Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Mevcut Fiyatı 386.86 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Kaç Kişi Memnun?

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Hakkında yaklaşık 1645 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Detaylı Açıklama

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Ürününün Satıcısı, İLEİDA Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml ürününü 386.86 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml En Son Yapılan Yorumlar
386.86 Tl ye satışta olan Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1645 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: harika bı ürün stok yapıyorum indirime girdikçe saç dokulmem o kadar azaldı ki teşekkür ediyorum canım barbime😘
İsim: E** Ç**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ILEIDA COSMETICS

Yorum: Saçlarım diplerinden fışkırdı resmen çok sevdim indirim oldukça alıyorum
İsim: H** E**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: İlk defa herhangi bir ürüne yorum yapıyorum burda. Bakın bu tonik efsane bişe ❤ Saçlarım inanılmaz ince ve cansızdı. Dökülmem de aşırıydı. Bu tonikten sonra saçlarım canlandı ve dökülmem baya baya azaldı. Uzamayan saçlarım uzamaya başladı. Tüm samimiyetimle söylüyorum alın, aldırın. Hatta bol bol stok yapın. Ben öyle yapıyorum 👌🤩
İsim: **** ****
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: ikinci kutuya geçtim dökülmeleri durdurdu ve bebek saçlarım çıkmaya başladı. gözle görülür uzama var.
İsim: S** Ç**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: saçlarım topak topak dökülüyordu cidden artık ümidim yokken son çare aldım ve bu kadar etki edeceğini hiç düşünmemiştim, ileydayı yıllardır takip ediyorum gerçekten çok güzel bir ürün çıkarmış 2 haftadır duştan sonra düzenli kullanıyorum ve dökülmelerim çok azaldı parayı sonuna kadar hakediyor
İsim: H** L**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: kullanmaya başladıktan 1 hafta sonrasinda dökülmem kesildi. bebek saçlarım uzamaya başladı ve yeni bebek saçlarım çıkıyor muhteşem ötesi bir ürün herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir. alin aldırın lütfen bu ürünü.
İsim: A** L**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: saçlarım boyalı ve çok dökülüyordu bu ürünü kullanmaya basladigimdan beri sac dokulmem azaldığını ve saçlarımın uzadığını farkettim kesinlikle denemelisiniz💕
İsim: Betül S.
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Öncelikle Her zaman bu güzel kalbinin ekmeğini ye ablacım 💚2. Kez sipariş veriyorum saçlarım çok ince telli ve dökülüyordu daha öncesinde farklı bir markanın toniğini kullandım ama pek işe yaramadı ayrıca saç beyazlattı 😞 ama iloş harikalar yaratmış saç dökülmem gözle görülür şekilde azaldı ve bebek saçlar çıktı ayrıca uzadı da yaza düğünüm var iDevamını Oku
İsim: G** B**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün gerçekten güvenerek alabilirsiniz 1 aydır kullanıyorum ve saçımda inanılmaz derecede fark gördüm uzamayan saçlarımın bir ayda uzadığını fark ettim. 2. Siparişimi verdim 🥳
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Doğumdan sonra bebeğim kocaman olmuş olmasına rağmen deli gibi saç dökülmem vardı.. elimi atamıyordum ve ev temiz kalsın diye sadece topuz yapıp geziyordum asla açamıyordum. tahlillerim temiz çıktı ama geçmiyordu bu ürünü o sebeple aldım saçım zaten uzundu.. kullanmaya başladıktan sonra yavaş yavaş dökülmenin azaldığını farkettim ek kullandığım şeyDevamını Oku
İsim: S** T**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldımmm harika bir kokusu var öncelikle ve bebek saçlarım hemen uzamaya başladı iyi ki almışım
İsim: F** T**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Saçlarım her duş sonrası çok dökülüyordu. Toniği kullandığımdan beri dökülmem baya azaldı. 2. ürün 1 TL kampanyasında 2 tane sipariş vermiştim. Bittiğinde tekrar stok yapicam ✨
İsim: A** e**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Ben böyle bir tonik görmedim muhteşem bir şey bu annemin kullandığı ilaçlar dolayısıyla saçları avuç avuç dökülüyordu bu toniki kullandığımızdan beri artık öyle bir sorun kalmadı ailedekilerin gözünde kahraman gibi bişey oldum sayenizde jcjcjc gönül rahatlığıyla alabilirsiniz annemin o saçlarının dökülmesini bile durdurduysa eminim sizinkini hayliDevamını Oku
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Haziran 2024

Yorum: Normalde aldığım ürünlere yorum yapmam hakketten aldığınn para helali hoş olsun kullanmadığım şey kalmadı saç dökülmesi için şuna hamileyim onda bile saçım yağmur gibi dökülüyor üç dört kullanımda saç dökülmem %80azaldı helal olsun
İsim: Sezin E.
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: İleyda abla sayesinde aldım saçları çok güzel olmuş baya uzamış.Kokusu çok güzel kullanmak için sabırsızlanıyorum, paketleme de güzeldi sağlam geldi, kullandıktan sonra tekrar değerlendirme yapacağım :)
İsim: M** T**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Ürün mükemmel bir paketlenmiş şekilde elime ulaştı 2 gündür kullanıyorum saçımı şimdiden yumuşacık ve parlak gösteriyor kokusuda harika iyiki çikarmışsın ileida sana birdaha güveneceğimi anladım 🐥🧚🏻‍♀️
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: çok beğendim saç spreyini saçımda dökülme azaldı hiç yok diyebilirim 2. ürün 1 TL olmasını bekliyorum stok yapmak için alın aldırın derim🙂
İsim: G** Y**

Yorum: kampanyadan almıştim kokusuna baktım ilk mükemmel bişey inşallah işlev olarak da güzeldir paketleme de süper kargoda patlama vs olmaz yani gözünüz kapalı alın aldırın 🌸🥰
İsim: C** D**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Genelde saçlarıma hiç bişey kullanmam ama söz konusu İleyda olunca güvendiğimden şans vermek istedim saçlarımda dökülme oluyor umarım etkisini görürüm seviliyorsun İnci tanesiii 🥰💚 — Vee Görüşümü uzun bi aradan sonra tekrar güncelleyip yorumluyorum gerçekten harika bi tonik eskiden saçım çok dökülüyordu, Şimdi maşallah hiç öyle değil baya fDevamını Oku
İsim: Senem B.
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: saçım uzadı ve dolgunlaştı severek kullanıyorum harikaa saldırı toniği ileydaaaa sen harikasın ❤
İsim: Ç** Y**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: Ürünü kullanıyorum saçlarım cidden güzel uzadı tavsiye ederim
İsim: E** N** Ö**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: ürün yeni elime ulaştı kullanmak için sabırsızlanıyorum ileyda ablama sonsuz güvendiğim için aldım eminim ki derdime derman olucak bir ürün 💜💜
İsim: g** C**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Normalde aldığım ürünleri yorumlamam pek sevmem uğraşmayı ama bu ürünün gerçekten yorumlanmaya değer olduğunu düşündüm. Bunun öncesinde de birçok tonik aldım saçımın uzaması için faydasını gördüğüm de oldu ama çok uzun vadede ancak gördüm. Bu ürünü daha ilk aldığım şişesi bitmeden bebek saçlarımı çıkardı ve saçım çok hızlı uzamaya başladı. ÇevremdeDevamını Oku
İsim: İ** K**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: diğer saç spreylerimi bıraktımm direkt bunu kullanmaya başladım kargosu geleli 2-3 gün oldu her gün sabah akşam olmak üzere iki kere kullandım. kokusuna bayıldımmm ve çok güzel bi ürün olduğuna eminim uzun vadeli deneyince de yorumumu güncelledim iloşumm ne yaparsa en güzelini yapar 🩷🩷🫶🏻🫶🏻🥹
İsim: Rüya R.
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Muhteşem bir ürün nasıl güzel uzuyor anlatamam yapmış yine yapacağını ileyda 🫶🏻🌸🥰
İsim: S** E**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Şuan 5 yıldızı hakedicek gibi duruyor. İleydayı uzunca bir süredir zaten takip ediyorum. Denemek istedim sadece. İlk önce güneş koruyusunu aldım, gerçekten güzell yumuşacık yapıyor ve yağlı hissi bırakmıyor, devam etmicem güneş koruyucu hassas bir ürün hepimiz için.. saç tonişi müthişş, yeni geldi ama saç diplerimi gerçekten ferahlattığını ilk sıkDevamını Oku
İsim: d** a**

Yorum: Saçlarımın ön kısımlarında seyrekleşme vardı 1 aydır kullanıyorum ve bebek saçlarım çıktı 💃 2. Ürün 1 tl kampayasından faydalanıp tekrar sipariş verdim gerçekten etkili bir ürün aile boyu kullanıyoruz 🥹🧿
İsim: hilal A.
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Saçım çok dökülüyordu ve cansızdı ileyda ya güvendiğim için denemek istedim kokusu beni mest etti gerçekten harika bir kokusu var ❤yanında dudak peelingi hediye göndermiş ayrıca mutlu oldum 🥰saçlarıma iyi geleceğini düşünüyorum kullanıp yorumumu güncelleyeceğim teşekkürler çiçek kadın🌹
İsim: E** A**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Harikaa! bayıldımmm. Saçlarda süper hacim... Dökülmeler de azaldı. Kesinlikle tavsiye ediyorum dökülme çok çok azaldı inanılmaz
İsim: E** Y**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Çok güzel kokusu yapısı 4 adet aldım stok yaptım.2tane daha aldım
İsim: N** D**
Tarih: 06 Nisan 2024

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ürünü ne kadar bekletmek gerekiyor sonra yıkamak gerekiyor mu
Cevap: Merhabalar efendim durulama gerektirmemektedir.

Soru: kullanimi nasıl
Cevap: Islak veya nemli saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz efendim.

Soru: ileyda hanım size güveniyorum kreminizide kullanıyorum çok memnunum acaba saçı uzatıyormu buda gerçekten 🙏
Cevap: İçindeki etken maddeler sayesinde saçınızı uzatmaya yardımcı olur efendim.

Soru: hangi kargo ile geliyor ürünler?
Cevap: Merhabalar trendyol express ile gönderim sağlamaktayız.

Soru: İleyda hanım kozmetik ürünleri çıkarmadan önce bir sene önce sanırım bir soru cevapta saçlarım çok hızlı uzar benim zaten ondan kestirdim demişti. Şimdi sürekli tonik uzattı diyor söylediğini unuttu mu acaba? Fason üretim tonik gerçekten mucizeler mi yaratıyor yoksa?
Cevap: Merhaba efendim, İleyda hanım 2,5 sene emzirme süreci yaşamıştır ve bu süre zarfında ciddi derecede saç dökülmesi gerçekleşti vitamin değerleri düştü. Saç toniği sayesinde saçları eski hacimine kavuştu bu durumdan oldukça memnun kendisi. Sevgiler dileriz

Soru: Yorumların bir kısmı çok kötü yapıyor diyor gerçekten öylemi
Cevap: Ürünümüzün yorumlarında saçları gürleştirdiği, uzattığı ve dökülmeyi durdurduğu yazıyor efendim sevgiler.

Soru: Selam. Bu sac toniği emziren annelere olur mu?
Cevap: Doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba sadece sac dıplerınemi uygulamak gerekıyo
Cevap: Merhabalar saç diplerinize uygulamalısınız

Soru: Egzama için şampuan üretseniz cok güzel olur 🥰
Cevap: Düşüncelerimiz arasında efendim 😍

Soru: Nasıl kullanılıyor ve kullanıldıktan sonra durulanıyor mu
Cevap: Durulama gerektirmez efendim. Islak veya nemli saç diplerine sıkıp ellerinizle 3-4 saniye ovalayın.

Soru: Sıktıktan snra yıkamaya gerek varmı
Cevap: Merhabalar durulama gerektirmemektedir

Soru: Kuru saça uygulanmaz mı
Cevap: Islak veya nemli saça uyguladığınızda daha erken sonuç alırsınız efendim

Soru: küçük çocuğa kullanıldığında yan etkisi ne olir acaba
Cevap: Merhabalar 12 yaş üzeri için uygundur sevgiler

Soru: ben soru değilde memnuniyet söylemek istiyorum çünkü ben bu şekilde bir ürün görmedim saçımın kopması durdu dökülme durdu uzamaya gelince soylencek söz yok harika bence şuan elimde altı tane var üç rolaniki güneş kremi daha diyecek sözüm yok teşekkürler ileyda hanim
Cevap: Memnun kalmanıza çok sevindik efendim, iyi ki varsınız.

Soru: merhaba ürününüz bugün elime geçti kullanımı nasıl acaba?
Cevap: Islak veya nemli saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz efendim.

Soru: 2 tane alacağım 2 tane peeling mi gelecek
Cevap: Kampanyamız her müşteriye özel 1 adet olarak belirlenmiştir sevgiler.

Soru: Sadece saç dıplerıne sıkarak mı kullanabılıyoruz
Cevap: Merhaba efendim evet saç diplerine uygulama yapılıyor.

Soru: Emzirme döneminde kullanılabilir mi
Cevap: Doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz efendim sevgiler.

Soru: 2 yaş çocuk için kullanıma uygunmudur
Cevap: Merhabalar 12 yaş üzeri için kullanımı uygundur

Soru: Saç dökülmeleri yaşayan erkeklerin kullanımı için de uygun mu acaba?
Cevap: Merhabalar efendim evet kullanım uygundur.

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Saç Bakım Toniği Hair Tonic 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü