Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Satın Alır Mısınız ?

Duygu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
509
0
0
Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Alınır Mı?
Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Anlık Fiyatı 239.2 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Kullanıcılar Memnun Mu?

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Hakkında yaklaşık 3404 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Detaylı Açıklama

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Ürününün Satıcısı, KIKO Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 ürününü 239.2 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
239.2 Tl ye satışta olan Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3404 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Yıllardır aradığım yapıda bir ruj, kremsi ve doğal bir pembelik veriyor, dudağımda fresh bir görüntü yarattı, hissiyatı kesinlikle rahatsız edici değil, kurtarıcının da kurtarıcısı bir ürün 💕
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kiko Milano

Yorum: 404 ve 405 numaralarımı kullanıyorum. Rengi dokusu kalıcılığı ile harika ötesi bir ürün kesinlikle herkesin çantasında olmalı
İsim: T** K**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: ay bayildimm rengi çok soft ve yumuşak dokusu var 😍 dudak kalemiyle kullandım ve 3 kat fln sürmüş halı bu şekilde normalde dudak rengi diyebilirim abartı ruj sürmek istemeyenler için birebir ❣
İsim: E** Ü**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Yıllardır aradığım doğal renk. Bayıldım.
İsim: F** T**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: 404 ü vardı. Bununda rengine bayıldım. Yapısı çok güzel.
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Aradığım pembe tonu buldum. Dudakta doğal bir pembelik veren günlük harika bi ruj yapısı renki çok beğendim gerçekten alınıp denenebilir bence
İsim: e** d**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Rengi çok güzel yeniden aldığım bir ruj lip balm gibi ama daha nude pembemsi tonlarında beyaz hafif sarı tenliyseniz çok yakışır
İsim: Z** e** g**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: paketlemesi iyi nude alt tonlu bi ruj renk çok çok az veriyo pembe alt tonlu istiyosaniz 407 numarasını öneririm
İsim: S** Ç**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: teşekkürler 2 aldım
İsim: M** A**
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: benim minik bebeğim o kadar kadifemsi ki dudakta çok güzel bir görünüm sağlıyor indirim kovalayarak aldım ama aşık oldum hemen diğer renklerini alacağım bayıldım paketleme çok özenliydi minicik şeyi resmen sarmayalıp göndermişler
İsim: z** k**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: 404 numarasını da aldım ama bu renk daha güzel yağ gibi akıyor efsane bayıldım artık sürekli alacaklarım arasına girdi
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: her gün kullandığım bir ürün oldu stok yapmalık
İsim: Ç** V**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: her zaman kullanfıgmmız ürün stok yapıyoruz indirime girdikçe yapısı dokusu duruşu müthiş
İsim: ç** a**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Kiko her zaman 10 numara, çok güzel
İsim: R** Q** K**
Tarih: 06 Ağustos 2023
Satıcı: bonibon

Yorum: Çok güzel sürümü rahat ve renk tonu gerçekten harika baya doğal duruyor. Paketlemeye oldukça özenliydi.
İsim: M** s**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: alinabilecek en iyi rujlardan kremsi bi yapisi var kayiyo dudakta bayiliyorummmmm
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok çok güzel. Dokusu, rengi çok güzel. Vanilyalı süt gibi kokuyor. Kargo çok hızlı geldi. Genel olarak beğendim. Kikonun zaten paketlemesi ve saire çok güzel. Çok memnun kaldım
İsim: Solmaz A.
Tarih: 13 Nisan 2022

Yorum: Çok doğal bir renk tam istediğim gibi ... İndirimden 136₺ ye aldım.
İsim: R** G** D**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Sürmesi çok kolay hafif parlak bir ruj tavsiye ederim.
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: Aylardır aradığım renk tonunu bu markada buldum kesinlikle tavsiye ediyorum şimdi diğer ürünleri inceleyip alacağım hızlı teslimat ve güzel paketleme teşekkür ederim
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: İndirimden yaklaşık 65 tl ye aldım. Bu ve 404 numara olanı. İkisi de çok güzel ama bunu daha çok beğendim. Pembeliği çok doğal.
İsim: F** A**
Tarih: 08 Ağustos 2022

Yorum: Ruj mukemmmel cikti rengi cok acik kalir diye dusunmustum tam benim rengim acik bugday tenliler ve beyaz tenliler alabilir gonul rahatligiyla alin aldirin
İsim: S** Ş**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: yapısı rengi o kadar güzel ki öylesine almıştım ama favori rujum oldu diğer renklerini de aldım o derece mükemmel
İsim: a** k**
Tarih: 19 Haziran 2022

Yorum: Anneme aldim esmer tene güzel gider
İsim: Gizem Ö.
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: HARİKA BİR RUJ YAPISI RENGİ HARİKA HER KADINA YAKIŞACAK BİR RENGİ VAR MUTLAKA ALIN
İsim: Ş** K**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: ASİGİYİM BU RUJUN İNDİRİM GE KUPONLA COK UCUZA ALDİM
İsim: S** C**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: cok severek kullaniyorum stoklanacak bir urun, dudakta yumushacik
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: indirimden aldım tam bu tonda bu ruj arıyordum aşırı doğal duruyor
İsim: Z** a**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Güzel bir renk, kaılıcılığı da ideal. Kikonun tüm ürünlerinden çok memnun kaldım
İsim: G** T**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Ürün mükemmel stoklara geldigi gibi aldim nemli bitisli mis gibii
İsim: Filiz H.
Tarih: 15 Nisan 2023

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kalıcımı ?
Cevap: Merhabalar, İlgili ürün dudağı besleme özelliği bulunan, parlak bitişli bir rujdur. Maksimum etki için gün içinde tazeleyerek kullanmanızı öneririz. Sevgiler

Soru: 429 pearly mauve stok yenilenecek mi teşekkürler
Cevap: Merhaba, stokların yenilenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Stoğu güncellendiğinde bilgi almak için ürün detay sayfasında yer alan 'Gelince Haber Ver' butonuna tıklayarak takipte kalmanızı rica ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba esmerim hangisi daha iyi olur acaba
Cevap: Merhaba, kahverengi dudak kalemiyle çerçeveleyerek Smart Fusion Lipstick 407 Rosewood'i kullanabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: 404 ve 405 numaralar hangi alt ton renklerindeler, pembe turuncu değil de kahve alt tonlu arıyorum
Cevap: Merhaba, 404 kahve alt tonludur. Sevgiler.

Soru: merhaba 404 nosu stoklara ne zaman girer acaba?
Cevap: Merhaba, stokların yenilenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Stoğu güncellendiğinde bilgi almak için ürün detay sayfasında yer alan 'Gelince Haber Ver' butonuna tıklayarak takipte kalmanızı rica ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba kalıcılığı nasıl
Cevap: Merhaba, yoğun nemlendirme özelliği vardır. Kalıcılığı orta derecedri. Yemekten sonra tazelemek gerekebilir. Sevgiler,

Soru: merhaba, bu tona uygun bir dudak kalemi önerebilir misiniz ? Tşkler
Cevap: Merhabalar, ürünün uyumlu olduğu dudak kalemi bilgisi bizde mevcut değildir.

Soru: 406 yok mu bulamıyorum
Cevap: Merhaba, stokların yenilenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba esmer tenliyim yakisirklmi?
Cevap: Merhaba, 3D hydra lipgloss 17, 18, 20 ve 11 numaralarını kullanabilirsiniz. Sevgiler,

Soru: 404 numara rujunuz ne zaman stoklarda olacak?

Soru: Merhaba, dudak tonuna yakın doğal ruj önerir misiniz
Cevap: Merhaba, ilgili seride 404 ve 405 numaralara göz atabilirsiniz. Sevgiler

Soru: 433 numara stoklara girecek mi?
Cevap: Merhabalar, Yakın zamanda stoklarda olmayacak. Alternatif ürünler için Kiko Milano Mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Soru: Hediye paketi yapabilirmsiniz
Cevap: Merhabalar; Hediye Paketi hizmetimiz bulunmamaktadır.

Soru: kalıcılığı kaç saat sürer
Cevap: Merhabalar, ürünün kalıcılığı sizlerin kullanımına bağlıdır fakat ürün uzun süre kalıcı bir ürün değildir.

Soru: açılmadan ne kadar süre bozulmadan durur (stok için)
Cevap: Merhaba, ürünümüzün raf ömrü açılmadığı sürece 3 yıldır. Sevgiler

Soru: açıldıktan sonra ömrü ne kadar
Cevap: Merhaba, ilgili ürün açıldıktan sonra 18 ay içerisinde tüketilmelidir. Sevgiler

Soru: Merhaba. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, ptt ile çalışmaktayız

Soru: 404 numara gelecek mi?

Soru: 404 numara ne zaman stokta olur

Soru: 420 ne zaman gelir

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 Detay Resimler

Ruj - Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose 8025272631426 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü