Saç Kremi - Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml - Normal-yağlı Saçlar - Vegann Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Nihal

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Tavsiye Eder Misiniz?
Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Şimdiki Fiyatı Ile 119.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Hakkında yaklaşık 725 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Ürün Özellikleri

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann ürününü 119.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Kullanıcı Geri Bildirimleri
119.0 Tl ye satışta olan Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
725 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Saç kremi kullanmak saçlar için faydalı bişey olduğuna inanıyorum saçlarımı yumuşacık yaptı pürüzsüz canlı parlak görünüm elde ettim kepeği önlemeside artı güzel beğendim ürünü almanızı öneririm
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ARTI MAĞAZA

Yorum: kesinlikle tavsiye ederim ilk defa alıyorum ama çok beğendim indirime girdikçe stok yapacağım
İsim: S** i**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: indirimdeyken hemen yedekledim saçlarım pamuk gibi yumuşak
İsim: s** B**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Saçlarım ıslakken güzelce masaj yaparak yediriyorum içeriği sayesinde saç derim nefes alıyo kepeklerden arındı her yıkamada kullanıyorum bereketli de bir ürün
Tarih: 11 Aralık 2023
Satıcı: MaruDerm

Yorum: saçımı ve saç derimi nemlendiriyor saçlarımin daha parlak daha dolgun görünmesini sağladı kepege karşı etkili saç maskesini çok beğendim saçlarımı yumuşak yapti
İsim: D** Y**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Saçlarıma aşırı iyi geliyor kepe karşı olması da çok çok iyi baya kepeğimi geçirdi
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: çok sert saçlarım vardı krem sayesinde saçlarım yumuşacık oldu Üstelik kepeğim de iyice azaldı

Yorum: saç kremi olarak aldım çok memnun kaldım saçlarım canlı ve parlak yumaşk oldular
İsim: İ** İ**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: ilk kez bu kadar dolu bir kutu görüyorum ve çok güzel kokuyor saçlarımı da yumuşacık yaptı
İsim: M** P**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Kepek oluşumunu engelliyor, saçlarımın daha kolay taranmasını sağlıyor. Şampuanı ve toniği ile birlikte kullanıyorum
İsim: D** K**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: saçım da hiç kepek kalmadı iyki almışim
İsim: z** y**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Çok başarılı saçlarıma çok iyi geldi. Kepek sorunum ortadan kalkmaya başladı
İsim: T** G**

Yorum: kepekli olan saçlar için üretilmiş güzel bir maske üstelik hemen kullanılır hem saç diplerini güçlendiriyor
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: saçlarıma canlılık verdi artık saçım daha canlı ve daha sağlıklı görünüyor çok güzel nemlendirdi
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: mükemmel duruyor. kullandığımda biraz yaktı ama etkisi çok güzel
İsim: E** Y**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: saçlarım bu saç kremi sayesinde tertemiz kepeksiz ve üstelik saçlarımı çok güzel besliyor iyiki almışım
İsim: d** i**

Yorum: saçlarımı yumuşacık yaptı ve Köpeğim de iyice azaldı çok beğendim
İsim: n** d**
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: Sampuanıyla birlikte kullandım.Çok beğendim.Düz saçlarım kolayca tarandı fönlü gibi durdu ve elektriklenmedi.
İsim: E** T**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: saçlarımı ve saç derisimi besledi nem dengesi çok iyi kepek sorunum kalmadı artık beğendim
İsim: F** Ö**

Yorum: saçlarım çok yıpranmıştı saçlarıma bakım yaptı besledi saçlarım daha sağlıklı görünmeye başladı
İsim: N** Y**

Yorum: Saçlarımı tararken dökülen kepeklerim yok artık saç derim yenilenmiş hava alıyo gibi hissediyorum bu kadar kısa sürede böyle bi etki beklemiyodum çok iyii
İsim: S** Y**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: İlk defa denicem indirimden uyguna geldi
İsim: G** T** b**

Yorum: saçımı yumuşacık yaptı çok beğenerek kullanıyorum kokusu da çok güzel
İsim: F** b**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: saçlarım pamuk gibi oldu resmen
İsim: b** f**

Yorum: eşimin kepek sorunu için maskesi ile birlikte aldım kesinlikle muhteşem bir ürün
İsim: B** k**

Yorum: Saçlarımda kepek çok oluyordu bu krem sayesinde kepek oluşumu durdu

Yorum: kızımın saçlarında yoğun bakıma ihtiyacı vardı gidikce artan kepekler icin aldım ürünu çok beğendim
İsim: E** Ş**

Yorum: Severek kullandığım bir ürün hem kepeğe karşı çok etkili fiyat performansi da oldukça çok güzel
İsim: Büşra E.

Yorum: kendim için aldım ama eşimin saçları aşırı kepekli olduğu için önce onda denedik çok beğendik ve tekrar sipariş vercez .
İsim: d** i**

Yorum: eşim de kullanıyor hatta onun sakalı kepeklenmisti bu saç kreminden kullandık kepekler yok oldu iyiki almişiz hem saç için hemde sakal için işimize yaradı resmen
İsim: E** İ**

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhabalar saç dipleri içinde kullanıma uygun mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saç derisine nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba saç kremi,saç boylarına sürülmez mi kepeğe nasıl etki edecek ürün
Cevap: Merhabalar kepek olusumunu onlemek icin sampuan ve tonigi oneriyoruz. Bu kepekli kuru saclarin kullanima uygun olarak tasarlanmis bir sac kremidir. Uctan koke besler

Soru: saç köklerine uygulanır mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim saç ve saç derisine masaj yaparak uygulayınız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Son kullanım tarihi nedir
Cevap: Merhabalar, 2025 yılına kadar kullanım süresi bulunmaktadır

Soru: Sedef olan kişiler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz ile ilgili kullanım detayı, yaş sınırı ve içerik ile ilgili detyalar ürün görsellerinde mevcuttur.

Soru: kepekli şaçlarım var bu ürün iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz ile ilgili kullanım detayı, yaş sınırı ve içerik ile ilgili detyalar ürün görsellerinde mevcuttur.

Soru: bu ürünle maskesinin arasındaki fark nedir acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. içerikleri tamamen farklıdır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: saç dökülmesine de iyi geliyor mu
Cevap: Merhabalar, düzenli kullanımda faydasını görürsünüz

Soru: merhaba saçta yağlandırma yapar mı
Cevap: Merhabalar, hayır efendim yağlanma yapmaz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kullanım sonrası durulama gerektiriyor mu

Soru: kaç yaş için geçerlidir
Cevap: Merhabalar, 13 yaş ve üzeri için uygundur

Soru: Saç dökülmesinede karşı bir etkisi varmı ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Düzenli kullanımda faydasını görürsünüz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: saç kremı dıye kullanabilir mi

Soru: Merhaba gün boyu durulanmasa bi zararı olur mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 5-10 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar, sarı serinizin hepsini almayı planliyorum. kepekli ve yağlı saçların kullanımına uygun mudur?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: İçinde alkol var mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün içeriği açıklama kısmında yer almaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Egzamayı iyileştirir mi
Cevap: Merhabalar, efendim dermatoloğunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann Fotoğraf Ve Görseller

Saç Kremi | Kepeğe Karşı Etkili Saç Kremi 300 ml | Normal/yağlı Saçlar | Vegann En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü