Sabitleyici Toz Pudra-15.g Alanlar Memnun Mu ?

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
Sabitleyici Toz Pudra-15.g Alınmaya Değer Mi?
Sabitleyici Toz Pudra-15.g Mevcut Fiyatı 524.93 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Sabitleyici Toz Pudra-15.g Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Sabitleyici Toz Pudra-15.g Hakkında yaklaşık 1419 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Sabitleyici Toz Pudra-15.g Açıklama Ve Özellikler

Sabitleyici Toz Pudra-15.g Ürününün Satıcısı, Yves Rocher Sabitleyici Toz Pudra-15.g ürününü 524.93 Tl'den Satılmaktadır.

Sabitleyici Toz Pudra-15.g Kullanıcı Yorumları
524.93 Tl ye satışta olan Sabitleyici Toz Pudra-15.g Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1419 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İndirim takip ediyorum hemen stok yapicam 🥰
İsim: S** ö**
Tarih: 26 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yves Rocher

Yorum: Biri tanıtımı yapıyordu denemek için almıştım ama gerçek parasını sonuna kadar hak ediyor gözaltım gün boyu sabit artık değişmez favorim oldu
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Nisan 2024

Yorum: yapısı incecik. ister baking yap ister sadece sabitle. yaz sıcağında bile makyajımı mükemmel tuttu yüzümde. sabitlemesi kesinlikle çok başarılı. ayrıca makyajımla da efsane bütünleşti. özellikle göz altlarımda bu kadar doğal duran ilk ürün oldu. bu ürünü almak için beklediğiniz o işaret olabilirim… lütfen makyajda pudranın önemini farkedin ve güzelDevamını Oku
İsim: b** s**
Beden: 07 Ağustos 2023
Satıcı: Premium Center

Yorum: Çok başarılı incecik bi pudra iyi ki almışım. Eda Kurt’ta görüp aldım🫶
İsim: B** K**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel. Sürekli hareket halinde olduğum bi işte çalışıyorum ve çok memnunum. Gün sonuna kadar göz altlarım pürüzsüz duruyor.
İsim: D** E**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Sabitlemesi harika keşke daha önceden alsaymışım çok beğendim fiyatıda ideal pahalı markalara gerek yok alın aldırın derim harika prüzsüz oluyor cildiniz
İsim: S** A**
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Mağazalarında 600 küsürken buradan uygun fiyata bulunca hemen aldım. Yves Rocher kalitesi tartışılmaz
İsim: E** T**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: tek kelimeyle mükemmel tereddüt etmeden alabilirsiniz gün boyu makyajınız almadan yüzde kalıyor
İsim: **** ****
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: kokusu HARIKAA... ve yuzu prüzsüz yapıyor iyiki almışım
Tarih: 04 Ağustos 2023
Satıcı: Premium Center

Yorum: Çok güzel bir pudra indirimde aldım.
İsim: Y** S**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Bu markanın ürünlerini zaten çok beğenerek kullanıyorum. Pudrası da bi harika. Her tene uyumlu. Ben buğday hatta esmere yakın bi renkteyim o halde çok memnun kaldım.İhtiyacınız varsa başka pudra denemeyin direk alın derim
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim gerçekten çok güzel bir ürün
İsim: E** B**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Bayıldım göz altlarım artık çizgisiz duruyor geç kalınmış bir ürün indirimlerde stok yapacağım
İsim: M** K**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Bu pudrayı kullandıktan sonra sürekli stokluyorum içeriği de temiz
İsim: B** K**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: İndirime girer girmez aldım harika bir ürünn
İsim: M** K**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Harika bir ürün normalde ne kullansam göz altımda çizgiler olurdu sabitlemezdi ama bu ürün o kadar başarılı ki ilk kullanımda bile gözle görülür bir fark vardı 👍🏻🤩
İsim: şeydanur b.
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Mükemmel, gerçekten Yağlı görünüm ortadan kalktı ve makyajda kalıcılık sağladı
İsim: burcu.knbr
Tarih: Fenomen
Beden: 11 Nisan 2023
Satıcı: BAYRAM ALİ YAPILCAN

Yorum: Çok güzel indirimde stoklanır
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: Çok memun kaldım yves rocher kalitesi
İsim: S** G** T**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: makyaj in üzerine çok güzel oluyor stok yapmalik ürün çok hafif
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: Çok beğendim. Kesinlikle bittiğinde yine alıcam çok kaliteli.
İsim: E** S**
Tarih: 13 Kasım 2023
Satıcı: Medicamine

Yorum: Muhteşem bir pudra makyaj üzerine güzel bi etki yaratıyor göz altım hariç severek kıllanıyorum
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel bir pudra. Bittikçe alacağım
İsim: S** U**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: İlk defa sabitleyici pudra aldım. Aslında ihtiyacım yoktu ama belki olur yani indirim de vardı cezbetti beni hahsjsjs mystilmy tavsiyesi olunca aldım tenkyuuuu🌸
İsim: D** G**
Beden: 05 Haziran 2023

Yorum: Makyajda Gözaltını harika sabitliyor şiddetle tavsiye ederim👍🏻
Tarih: 06 Temmuz 2023
Satıcı: Tekin Cosmetics

Yorum: Çok sevdiğim bir pudra stokladım bile hatta
İsim: Ş** G**
Tarih: 24 Aralık 2023
Satıcı: skz beauty

Yorum: Uzun süredir kullandığım bir ürün.pürüzsüz gösteriyor cildi.
İsim: H** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Gayet beğendim yağlı ciltler biraz fazla uygulamalı
İsim: S** A**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Deniz karasudan görüp aldım çok güzel toz pudra zaten yves rocher ürünlerine bayılıyorum bu da sevdiğim bir ürün oldu
İsim: P** S**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: cok iyi en dogal icerikli pudra
İsim: Y** Ö**
Tarih: 09 Mart 2023

Sabitleyici Toz Pudra-15.g Ürüne Dair Sorular

Soru: Kuru ciltliyim kullanılır mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, cildi matlaştırır ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Cildinize uygun nemlendirici kullanmanız halinde makyajınızı sabitlemek için kullanabilirsiniz. Kuru ciltler için tercih edebileceğiniz ürünlerimiz için linke göz atabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=136484142,103568607,147694623,136484994,103197920,148462673,103568975,136482947,135023407,145149531,136483363,145162545,103197905,288735052,364317657,364317569,328931575,650686705,650686974,652771355&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Çok beyaz tenliler için uygun mu?
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: makyaj kullandiktan sonra mi kullaniliyor yoksa öncesimi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz pudrayı fondöteninizi uyguladıktan sonra, fondöteni sabitlemek ve cildinizi pürüzsüzleştirmek için puf aplikatörü yardımıyla cildinize, özellikle parlamaya meyilli T bölgenize yoğunlaşarak uygulayınız. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Emzirme döneminde kullanılabilir mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün kullanıma uygundur. Ancak hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün seçmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Ben bugday tenliyim cildimde nasıl durur ürün tek ton anladığım kadarıyla
Cevap: Merhaba efendim ürün transparan olduğudan dolayı doğal görünüm sağlamaktadır

Soru: güncellenecekmi
Cevap: Elimizde ki son stoktur efendim

Soru: Doğal içerik deniyor ama talc var içinde en zararlı madde yani pes
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünlerimizde talk bulunmasına ilişkin sorunuza yanıt vermek isteriz.Talk kullanımının güvenliğine ilişkin tartışmalar, bazı ürünlerimizde olduğu gibi kompakt veya krem bir ürüne dahil edilmesiyle değil, solunduğunda gevşek toz biçimiyle ilgilidir.İçeriklerimizin titiz kalite kontrolü, kullandığımız talkta asbest benzeri liflerin bulunmadığından emin olmamızı sağlar.Talk içeren ürünlerimiz bu nedenle güvenle kullanılabilir. Ürünlerimizi sürekli iyileştirmek amacıyla İnovasyon ve Geliştirme Departmanımız, tüm yeni geliştirmelerimizde talk yerine alternatifleri araştırmaya devam ediyor. Yves Rocher Markası, yaratıldığından bu yana kendini sürekli iyileştirmeye adamıştır ve bu kılavuz, Botanik Güzellik uzmanlığına dayalı, doğaya ve insana saygılı, kadın ve erkeklere geniş bir ürün yelpazesi sunmamıza yardımcı olmaktadır. Umarız bu bilgiler tüm sorularınızı yanıtlamıştır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: kaç gram pudra
Cevap: merhaba değerli müşterimiz, ürünün 15 gr olduğunu belirtmek isteriz. sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Almak istiyorum tenim açık tenli beyaz yüzümde koyu bi renk olmqz degilmi ten rengimle bire bir uysun istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz tek renktir ve makyajını sabitlemek için kullanıma uygundur. Tüm ten renklerine uyum sağlamaktadır. Birebir teninize , uygunluk bilgisi iletememekteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: kuru ciltlr içinde varmı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz , bütün ciltler için uygundur. Sağlıkla mutlu günler dileriz

Soru: Merhaba ürünün renk kodu rose mu acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtilen ürünümüzün, renk seçeneği olmadığı, ürün kodunun 86738 olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: merhaba urunu fondoren kullanmadan direk kullanabilir miyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, pudrayı fondöteninizi uyguladıktan sonra, fondöteni sabitlemek ve cildinizi pürüzsüzleştirmek için puf aplikatörü yardımıyla cildinize, özellikle parlamaya meyilli T bölgenize yoğunlaşarak uygulayınız. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Tim ciltlere uygun mu acaba ?
Cevap: Evet efendim

Soru: beıge universel rengi mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz tek renk olmaktadır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: açıldıktan ne kadar süre kullanılır
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir. Ancak son kullanma tarihini kontrol etmenizi rica ederiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: sünger de içinde Mi geliyo
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün içeriğinde kullanım süngeri de yer almaktadır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhabalar benım cıldım kuru kullanabılıyormuyum
Cevap: Değerli Müşterimiz, tüm ten renklerine uyumlu genel tek tona sahiptir. Cildinizi makyaj öncesi derinlemesine temizlemenizi ve nemlendirmenizi öneririz. Linkten cildinize uygun ürünlere göz atabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=136484142,147694623,136484994,148462673,136482947,145162545,136483363,135023407,776440813,745164846,744333756,764882309&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Komedon yapıyor mu
Cevap: Merhaba yapmaz.

Soru: İçinde asbest var mı ve de içeriğindeki pirinç özü yüzde tüylenme yapar mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünlerimizde talk bulunmasına ilişkin sorunuza yanıt vermek isteriz.Talk kullanımının güvenliğine ilişkin tartışmalar, bazı ürünlerimizde olduğu gibi kompakt veya krem bir ürüne dahil edilmesiyle değil, solunduğunda gevşek toz biçimiyle ilgilidir.İçeriklerimizin titiz kalite kontrolü, kullandığımız talkta asbest benzeri liflerin bulunmadığından emin olmamızı sağlar.Talk içeren ürünlerimiz bu nedenle güvenle kullanılabilir. Ürünlerimizi sürekli iyileştirmek amacıyla İnovasyon ve Geliştirme Departmanımız, tüm yeni geliştirmelerimizde talk yerine alternatifleri araştırmaya devam ediyor. Yves Rocher Markası, yaratıldığından bu yana kendini sürekli iyileştirmeye adamıştır ve bu kılavuz, Botanik Güzellik uzmanlığına dayalı, doğaya ve insana saygılı, kadın ve erkeklere geniş bir ürün yelpazesi sunmamıza yardımcı olmaktadır. Umarız bu bilgiler tüm sorularınızı yanıtlamıştır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Her cilt için uygunmu buğday ten için uygunmudur
Cevap: Değerli Müşterimiz, tüm ten renklerine uyumlu genel tek tona sahiptir. Daha kolay ve yumuşak uygulama için içinde puf aplikatör bulunur. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Sabitleyici Toz Pudra-15.g Fotoğraf Ve Görseller

Sabitleyici Toz Pudra-15.g En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü