Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Ela

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Alanlar Memnun Mu?
Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Güncel Satış Fiyatı 419.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Hakkında yaklaşık 2739 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Açıklama Ve Özellikler

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Ürününün Satıcısı, Radix Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 ürününü 419.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Ürün Hakkındaki Yorumlar
419.9 Tl ye satışta olan Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2739 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Arkadaşlar doğum sonrası oluk oluk dökülen saçlarımın yerine şuan yeni bebek saçlarım çıkıyor bu ürünü cok sevşyorum düzenli kullanın
İsim: Kamile G. G.
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Juvera & Radix - JUVECO

Yorum: 2.kutum cok memnunum indirime girdikce stoklayacagim yanında yolladiginiz hediyeler icin de teşekkür ederim tavsiye ederim
İsim: O** T**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: 2. Paketi aldım uzun süredir kullanıyorum ve bebek saçlarım çıktı
İsim: F** Y**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Kızlaaaaarrr hemen alın hemen birsürü bebek saçım çıktı evdeki herkesi bağımlı hale getirdim babamın kelinde bile saç çıkardı koşun ve alın
İsim: PELİN Ç.
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: bu üçüncü şişem olacak kızlar başta çok faydasını gördüm çok güzel durdurdu ama bir süre düğün telaşıyla ara verdim şimdi tekrar avuç avuç dökülüyor diye sipariş ettim. düzenli kullanıldığında faydasını gördüm ama artık bir dermatoloğa gitmenin vakti geldiğini düşünüyorum
İsim: B** T**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Bebek saçlarım çıktı düzenli kullanımda
İsim: S** Ç**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: aşırı iyi ürün. cildim çok hassas olmasına rağmen alerjik reaksiyon göstermedi. düzenli kullanıyorum dökülen saçlarım büyüdü alın aldırın derim indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: erkek tipi saç dökülmesi için almıştım memnunum bu tarz ürünleri dolabimda hep bulunduruyorum indirim dönemlerinde alabilirsiniz ben 3 al 2 öde kampanyasi dan almıştım.
İsim: k** ç**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Aşırı memnunum bebek saçlar çıkardı herkese tavsiye ediyorum.
İsim: Ç** K**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: bittikçe aliyorum gerçekten çok etkili düzenli kullanımda faydasını görüyorsunuz.🥰
İsim: h** e**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Uzun zamandır denemek istediğim bi üründü flaş indirimde aldım umarım memnun kalırım
İsim: A** P**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: koronadan dökülen saçlarımız için aldik ve gerçekten saçlarımızı gurlestirdigini düşündüğüm bir ürün teşekkürler bidaha alırız dermoroller le masaj yapıp sıkın daha faydasını görürsünüz
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Şimdiden dökülmem durdu bile cidden bu kadar etkili olacağını tahmin etmiyordum kullanalı 3 gün oldu daha avuç avuç dökülen saçlarım dökülmüyor benim için mucize gibi bir şey ama hemen bitecek gibi duruyor indirimdeyken stok yapılmalı
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Sürekli gördüğüm bi serumdu kupon gelince denemek istedim bi süre kullandıktan sonra yorumu güncellerim
İsim: E** E**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: Bu benim ikinci şişem ilkini covid geçirdiğimde çok dökülmüştü saçım eczacım vermişti şampuanı ile birlikte çok faydasını gördüm kesinlikle tavsiyemdir. Yanında bir sürü tester geldi çok teşekkür ederim.
İsim: Ş** G**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: 1 kutu öncesinde aldım ve şimdi 2 kutu sipariş ettim çok güzel gerçekten, kesinlikle bebek saçlarım çıktı
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Hayatımda gördüğüm en iyi saç bakım ürünü.kendimde kullanıyorum. Arkadaşıma tavsiye ettim doğumdan sonraki dökülmeleri için doktor prp önermişti ona rağmen çıkmayan yerlerlerinden saç çıktı çok memnunuz
İsim: z** y**
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: Cok memnun kaldım kucuk bebek saclarımım buyumesınde yardımcı oldu fakat yuz kısmına gelmemesıne dıkkat edın kapalı komedon gapıyor
İsim: B** K**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: aşırı ama aşırı beğendim çok iyi. 12 Şubat'ta elime ulaştı o günden beri aklıma her geldiğinde saçımı tarayıp sıkıyorum ve inanır mısınız duşa girme hevesim gitmişti özellikle son zamanlarda saçımı tarayasim gelmiyodu ama simdiiiiii bu ürün sayesinde dokulmem azaldı
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: ürünü kullanmadan yorum yapmak istemedim kulllanmaya başlayalı 1 ayı geçti biberiye suyuyla birlikte başlamıştım hangisindendir bilemiyorum ama deli gibi saç çıkardı tepeler ve şakaklara yeni bebek saçlarım geldi çok mutluyum uygun indirimde tekrar almayı düşünüyorum tavsiye ederim.
İsim: E** T**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Stok stok stok yapın kesinlikle ben o kadar memnunum ki duştan sonra sıkıuorım saç fışkırtıyor drmişlerdi denemeden inanmamıştım iyiki sanş vermişim annemede aldım çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: S** A**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: 2 haftadır kullanıyor olmama ragmen bebek saçlarım çıkmaya bsşladı stok yapılır
İsim: D** D**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: ürünü bir kere kullandım saçımın kenarların da kellik vardı bir kutuyu bitirdim dolmaya başladı gerçekten faydasını gördüm ikinci kutuyu sipariş verdim testerlar için de teşekkür ederim hayırlı işleriniz olsun ☺
İsim: M** g**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Emzirme döneminde dökülen saçlarımı kurtardı iki kullanımda dökülmem durdu gün aşırı kullanıyorum
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: Saçlarıma çok iyi geldi. Urban saç toniği ve minoxil ile kullanım oluşturdum. Bebek saçlarım çıktı. Önümde açıklık vardı yavaş yavaş kapanmaya başladı
İsim: A** Ç**
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: etkisini gördüm inanılmaz bir şey 😍 Hediyyeler içində ayrıca teşükkür ederim
İsim: B** C**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Bebek saçlarım uzadı
İsim: P** K**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Oğlum için alıyorum, faydası olduğunu gördük. Teşekkür ediyorum hediyeleriniz için. Lütfen kampanya yapın stok yapalım
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Saçlarımı çıkardı, uzattı, dökülmemi azalttı. Resmen mucize bir ürün.
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: Bir kutu bitirdim iki tane daha aldım çok güzel bir ürün kısa sürede yeni saçlar çıkarıyor
Tarih: 14 Ekim 2023

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Merak Edilenler Neler?

Soru: nasıl kullanmam gerekiyor duştan önce sıkıp ne kadar bekletip yikamam gerek
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Ürün temiz saça, başlangıçta 2 günde bir, 2 hafta sonra her gün, dökülme yaşayan bölgelere 3-4 puf uygulanır. Fazla kullanımı daha güçlü ve hızlı etki yapmaz.

Soru: Dökülen kaşlara uygulanırmı
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Saç haricinde kullanımı ile ilgili elimizde kesin bir veri bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: saçkiran tarzı dokulmede ise yararmi birde kullanmayı bırakınca tekrar dökuluyormu
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Kullandıktan sonra saçın eski haline dönmesi beklenmez fakat sonuç aldıktan sonra da haftada 1 gün de olsa kullanmaya devam edilmesini öneririz. Saçkıran için bir dermatoloğa gitmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar Duştan sonra ıslak saça uygulayabilir miyiz
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. İster nemli ister kuru saça kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba kolay gelsin . Ürününüzü kullanmaktayım fakat aklıma birşey takıldı . Diğer procapil içerikli spreyler günde 2 kez kullanın diyorlar fakat siz günde 1 defa diyorsunuz . Sebebi nedir ?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Uygun kullanım şekli bizim belirttiğimiz gibidir.

Soru: merhaba kolay gelsin yoğun saç dökülmesi yaşıyorum koparak elime geliyor saçlar bioxcin şampuan kullanıyorum duştan sonra bu spreyi sıkabilir miyim etkili olur mu
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Evet kullanabilirsiniz.

Soru: ürünün içine biberiye yağı da karıştırmamda bir sakınca var mıdır. kolay gelsin.
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Bir şey karıştırmanız gerek yok efendim. 17 farklı bitkisel yağdan elde ettiğimiz yeni ürünümüz saç bakım yağını tavsiye ederiz. O ürünün içeriğinde optimum oranda biberiye yağı da mevcuttur. 

Soru: merhaba urunu biraktiktan sonra minoksidil qibi cikan saclar dokuluyormu???
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Böyle bir durum oluşması beklenmez. Fakat ürünü bıraktıktan sonra da haftada bir gün de olsa devam etmenizi öneririz.

Soru: Kaç yaş uygun
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Ergenlik çağından itibaren kullanılabilir. Saygılarımızla.

Soru: Emziren anneler kullananilir mi ?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Efendim maalesef yönetmelikler gereği böyle bir soruya cevap veremiyoruz. Ürün içerik bilgilerini doktorunuza ileterek doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Ürünü illa akşam mı kullanmak gerekiyor, gündüz kullansak herhangi bir yan etkisi olur mu?
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Olmaz efendim fakat kullanılan bölgenin güneşe maruz kalmamasını öneririz.

Soru: dermaroller ile kullanılır mı
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Evet iğnesiz bir dermaroller ile kullanabilirsiniz.

Soru: procapil oranı kaç
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. %5'tir efendim.

Soru: ürünü kullandıktan sonra durulamam mı gerekiyor yoksa kalsın mı?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Durulamanıza gerek yoktur efendim.

Soru: Yan etkisi var mı? Bazı serumları kullanmayı bırakınca daha çok dökülüyor diyorlar da.
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Kullandıktan sonra saçın eski haline dönmesi beklenmez fakat sonuç aldıktan sonra da haftada 1 gün de olsa kullanmaya devam edilmesini öneririz. Saygılarımızla.

Soru: içeriğinde kimyasal var mı? doğallık oranı nedir?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Ürün içerik bilgilerini ürün sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba ürünü kullandıktan sonra ertesi gün yıkamadan üstüne tekrardan kullanabilşrmiyiz
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Evet kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: ürün kaç derecede muhafaza edilmeli?
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Oda sıcaklığında muhafa edilmelidir.

Soru: Saç dökülmem var bu yüzden mezoterapiye gidiyorum bu ürünü kullansam bi sorun olur mu iyi gelir mi çünkü halen saçım çok dökülüyor
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Kullanabilirsiniz efendim bir sorun olmaz. Saygılarımızla.

Soru: Erkeklerde kullanabilirmi
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkürler. Ürünümüzü hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Saygılarımızla.

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 Görsel Galerisi

Saç Dökülmesine Karşı Serum Sprey - Anti Hair Loss Lotion 60 Ml 8681877436226 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü