Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati En Düşük Fiyat Nerede ?

PeriSesleri

Bilgili
9 Ağu 2023
250
1
0
Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Tavsiye Eder Misiniz?
Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Şu Andaki Değeri 358.57 Tl'den Satılmaktadır.

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Alanlar Memnun Mu?

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Ürün Bilgisi

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Ürününün Satıcısı, İSTLİV Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati ürününü 358.57 Tl'den Satılmaktadır.

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Kullanıcı Değerlendirmeleri
358.57 Tl ye satışta olan Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: çok beğendik fiyatı çok iyi
İsim: f** T**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: istliv

Yorum: Aşırı kaliteli çok beğendim
İsim: C** N**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mart 2024

Yorum: Saat gerçekten iyi ve gösterişli bir saat aldığıma çok memnunum
İsim: **** ****
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: çok uyguna aldım kaliteli
İsim: A** Y**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Ne istedim ne geldi
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Ürün güzel kullanışı iyi ve ağır fiyatına göre 10/9
İsim: Muhammet A. T.
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel ama renk atması olmasa daha güzel olurdu
İsim: M** Z**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Öncelikle saat çok güzel. İçindeki fonksiyonları çalışmıyor, sağdaki tuşlardan sadece saat ayarlama (ortadaki) çalışıyor diğerleri süs için bunları bilerek alın. Bu fiyata alınabilecek en iyi saatlerden birisi.
İsim: R** S**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Ürün çelik mi paslanma karar yapar mı ? Erken dönüş olursa sevinirim
Cevap: 1- KARARMA YAPAR MI ? Günlük kullanımda kararma yapmaz. Ama deterjanlı su, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden uzak tutmak gerekir..... 2- KORDONU BÜYÜK GELİRSE NE YAPILIR ..? Kordonu standart BÜYÜK gelmek zorundadır ... siz kendinizde; youtube İSTLİV yazarak oradaki Videoyu izleyerek yapabilirsiniz.. eğer yapamazsanız herhangi bir saatçide yaptırabilirsiniz...Kordonu büyük geldi diye iade yapılmaz ... 3- SU GECİRİR Mİ ? Günlük kullanımda Su geçirmez. Ama direk suyun altına tatarsanız geçirir.. su geçirmez garantisi yoktur ... Su geçiren ürünün iadesi ve değişimi olmaz Net... 4- HANGİ KARGO İLE ÇALIŞIYORUSUNUZ ? 24 saat içinde trenyol Express kargo ile gönderilecek. Gönderildikten sonra 2 yada 3 iş günü içinde elinizde olur. 5- SAAT VE KORDON AYARLAMA NASIL YAPILIR ? lütfen Youtebe arama kısmına İSTLİV yazarsanız kanalımıza videosunu ekledik. video izleyerek yapmanız daha kolay olur.. 6- DİKKAT ....ÜRÜNÜ İADE EDERKEN .... Lütfen aynı kutuya koyup bir poşetin içine koyup o şekilde gönderin.... kutunun üzerine barkod yada herhangi bir bant yapıştırmayın çünkü kutu bir daha kullanılmaz halle geliyor ...KUTU BANTLI VEYA BARKOD yapıştırılarak gönderilen hiç bir ürünün iadesi yapılmayacaktır ve ürün net olarak red edebilecektir .. ---- üRÜNÜ BEGENDİYSENİZ 5 YILDIZ VEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ .... İSTLİV

Soru: suya dayanıklı mi
Cevap: Merhabalar... Günlük kullanımda Su geçirmez. Ama direk suyun altına tatarsanız geçirir. Şimdiden iyi günlerde kullanın.... HAYIRLI GÜNLER DİLERİM...

Soru: Ürün fotoğraftaki gibi full gümüş aynısı geliyor değilmi
Cevap: Evet tabi ...

Soru: Saat büyük geldi küçültme yapabilir miyiz
Cevap: Merhabalar... Kordonu standart BÜYÜK geliyor. siz kendinizde; youtube İSTLİV yazarak oradaki Videoyu izleyerek yapabilirsiniz eğer yapamazsanız herhangi bir saatçide yaptırabilirsiniz. Rica etsem. Ürünü beğendiyseniz, 5 yıldız verip ve güzel değerlendirirseniz ve youtebe sayfamızı takip ederseniz çok severiz. ..... Şimdiden güle güle kullanın, KADIN GİRİŞİMÇİ....

Soru: saat pil çalışır şekilde geliyor demi
Cevap: Tabi efendim ... bitince takip kullanmaya devam ediyorsunuz

Soru: merhabalar bu saatin kordonu gümüş saatin kendisi ise lacivert olacak şekilde elinizde varmıdır
Cevap: sayfamızda var efendim

Soru: Gümüş modeli fotoğraftaki gibi gelir değil mi?
Cevap: tam olarak aynısı geliyor efendim..

Soru: merhaba ürünü aldim ancak küçük geldi, alabileceğim bir ek parçası var mi
Cevap: saatiin genişliği mi küçük geldi efendim ürünlerimiz standart dilerseniz bir saatçiye gösterebilirsiniz

Soru: Ürün çelik mi kararma yapar mı ??
Cevap: Merhabalar... Günlük kullanımda kararma yapmaz. Ama detarjanlı su, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden uzak tutmak gerekir. Şimdiden iyi günlerde kullanın.... HAYIRLI GÜNLER DİLERİM...

Soru: bu firmanın saatleri süper 👍
Cevap: Teşekkür ederiz ... 5 yıldız vererek ürünü değerlendirebiliriz çok seviniriz

Soru: yan tuşlar çalışıyor mu yoksa görsel mi
Cevap: Görsel sadece

Soru: pil ne kadar sürede biter
Cevap: Yeni pil takinca 6 ay bir yıl

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati Fotoğraf Ve Görseller

Roma Rakamlı Gümüş Renk Erkek Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü