Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati En Ucuzu Nerede Bulunur

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Alınmaya Değer Mi?
Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Güncel Satış Fiyatı 239.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Teknik Açıklamalar

Cam Cinsi: Mineral _x000D_
Kadran Rengi: Byeaz _x000D_
Kasa Rengi: Gold _x000D_
Kordon Rengi: Siyah _x000D_
Kasa Cinsi: Deri _x000D_
Kasa Çapı:20-25 mm _x000D_
Kordon Cinsi: Metal _x000D_
Makine Cinsi: Quartz _x000D_
Su Geçirmezlik: 3 (atm) _x000D_
Marka: The Berry _x000D_
_x000D_

The Berry olarak Kadın, Erkek Saatlerimizi özenle sizler için hazırlamaktayız. Siz müşterilerimizin, memnuniyeti için en ufak ayrıntıya The Berry olarak dikkat etmekteyiz. >_x000D_

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Ürününün Satıcısı, The Berry Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati ürününü 239.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Hakkında Yapılan Yorumlar
239.0 Tl ye satışta olan Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: çok güzel bir ürün bayıldım kargosuda bekledigimden erken geldi teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Berry

Yorum: çok zarif bayıldım
İsim: Ö** C**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: çok güzel saat hızlı ve özenli kargo hediyeler için teşekkür ederim
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: çok güzel ve beklediğimin üstünde bir saat. çok sevdim kargo özenli ve küçük bir hediyeli geldi. minamal saat sever herkese tavsiye ederim :)
İsim: s** a**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Tam göründügü gibi. Fiyatına göre gayet kaliteli ve çokk şık
İsim: F** Y**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Hem gece hem gündüz kullanabileceğimiz bir ürün zarafeti kendine hayran bırakıyor hızlı ve sorunsuz elime ulaştı zerre terddüt etmeyin derim 👌🏼
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: İki saat aldım, ikisine de bayıldım. Fiyatlarına göre çok kaliteliler. Duruşları çok zarif, çok şık. Derinin içi yumuşacık, asla rahatsız etmiyor. Altın renginin tonu konusunda seçiciyimdir. İkisinin de tonu harika. Gold saatin uzunluğunu kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Koluma tam oturdu. Sorunsuz çalışıyorlar. Hızlı kargoya verildi. Çok sevdim :’)Devamını Oku
İsim: Ş** B**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba saati gönderirken içerisinde saat yastığı oluyor mu
Cevap: Merhaba, ürünün içersinde saat yastığı mevcuttur.

Soru: havuzda duş da şu geçirir mi ?
Cevap: Merhaba efendim el ve yüz yıkama seviyesinde su geçirmez.

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati Resim Ve Fotoğraflar

Retro Kadın Kol Saati Kadın Vintage Deri Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü