha ne olsun
İsim: Yasemin N. Y.
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: ürünü alırken tereddüt etmiştim ama çok güzel yumaşacık yapıyor ve güzel nemlendiriyor farklı renklerinide sipariş edeceğim.
İsim: Z** G**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: 1 günde kargom geldi ve ürünler çok temiz içerikli bayıldım.
İsim: D** A**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Bayıldım nemlendirme etkisi de rengi de çok güzel @tipcidaninfluencerolmaz önerisiyle aldım keşke karadutludan değil bundan 2 tane alsaymışım çok üzüldüm
İsim: D** T**
Beden: 09 Kasım 2023

Yorum: çok güzel renk veriyor
İsim: K** k**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Hızlı teslimat, hemen geldi. Iyi nemlendiriyor, baya renk veriyor tasviye ederim.
İsim: M** G**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: ben cok begendim yapısı beni hiç rahatsız etmedi aksine ben böyle balmlardan hoşlanıyorum dudakta bıraktığı hissi çok sevdim 26Tl'ye aldım ben en düsük fiyatında 2 rengi de cok güzel
İsim: C** A**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: kırmızının rengine bayıldım
İsim: H** B**
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: Rengi çok tatlı esmer tenliyim. Yumuşaçık ve mis çilek kokulu.
İsim: G** Y**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: indirimdeyken aldım bence çok güzel sadece boyutları biraz küçük ama renkleri çok hoş
İsim: M** K**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Çilek, nane ve karadut aldım.Karadutu sırf rengini merak ettiğim için almak istedim sürümü yumuşacık rengi de güzel bence. Çileği henüz denemedim yazın güzel olur hem spf koruması var severek kullanırım diye düşünüyorum
İsim: M** O**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Rengi güzel dudakta hoş bir renk veriyor nemlendiriyor ve spfli.. bi balm size daha ne verebilir..
İsim: A** B**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: güzel ve başarılı
İsim: **** ****
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: nemlendirmesi çok güzel
İsim: M** D**
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: Rengi ve kokusu Cook güzel ama biraz küçük kullandıkça stok yapıcam gibi
İsim: E** D**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: gerçekten çok ama çok beğendim. Çok teşekkür ederim.
İsim: Aysun A.
Tarih: 23 Kasım 2023

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Akıllarda Kalan Sorular

Soru: güneş koruyucu mu
Cevap: Merhabalar 😊 evet güneş koruma faktörü içermektedir. Sevgiler

Soru: nasıl temizlenmelidir?
Cevap: Merhabalar, yağ bazlı temizleyici ile cildinizde olduğu gibi temizleyebilirsiniz. Sevgiler

Soru: 😊Merhaba size sormak istiyorum bu renkli dudak nemlendirici ürün güneş koruma içeriyor. sürdüğümüzde yemek yememiz gerektiğinde bir makyaj çıkarıcı ile mi çıkarmak gerekiyor yoksa çıkarmadan da yemek yiyebilir miyiz? Rujları da yerken gidiyor yani ama bunda güneş koruması var. Yoksa sadece bir peçete ile silip yemek yiyebilir miyiz?🙏
Cevap: Merhabalar 😊 Rujlar dahil tüm renkli dudak koruyucuları yemek yemeden hemen önce uygulamayıp eğer yakın zamanda uyguladıysanız da varsa makyaj çıkarıcı yoksa bir peçete yardımıyla silmenizi öneririz. Sevgilerimizle

Soru: rengi kırmızı mı
Cevap: Merhabalar😊 evet, çilek tonuna yakın kırmızıdır. Sevgiler 🧡

Soru: Bunu da yüze uygulayabilir miyim
Cevap: Merhabalar 😊 tabi uygulayabilirsiniz. Sevgiler

Soru: menşei nedir
Cevap: Merhabalar 😊 Menşei Türkiye'dir. Sevgiler

Soru: merhaba bu rengini de allik olarakta kullanabilirmiyim
Cevap: Merhabalar, tabiki kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhaba bu bir dudak ürünü olduğu için yenilme ihtimali var. İçerisindeki filtreler bunu uygun mu?
Cevap: Merhabalar, içeriğindeki filtreler yeni nesil ve stabil filtrelerdir ancak hiçbir dudak ürünü yenilmeye uygun değildir. Sevgiler

Soru: bu mu daha pembemsi yoksa karadutlu mu
Cevap: Merhabalar 😊 bu ürün daha açık tonlu pembeye yakın renktedir. Sevgiler

Soru: merhaba bu markanın alıgıni dudak balmi olarak ta kullana bilirsiniz demişsiniz peki dudak kremini allik niyetine kullansak sorun olurmu
Cevap: Merhabalar 😊 tabi kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmaz. Sevgiler 🧡

Soru: Esmer tenlilere hangi rengini tavsiye edersiniz?
Cevap: Merhabalar😊 karadut daha uygun olacaktır. Sevgiler

Soru: sp50 iceriyo ya normal gunlerde de kullaniliyormu gunese cikmadan gunluk ewde yani tesekkurler
Cevap: Merhabalar, tabiki evde de kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Ürününüz helal mi
Cevap: Merhabalar😊 İçeriği helal sertifikasyon standartlarına uygun şekilde formülize edilmiştir ve alkol içermemektedir. Sevgiler 🌿

Soru: Mrb,içinde ısırgan özü de bulunan kirpik uzatıcılı ,dolgunlaştırıcı serum etkili rimel bekliyoruz 🫶
Cevap: Merhabalar 😊 geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, Arge ekibimize iletiyoruz. Sevgilerimizle

Soru: merhaba turuncusu ne zaman gelir.
Cevap: Merhabalar 😊 Su an için net tarih veremiyoruz. Sevgiler 🙏🏻

Soru: vegan mi ürün
Cevap: Merhabalar 😊 Ürünümüz vegan sertifikalıdır. Sevgiler 🌿

Soru: Glutensizmidir?
Cevap: Merhabalar 😊 ürünümüz gluten içermemektedir. Sevgiler

Soru: Hayvanlar üzerinde deney yapıyor musunuz
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Sevgiler

Soru: Son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhabalar 😊 mevcut stoklarımızın son kullanma tarihi 04.26 dır. Sevgiler😊

Soru: Merhaba bu ürün mü daha koyu duruyor dudakta yoksa karadutlu olan mı? Yani pembe değilde daha kırmızımsı durmasını istiyorum hangisini tercih etmeliyim
Cevap: Merhabalar, daha kırmızı ise bu ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Sevgiler

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr Görsel Galerisi

Renkli Dudak Nemlendiricisi SPF50+ Çilek, 5 gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü