Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Şu Anki Fiyatı 348.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Kaç Kişi Memnun?

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Hakkında yaklaşık 18640 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Detaylı Açıklama

Keratin ve Kolajen Şampuan - Saç Dökülmesine UYGUN Bakım Şampuanı At kuyruğu bitkisi özü Tuzsuz Keratin Katkılı

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Ürününün Satıcısı, Reshell Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml ürününü 348.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
348.0 Tl ye satışta olan Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18640 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Saçlarım ipek gibi oldu bu ürün sayesinde dökülmelerim de azaldı düzenli kullanıyorum indirimde gördükce de stok yapıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 04 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Reshell

Yorum: Sac dökülmemi iki yıkamada gerçekten de durdurdu ben çok memnun kaldım stok yapılacak bir ürün eminim memnun kalacaksınız
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: Öneri ile aldım çok severek kullanıyorum saçlarım bakımlı ve güzel uzadı indirimde stok yapacağım
İsim: A** M**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Saçşçlarınıza ve kendinize değer veriyorsanız mutlaka kullanmanız gereken bir şampuan. ben çok severek kullanıyorum kampanyada bulursam stokluycam . iyiki varsın reshell😍
İsim: S** A**

Yorum: Eşimin aşırı saç dökülmesi vardı yaklaşık 3 aydır düzenli olarak kullanıyor çok memnun. Önceden saçlarını yıkadığında her yer saç olurdu şimdi ise tek tük oluyor. Dökülen saçları yerinede minik minik saçları çıkmaya başkadı. Kendisi size çok teşekkür ediyor ve ne zaman indirime girer diye soruyor stok yapacağız 🫣
İsim: T** K**

Yorum: tek kelimeyle ba yıl dımmmm harika bir ürün stok yapmalik saçlarımı yumuşacık yapıyor çok memnun kaldım indirim oldukça stoklicam kesinlikle tavsiye ediyorum👍👏
İsim: Z** k**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Saçlarınız dipten uca yumuşacık oluyor efsane bir ürün kesinlikle stok yapılması gereken ürün 👏🏼👏🏼👏🏼
İsim: Y** C**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Sonunda saçlarımı dökmeyen yağlandırmayan güçleştiren şampuan buldum alın aldırın stokladım lütfen üretimi durmasın
İsim: G** Y**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: Öncelikle satıcıya teşekkür ederim hediyesinden dolayı. saçları yumusacik yapıyor ve efsane güzel kokuyor. şampuanı 3 yikamadir kullanıyorum. saç dokulmem minimuma indi bile. kesinlikle tavsiye ederim. on numaraaa 🙂
Tarih: 10 Nisan 2022

Yorum: Şampuanlarım geleli 3 kez kullanım sağladım . Şuana kadar dökümemi en aza indirdi. Ve benim avuçla dökülüyordu saçlarım baya ürün kullandım en etkilisi baya umutluyum çözüm sağlayacağında.Aşırı güzel bir kokusu ve yumuşak bir yapısı var. Fiyatı da gayet uygun indirimden 133₺ aldım ikilisini . Kesinlikle deneyin .
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Almakta tereddüt etmiştim ama ilk kullanımda bile o kadar memnun kaldım ki.. Saçlarım ince telli cansız ve elektrikliydi. Yıkamadan sonra yumuşacık gür ve keratin yaptırmış gibiydi. Çevremdeki herkese önereceğim. Artık vazgeçilmezim🤩
İsim: E** E**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: İNDİRİM OLDUKÇA STOKLUYORUM SAÇ DÖKÜLMEMİ HARİKA KESTİ
İsim: S** G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mayıs 2023

Yorum: Alır almaz yorum yapmak istemedim kullandıktan sonra yorumumu yapıyorum saçlarım gürleşti ve dökülmem durdu kesinlikle çok memnunum takipteyim indirime girdikçe stok yapacağım 😇🙏
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Haziran 2023
Satıcı: Reshell Professional

Yorum: çok güzel devamlı kullandığım hatta stok yaptığım bir ürün haline geldi saçlarımı çok uzattı ve dökülmelerim kesildi
İsim: R** Ş**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: muhteşem bir şampuan indirim olduğunda stok yapmayı düşünüyorum tavsiye ederim
İsim: Özlem T. S.
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Sürekli alıp stok yapacağım artık kokusu , saçlarımın yıkandıktan sonraki dokusu bayıldım düşünmeden alınn
İsim: T** A** K**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: 6 tane alıp stok yaptım saç dökülmem durdu yeni saçlarım çıkıyor yumuşacık oldu saçlarım mikaraun Saolsun 😊
İsim: S** A**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Bu ürünü indirimde aldım ikili avantajlı paketti. Alırken çok tereddüt ettim çünkü fiyatı yüksek ve beklentimi karşılamayacak diye endişelendim. Ancak bu yorumu yazdığım güne kadar deneyimlerime dayanarak çok beğendim. Paketlemesi, kargolanması gayet güzeldi. Benim saçlarım 2. Günde yağlanıyordu. Bu şampuan kesinlikle yağlanmayı geciktiriyor. DenemDevamını Oku
İsim: E** K**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Bir hafta oldu alalı ve bir hafta içinde bile etkisini gördüm saçlarım çok gazla dökülüyordu ama artık dökülmüyor ve saçlarım yumuşacık flaş indirime girdiğinde iki tane daha daha aldım 4 tane var şuan stok yapıcam efsane bir şampuan herkese tavsiye ederim 👏🏻
İsim: İlknur Y.
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Hep kullanıyorum.. ince telli saç yapım var ve saç tellerim kalınlaştı. kampanyada stokladımm çok memnunum.. 💜
İsim: E** N** T**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Saçlarım aşırı dökülüyor ve yıpranmıştı tavsiye üzerine aldım bayadir kullanıyorum çok iyi geldi saçlarıma dökülmesi azaldı ve parlaklık dolgunluk verdi yumuşacık yaptı çok sevdim düzenli kullanacağım bir ürün oldu 👍🏻
İsim: A** t**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Normalde saçım çok dökülür. Saç dökülmemi bayağı azalttı. Stok yapılmalık bir ürün.
İsim: B** D**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: saçlarım yumusasik oldu ve dökülmesi gözle görülür derecede azaldı.bu kadarını gercekden beklemiyordum stok yaptım.bile.
İsim: O** B**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: süper bir ürün indirim oldukça alacağım tam stokluk ürün..
İsim: Y** S**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Harika bir şampuan indirimdeyken stokluyorum. saçlarıma çok iyi geldi ve dökülmesi azaldı
İsim: N** A**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: oluk oluk saçlarım dökülüyordu yaklaşık 1 buçuk senedir de kan değerlerimi desteklesem de işe yaramıyordu.Bu ürünü kullanalı 1 ay kadar oluyor gözle görünür bi şekilde azaldı ve saçlarım uzadı.Stok yapacağım bi ürün.Teşekkürler Mika Raun.
İsim: N** A**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: ikinci kullanımım daha ama şimdiden saçımın gurlestigini ve yumusadiginin etkisini gördüm. kesinlikle stok yapmam lazım bundan.
İsim: H** O**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: O kadar güzelki 2. Yıkamada uzadığını hissettim saçlarımın. Kokusu mukemmelll bayıldım dökülme de azaldı çok memnun kaldım. İki tane almıştm bitince birdha alıcam inşallah
İsim: ö** y**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: elvin levinlerin önerisiyle aldım . gerçekten işe yarıyor saç dökülmesi baaya azalttı. fiyat düştükçe stok yapmalık bir ürün.
İsim: Seher K.
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: SAÇLARIMI YUMUŞACIK YAPTI DÖKÜLMEYİ AZALTTI. KOKUSU MUHTEŞEM SORUNSUZ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE ULAŞTI ELİME TAVSİYEMDİR MUTLAKA DENEYİN HATTA STOK YAPIN
Tarih: 18 Temmuz 2023

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba ayni urunun kremi var mı
Cevap: Merhabalar suan icin stoklarimizda bulunmamaktadir iyi gunler dileriz

Soru: Merhaba keratinli saclar icin uygunmu
Cevap: Merhabalar, keratinli saçlar için uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içeriği nedir
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz. Ürün açıklamasında gerekli bilgi mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: saçı uzatma etkisi var mı
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz. Düzenli kullanımda ayda 3-4 cm saç uzaması görülmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: sülfat içerir mi acaba
Cevap: Merhaba, sülfat içermektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba değerki takipçimiz. Sendeo ve Trendyol Express ile çalışıyoruz.

Soru: kullanımı nasıl olmalı
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, tavsiye edilen kullanım şekli 2 günde 1 duşta ıslak saça masaj yaparak uygulanır. Etkili sonuç için 3-4 dakika bekletiniz. Akabinde durulayabilirsiniz. 2 tekrar halinde uygulayınız. Günlük kullanıma da uygundur.

Soru: hayır bir ürün patladı sadece bir adet şampuan daha yollamanızı rica ediyorum görsel atabilirim isterseniz.
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, sorun yok efendim bildirim açıldı gönderim sağlanacaktır

Soru: merhaba 2 ci ürün 1 TL'den aldım 2 adet olarak lütfen paketleme konusuna dikkat etmenizi rica ediyorum dökülmemesi için iyi çalışmalar
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, özenli bir şekilde paketlenmektedir, teşekkürler efendim

Soru: 2 yasındakı kızım ıcın uygun olurmu zararı varmı
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, kullanıma uygundur efendim

Soru: Merhabalar urunu 5defa sacimi yigadim Sacimi cok kurutdu ve yaglandirdi.Bu gecici bir durum mu yoksa benim sacima uygun sanpuan degil mi?
Cevap: Merhaba, tarafınızın sormuş olduğu soruya benzer şekilde 22/09/2023 tarihinde "sampuaniniz saçlarımı kuruttu ve çok dökülüyor" şeklinde sorulan soruya marka sahibi Reshell satıcısı "Merhaba değerli takipçimiz, içerdiği bol miktarda kolajen, keratin , vitamin, mineral ve doğal özler sayesinde saçları kökten uca besler. Saç köklerini besleyerek saçın daha canlı , daha güçlü olarak çıkmasını sağlar. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Saçların hacmini artırarak daha gür görünmesini sağlar . Saç derisini besler ve uzun süre nemli kalmasını sağlayarak saç kuruluğunu da önlemeye yardımcı olur.Düzenli kullanımda etkisini görebilirsiniz." şeklinde cevap vermiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: sülfat içeriyor.mu dökülmeyi önler mi
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz. İçerisinde sülfat bulunmaktadır.

Soru: içinde sülfat var mı
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz. Evet.

Soru: erkekler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, evet kullanabilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürünüm dökülmüş
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, bizlere sipariş mesajları ekranından ulaşabilirsiniz sizlere daha iyi hizmet verebiliriz. Siparişlerim / İlgili Sipariş / Soru Sor butonunu kullanabilirsiniz

Soru: Tuzsuz bu şampuan?
Cevap: Merhabalar efendim tuzsudur

Soru: Merhaba nasıl kullanmalıyız her banyo yaptığımız da mı
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz. 2 günde bir duşta saça masaj yaparak kullanım önerilmektedir.

Soru: merhabalar ürün eğer yüzümüze değerse kıllanma yapar mı?
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, hayır efendim yapmaz

Soru: erkekler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, uygundur efendim

Soru: merhaba sac kreminizi severek kullanıyordum fakat satışta bulamadım.yok mu artık
Cevap: Merhaba değerli takipçimiz, Ürünümüz çok yakında satışta olacak efendim .

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Saç Dökülmesi Bakım Şampuanı At Kuyruğu Özlü Tuzsuz Kolajen Ve Keratin Katkılı 500 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü