Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Satın Alır Mısınız ?

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Satın Alır Mısınız?
Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Şu Andaki Değeri 279.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Hakkında yaklaşık 5136 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Teknik Detaylar

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt ürününü 279.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Son Yorumlar
279.99 Tl ye satışta olan Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5136 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: cok kaliteli bir ürün hiç düşünmeden alabilirsiniz kendi bedenimi aldım fakat alt kısmı baya uzun oldu bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: E** A**
Tarih: 15 Mayıs 2022
Beden: Beden:XL
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: çok stil bir ürün 116 kilo 1.83 boy xl beden uygun oldu
İsim: Seda A.
Tarih: 02 Ağustos 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: Çok kaliteli bir marka her zaman alışveriş yaparım burdan tam beden alabilirsiniz
İsim: M** Ö** F**
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Tam beden alabilirsiniz çok güzell
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mayıs 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Yumuşacık💖 196 boy 110 kg sevgilime xxl aldım mis gibi oldu.
İsim: Y** C**
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: mükemmel M beden aldım boyu posu herseyi süper geldi tavsiye ederim😊👍🏼
İsim: g** k**
Tarih: 23 Ocak 2022
Beden: Beden:M

Yorum: erkek arkadaşıma aldım tam beden çok güzel
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: 80 kilo M beden aldım biraz büyük geldi. kalitesi güzel tavsiye ederim
İsim: Y** A**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: ürün kaliteli ve hızlı geldi kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: F** B**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Kendi bedeninizi almanızı öneririm. Oldukça kaliteli bir tişört.
İsim: D** Ö**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Yeşil rengini almıştım. Şimdi siyahta aldım. Şiddetle tavsiye edilir. Salaş bir tsört. 1.78 / 100kg = XXL
İsim: H** K**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: sade ve şık, bir beden küçük daha iyi olabilir
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: Ürünün kumaşı çok kaliteli herkese tavsiye ederim. Ayrıca Boy 1.78 kilo 83 M beden iyi oldu çok bol almak isteyenler L beden de alabilir
İsim: O** K**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: çok güzel çok beğendik. kaliteli bedeni de tam
İsim: M** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Mart 2023

Yorum: çok güzel bedenini alin
İsim: ö** ö**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Aşırı kaliteli kendi bedeniniz yada bir üst bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** O**
Tarih: 08 Temmuz 2021

Yorum: erkek arkadaşıma hediye aldım. ürün zaten güzel ama onda daha güzel durdu boyuna posuna kurban olduğum. oversize sevdiği için bir beden büyük aldım. 73 kilo m beden çok iyi durdu.
İsim: a** k**
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz güzel duruyor
İsim: F** D**
Tarih: 02 Eylül 2021

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz oğlum çok beğenerek giyiyor👏
Tarih: 13 Temmuz 2021

Yorum: Gerçekten aldığım için çok mutluyum verdiğim paraya değdi bedeninize göre alın
İsim: S** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Haziran 2022

Yorum: ürün gayet güzel ve kalite olarak iyi. tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: M** Ş**
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: tek kelimeyle bayıldım tam bedeninizi alırsanız sıkıntı çıkmaz
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: Baya güzel 160 55 kilo m beden aldım ama l de alabilirmişim
İsim: A** N** S**
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: Ürün kaliteli fakat erkek arkadaşıma çok büyük geldi 175 boy 86 kilo xl aldım iade ettim. L bedenini alıcam
İsim: Beyza B.
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: Dokusu çok güzel kaliteli duruyor almanızı tavsiye ederim kendimi bedenimi aldım muhteşemmm
Tarih: 06 Temmuz 2021

Yorum: Eşim için aldık kumaş kalitesi güzel şık duruyor tavsiye ediyoruz bedeninizi alın
İsim: E** S**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Eşim çok beğendi bedeni tam
İsim: A** E**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Beğendim beden de uydu o yüzden 5 yıldız
İsim: M** O**
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: Tavsiye ederim bedeninizi alın
İsim: b** ç**
Tarih: 15 Eylül 2021

Yorum: Ürün güzel bedeni tam oldu
İsim: İ** Ü** s**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 1.71 74 kilo ?:))
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: 1.73 100 kgyim
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: Bir adet bundan L beden birde açık gri düz toşürt şiparş ettim gorseldekılerıb aynısı olmalı
Cevap: Buyurun sorun nedir yardımcı olalim

Soru: %100 pamuklumi
Cevap: Merhabalar, ürünümüz %100 pamuktur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hocam iyi günler 180 boy 79 kg bu tişört oversize olduğu için L beden çok büyük gelir sizce hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 178 boy 55 kg
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 96 kilo
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.83 64 kilo
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.68 100 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyum 1 70 kilom 65
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: %100 pamuk mu
Cevap: Merhabalar, %100 pamuk'tur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar, özenli paketleyip hediye paketi yapabilir misiniz lütfen :) not eklemesi de yapabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar, siparişleriniz markamızın adının olduğu ve özel üretim yapılan paketlerde gönderilmektedir. Maalesef not bırakılmamaktadır. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. İyi günler dileriz.

Soru: 180boy/100 kilo???
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 174 85 kilo hangi beden
Cevap: XL BEDEN UYGUNDUR

Soru: 178 67 kilo?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: boy 178 kiloyum 100
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XXL beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: 194 boy 77 kilo ?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: 1.80- 65 ?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: 1.81 - 84 ???
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: Boy 1.77 kilo 85
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt Resim Ve Fotoğraflar

Rıver Erkek Oversize Fit Önü Nakışlı %100 Pamuklu Siyah T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü