Revo32 32- 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Alınmaya Değer Mi-

Muge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Alınır Mı?
Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Mevcut Fiyatı 5399.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Hakkında yaklaşık 173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Ürün Tanıtımı

Telenova 32FS1202 32" Android LED TV _x000D_
HD Görüntü TeknolojisiHD çözünürlük ile kaliteli ekran deneyimi yaşatarak gerçeğe yakın görseller sunar. Film, dizi ve televizyon programlarını HD kalitede seyredebilir, ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. Dahili Uydu Alıcı _x000D_
Dahili HD uydu alıcı ile sayesinde extra bir cihaza ihtiyaç duymadan HD yayınları izleyebilirsiniz. Kanal geçişleri ve Telenova TV kontrol etmek için tek bir kumanda size yeter. Eğer siz ayrı bir uydu alcısı bağlamak isterseniz HDMI girişleri sayesinde Telenova TV olanak sağlar. _x000D_
_x000D_
İnternete Bağlanın İster Kablolu İster Kablosuz_x000D_
Telenova Android Smart televizyonlarda 10/100 Ethernet kartı vardır. _x000D_
Evinizde ki veya iş yerinizde ki kablolu internet ağı sistemine rahatla bağlıyabilirsiniz. _x000D_
Bağlamak için uçları RJ-45 konnektörlü Cat-5 veya Cat-6 kabloları kullanabilirsiniz. _x000D_
Bağlantı kablosu kutu içerisinde yoktur_x000D_
Telenova Android Smart televizyonlarda wireless ethernet kartı vardır. _x000D_
Evinizde ki veya iş yerinizde ki kablolusuz internet ağı (wifi ağlarına) sistemine rahatla bağlıyabilirsiniz. Telenova televizyonlar sadece 2.4GHz ağı destekler5GHz wifi ağlarını desteklemez.(Wifi ağ bağlantısını yaparken ağınızın 2.4Ghz olduğuna kontrol ediniz.) _x000D_
_x000D_
Kablosuz Görüntü Aktarma_x000D_
Cep telefonunuz ve Telenova TV niz aynı ağda olduğu sürece _x000D_
EShare uygulamasını kullanarak _x000D_
1- Android veya iOS telefonunnuzun görüntüsünü kablosuz bir şekilde Telenova televizyona aktarabilirsiniz. _x000D_
2- TV Ekranın görüntüsünü cep telefonuna aktarabilirsiniz, bu sayade TV nizi kontrol (Smart Menüsünü) edebilirsiniz_x000D_
Bağlanabilirlik_x000D_
HD götüntüleme teknolojisi ile televizyonlarda yüksek kalitede görüntü ve ses elde edilir. Kaliteli ses ve görüntünün aktarımı için yüksek bant genişliğine sahip olan HDMI girişine iftiyaç duyar. HDMI ses ve görüntüyü tek bağlantı üzerinden kalitede ödün vermeden aktarır. HDMI teknolojisi, sinyal zayıflığını engelliyor. “Yüksek çözünürlüklü çoklu ortam arayüzü” anlamına gelen HDMI, 5 Gbps bant genişliği ile görüntülerin net ve eksiksiz izlenmesini sağlıyor. Telenova televizyonunuzda yer alan HDMI girişiyle ise TV keyfi sizi bekliyor. Oyun konsollarınızı, bilgisayarınzı, ev sinema sistemlerini HDMI destekli tüm cihazlarınızı Telenova TV ye bağlayın._x000D_
_x000D_
Telenova TV, USB bağlantılara sahiptir. USB (Universal Serial Bus) sayesinde, USB belleklerlerde yer alan dijital (resim,video...) içerikleri televizyonunuzda görüntüleyebilirsiniz. Klavye, mouse ve akıllı kumanda gibi donanımları Telenova TV ye bağlayabilir ve internette daha keyifli sörf yapabilirsiniz içeriklere daha hızlı erişebilirsiniz._x000D_
_x000D_
_x000D_
Eğlence Zamanı_x000D_
Netflix, You - tube ve internet tarayıcısı ile eğlence dünyası TV nizde. _x000D_
Daha fazla uygulamayı USB den veya internet tarayıcısından indirerek yükleyebilrisiniz..apk uzantılı uygulamalar yüklenebilir, uygulamarın düzgün çalışması için android televizyonlara uyumlu olması gerekmektedir. Uygulamnın minumum sistem gereksinimi için teknik özelliklere bakınız_x000D_
_x000D_
_x000D_
Teknik Özellikler :_x000D_
Ekran Boyutu:32" 82 Ekran _x000D_
Panel Çöcünürlüğü: HD Ready (1366 x 768) _x000D_
_x000D_
İşletim Sistemi:Android 12 _x000D_
Smart Özellikleri:Netflix, You - Tube, İnternet Tarayıcı _x000D_
Dahili Uydu Alıcı: HD Uydu Alıcı _x000D_
Dil: Çok dilli menü desteği _x000D_
_x000D_
İşlemci (CPU): 4 Core @1GHz _x000D_
Grafikİşlemci (GPU):ARM Mali-450 MP _x000D_
Ram:1GB DDR _x000D_
Dahili Hafıza:7.22GB eMMC _x000D_
Hoparlör: 8W Dahili_x000D_
_x000D_
Bağlantı Portları_x000D_
USB: 1 Adet _x000D_
HDMİ: 2 Adet _x000D_
Uydu Anten Girşi: 1 Adet Çanak /Uydu Anten Girişi _x000D_
Wifi: Var 2.4GHz Wireless Ethernet Kartı _x000D_
Ethernet:10/100 Ethernet Kartı _x000D_
Bluetooth:Var (Kablosuz kulanlık ve hoparlör için) _x000D_
Kulaklık Çıkışı: Var 3.5mm Jack _x000D_
Video Girişi: 2 Adet CVBS in _x000D_
_x000D_
Net Ağırlık: 5 Kg _x000D_
Ekran Ölçüleri:_x000D_
Ayak Hariç: 72cm x 42cm _x000D_
Ayak Dahil: 72cm x 46,5cm_x000D_
Kutu İçeriği: _x000D_
1-1 Adet Televizyon _x000D_
2-1 Takım Sehpa kullanım için alt ayak _x000D_
3-1 Adet Kumanda_x000D_
Önemli Not:_x000D_
Ürünü teslim alırken dış kutusuna dikkat ediniz. Hasarlı kutuları teslim almayınız._x000D_
Teslim aldığınız ürünü açıp çalıştırabilirsiniz. Garanti fatura tarihinden itbaren başlar ve 2 yıldır.Satış Sonrası_x000D_
Telenova markalı tüm televizyonlar da garanti dahili servis hizmeti Yetkili Merkez Servis Noktasında (İSTOÇ 26.ADA NO:92 Mahmutbey / Bağcılar / İSTANBUL) >verilmektedir ve garanti dahili yapılan hizmetler olup, garanti kapsamına girmeyen (yüksek voltaj, sıvı teması, fiziksel darbe v.b...) hizmetler ücretli bir şekilde onarılır. Satış sonrası hizmet; online veya fiziksel yetkili satıcı mağazalar aracılığı ile verilmektedir. _x000D_
Telenova markalı TV lerde yerinde servis hizmeti yoktur._x000D_

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Ürününün Satıcısı, Telenova Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv ürününü 5399.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Ürün Hakkındaki Yorumlar
5399.0 Tl ye satışta olan Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Sorunsuz geldi teşekkür ederim
İsim: G** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mayıs 2023
Satıcı: ProDepo

Yorum: Mükemmel bir televizyon evdeki herkes bayıldı sağlam ve hızlı bir kargolama pahalı ürünlere taş çıkartır
İsim: F** K**
Tarih: 12 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tavsiye ederim paketleme kargo güzel üründe güzel on numara beş yıldız
İsim: k** m**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: guzel geldi paketlee flsn iyidi
İsim: Semih M.
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: Anneme hediye aldım. Mutfakta kullanıyor çok memnun
İsim: canan ç.
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Ürün çok hafif ve kibar. F/P ürünü beğendim. Google Play Store'danuygulama yüklenebiliyor. İşlemcisi hızlı. ayrıca öğleden sonra siparişvermeme rağmen aynı gün kargolandı; ertesi gün elime ulaştı. Teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: MUHTEŞEM !!!! Gerçekten herşey süper sağlam geldi babam hiç sevmezinterneten alışveriş edinmek tereddüt etmişti ama babam bile beğendibaya dedi güzel gösteriyor ekranı süper yani almanızı tavsiye ederimGÜNCELLEME: alalı 2-3 hafta oldu gerçekten süper o kadar süper ki iyikialdım başka mağazalarda pahalı bu baya uykun
İsim: A** Y**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: fazla paralar verip pahalı almaya hiç gerek yok gayet güzel ve şık bir ürün
İsim: A** T**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Ürün tam bir f/p ürünü. cok beğendim. goruntu kalitesi sesi cok iyi.sadece hizi biraz yavas oda olacak o kadar onun disinda hic bir kusuruyok. kumandalari da cok guzel ozellikle smart kumandasi cok keyiflikullanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.satici da cok saglamkargolamisti ve cok hizli geldi
İsim: g** ş** y**
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: Bu kadr iyi bir ürün beklemezdim teşekkür ederim 😊
İsim: B** Y**
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: iyi diyebilirim
İsim: Ö** K**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: ürün çok güzel tavsiye ederim
İsim: L** B**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: urun gayet güzel, hızlı ve kullanışlı. İnternet hemen bağlandı. 5dkdakurulumu tamamladım.
İsim: U** K**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Mallesef hasarlı geldi kurye nazarın da kontrol ettim ve hemen geriiyadem yaptım Ürünü beğendim keşke sağlam gelseydi
İsim: M** B**
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: Ambalajı iyi yapılmış. Görüntüsü iyi kullanımı rahat. Tüm özelliklervar. çok hafif. oyuncak gibi sanki. Ama güzel. herhangi bir sorun yok.fiyatına göre normal.
İsim: M** E**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Çarşamba akşamı sipariş verdim cuma öğlen geldi . Tv sağlam geldi .Boyutu görüntü kalitesi çok güzel . Sadece kurulum servisi yoktu . Onuda ben tamirci getirdim duvara monte ettirdim .kanallar yüklü geldizaten . İnternete de bağlandı . Satıcıya teşekkür ediyorum . Duvara asmaAparatlarını da ürünü alırken aldım . Satıcıya teşekkür ederim
İsim: M** Ç**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Mükemmel ötesi
İsim: D** Ş**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Sağlam bir şekilde elimize ulaştı. fiyatına göre iyi ürün....
İsim: Bülent Y.
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Çok kullanışlı bir ürün
İsim: H** S**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Tam fiyat performans ürünü
İsim: B** g**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: çok iyi televizyon tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel
İsim: G** Ö**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: otel odamız için aldık memnunuz
İsim: E** S**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Gayet guzel 2 ad aldım beklentımı karsıladı
İsim: Ü** A**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Ürün cok hızlı elimize geçti ptt kargodan beklenmedik performans sağlampaketlenmişti hemen kurduk renkleri canlı ve güzel performansına gorefiyatı iyi diyebilirim
İsim: T** A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Kasım 2022

Yorum: fiyatina gore cok kaliteli. hicbir sorun yasamadik. tavsiye ederim.
İsim: s** T**
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: Sorunsuz bir şekilde geldi. Bu fiyata gayet iyi.
İsim: R** C**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: teşekkürler ilginize şimdiden
İsim: A** E**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: cihaz gayet başarılı
İsim: **** ****
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: Cihaz kendisi ve yazilimi cok iyi. Telefondan goruntu aktarabiliyorsunuzve televizyon ekraninida telefondan kontrol edebiliyorsunuz. Lg vsamsunglara yuksek paralar dokmeyin klavyeli kumandasi bile var :)kargolamada cok hizliydi kesinlikle tavsiye ederim
İsim: Rıdvan P.
Tarih: 30 Haziran 2022

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Kurulum sağlıyor musunuz
Cevap: Yetkili servis kurulumu yoktur. Garanti size teslim edildikten sonra kargo firmasının alınan bilgi ile başlar. Ürün kanalları yüklü şekilde gelmektedir. Uydu Anten kablosunu TV ye TV nin fişini de prize takıp çalıştırınız. Ürünü sehpada kullanacaksanız alt ayalarını TV ye yıldız tornavida ile vidalayın (Sepha için ayaklarlar ve vidalar kutu içindedir bazı modellerde geçmeli vidasız ayak vardır) .TV duvara asılabilir. Uygun askı aparatınızın vidalarını kullanarak asabilirsiniz. TV nin arkasında askı aparatı montaj yuvaları vardır. (Kutu içerisinde askı aparatı yoktur.). Ücretsiz kurulum desteği yoktur. Merkez servis İstanbul İSTOÇ dadır. Türkiye geneli servis bilgisine telenova.tv/destek ulaşabilirsiniz. Merkez teknik servisten satış sonrası operasyon yönetilmektedir. Garanti size teslim tarihinden sonra başlar ve Trendyol tarafından kayıt altındadır.

Soru: Merhaba uygulama yükleme özelliği varmı bide arıza durumunda nereye göndermemiz gerekiyor
Cevap: Yetkili servis kurulumu yoktur. Garanti size teslim edildikten sonra kargo firmasının alınan bilgi ile başlar. Ürün kanalları yüklü şekilde gelmektedir. Uydu Anten kablosunu TV ye TV nin fişini de prize takıp çalıştırınız. Ürünü sehpada kullanacaksanız alt ayalarını TV ye yıldız tornavida ile vidalayın (Sepha için ayaklarlar ve vidalar kutu içindedir bazı modellerde geçmeli vidasız ayak vardır) .TV duvara asılabilir. Uygun askı aparatınızın vidalarını kullanarak asabilirsiniz. TV nin arkasında askı aparatı montaj yuvaları vardır. (Kutu içerisinde askı aparatı yoktur.). Ücretsiz kurulum desteği yoktur. Merkez servis İstanbul İSTOÇ dadır. Türkiye geneli servis bilgisine telenova.tv/destek ulaşabilirsiniz. Merkez teknik servisten satış sonrası operasyon yönetilmektedir. Garanti size teslim tarihinden sonra başlar ve Trendyol tarafından kayıt altındadır.

Soru: duvar askı Aparatı içindemi geliyor
Cevap: Kutu içerisinde askı aparatı yoktur

Soru: Merhaba Wi-Fi otomatik olarak bağlanıyor değil mi efendim
Cevap: Wifi ağına bağlamak için ilk girişte Wi-Fi şifresini girmeniz gerekir. Daha sonra şifreyi kaydedip otomatik bağlanır

Soru: android tvmi?
Cevap: Android tv dir.

Soru: Ürün full hd mi?
Cevap: Uydu yayınlarını 1366x768 çözünürlük ile HD kalitelisinde seyredebilirsiniz. Daha canlı, daha akıcı bir televizyon izleme denyimine sahip olursunuz. FullHD Görüntü Teknolojisi Overscan teknolojisi televizyonun çözünürlüğünü daha yüksek seviyelere çıkartır. HDMI ile bir cihazı bağladığınızda 1920x1080 çözünürlükte FullHD (1080p/60Hz) görüntü alırsınız. HDMI bağlantısı ile bilgisayarınızı, oyun konsolonuzu veya diğer uyumlu cihazlarınızı bağlamanız yeterlidir. Yüksek çözünürlüğün keyfine varın.

Soru: günaydın TV sağlam geldi ama sinyal yok diyor ne yapmalıyım
Cevap: Merkezi sistem kullanıyorsanız lnb seçimi yapmanız gerekmektedir. Destek almak istiyorsanız size gönderilen fatura da teknik servis destek hattına ulaşabilirsiniz.

Soru: garantisi varmı? kaç yıl garantisi vardır?bozulunca nerede yapılır

Soru: Onu da denedim uygulama indirdim ama bağlamıyor cihazı bulamıyor WiFi ağ aynı birde içinden vidalar çıkmadı duvar aparata bağlamak için vida yeri var bildiğim kadarıyla vidalar da üstünde olması gerek ama yok duvar aparatla beraber gelme şansı nedir bilmiyorum o yüzden bu vidaların ölçüsü öğrenebilsem kendim gidip alabilirim
Cevap: Vidalar televizyonlar gelmez. Askı aparatında vidalar mevcuttur.

Soru: playstation'a uygun mu؟
Cevap: Evet. HDMI girişi vardır Playstation takabilirsiniz

Soru: en boy ölçüsü nedir
Cevap: Genişlik:72cm Yükseklik: 42cm

Soru: izmir buca da servis varsa numarasını alabilir miyim teşekkürler
Cevap: Buca da Servis yoktur

Soru: PlayStation bağlanıyormu
Cevap: Evet HDMI girişi vardır bağlayabilirsiniz.

Soru: hocam yorumlarda 2 kumandadan bahsediliyor hala cift kumanda mi geliyor
Cevap: Kutu içerisinde tek kumanda vardır.

Soru: internt varmı birde sevirs kuraramı televizyonu
Cevap: İnternete bağlanır. Wi-Fi vardır. İlk Kurulum 1- Ürünü kargodan teslim alırken dış kutusuna dikkat ediniz. Hasarlı kutuları teslim almayınız. 2- Teslim aldığınız ürünü açıp kurabilirsiniz ve kullanmaya başlıyabilirsiniz. Garanti fatura tarihinden itbaren başlar ve 2 yıldır, garanti başlangıcı için kutuyu herhangi bir servis açmasına gerek yoktur. Kurulum veya garanti dahili destek ihtiyacı duyduğunuzda ürünü satın aldığınız firma ile iletişime geçiniz. Telenova markalı tüm televizyonlar da ücretsiz kurulum desteği yoktur.

Soru: kablolu kulaklık girişi varmı?
Cevap: Evet var .

Soru: Kendinden uydulu demi bu tv
Cevap: Evet kendinden uydulu

Soru: Ürün model no nedir
Cevap: 32S1101 Revo gönderilmektedir

Soru: hocam bunun telefon yansıtması var mı telefonumu nasıl yasıtabilirim
Cevap: Evet var. Telefon yansıtma.

Soru: Ps5 desteklermi
Cevap: HDMI girişi vardır. HDMI dan bağlayabilirsiniz

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv Görsel Galerisi

Revo32 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Hd Android Smart Led Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü