Saç Jölesi En Düşük Fiyat Nerede ?

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Saç Jölesi Alanlar Memnun Mu?
Saç Jölesi Şu Anki Satış Fiyatı 550.0 Tl'den Satılmaktadır.

Saç Jölesi Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Saç Jölesi Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Saç Jölesi Detaylı Bilgi

Saç Jölesi Ürününün Satıcısı, Pure Project Saç Jölesi ürününü 550.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Saç Jölesi Hakkında Yapılan Yorumlar
550.0 Tl ye satışta olan Saç Jölesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Eşim için aldım bayıldı! Doğal bir jöle bulduğuma çok sevindim
İsim: H** Y**
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Pure Project

Yorum: Yillardir jole markasini degistirmeyen esime bu jole degistirtti:) saclari kivircik, cok kolay sekil verebildi. Hem dogal bir urun, hem cok basarili. Kesinlikle tavsiye.
İsim: Z** b** Ş**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: Çok beğendim teşekkür ederim.Paketlemenizde çok özenliydi.
İsim: B** K** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Guzel paketleme ve hediyeler ıckn tesekkur ederim cok guzel bır yrun
İsim: A** S**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Süper ürün
İsim: Y** M**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Tavsiye üzerine aldım,çok memnun kalacağımdan eminim…🧡
İsim: Hafize A. A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Kasım 2023

Yorum: Ürünü beğendim sertleştirmiyor saçı.
İsim: N** K**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Ürün çok güzel ve doğal içerikli
İsim: S** C**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: kaliteli beğendim
İsim: Barış K.
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: İlk kez aldım, bir süredir sadece bu ürünü kullanıyorum. Kıvırcık saçlarda çok kullanışlı
İsim: D** K**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Saçım hafif dalgalı, duştan sonra sürdüğümde hoş bir dalga oluyor ancak hızlı bozuluyor, en azından benim saçımda öyle. Kokusu güzel, yapış yapış bir his olmuyor, içeriği temiz, bitince yine alırım.
İsim: S** Ç**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok guzel paketlenip gonderilmisti, dogal içeriği ve kalitesi sebebiyle oğluma tercih ettiğim harika jole ❤
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: simdilik memnunum
İsim: Z** Ç**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Memnunum. Tavsiye ederim
İsim: U** N**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Temiz içerik olduğu için aldım, henüz deneme fırsatım olmadı. Kullanınca güncelleyeceğim inşallah..
İsim: E** G**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: N** S**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Kalıcı değil kısa sürede etkisi geçiyor. Çocuklar için uygun diyebilirim.
İsim: M** B**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Ayşe köroğlunda görüp almıştım çok güzel bir ürün
İsim: G** K**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Ürünü yeni kullanmaya başladım. sadece şekil vermeye yarıyor. Saç da tuttuculuk falan yok
İsim: ahmet t.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Ben kendimde çok fark göremedim açıkçası.Bu kadar paraya değer mi bilmiyorum
İsim: Ayşe Ş.
Tarih: 27 Şubat 2024

Saç Jölesi Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba. Ürünün son kullanma tarihi şişenin neresinde yazmaktadir?
Cevap: Şişelerde üretim tarihi yazmaktadır. Lazerjet ile yazılmaktadır. Üretim tarihinden sonra 3 yıl süresi vardır. Açıldıktan sonra ise 12 ay. Saç jölemiz için şuanda stokta olan ürünlerimizin son kullanma tarihi Ocak 2027'dir. Çok sevgiler!

Soru: merhaba, cok kıvırcık saçlar için ürünün etkisi nasıldır acaba ?
Cevap: Merhaba! Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) Kıvırcık saçlarda buklelerinizi belirginleştirir ve sabitler. Elektriklenmeyi önler. Çok sevgiler.

Soru: Kaç ml acaba
Cevap: Merhaba, ürünümüzle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Saç Jölesi 200 ml ambalaj içinde satılmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba. Bebek saclarini sabitleyecek güçte midir acaba?
Cevap: Merhaba! Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) Evet, bebek saçları sabitlemek için kullanabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: Merhaba, 2.5 yaşındaki kıvırcık saçlı kızım için almak istiyorum. İçerik bakımından kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhaba! Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) Evet tabii ki kullanabilirsiniz, ürünümüz tamamen bitki bazlıdır. Çok sevgiler.

Soru: Merhaba, şimdi iki yeni ürün alıcam ancak kampanyadan da faydalanmak için mevcutta kullandıgım ‘ leave in conditioner’ urununuzu arıyorum bulamadım sayfada… artık üretmiyormusunuz? Tesekkurler
Cevap: Merhaba! Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) stoklarımız tükendi maalesef, birkaç haftaya yenilenecek. Yenilenince leave in conditionera özel bir kampanya yapacağız. Lütfen takipte kalk. Çok sevgiler.

Soru: İçerik listesini atabilir misiniz
Cevap: Merhabalar, tabii ki: Aqua, Maltodextrin/Vp Copolymer**, Propylene Glycol**, Hydroxyethyl Cellulose**, Citrus Aurantium Peel Oil, Olea Europaea Fruit Oil*, Potassium Sorbate**, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide. *sertifikalı organik içerikler **bitki bazlı içerikler

Soru: Saç jölesi ile saç spreyi arasında ki fark ne? Elektriklenmeyi önlenmesi ve şekil için almak istiyorum ama hangisini alacağımı bilemedim
Cevap: Merhaba! Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) Jöleyi ıslak saça da uygulayabilirsiniz. Spreyi şekillendirilmiş saçı sabitlemek için kullanabilirsiniz. Şekil vermek ve elektriklenmeyi önlemek için jöleyi önerebiliriz. Çok sevgiler.

Soru: Ürünlerinizde parfüm yer alıyor mu?
Cevap: Merhaba! Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) Hayır, bulunmamaktadır. Çok sevgiler.

Soru: kıvırcık-dalgalı saçları şekillendirme konusunda kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba! Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) Evet, dilerseniz ıslak saçınıza dilerseniz de kuru saçınıza uygulayıp dalgalarınızı belirginleştirebilir ve sabitleyebilirsiniz.

Soru: iyi günler ürünün son kullanma tarihini öğrenebilir miyim lütfen
Cevap: Merhabalar, haziran 2026’dır. Çok sevgiler.

Soru: Merhaba. Açıldıktan sonra son kullanma süresi var mı?
Cevap: Açıldıktan sonra 12 ay içerisinde kullanmanızı öneriyoruz. Çok sevgiler

Saç Jölesi Ürünün Detaylı Resimleri

Saç Jölesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü