Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Alanlar Memnun Mu

Sude

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
541
0
0
Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Alanlar Memnun Mu?
Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Şu Andaki Fiyatı 1649.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Ürün Hakkında Bilgi

_x000D_

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Ürününün Satıcısı, adidas Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 ürününü 1649.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Kullananlar
1649.0 Tl ye satışta olan Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ayakkabı göründüğü gibi çok güzel ayağına tam oturuyor kendi numarAmı aldım tam oldu 😊
İsim: k** k**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:36,5
Satıcı: Pepito

Yorum: tam numara alabilirsiniz ilk alındığında yan kısımları dar ama zamanla açılıyor
İsim: E** Y**
Tarih: 03 Mart 2023
Beden: Beden:38,5

Yorum: Ürün hızlı ve orijinal kutusunda geldi. Çok rahat ayakta yok gibi, sıkma yapmıyor tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Nur B.
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: adidas

Yorum: Çok beğendim harika oldu
İsim: E** T**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: güzel ve kaliteli
İsim: S** K**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Beğenmedim
İsim: Kübra Ç.
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:39 1/3

Yorum: Güzel ayakkabı rahat tek sıkıntı ilk bağcıkların başladığı yerde ki dikişler ayağı sıkıyor
İsim: R** A**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel çok hafif bir ayakkabı tavsiye 👍👍
İsim: Esme Ü.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: Ö** D**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: ÇEVİKSPOR

Yorum: Başta sıktı ama açıldı güzel
İsim: R** Ö**
Tarih: 15 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EFAL

Yorum: ayakkabınin biri büyük birisi küçük hiç memnun kalmadım, şuan bir numara küçüğünü isteyeceğim ama 3 taksite böldüm bana parayı 3 ayda atacaklar şuan iade edip aldığım 2. ayakkabı nasıl değişim olmaz aklım almıyor bu yüzden bir daha Trendyol dan alışveriş yapmayacağım ve benim bu ayakkabıyı iade edip yeni ayakkabı almam lazım ama şuan onu da alamıyoDevamını Oku
İsim: z** A**
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: ayakkabıya bayıldım fakat 38 buçuk numara istemiştim kutudan 38 numara çıktı ayagıma küçük geldiği için iade etmek zorundayım
İsim: G** Y**
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Beden:38,5
Satıcı: ÇEVİKSPOR

Yorum: guzel ama kalıbı dar. ona göre alın. malesef iade.
İsim: H** N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Nisan 2023
Satıcı: Active Sport

Yorum: Ürünün kalıbı geniş büyük geldiği için iade ettik
İsim: R** Y**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: orijinal olmadığını düşündürten bir üründü. 6 ay içerisinde titizlikle kullanılmasına rağmen kumaşında yırtılma oldu. Üstelik ürünün geldiği kutu da adidas markasına ait değildi. orijinalliğini ordan anlayabilirdim ihmalliğime denk geldi.
İsim: Dicle Ş.
Tarih: 26 Kasım 2023
Beden: Beden:37,5
Satıcı: Active Sport

Yorum: bir tarafi bol bir tarafi dar bir tuhaf geldi
İsim: **** ****
Tarih: 01 Mayıs 2024
Satıcı: Bengi store

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Siyah rengi mevcut mu
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Mağazamız yeni açılmış olduğu için, ürün çeşitlerimizin tamamı yüklenememiştir. Zaman içerisinde ürün çeşitlerimizi arttırmayı hedefliyoruz. Yeni ürünleri ve güncellenen stokları kontrol edebilmek için mağazamızı takip etmenizi tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: orijinal mi
Cevap: Bizde fake ürün bulunmaz

Soru: 37,5 numarası gelir mi
Cevap: Merhaba, ilgilendiğiniz ürünün stoklarımıza giriş tarihi ile ilgili maalesef net bir tarih verememekteyiz. Stok güncellemelerimiz ve yeni ürünlerimizden haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba aya numaram 37 kalıp darsa 38 alacağım billendirme yaparmısınız lütfen
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu ürünümüz normal kalıba sahiptir. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimizde 37 1/3 beden tam 37 bedene denk gelmektedir. Bu bedenin taban uzunluğu 22,9 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ayakkabının yanlarında bulunan şeritlerin rengi siyah mı koyu yeşil mi acaba
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz Cloud White / Tech Mineral / Dash Grey özel isimlerden oluşan Bulut Beyazı ve 3 çizgi Petrol Yeşili olarak üretilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 2/3 ne demek
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 38 2/3 beden, 38 bedenden yarım beden daha büyük ve 39 bedene daha yakın olarak düşünebilirsiniz. Bu bedenin taban uzunluğu 23,8 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 4 2 numarası yok mu acaba
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu ürün kadın kullanıcılarımız için üretilmiştir. 42 numarası üretilmemektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 39 numarası yok mu
Cevap: Değerli müşterimiz elimizde kalan numaralar bunlardır

Soru: açılma payı var mı
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz! adidas Falcon Sneaker Ayakkabı, normal kalıba sahiptir. File ve sentetik deri saya, kauçuk dış taban; ayağın orta kısmında sentetik kafes yapı; sentetik topuk koruması ve hafif EVA orta taban özelliklerine sahiptir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göbdereceğiniz ürünün menşei ülkesi nedir acaba
Cevap: Merhaba, üretim yeri Endonezya 'dır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ayak numaram 37 ama kalmamış kaç almalıyım
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Paylaştığınız ölçülere istinaden 37 1/3 beden 22.9 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: renk pembe olarak yazıyor alltta ama gorseldeki ayakkabı o pembe değil gorseldekini mi baz alicaz
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz görseldeki gibi gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hangi renkler var başka
Cevap: Ürünün başka rengi stoklarımızda mevcut değildir.

Soru: ürün orijinal mi?
Cevap: Sayın müşterimiz, Ürünlerimizin tümü ilgili markanın yetkili mağazalarından alınmış orjinal ürünlerdir ve yetkili firma etiketi/barkodu ile gönderim sağlanmaktadır. Ürünü satın aldıysanız size en yakın yetkili mağazaya giderek ve/veya telefon ile barkod bilgisi vererek orjinallik teyidi yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Active Sport

Soru: 36 numarası gelecek mi
Cevap: Merhaba, sayın TAMSPOR müşterimiz . Gün içinde stoklarımıza bakıp güncelleyeceğiz,şuan için elimizde bulunmuyor .Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Beyaz mı pembe mi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz ürün rengi beyazdır.

Soru: 40,5 numarasi ne zaman gelir veya stoklar ne zaman güncellenir?
Cevap: Stoklarımız günceldir. Ürün ile ilgili stoklar güncellenmeyecekti. İyi akşamlar.

Soru: Yan çizgileri siyah mı acaba
Cevap: Merhaba yan çizgiler yeşil renk bilginize sunulur

Soru: Bu modelin sıyah rengi yok mu
Cevap: Merhaba, maalesef stoklarımız arasında bulunmamaktadır. Stok güncellemelerimiz ve yeni ürünlerimizden haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mrb39 1/3 kaç numara oluyor
Cevap: Merhaba, adidas ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde 39 1/3 beden tam 39 bedene denk gelmektedir. Bu bedenin taban uzunluğu 24,2 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 Detaylı Fotoğraflar

Runfalcon Kadın Koşu Ayakkabısı EG8627 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü