Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Anlık Fiyatı 170.0 Tl'den Satılmaktadır.

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Hakkında yaklaşık 965 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Detaylı Açıklama

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Ürününün Satıcısı, Igora Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml ürününü 170.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml En Son Yapılan Yorumlar
170.0 Tl ye satışta olan Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
965 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Gayet güzel paketlenmiş sorunsuz elime ulaştı teşekkür ederim trendyol
İsim: Merve T.
Tarih: 11 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tuğçe Kozmetik

Yorum: Daha önce kullandığım bir renk , sürekli alıyorum.Bu nedenle indirimleri takip ediyorum.
İsim: Ş** T**
Tarih: 13 Mart 2022
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: sacimi yumusacik yaptı sari sacli olduğum icin 7.77ve 20volum oksidan daha iyi olur
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: Kesinlikle düşünmeden alın derim..Uzun bir süredir sarıdan bakıra dönmeye çalışıyorum..Kuaförlere dünya kadar para verdim defalarca kendim boyadım..Ama sonuç değişmiyordu üst kısım soluk bir bakır,alt kısımları sarı oluyordu..İlk defa cesaret edip boya sipariş ettim ama bayıldımmm..O kadar canlı bir bakır ki saçlarım uzun süre sonra tek ton..HerkesDevamını Oku
İsim: Tuçe C.
Tarih: 13 Kasım 2021
Satıcı: Vocal

Yorum: paketleme güzel ve orijinal ürün kargo hızlı geldi. saçımı evde boyuyorum 8.77 renge, market boyası kullanıyordum öncesinde. saçım çok uzun değil ama 2 paket boya kullanıyordum 1.5 yetti. bakır tonları için bence ideal bir ürün. saç tonumu 1 senede zor oturttum görenler çok beğeniyor (bakır kırmızı ya da kızıl demek değil derdimi anlatamadığım içinDevamını Oku
İsim: E** K**
Tarih: 22 Aralık 2021
Satıcı: FIRSAT ELİNDE

Yorum: Favori rengim indirim kupanı ile stok yaptım hep kuaförde boyatıyordum kendim boyadım sonuç perfect
İsim: N** Ö**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: 9.7 ile yarı yarıya karıştırıp 20 vol oksidan ile kullanıyorum, çok güzel bir renk oluyor
İsim: s** u**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Saçımın doğal rengi koyu kumral, 8-77 ve 9-7 karıştırıp 20 volümle boyadım. Saçımın dipleri (kendi rengi) çok güzel bi turuncu oldu fakat benim saçımın ortalarında ve uçlarında üst üste boyamaktan artık akmayan mavi boyanın yeşilleri kalmıştı, onları tam kapatmadı maalesef ama normal, birkaç boyamada tüm saçıma oturacağını düşünüyorum. Boya saçımıDevamını Oku
İsim: C** S**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: Çok güzel tonu doğal duruyor bi paket yetmedi ikinciyi sipariş verdim 30 vol oksidan ile kullandım tam istediğim gibi oldu
İsim: H** E**
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: Paketleme çok güzel hızlı kargo hediyeniz içinde çok teşekkürler
İsim: B** Ç**
Tarih: 08 Temmuz 2022

Yorum: 30 vol oksidanla 2 kutu şeklinde kullandım, boya bolca kaldı 3 boya 2 boyamaya paylaştırılabilir şekilde oldu saç uzunluğuma. Kesinlikle kuafördeki rengin aynısını buldum. Eski ve yeni halini yorumlara ekliyorum. Hızlı ve sorunsuz teslimat için teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: M** K**
Tarih: 28 Ağustos 2022
Satıcı: Prestige Grup Bilişim Kozmetik İTH.İHR.

Yorum: sari bakirla yari yarıya karıştırdım güzel oldu
İsim: S** ç**
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: aldığım satıcı orijinal ürün yolladi, kuponla aldığım için çok uygun oldu, sadece dip boyası için kullanıyorum bir boya 2 sefer yetiyor. yarım boya+50 ml oksidan kullanıyorum. ince telli saçlarımın diplerine rahatça yetiyor. oksidani 20 volum kullanın koyu renkli saçlarımın dibine çok açık bir şekilde rahatlıkla tutuyor, saci sertlestirmiyor, fiyatDevamını Oku
İsim: T** Ü**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Satıcı: ROSE LAND

Yorum: schwarzkopf kalitesi
İsim: P** C**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: Her zaman alışverişlerimde tercih ettiğim adres hızlı kargo 📦 güzel paketleme hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim çok naziksiniz 🥰💐 🎁
İsim: Dilek A.
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: 2 senedir igora kullanıyorum. diğer markalar göre kalıcılığı çok daha uzun.ben 7-77 ile karıştırarak kullandım. istediğim rengi elde ettim. bir dahakine 0-77'de ekleyeceğim. daha turuncu olmasını sağlıyormuş. kargo da hızlıydı.
İsim: İrem T.
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: hızlı kargo çok güzel bir renk
İsim: P** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Nisan 2023
Satıcı: Çiğdemkozmetik

Yorum: Harika bir ürün. Sürekli kullanıyorum.
İsim: G** S** S**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: 8.77 yuzde 30 vol koyu kahve sac hic acmadan bu oluyor... harikasin. boyadikca oturuyor vazgecmeyin
Beden: 16 Ocak 2023

Yorum: Ürün gercekten mükemmel.Kızıl saç kullananlar bu markayı tercih etmeli. Boya saçı gercekten dökmüyor ve yumuşacık oluyor.Deneyin :)
İsim: Ayakkabı Y.
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: Curly Kozmetik

Yorum: her zaman kullanıyorum çok severek
İsim: z** u**
Tarih: 19 Kasım 2023
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: Her zaman kullandığım boya ama fiyatlar müthiş bir hızla artıyor bu çok sıkıcı.Bir tüp orta düzeyde bir saç için yeterli herhangi bir renk ile karıştırmanızı önermem. Işık yansıması ile renk değişiklik gösteriyor , kızıl değil turunculuk var.Saçınızı açmanıza gerek yok igora çok başarılı zamanla renk oturuyor .
İsim: N** Y**
Tarih: 27 Ağustos 2022

Yorum: herzaman aldığım bir renk çok hoş ton
İsim: B** E** D**
Tarih: 23 Mart 2023
Satıcı: Curly Kozmetik

Yorum: iki kutu aldım gayet memnunum...satıcının pakatlemeside gayet iyiydi ürün sorunsuz geldi... ben zorla açtım paketi :)
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Igora forever
İsim: S** N**
Beden: 10 Nisan 2024
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: Cok cok cok severek kullaniyorum ben 9.7 ve 8.7 karistiroyorum bu tonu elde ediyorum
İsim: e** g**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: cok guzdl renk 9.7 ve 0.77 yle karistiiryorum renk müthiş
İsim: a** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir renk
İsim: C** m** D**
Tarih: 17 Kasım 2022
Satıcı: HEPSİKOZMETİK

Yorum: Ürün müthiş saçlarımı kendine getirdi
İsim: F** Y**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: tam rengi veriyor
İsim: H** A**
Beden: 29 Ocak 2022
Satıcı: Key kuafor

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: oksidanı varmı
Cevap: Hayır efendim

Soru: Bel hizasında saçlara kaç tüp gerekli acaba ?
Cevap: Merhabalar, 2 veya 3 yeterli efendim 3 garanti olur

Soru: Merhaba ben 8.77ile 7.77 alacağım oksidan kaç almam gerekiyor bire birmi volum kaç birde ikisinin karışımı nasıl renk elde edebilirim
Cevap: Merhabalar saçınızın yapısı ,mevcut rengi,kullanılan oksidan markası,volümü ve bekletme süresi gibi nedenlerden dolayı uygulama sonuçları konusunda tavsiye veya olur vermemiz mümkün değil.Sağlıklı Günler Dileriz.

Soru: saç diplerim cırtlak bakır oldu nasıl bir yol izlemeliyim hangi boyanizi alırsam cirtlaktan kurtulurum
Cevap: Merhabalar saçınızın yapısı ,mevcut rengi,kullanılan oksidan markası,volümü ve bekletme süresi gibi nedenlerden dolayı uygulama konusunda tavsiye veya olur vermemiz mümkün değil.Sağlıklı Günler Dileriz.

Soru: mesajlara bakar mısınız acaba ?
Cevap: Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Aras kargo

Soru: şimdiye kadar 9/0 kollestolle 7/77 igorayı karıştırıp kullanıyordum. şimdi 9/0 igora ile 8/77 igorayı kullanmayı düşünüyorum.biraz daha açık kızıl olur umudundayım Sizce dögru mu düşünüyorum?.
Cevap: Merhaba Lütfen kuaförünüze danışınız.

Soru: ürünün içinde oksiden var mı?
Cevap: Yok efendim

Soru: İcinde oksidanla mi geliyor sadece boya mi
Cevap: Merhabalar, Sadece boya olarak gönderim sağlıyoruz

Soru: son kullanma tarihi nedir acaba
Cevap: 2026 dır efendim

Soru: Merhabalar.. umarım iyi paketlenmiştir
Cevap: evet tabiki

Soru: merhaba benim saçım koyu bakır ben 8.77 ve 7.77 ne kadar volum koymama lazm ve kaclik koymam lazm
Cevap: 30 volume oksidan Her tüp boya için 60 ml

Soru: son kullanma tarihini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba ürün açıldıktan sonra 1 yıl efendim

Soru: soruyu neden reddediyorsunuz?
Cevap: Merhaba hangi soru

Soru: merhaba hangi kargo ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba trendyol expres ile gonderim yapiyoruz

Soru: oksidanı var mı acaba kutuda
Cevap: merhabalar ürün oksidansız olarak satılmaktadır.

Soru: İgora boyayı kullanmak için oksidan önerebilir misiniz
Cevap: Merhabalar; İgoranın kendi oksidanını kullanmanız gerekmektedir. 10 Vol. Oksidan: Saç koyultma işlemleri ve teknik uygulamalar için, 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma/koyultma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için, 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için tercih edilmelidir.

Soru: Son kullanma tarihi nedir?
Cevap: 2021 üretim 2024 son kullanım efendim. İstanbul Anadolu Bölge resmi bayisiyiz. Selamlar

Soru: Merhaba Benim beyendiğim bir renk var aynısı varmı acaba
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: Merhabalar saçım şu an bakır ama diplerim koyu renk. Herhangi bir açıcı kullanmadan tüm boya yapabilir miyim? Eğer yapmazsam oksidan olarak ne kullanabilirim?
Cevap: Merhaba tüm boya yapabilirsiniz 30 vol oksidan kullanın ltf

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml Detaylı Fotoğraflar

Royal 8-77 Açık Kumral Yoğun Bakır Saç Boyası 60ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü