Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

DenizGizemi

Bilgili
9 Ağu 2023
254
0
0
Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Alınır Mı?
Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Şu Andaki Fiyatı 174.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Hakkında yaklaşık 5907 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Ürün Tanıtımı

Igora Saç Boyası -Royal 0-22 Turuncu Azaltıcı _x000D_
_x000D_
_x000D_
Schwarzkopf Professional'ın ana boya markası IGORA ROYAL, beyaz kapama gücünden ve rakipsiz renk kalıcılığından taviz vermeden Yüksek Çözünürlükte gerçek renkler sunuyor._x000D_
Renk uzmanları için renk uzmanları tarafından geliştirilen IGORA ROYAL, yaratıcılığınızın açığa çıkmasına yardımcı olacak araçlar sunuyor. IGORA ROYAL, zorlayıcı durumlarda bile gerçeğe yakın renk sonuçlarıyla, en üst seviyede güvenilirlik sunuyor._x000D_
Maksimum performans_x000D_
%100'e varan beyaz kapama_x000D_
Üstün renk kalıcılığı_x000D_
Yoğun renk canlılığı_x000D_
Yıpranmış saçlarda bile mükemmel renk eşitleme_x000D_
İleri düzey bakım sunan net açıcı tonlar_x000D_
Gerçeğe yakın mükemmel sonuçlar_x000D_

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Ürününün Satıcısı, Igora Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml ürününü 174.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Ürünü Kullananların Görüşleri
174.0 Tl ye satışta olan Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5907 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Turuncu yansımalardan sonunda kurtuldum. Alın, Aldırın, Stoklayın. Saçlarımın kendi rengi 7.1'di, yazın sunkissle açmıştım turuncu yansımlarım oldu dibi ve kendi arasında ki ton farklılıkları oldu sonra ilk kez saçımı tamamen 7.1 ile boyadım ve kabusum arttı tüm saçım turuncumsu oldu. Sonra bu boyayı önerdiler bunla 7.1i karıştırarak eski saçlarımaDevamını Oku
İsim: yaren s.
Tarih: 17 Ekim 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: UTA-FİX

Yorum: Annemin saçlarını patlıcan moruna boyuyorum yıllardır turunculuk oluyordu son boyamamda bu üründen fındık kadar kattım gerçek patlıcan moru oldu tavsiye ederim
İsim: Ö** K**
Tarih: 05 Haziran 2022
Satıcı: COSMOPLEX

Yorum: Ecoli tarafından keşfettim aşırı derecede çok beğendim 😊 saçlarımı yakan yok artık 🙄 kendi kendime boyadım ve aşırııııı derece çok mutluyum 🙂 teşekkür ederim 🙏
İsim: İ** B**
Tarih: 10 Ekim 2022
Satıcı: Pratik Kozmetik Profosyonel

Yorum: Ecolie önerisiyle aldım çok beğendim saçımın sarıya boyarken küllülük derecesini bununla ayarlıyorum. Ne kadar küllü olsun istersem o kadar daha çok igora ekliyorum
İsim: Merve k. G.
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: Saçlarım küllü kumral, ne zaman 9.1 tonuna boyasam diplerde dorelik oluyordu. Bu boya çok güzel bir küllülük verdi. Fındık kadar yeterli oluyor. Satıcı ürünü güzel paketlemişti, hızlı ulaştı. Tavsiye ederim.
İsim: E** S**
Tarih: 02 Kasım 2022
Satıcı: Prestige Grup Bilişim Kozmetik İTH.İHR.

Yorum: Harika bir ürün sürekli dip boyası yapmak zorunda olduğum sarı saçlarım var turunculaşmayı tamamen yok etti hızlı kargo içinde ayrıca teşekkürler
İsim: S** G**
Tarih: 22 Şubat 2022

Yorum: 1-0 siyah renkten saçımı 10.1 küllü açık sarıya bu ürün sayesinde getirdim. Sadece kullanma talimatına uyun yoksa saçınız geçici olarak mavi yada yeşil renk olabiliyor daha sonra düzeliyor. Alın aldırın deneyin nettt
İsim: Beyza G.
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: ürünü 2.alışım çok güzel turunculuk alıyor gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz kargo hasarsız ve hızlıydı
İsim: **** ****
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: Favori ürünümün
İsim: Ö** Ü**
Tarih: 05 Haziran 2023
Satıcı: affectionshop

Yorum: ecoliiee önerisi ile aldım saçlarımı 10.1 ile boyarken içine nohut kadar koyarak deneyeceğim.. açılmadan,dökülmeden gelmiş umarım istediğim etkiyi görürüm.
İsim: A** B**
Tarih: 03 Ağustos 2022
Satıcı: sempati kozmetik samsun

Yorum: müthiş bir ürün gerçekten.yıllardır sarı saç kullanan biri olarak,boyanın içine nohut tanesi kadar katıp saçıma müthiş küllülük veriyor.
İsim: Gizem K.
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: süper müthiş bişi ben kaşlarım için aldım azıcık mini minnacık koyun yoksa açık küllü sarı kaşlarım koyu bişi oldu bir süre mal gibi kaldım evde 🙂
İsim: S** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Satıcı: FIRSAT ELİNDE

Yorum: kolestone 9.3 tek başına kullandığım 7 tonundaki saçımı hep turuncu yapardı bununla beraber kullandım tam 9.3 oldu
İsim: İ** S**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: ürünle ilgili çok olumlu yorumlar aldim ve sacimi kendim evde tek başıma açarım diye dusundum.(kuafor değilim) sonra cesaret edemedim ve ürün gelir gelmez iade etmek zorunda kaldım kargo çok hızlıydı ve ürün çok güzel paketlenmisti 5 yıldızı ona verdim
İsim: meltem k.
Tarih: 23 Şubat 2022
Satıcı: FIRSAT ELİNDE

Yorum: sıfır turuncu ile saçımı açık renk yaptım müthiş sonuc
İsim: Ç** A**
Tarih: 02 Nisan 2024
Satıcı: Tuğçe Kozmetik

Yorum: çok guzrl oldu fındık kadar 10.1 le karıştırdım süper oldu
İsim: meltem y.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Bu ürünle cila yaptım bence harika bir sonuç verdi, saçımda kızıllıklar vardı ve uzun süredir mor şampuanda kullanmıyordum kendi halime bırakmıştım. Cila tarifim: Loreal 7.11 boyanın yarısı, içinden çıkan oksidandan yarım çay bardağı, yarım çay bardağı su, ceviz büyüklüğünde matsu kreratin maskesi ve nohut kadar igora 0-22 kullandım. 15 dk kadar beDevamını Oku
İsim: Z** B**
Tarih: 08 Şubat 2024
Satıcı: Nebioğlu Kozmetik

Yorum: ecoliden görüp aldım küllü bir ton elde etmek icin harika bir ürün
İsim: R** T**
Tarih: 08 Mart 2023
Satıcı: KozMood

Yorum: Harika, gercekten turunculuk kalmadı. Ama nohut tanesini geçmesin kesinlikle, hatta ondan bırazcık daha az olabilir.Kumral saç rengine boyuyordum saçımı, ama turuncu yansımalar oluyordu. Şimdi tamamen kurtuldum, daha doğal bir kumral oldum☺👏
Tarih: 17 Mart 2024
Satıcı: COSMOBURADA

Yorum: Paketleme, hız gayet iyiydi. Açık küllü kumral kullanıyorum boyanın içine katınca turunculuğu alıyor. Bir tüpü uzun süre de kullanıyorum.
İsim: D** E**
Tarih: 09 Aralık 2021
Satıcı: Sachane

Yorum: Çok iyi, boyadan sonra saçım kumral olmasına rağmen sonra turuncu tonları çıkıyor du. Bu boyadan 1 santim sıkıp kattım bakır tonu kalmadı.
İsim: E** E**
Tarih: 12 Ekim 2021
Satıcı: Prestige Grup Bilişim Kozmetik İTH.İHR.

Yorum: 7.1 küllü kumralla karıştırdım inci sarısı rengi gri yaptı tam benlik 10/10
İsim: D** Ü**
Tarih: 24 Kasım 2023
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: Kuaförüme aldım memnunum sürümü güzell
İsim: A** K**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: Ecolie sayesinde tanıştım bu ürünle sarı sac olamam cok az kaldı cok guzel turunculuk alıyor
İsim: Y** O**
Tarih: 26 Haziran 2024
Satıcı: İluma Marketing

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı videolara başladım you tube kanalımda saç boyası bakımları uzatma videoları hangi markalar alıyorum görebilirsiniz turuncu karşısıtı mı bilemem çok söylendigi için bu furyaya katıldım you tube emine coşkun
İsim: b** S**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Güzel boya güzel kapatıyor stok yaptım
İsim: N** E**
Tarih: 11 Mayıs 2023
Satıcı: SiosGlobal

Yorum: Bence başarılı saçlarım röfleli dinim geldi loreal 9 numara sarı aldım içine nohut kadar bundan ekledim karıştırdım diplere sürdüm 30-35 dk beklettim başarılı bir dip oldu turunculuk yok 👍
Tarih: 14 Haziran 2022
Satıcı: BAKIMLIYIM SHOP

Yorum: Ben pahalıyken almışım benden sonra ürün 75 liraya kadar düştü.Ama ben de alerji filan yapmadı , Ecoliiee tavsiyesiyle aldım sarı boya için kullandım fazla ilave edince saçlarım mora dönüştü 🤣 Karbonatla şampuanı karıştırıp mor yerleri akıttım sonradan da yıkadıkça aktı sarı renk oturdu, az az arttirarak kullanıldığında çok başarılı bir ürün, igoDevamını Oku
İsim: K** D** Ö**
Tarih: 31 Aralık 2022
Satıcı: Berra Bakım Güzellik

Yorum: Turunculaşma önlemenin sırrı buymuş evde mükemmel boyama keyfi
İsim: F** O**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Harika ben 10.1 paletteyle karıştırıyorum her dip boyamda kızıllığı önlüyor
İsim: S** A**
Tarih: 24 Mart 2023

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhaba kolay gelsin kendi saclarim kumral siyaha boyamistim daha sonra bakıra döndüm şuan da sarı tonlafina boyucaktim fakat kuaförüm 1yıl beklememi söyledi saçımın kendine gelmesi için ama saçlarım şuan kahverengi güneşteyken arada turuncular belli oluyor kullanabilir miyim ve akar mı hemen
Cevap: merhaba kuaförünüzün talimatına uymanızı tavsiye ederiz

Soru: teşekkür ederim sagolun
Cevap: rica ederiz efendim sağlıklı günler dileriz

Soru: yorumu nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazdım ürünü sürekli kullanıyorum zaten gayet menunum paketleme zaten muhteşem satıcıya ayrıca teşekür ederim
Cevap: İlgi ve alakanız için biz memnun olduk. Teşekkürler

Soru: Saçi mavi yapmaz değil mi görseldeki gibi
Cevap: Merhaba Ürün mavi renk değildir. Herhangi bir maviliğe sebebiyet vermez. Yalnızca turuncu giderici olarak kullanılır

Soru: merhaba bunu boya gibi alsam saçım bu görseldeki gibi mavi olurmu
Cevap: Merhaba, siz hangi renge boyamak istiyorsunuz saçınızı?

Soru: merhaba şampuana karıştırarak kullanılılabilir mi acaba
Cevap: Merhabalar saçınızın yapısı ,mevcut rengi,kullanılan oksidan markası,volümü ve bekletme süresi gibi nedenlerden dolayı uygulama sonuçları konusunda tavsiye veya olur vermemiz mümkün değil.Sağlıklı Günler Dileriz.

Soru: Merhaba, urunu findik tanesi kadar kullanilmasi oneriliyor. Acilmis tup boya nekdr sure saklanabilir? Hangi sicaklikta saklanmalidir?
Cevap: Merhaba kapak açılımından itibaren 12 ay boyunca kullanılabilir. Kapağı sıkı kapamanız önerilir. Sağlıklı günler dileriz :)

Soru: Saçım koyu kumral yazın saç açıcı sprey kullandım saçım hafif turuncu oldu ürün saçımda işe yarar mı
Cevap: Merhabalar yarar efendim

Soru: mrb ben saçımi griye boyiyacam da gri bundan mi koyuyoruz içine
Cevap: Merhabalar, saçlarınızın yapısına göre turunculaşmayı önlemek için kullanabilirsiniz. Profesyonel bir kuaförden yardım almanızı tavsiye ederim . Sağlıklı günler keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba mavi boya mi bu? Yoksa acici mi? Mavi boya alicam da
Cevap: Merhaba bu açıcıdır efendim

Soru: Merhaba bu boya ne işe yarıyor nasıl kullanmak geriyor yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhaba Boyamadan kaynaklı oluşacak turunculaşmayı önler. Kullanacağınız boyanın içine bir miktar ilave etmeniz yeterlidir

Soru: Bu ürün tam olarak ne için ?
Cevap: Merhaba bu bir açıcıdır

Soru: Merhaba bilet sora bilirmiyim saçım da turuncul varda turuncu kapatıcı boyanın faydası oluyor mu bi de ben bal köpüğüne boyuyorum saçımı bu boyanın içine hepsi mi konuluyor
Cevap: Merhabalar evet efendim turunculamayı gideriyor

Soru: 7.1 renkle kullanabilir miyim
Cevap: merhaba evet yinede kuaförünüze denışmanızı öneririz

Soru: 𝚜𝚊𝚕𝚊𝚖 𝚜𝚞𝚛𝚘𝚔𝚞 𝚗𝚎𝚌𝚎𝚗𝚌𝚒 𝚒𝚕𝚎 𝚚𝚎𝚍𝚎𝚛𝚍𝚒?
Cevap: Merhaba. 04/2027

Soru: Üründen fazla kullanınca ve saçda mavilik kalınca, ne yapılması lazım? Kendiliğinden akıyor mu yıkadıkça yoksa üstünden boyayla mı geçilmesi lazım?
Cevap: Merhaba kuaförünüze danışmanızı öneririz

Soru: Merhaba sadece bunu kullansam olur mu
Cevap: Merhabalar, kullanacağınız boyaya nohut tanesi kadar kullanmalısınız.

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba Trendyol ekspress ile gönderim sağlamaktayız

Soru: mormu mavimi
Cevap: Merhaba iç rengini bilmiyoruz maalesef

Soru: bazı müşteriler günü geçmiş tarihli gönderildiğini söylüyorlar almak istiyorum korkuyorum ne yapmalıyım
Cevap: Merhaba efendim, daha dikkatliyiz dilerseniz alabilirsiniz teşekkür ederiz.

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml Resim Ve Fotoğraflar

Royal Özel Seriler 0-22 Turuncu Azaltıcı Saç Boyası 60ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü