Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Zerrin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
276
0
0
Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Alınır Mı?
Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Şu Anki Değeri 275.22 Tl'den Satılmaktadır.

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Hakkında yaklaşık 3453 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Detaylı Açıklama

LA RACHEL-PARİS SERUM KULLANMAK NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ:Saç serumumuz saç dökülmesi tedavisinde kullanılan bir vitamin kompleksidir; Etkinliği klinik testler ve bağımsız kuruluşlar tarafından kanıtlanmıştır. İÇERİĞİNDEKİ PATENTLİ BİLEŞENLER İLE SAÇ DÖKÜLMELERİNİZİ %92 ORANINDA AZALTTIĞI VE %121 ORANINDA YENİ SAÇ BÜYÜMESİ SAĞLADIĞI ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA KANITLANMIŞTIR. _x000D_
_x000D_
NASIL BU KADAR ETKİLİ:La Rachel-Paris saç serumu Apigenin, Oleanoik Asit ve Biotinyl Tripeptide'den özel olarak üretilmiş üçlü bir vitamin kompleksidir. Bu üç bileşenin her biri saçın ve saç kökünün farklı noktalarına etki eder. Saç serumumuzun diğer serumlardan farkı, tek bir molekülde bulunan üç farklı etken madde ile üç farklı alanda güçlü bir etki sağlamasıdır. Diğer serumlar bu etkiyi elde etmek için yan etkileri olan birden fazla madde kullanırlar. _x000D_
_x000D_
BİLİMSEL SERUM:Serumumuzdaki oleanoik asit alfa-5 redüktaz enziminin çalışmasını engeller, saç dökülmesine neden olan DHT hormonunu inhibe eder ve dökülmeye karşı bariyer oluşturur. Apigenin ise saç köklerindeki kılcal damarları genişleterek daha fazla beslenmeyi sağlayarak yeni köklerin güçlenmesini ve eski saç köklerinin daha fazla beslenerek daha uzun süre canlı kalmasını sağlar. Biotinil saç köklerinin yaşlanmasını önler ve saçların büyüme hızını artırır. _x000D_
NASIL ÇALIŞIR:Yüksek teknoloji unsurları içeren benzersiz formülü, ilk kullanımdan itibaren saçları keratize ederek saçlar için gerekli büyüme ve gelişme ortamının sağlanmasına yardımcı olur.Formülü doğal bir etki ile çalışır, doğal bir etki ile saçın fizyolojik yaşam döngüsünü düzenler, bu nedenle kullanmayı bıraktığınızda geri dönüş yoktur. SAÇLARINIZ DÖKÜLMESİN KULLANICILARIN %98'İ MEMNUN OLDUĞUNU SÖYLEDİ KULLANMAK İÇİN SAÇLARINIZINIZIN DÖKÜLMESİNİ BEKLEMEYİN. SAĞLIK HASTALIKLAR GELMEDEN ÖNLEM ALMAKTIR NOT: SAÇLARDA YAĞLILIK HİSSİ BIRAKMAZ. SAÇTA AĞIRLIK YAPMAZ. SERUMU SAÇLARINIZA BAŞKA HİÇBİR MADDE KULLANMADAN, DUŞ RUTİNİNİZİ BOZMADAN UYGULAYABİLİRSİNİZ. Saç Serumu erkeklerin sakal bölgesinde güvenle kullanılabilir. _x000D_
_x000D_
SAÇ DÖKÜLESİNİN BELİRLENEN DOKUZ NEDENİ VARDIR_x000D_
1) GENETİK FAKTÖRLER _x000D_

2)DERİ PROBLEMLERİ >_x000D_

3)DENGESİZ VE YANLIŞ BESLENME >_x000D_

4)VİTAMİN VE MİNERAL EKSİKLİĞİ >_x000D_

5)HORMONAL SORUNLAR >_x000D_

6)BAZI İÇ HASTALIKLARI VE İLAÇ KULLANIMI >_x000D_

7)DOĞUM VE KEMOTERAPİ SÜRECİ >_x000D_

8)YALNIŞ KOZMETİK KULLANIMI >_x000D_
_x000D_
BU DIŞ ETMENLERİN HEPSİNDEN EN AZ BİR TANESİNE MARUZ KALMAKTAYIZ. BU İSE İLERLEYEN YAŞLARDA SAÇLARIMIZIN ZAYIFLAMASINA VE DAHA SONRASINDA İSE SAÇLARIMIZIN DÖKÜLMESİNE SEBEP OLMAKTADIR. LA RACHEL-PARIS OLARAK BU DIŞ ETMENLERİN SEBEP OLDUĞU ÖNLEYEN SAÇ SERUM GELİŞTİRDİK. İÇERİĞİNDEKİ PATENTLİ BİLEŞENLER İLE SAÇ DÖKÜLMENİZİ %92 ORANINDA AZALTARAK YENİ SAÇ OLUŞUMUNU SAĞLADIĞI YAPILAN ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA İSPATLANMIŞTIR. LA RACHEL-PARIS SAÇ SERUMU YENİDEN DOLGUN, CANLI VE MUHTEŞEM SAÇLARA SAHİP OLMANIZ İÇİN MULTİ PEPTİD TEKNOLOJİSİ İLE GELİŞTİRİLMİŞ SAÇ SERUMUDUR _x000D_
_x000D_
_x000D_
KERATİN:Saç ve tırnaklarımızın yapı taşı keratindir. İçerisindeki Keratin ile birlikte yanmış, kurumuş ve zarar görmüş saçlarınızı onarır. Saçın ihtiyacı olan vitaminleri saça kazandırır. Saçlarınızın dolgun ve hacimli görünüm kazanmasını sağlar. _x000D_
_x000D_
APİGENİN:Saç dökülmesine karşı özel geliştirilmiş doğal bir üründür. Bilinen en iyi damar genişleticilerden biridir. Saç soğanına gelen kanın akışını damarı genişleterek arttırır. Saçın beslenmesini sağlar. Yeni saç oluşumunu desteklediği azalttığı saç çapının daha kalın olmasını sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. _x000D_
_x000D_
BİOTİN:Doku oluşumunu ve yenilenmesini destekler. Saç, cilt ve tırnak oluşumu için temel protein olan keratin üretiminde görev alır. Bu sebeple biotin cilt, saç ve tırnak sağlığı için önemli bir vitamindir. Biotin eksikliği saçların güçsüzleşip dökülmesine, tırnakların kırılgan olmasına neden olabilmektedir. _x000D_
_x000D_
PANTHENOL:Nemlendirici özellikleri elastikiyeti artırmaya yardımcı olurken, nem içeriğini artırarak saç tellerinin sağlıklı ve parlak görünmesini ve derin bir parlaklıkla korunmasını sağlar. _x000D_
_x000D_
TRİTİCUM VULGARE GERM OİL EXTRACT:Bol miktarda alpha-linoleik asit (= vitamin E), lesitin, enzimler ve yağ asitleri.Linoleik asit: yak. %56 , _x000D_
_x000D_
palmitik asit: yak. %17,8 , oleik asit: yak. 15,3 , linolenik asit: yak. %8 , 11-Eikosenoik asit: yak. %1,4 _x000D_
_x000D_
ALOE BARBADENSISLEAF EXTRACT:Saç derisi için kolajen üretimine yardımcı olur. geciktirir. Anti-inflamatuardır.Antimikrobiyel etkilere sahiptir. _x000D_
_x000D_
_x000D_
-La Rachel-Paris Saç serumu kullanımı:_x000D_
-Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. _x000D_
-Kuru saça uygulayınız. _x000D_
-Dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. _x000D_
-Damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız. _x000D_
-En az 6 saat saçınızı yıkamayınız. _x000D_
-En az 3 ay ara vermeden her gün kullanılması tavsiye edilir. _x000D_
-Duş rutininizi bozmadan üst üste kullanabilirsiniz. _x000D_
_x000D_

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Ürününün Satıcısı, La Rachel Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu ürününü 275.22 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Kullanıcı Geri Dönüşleri
275.22 Tl ye satışta olan Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3453 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Temmuzda aldım bir ayda bitirdim her gün kullandım ve görenler saçımı boyattım sanıyor çünkü yeni saçlarım fışkırdı. Kelleşme sorunumu giderdi saç çizgim öne geldi. Kuru saçıma her gün uyguluyorum @tipcidaninfluencerolmaz önerisiyle aldım askim yagmur sasirtmiyor indirimden stoklanmalı kesinlikle bundan sonra aralıksız kullanacağım bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: La Rachel-Paris

Yorum: ipeklife önerisi ile aldım yine şaşırtmadı ay yüzlüm. mükemmel bir ürün bebek saçlarımı uzattı. saçlarımın dökülmesini en aza indirdi.Stok yaptım bile. herkesin şans vermesi gereken bir ürün. PERFECT ✅
İsim: S** E**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Ürünü @busecan önerisiyle almıştım.Yaklasik üç haftadır düzenli kullanıyorum.Bebek saçlarım çıkmaya başladı.Gercekten memnun kaldım.İndirim oldukça stalk yapmayı düşünüyorum.Alacaklar için bir tüp tabiki herkesten herkese değişiyor ama bir ay gider diye düşünüyorum.
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Muhteşem bir tavsiye ile alınan muhteşem bir ürün @busecanbc tavsiyesi ile aldığım ve yine pişman olmadığım bir ürün kel kalma tehlikesi ile karşı karşıyaydım ama onun öneri ve rutinleri ile artık bebek saçlarım bile var yedek bile yaptım
İsim: Y** S**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: 8 ocakta satın almışım. Etkisini bu kadar kısa sürede gördüğüm bi ürün olmamıştı. Dökülme tamamen durdu. Yeni saçların çıktığını görüyorum. İnce saçlar çok güçlendi. İndirimde olduğu için bugün 2. Sipararişi verdim. Oldukça memnumum. Diğer şişe bitince yorumu güncellerim. Yorumu güncelliyorum. Şuan 3. Şişeyi aldım. Saç çıkardığına ve dökülmeyi kestDevamını Oku
İsim: P** C**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: 2 şişe kadar kullandım ve gerçekten bebek saçlarımda bir uzama fark ettim fakat fiyattan dolayı ürüne devam edemiyorum daha sık indirime girerse stok yapabiliriz...
İsim: Ş** G**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: İlk denememde bile saçlarımı yumuşacık yaptı ürünü çok beğendim indirime girdiği an stok yapcam
İsim: A** K**
Tarih: 25 Aralık 2022

Yorum: @busecanbc önerisiyle almıştım 3. Şişem ve gerçekten mükemmel bir ürün dökülmeyi çok ciddi bir miktarda azalttı yeni saç oluşumunu destekledi. En az 3 ay kullanımı şart ama ben uzunca bir müddet kullanıcam gibi duruyor
İsim: zeynep d.
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Ya @busecanbc aşkım tarafından tanıştım bu ürünle. Her zaman ki bebeğim şaşırtmadı. Birinci şişemi bitirdim bebek saçlarım çıktı saçım dolgunlaştı. Saç dökülmesi ve bakımı konusunda Buse perime güvenin. Artık her dediğini gözüm kapalı alıyorum
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: @busecanbc önerisiyle diğer ürünlerimin arasına bir minnoş daha eklendi öğrenci olduğum için tek tek alabiliyrum bunun yağını da alıp 2sni birlkte kullanıp etkisinin dahada artacağını düşünüyorum @busecanbc olmasa halim harap onun sayesinde bebek saçlarıma kavuşuyorum 🌸🌸iyiki varsın qüzellik 🌼
İsim: İ** B**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: kullanmadan yorum yapmak istemedim. ama artık okadar az saçım dökülüyor ki taraktaki saça şaşırarak bakıyorum çok memnunum keşke daha uygun olsada sürekli alsam .. umarım indirim gelir stok yapicam
İsim: N** E**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: düzenli kullanımda saçlarımdaki dökülmeler azaldı. bu konuda benim saçlarımda etki gösteren tek ürün diyebilirim. fiyat çok yükselmeden stok yapmalı
İsim: G** U**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: keşke bütün ürünlerini aynı anda indirime soksalar da hepsini toplu alsak, erkek tipi dökülen saçlarım için busecan tavsiyesiyle aldım. Kullanınca güncellerim
İsim: T** U**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Bu ürünü Busecanbc askim önerisiyle aldım 💖 işe yarayacağından emindim ama kullanıp yorum yapmak istedim. Saçlarım inanılmaz dökülüyordu her elimi attığımda saçıma baya saçım elime geliyordu duşta zaten saçımın yarısını oraya bırakıp çıkıyordum :( bu ürün sayesinde saçlarımın dökülmesi baya azaldı eskisi kadar dökülmüyor alın aldırın canlarım kısaDevamını Oku
İsim: F** E** B**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: neredeyse bir aydır kullanıyorum saçlarım çıkıyor ama sadece bunu kullanmıyorum. yağ maskeleri yaptığım rutinime ekledim. @busecanbc kuşumun önerisiyle aldım. instagram hesabında nasıl kullanılacağını detaylı gösteriyor .eminim ki çok iyi gelecek üç aylık stok yaptım en son yorumumu güncellerim yıldızı beşlerim:) . saç cilt tırnak için gerçek etkiDevamını Oku
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Bu serumu kullanmaya başlamadan önce saçlarım çok mat ve cansızdı şuan daha parlak ve sağlıklı görünüyor stok yapılacaklar listesine eklendi bile
İsim: ş** k**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Bebek saçlarım çıktı sanki ayyy stok yaptım bir de bakalım güncellerim ilerde
İsim: C** Y**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: 2. sisemi stok yaptım harika bir ürün. Çevremde herkese öneriyorum
İsim: Gamze A.
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Buse Can’ın önerisiyle aldım harika bir serum, üç aylık kullanım istiyor o yüzden stok yapacağım. Ben dermarollerle kullanıyorum 💖
İsim: Asrın H.
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Malum olaylardan sonra "stokluyorum"yorumunu görünce es geçiyorum o ürünü. Ama bu ürünü stokluyorum :) Sanırım 6 aydır aktif bir şekilde kullanıyorum. Saç dökülmem durdu. Saç bakım rutinime eklediğim, arkadaşlarıma "alın mutlaka" dediğim, fiyatı düştüğü zaman stokladığım nadir ürünlerden.
İsim: Ferda D.
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Stok yapmayı düşünüyorum indirimden denemek için aldım hergün kullanıyorum cabuk bitecek gibi yağlanma yapmadı bende
İsim: N** K**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Ürünü 11 gündür aralıksız her gün kullanıyorum. Ciddi saç problemim var. Androgenetik alopesim var. Bir tutam saçım kaldı. 1 yıldır bu problemle uğraşıyorum. Saç dökülmesi kullandığımdan beri %40 oranında azaldı diyebilirim. Henüz saç çıkarma etkisini görmedim.ilerleyen zamanlarda yorumumu güncelleyeceğim. Bu arada ilk aldığım fyat 179 ken şu andaDevamını Oku
İsim: B** K**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: busecanbc tavsiyesiyle aldığım bir ürün daha, kesinlikle buse şaşırtmadı :)) sabahları düzenli olarak 2 aydır kullanıyorum, uzun bir süre de kullanacağım gibi. busenin tüm tavsiyelerini uyguladım ve bir şeyler bana çok iyi geldi. bu ürün de o iyi gelenler arasında. ürün güzel kargolanmış ve sağlam şekilde elime ulaştı. indirim zamanı stoklanacaklarDevamını Oku
İsim: A** Ç**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: flaş indirimde 170e aldım henüz sonuçları gözlemlemek için erken ve birçok ürünü bir arada kullanıyorum bebek saçlarımı çıkaran ürün bu olabilir. eğer memnun kalırsam stok yapacağım diğer tüm saç ürünlerinden daha uygun fiyatlı içeriği de güzel. busenin önerisiyle aldım
İsim: R** B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Şubat 2023

Yorum: Bir haftadır kullanmama rağmen bebek saçlarımda artış gözlemlemeye başladım. Ama düzenli kullanımda çok çabuk azalıyor stok yapsam daha iyi olabilirmiş, umarım yine indirime girer. Ayrıca hızlı ve korunaklı kargolanmıştı, teşekkürler.
İsim: M** D**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Busecanbc önerisi ile aldım 1. Şişem bitti gerçekten çok memnun kaldım saçım boyadan ve açıcıdan çok yıpranmıştı dökülüyordu ciddi bir azalma yaşandı dökülmede ama takviye olarak vitaminler ve kan ilacıda kullandım. 2. Şişemi 171 tl indirimdeyken sipariş verdim fiyatının böyle yükselmesi gerçekten üzücü lütfen daha fazla yükseltmeyin ya da sık sıkDevamını Oku
İsim: R** Ö**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Ürün yeni elime ulaştı. Bugün kullanmaya başladım. Durulama gerektirmediği için her akşam yatmadan önce kullanmayı düşünüyorum. 3 yarım tüp dökülme olan yerlere masaj yapmama yeterli olduğunu düşünüyorum. Kullandıkça değişiklik fark edersem stoklayacağım.
İsim: A** Ş** S**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Bir aydır rutinime ekledim ve çok memnunum saçımın orta kısmında seyreklik vardı şu an küçük küçük saçlar çıkıyor @busecan balım sayesinde🩵 tabi tek bu ürünü kullanmıyorum ama vazgeçilmez bi ürün artık benim için
İsim: D Y.
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: Ürünü öncesinde de kullandım trendyola gelmesi harika olmuş , saçlarım çok dökülüyordu ve uzamıyodu boyadan dolayı kırık ve kopmalar olmuştu, ürün sayesinde daha güçlü ve uzayan saçlarım olmaya başladı.
İsim: N** a**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Ürünü @busecanbc tavsiyesi ile aldım ve yüksek fiyatlı bir ürünün gerçek anlamda muadili hem dökülmem azaldı hem de kısa sürede düzenli kullanımla yeni bebek saçlarım çıktı indirimleri takip edip uygun fiyatta stoklayabilirsiniz
Tarih: 16 Haziran 2023

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Merak Edilenler

Soru: Uygulamadan sonra saç kurutma makinesiyle kurutmak mı gerekir yağlı görüntü olmaması için, yoksa kendi halinde kuruması mı beklenmeli
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç serumumuz saçta yağlanma ve ağırlaşma yapmadığı için her hangi bir müdahale yapmanıza gerek yoktur. Gün içerisinde saçınızda en az 6 saat kalacak şekilde kullanabilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Saç derisinemi uygulanır duştan sonra nemli saçamı veya kuru
Cevap: La Rachel-Paris Saç serumu kullanımı: -kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. -kuru saça uygulayınız. -dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. -damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız. -en az 6 saat saçınızı yıkamayınız. -en az 3 ay ara vermeden her gün kullanılması tavsiye edilir. Durulamadan üst üste kullanabilirsiniz. Saç bakım kompleksimiz ise duş almadan en az iki saat önce uygulayıp sonrasında durulamanız gerekmektedir. Serumu yatmadan önce uygulanması sizin açınızdan daha verimli olacaktır. Sonrasında saçınızda serum olsa dahi duş almadan 2 saat önce saç bakım maskesini uygulayabilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: ne kadar sıklıkla kullanmak gerekiyor
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. La Rachel-Paris Saç serumu kullanımı: -Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. -Kuru saça uygulayınız. -Dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. -Damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız. -Dermaroller ile uygulama yapılabilir . -En az 6 saat saçınızı yıkamayınız. -Saçınıza sürdükten sonra duş almanıza gerek yoktur , saçta ağırlaştırma ve yağlandırma yapmaz , -Gün içinde dökülme karşıtı tonik ile kullanabilirsiniz. -Duş almadan ertesi gün aynı rutine devam edebilirsiniz. -En az 3 ay ara vermeden her gün mümkünse sabah akşam kullanılması tavsiye edilir. -Duş rutininizi bozmadan üst üste kullanabilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: kullanımı nasıl
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Bu saç serumunu saç dökülmesini önlemek ve yeni saç oluşumunu desteklemek amacıyla kullanabilirsiniz. İşte kullanım talimatları: Saç Temizliği: Serumu uygulamadan önce saçlarınızı nazik bir şampuanla yıkayarak temizleyin. Bu, serumun saç derinize daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Uygulama: Saçınızın nemli olmasını sağlayın. Serumu saç diplerine ve dökülmenin yoğun olduğu bölgelere eşit bir şekilde uygulayın. Ürünü parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak saç derinize yedirin. Bu işlem, saç köklerinin uyarılmasına ve serumun emilimine yardımcı olur. Bekletme Süresi: Serumu saç derinize uyguladıktan sonra durulamanıza gerek yoktur. Serum saçta kalabilir ve gün boyunca etkisini gösterebilir. Kullanım Sıklığı: Günlük olarak kullanılabilir. İdeal sonuçlar için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulayabilirsiniz.Sevgiler.Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Reçeteli olarak minoxidil kullanıyorum kuru saçıma önce bu serummu sürmem lazım sonra mı sürmem lazım arada kaç saat geçmesi lazım
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç serumuz, Minoksidil ve Finasteridten farklı olarak sadece ve sadece saç dökülmesine karşı üretilen vitamin kompleksi özelliği taşımaktadır çünkü Minoksidil Hipertansiyon ilacı çalışmalarında; Finasterid ise prostat tedavisi için geliştirilirken tamamen tesadüfi bir şekilde saç üzerindeki olumlu etkilerinden dolayı saç tedavilerinde kullanılmaya başlanmış moleküllerdir. Dolayısıyla minoksidil ve finasterid moleküllerinin saç üzerindeki etkisi bir “yan etki” niteliğindedir. Saç serumumuz ise Apigenin, Oleanoic Asit ve Biotinil Tripeptid ten özel olarak üretilen üçlü bir vitamin kompleksidir ve bu üç bileşenin her biri saç ve saç kökünün farklı noktalarına etki etmektedir. Bu sebeple tek molekül içeriğindeki üç farklı etken madde ile üç farklı alanda güçlü bir etki elde edilmektedir. En güzel tarafı ise minoksidil ve finasteridin ciddin yan etkileri olmasına karşı saç serumumuzun hiç bir tane yan etkisi yoktur ve bırakıldığında geri dönüş yaşanmaz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba serumu kullanırken baya fazla kullandım bir sorun teşkil eder mi bir sefer için yani
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. İçeriğimiz tamamen doğal olup serumumuzun hiç bir yan etkisi yoktur. Herhangi bir problem oluşturmayacaktır. Kullanım bilgisindeki oranlara bundan sonra dikkat etmenizi öneririz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Sadece dökülme olan bölgeye mi kullanmak gerekiyor
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Dökğlen bölgelere uygulayıp sonrasında masaj yaparak tüm saçınıza yaymalısınız. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: Ürün vegan ve hayvan deneysiz mi acaba
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüzde yan etkisi olan hiç bir madde yoktur. Tamamen doğal ve patentli bileşenlerden oluşmaktadır. İnsan üzerinde dahi hiç bir olumsuz etkisi yoktur.Buna rağmen yapılan araştırmalarda hayvan dostlarımız kullanılmamıştır. Hassasiyetiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: selamlar erkek tipi saç dökülme şeklinde alnımın yanlarında biraz açılma var aktif dökülmem yok yeni saç çıkartması için o bölümde kullanacağım klinik testlerinizde kaç ayda yüzde kaç yeni saç oluşumu gözlendi veya saç çıkartıyormu ürününüz içindeki keratin biotin oranı nedir procapil ne işe yaramaktadır.
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz mevcut saçlarınızın dökülmesini önleyerek, saç köklerinizin durumuna göre yeni saç oluşumunu başlatarak kaybettiğiniz saçlarınızı yeniden kazanmanızı sağlayacaktır. Yapılan araştırmalarda ilk haftadan itibaren dökülme durmaya baslar ve 3 ay sonunda bebek saçlarınız gözükmeye başlayacaktır. Procapil: Saçı güçlendiren ve doğal olarak saç dökülmesini önleyen yeni bir atılım formülüdür. %3 Procapil ile birlikte androgenetik alopesi diye adlandırılan tüm saç dökülmelerinin %95’den sorumlu olan DHT (dihidrotestesteron)’nu bloke ederek saç dökülmesini durdurur. Yeni saç oluşumunu destekler.İçeriği tamamen doğal bilesenlerden oluşmaktadır. En önemli yanı ise hiç bir yan etkisi yoktur. Sevgiler . Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: merhaba ürünü duş sonrası kullanıypruz değilmi
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. La Rachel-Paris Saç serumu kullanımı: -kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. -kuru saça uygulayınız. -dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. - mümkünse hergün sabah akşam kullanım sağlayın -damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız. -en az 6 saat saçınızı yıkamayınız. -en az 3 ay ara vermeden her gün kullanılması tavsiye edilir. Durulamadan üst üste kullanabilirsiniz. Saç bakım kompleksimiz ise duş almadan en az iki saat önce uygulayıp sonrasında durulamanız gerekmektedir. Serumu yatmadan önce uygulanması sizin açınızdan daha verimli olacaktır. Sonrasında saçınızda serum olsa dahi duş almadan 2 saat önce saç bakım maskesini uygulayabilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: sadece akşamları kullansam fayda görür müyüm?
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Gece sürüp sabaha kadar saçınızda 6 saat kalması tavsiye ettiğimiz bir kullanım şeklidir. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: Ürünün kullanımı hakkında bilgi verir misiniz duş sonrası nemli saça mı yoksa her gün kuru saça mı
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Temiz saça uygulamanız gerekiyor. Hafif nemli olabilir ama saç dipleriniz kuru olmalı. En az 6 saat kalmalı.Duş rutininizi bozmadan Üst üste kullanabilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba. Ürün nasıl ve ne zaman kullanılır?
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. La Rachel-Paris Saç serumu kullanımı: -kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. -kuru saça uygulayınız. -dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. - mümkünse hergün sabah akşam kullanım sağlayın -damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız. -en az 6 saat saçınızı yıkamayınız. -en az 3 ay ara vermeden her gün kullanılması tavsiye edilir. Durulamadan üst üste kullanabilirsiniz. Saç bakım kompleksimiz ise duş almadan en az iki saat önce uygulayıp sonrasında durulamanız gerekmektedir. Serumu yatmadan önce uygulanması sizin açınızdan daha verimli olacaktır. Sonrasında saçınızda serum olsa dahi duş almadan 2 saat önce saç bakım maskesini uygulayabilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: merhabalar serumu kullandıktan sonra durulama ihtiyaci var mi
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. La Rachel-Paris Saç serumu kullanımı: -Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. -Kuru saça uygulayınız. -Dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. -Damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız. -Dermaroller ile uygulama yapılabilir . -En az 6 saat saçınızı yıkamayınız. -3//4 gün üst üste kullanıma uygundur - Durulama gerektirmez -Saçınıza sürdükten sonra duş almanıza gerek yoktur , saçta ağırlaştırma ve yağlandırma yapmaz , -Gün içinde dökülme karşıtı tonik ile kullanabilirsiniz. -Duş almadan ertesi gün aynı rutine devam edebilirsiniz. -En az 3 ay ara vermeden her gün mümkünse sabah akşam kullanılması tavsiye edilir. -Duş rutininizi bozmadan üst üste kullanabilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: Merhaba procopil nasıl bir madde minoxsidili gibi kullanmayı bırakınca dökülme yapıyor mu?
Cevap: Merhaba procapil saçı güçlendiren , ve saç dökülmesini önleyen tedavi edici bir madde . Tedavi edici özelliği sayesinde yeterli miktarda kullanıldıktan sonraki süreçte saçta bir dökülme oluşmaz . %3 procapil ile birlikte androgenetik alopesi diye adlandırılan tüm saç dökülmelerinin %95 den sorumlu olan DHT yi bloke ederek saç dökülmesini durdurur. Aynı zamanda Yeni saç oluşumu için destekleyici bir maddedir . Kesinlikle düzenli kullanımdan sonra saç dökülmesini engeller ve bırakıldığında saçlarda bir hasara yol açmaz .

Soru: Ürün kaç ml ?
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bir şişe 50 ml. Yogun saç dökülmeniz var ise günde iki defa kullanım ile 15 ile 20 gün arası kullanıma uygundur. Günde bir defa ile 1 ay kullanım sağlar. Sevgiler. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kullanımı bıraktıktan sonra procapil yüzünden çıkan saçlarda dökülme yaşanır mı
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç serumuz, Minoksidil ve Finasteridten farklı olarak sadece ve sadece saç dökülmesine karşı üretilen vitamin kompleksi özelliği taşımaktadır çünkü Minoksidil Hipertansiyon ilacı çalışmalarında; Finasterid ise prostat tedavisi için geliştirilirken tamamen tesadüfi bir şekilde saç üzerindeki olumlu etkilerinden dolayı saç tedavilerinde kullanılmaya başlanmış moleküllerdir. Dolayısıyla minoksidil ve finasterid moleküllerinin saç üzerindeki etkisi bir “yan etki” niteliğindedir. Saç serumumuz ise Apigenin, Oleanoic Asit ve Biotinil Tripeptid ten özel olarak üretilen üçlü bir vitamin kompleksidir ve bu üç bileşenin her biri saç ve saç kökünün farklı noktalarına etki etmektedir. Bu sebeple tek molekül içeriğindeki üç farklı etken madde ile üç farklı alanda güçlü bir etki elde edilmektedir. En güzel tarafı ise minoksidil ve finasteridin ciddin yan etkileri olmasına karşı saç serumumuzun hiç bir tane yan etkisi yoktur ve bırakıldığında geri dönüş yaşanmaz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba bu ürünü hergün mü kullanmaliyiz ne kadar süreyle ne zamana kadr
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç dökülme yoğunluğunuza göre en az günde 1 defa saçınızda en az 6 saat kalacak şekilde kullanmanız gerekmektedir. Serumumuzu duş rutininizi bozmadan ust üste kullanabilirsiniz. Serumun etkisini ilk iki hafta içinde görmeye başlayacaksınız ama kalıcı bir çözüm için 3 ay düzenli kullanmanız gerekmektedir. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: Merhabalar tavsiye üzerine ürünü keşfettim. Yoğun saç dökülmem mevcut. Kullanım şekli ve sıklığı hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç dökülme yoğunluğunuza göre en az günde 1 defa kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonrasında haftada üç uygulayabilirsiniz. La Rachel-Paris Saç serumu kullanımı: -kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. -kuru saça uygulayınız. -dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. -damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız. -en az 6 saat saçınızı yıkamayınız. -en az 3 ay ara vermeden her gün kullanılması tavsiye edilir.Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz

Soru: 3. aydan sonra kullanima ara vermeli miyiz? bir sure ara verip devam etmek mi gerekir yoksa surekli kullanmak mi?
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Serumumuz saç dökülmelerinizi sonlandırdı ise kullanmayı rutine dönüştürerek haftada iki şeklinde uygulayarak saç köklerinizin sağlığını korumak adına kullanmaya devam edebilirsiniz. Sevgiler. Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu Ürün Görselleri

Saç Dökülmesine Karşı Patentli Içeriğe Sahip Yeni Saç Oluşumunu Sağlayan Bilimsel Saç Serumu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü