Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Şu Anki Fiyat Aralığı 193.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Hakkında yaklaşık 3888 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Ürün Tanıtımı

Morfose Ultra Strong Saç Köpüğü 350 ml_x000D_
Ultra güçlü tutuşu ile saçlara hacim ve güç kazandırır. _x000D_
İçeriğindeki multivitamin complex, saçlarınızı yıpranmalara karşı korumaya yardımcı olur. _x000D_
Kalıntı bırakmaz ve ilk yıkamada saçtan kolayca arındırılır. _x000D_
Morfose Ultra Strong Saç Köpüğü Ne İşe Yarar?_x000D_
Saçlara hacim ve güç kazandıran özel formülü ile saçlarınızı şekillendirir. _x000D_
Ultra güçlü tutuşuyla saç şeklinizin gün boyu korunmasını sağlar. _x000D_
Profesyonel ve günlük kullanım için uygundur. _x000D_
Morfose Ultra Strong Saç Köpüğü En İyi Nasıl Uygulanır?_x000D_
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. _x000D_
Ters çevirin ve elinize bir miktar köpük sıkın. _x000D_
Kuru veya nemli saça eşit derecede dağıtarak uygulayın. _x000D_
Saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. _x000D_
_x000D_

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Ürününün Satıcısı, Morfose Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml ürününü 193.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
193.0 Tl ye satışta olan Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3888 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kıvırcık saçlıyım, yıllardır kullanıyorum. Fiyat performans ürünü, fiyatı düştükçe stokluyorum.
İsim: A** Ö**
Tarih: 25 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MORFOSE

Yorum: İndirimde buldukça stokluyorum, kıvırcık saçlarım için harika bir ürün
İsim: E** Ö**
Tarih: 08 Ocak 2023
Satıcı: Hermarkam Market

Yorum: Yaklaşık 3 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Kıvırcık saçlı olmadığım için hep kıvırcık olmak istemişimdir. Saclarim o kadar düz ki maşa bile tutmuyor. Ama bu köpükle tanıştıktan sonra resmen kurtarıcım oldu. Muhteşem bir ürün.
İsim: N** D**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: 1. Kutuyu bitirdim 2. Kutuyu sipariş verdim ürün berberlerdede kullanılan bir ürün saçı dalgalı ve şekil alınmıyorsa birebir on numara bir ürün
İsim: Yusuf Y.
Tarih: 13 Kasım 2022
Satıcı: UTA-FİX

Yorum: Aralik ayi gibi aldigim urunu keske stok yapsaydim . Kivircik sacli biri olarak urunden cok memnun kaldim.
İsim: D** T**
Tarih: 23 Ocak 2022
Satıcı: ÇiğdemParfümeri

Yorum: Gerçekten çok başarılı bi ürün kıvırcık saçlar için birebir. Ayrıca kargo da özenli ve güzeldi sağlam bi şekilde elime ulaştı tavsiye ederim.
İsim: T** Y**
Tarih: 02 Temmuz 2022
Satıcı: Grosshop

Yorum: Ürün çok iyi paketlenmişti. Ürünü kullandım çok iyi bir şekilde saçımı yaptı. Normalde saçım tiftik tiftikti ama ürünü kullandıktan sonra kavırcıklarım belli oldu almanızı önerim.
İsim: Zehra H.
Tarih: 21 Aralık 2021
Satıcı: SAYANLAR KOZMETİK VE TEMİZLİK

Yorum: @firuzetemell in tavsiyesiyle aldım haarika tutuyor saçları biraz sertlik oluyor ama yağlarla vs geçiyor favori saç ürünüm oldu ayrıca paketleme de harikaydı güvenle alabilirsiniz🥰
İsim: duygu k.
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: çoook beğendim saçlarım rahatlıyor ve gerçekten çok kullanışlı kaliteli hediye için teşekkür ederim sağolun
İsim: **** ****
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Daha önce kullandığım bi köpüktü gratis gibi kozmetik magzalında indirime girmesini bekliyordum ama 200 ml mi 80 TL ye anca düşmüş burda 350 ml 80 TL cok iyi. kıvırcık saclar icin uygun pahalı cok köpük denedim saçıma en iyi gelen şekil veren bu köpük oldu tavsiye ederim güzel.
İsim: R** E**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: sacimi kopukleyip at kuyruğu yapmayı cok seviyorum sımsıkı tutuyor harika bir ürün boyutu gayet büyük uzun süre kullanacağımı düşünüyorum🫶🏻💘
İsim: Y** D**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Arkadaşlar böyle güzel bir köpük yok instagramda firuz temel önerisiyle aldım ve saçlarım artık çok daha kıvırcık ve hacimli yanında bakım yağı kullanırsanız saçta asla sertleşme yapmıyor. İnstagramda şu kızı takip edin ve saçlarınız dalgalıysa nasıl kıvırcığa dönüyor seyredin @firuzetemell
İsim: R** T**
Tarih: 10 Kasım 2021
Satıcı: COSSOP

Yorum: kızıma aldım severek kullandığı bir ürün ve başarılı bir ürün ve bayada büyük
İsim: Y** N**
Tarih: 19 Şubat 2022
Satıcı: Z.K GROUP

Yorum: Köpüğe bayıldım. Saçlarımı kremledikten sonra kullanıyorum saha kalıcı ve kıvırcık yapıyor harika bir ürün
İsim: Öykü S. A.
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: tutuculuğu süper tekrar tekrar aldığım bir ürün kesinlikle almalısınız ayrıca çok iyi paketlenmişti satıcıdan da memnun kaldım 💖
İsim: M** E**
Tarih: 23 Ekim 2021

Yorum: bu ürünü çok beğeniyorum indirim oldukça stokluyorum
İsim: m** ö**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Kargo çok hızlıydı uzun zamandır kullanıyorum yarı düz yarı kıvırcık bir saça sahip biri olarak saçlarımı maşa yapmışım gibi oluyor gayet basarili bir ürün
İsim: m** t**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: indirimden aldım.cok memnunum
İsim: E** Y**
Tarih: 05 Şubat 2023
Satıcı: Sale Burada

Yorum: saç köpüğü denilince en iyisi olduğunu düsünuyorum
İsim: e** ç**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti bebek saçlarımı bile tutuyor
İsim: ş** ö**
Tarih: 05 Şubat 2023
Satıcı: lilamorkozmetik

Yorum: Kuaförüm bu ürünü kullanıyor bende. Kokusunu ve yapısını çok beğeniyorum. Saçlarımı güzelleştiriyor. Ürün güzel paketlenmiş bir şekilde çabuk geldi.
İsim: Hülya C.
Tarih: 17 Kasım 2022
Satıcı: TrendMor Kozmetik

Yorum: Firuze Temel' den görüp iki tane indirimde almıştım iyi bir ürün ..
İsim: F** ç**
Tarih: 27 Kasım 2021
Satıcı: DİZA KOZMETİK

Yorum: 2-3 kere kullandım. Saç yapısını bozmuyor çok katı tutmuyor kıvırcık saçlı biri olarak şans verebilrsiniz. Satıcı da çok iyi paketlemişti ve hızlı kargoya verildi o yüzden tam puan:))
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: Muhteşemmmm... stokladım 😉👍
İsim: Ç** k**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: Gerçekten fp ürünü, benim saçlarım normalde kabarık ve buklelerim hemen bozuluyor bunu kullandığımda 2 gün bile çok rahat kullanabildim tavsiye ediyorum tek kötü yanı kokusu yok garip bi gaz kokusu var tabii sürdükten sonra o kokuda geçiyor
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Hediye paketi ile bu şekilde geldi ben çok memnunum saçlarımı efsane hacimlendiriyor ve dalgalarını belirginleştiriyor satıcı güvenilir tekrar tekrar alırım.
İsim: I** B**
Tarih: 14 Kasım 2021
Satıcı: GOLD MAĞAZA

Yorum: Hep kullanıyorum stokladım
İsim: s** c** E**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Gayet güzel indirimde görünce hemen aldım kullanışlı 1-2 gün içinde geldi
İsim: T** İ**
Tarih: 26 Kasım 2021
Satıcı: Tahtatarakcom

Yorum: oğlum için almıştım çokta beğendi
İsim: Sibel K. O.
Tarih: 17 Ekim 2022
Satıcı: UTA-FİX

Yorum: Çok güzel kokuyor ve cidden çok kullanışlı kargo da sorunsuz ve çok hızlı geldi
İsim: Irmak B.
Tarih: 10 Nisan 2023

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba bu saç köpüğümü yoksa siyah olan mı daha güçlü acaba
Cevap: Merhabalar. Turuncu saç köpüğünün tutuculuğu daha yüksektir. İyi günler dileriz.

Soru: Ürününüzü aldım paketleme konusunda dikkat eder misiniz
Cevap: tabı efendım gereklı aksıyonları aldık

Soru: Merhaba ürünü alacağım ama daha önceki kargolarımda sıkıntı yaşadım paketlemeye özen gösterilmemişti. Patpata sarıp gönderim yapıyorsunuz değil mi?
Cevap: Merhaba efendim patpara kartofna sarıp göndermekteyiz

Soru: merhaba saç sekillendirmek için kullanabilir miyim saçımın şekli hemen bozuluyor
Cevap: Merhabalar. Tabi kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba turuncu şişeli köpüğünüzden almak istiyorum ama bilgi almak istedim öncesinde saçlarım düz ile dalgalı arasında tuhaf bir yapısı var ürünü kullandığımda daha dalgalı düzgün nir etki yapar mı? Birde saça sürüldüğünde çok sert durur mu? Ayrıca therapy köpüğünü denemek istiyorum yıllardır milkshake kullanıyorum ve aşırı mutluyum kıyaslama yapabilir misimiz benzer ürünler mi?
Cevap: Merhabalar. Morfose Milk Therapy Saç Köpüğünü tavsiye ederiz. Islak görünüm ya da belirgin bukleler, saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Mutlu Günler Dileriz.💫❣

Soru: merhabalar saçı kıvırcık yapıyor mu? dağıtmaya yardımcı oluyor değil mi
Cevap: Merhabalar. Evet saçınıza dağınık görüntü verebilirsiniz. İyi Günler Dileriz.

Soru: ne işe yariyor
Cevap: daha canlı ve sert yapar efendım sacınızı

Soru: tutuş gücü kaç?
Cevap: Merhabalar. Tutuş gücü belirtilmemektedir. Ancak en yüksek tutuşa sahip ürünümüz Ekstra Strong'dur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgiler✨🌷

Soru: merhaba bu tam olarak nasil birsey saci sertlestiren duz kalmasini saglayan spreyler gibi?
Cevap: Merhabalar. Morfose Ultra Strong Saç Köpüğü 350 ml Ultra güçlü tutuşu ile saçlara hacim ve güç kazandırır. İçeriğindeki multivitamin complex, saçlarınızı yıpranmalara karşı korumaya yardımcı olur. Kalıntı bırakmaz ve ilk yıkamada saçtan kolayca arındırılır. Morfose Ultra Strong Saç Köpüğü Ne İşe Yarar? Saçlara hacim ve güç kazandıran özel formülü ile saçlarınızı şekillendirir. Ultra güçlü tutuşuyla saç şeklinizin gün boyu korunmasını sağlar. Profesyonel ve günlük kullanım için uygundur. Morfose Ultra Strong Saç Köpüğü En İyi Nasıl Uygulanır? Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Ters çevirin ve elinize bir miktar köpük sıkın. Kuru veya nemli saça eşit derecede dağıtarak uygulayın. Saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba,saçlarım düz topuz vs yaparken kullanmak istiyorum,ürün çok sert yapıyor mu saçı? yolsa orta sert mi acaba? Tsk
Cevap: Merhaba. Efendim en sert köpük budur bilginiz olsun. Bir alt segmentini isterseniz siyah köpük de işinizi görebilir. İyi günler dileriz

Soru: hangi kargo?
Cevap: Ptt kargo?

Soru: dalgalı saç tipim var benim kullanimima uygun mudur
Cevap: Merhabalar evet uygundur

Soru: ürünün son kullanım tarihi nedir ? ve saçlarım düz ve yumuşak bu ürün ile kıvırcık yapabilirmiyim ?
Cevap: Merhaba; ürünün son kullanma tarihi 2027 yılıdır. Saçlarınıza yapacağınız form için bizim kesin bir bilgi vermemiz maalesef yanıltıcı olur. Fakat ürün altına gelen yorumlardan bir bilgiye ulaşma ihtimaliniz olabilir. Teşekkür ederiz.

Soru: Saçı ısıya karşı koruyor mu
Cevap: Hayır bu köpük saçın şeklini korumada yardımcı olur iyi alışverişler dilerim

Soru: Merhaba daha az sert ve daha doğal dalga istiyorum turuncu mu siyah mı karar veremedim hangisi daha güçlü hangisi daha doğal yapıyor
Cevap: Merhabalar. Doğal dalga istiyorsanız Siyah olan ürünümüzü tavsiye ederiz. Turuncu saç köpüğümüz güçlü tutuş sağlamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba sürdükten 1-2 saat sonra argan yağı kullanabilirmiyim
Cevap: Merhaha bilgimiz yok malesef

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: aras kargo ıle gonderım saglıyoruz.

Soru: kargo kaç tl
Cevap: merhaba bu tarz sorunlarınız için trendyol ile iletişime geçiniz.

Soru: Merhaba görseldeki ürün geliyor değil mi ?
Cevap: Evet görselde ki ürünün aynısı tarafınıza gönderiyoruz

Soru: hangi kargoyla çalılıyosunuz
Cevap: Trendyol expres gitmediği yerler ptt

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml Ürün Resimleri

Saç Köpüğü Ultra Sert Turuncu 350 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü