Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Alanlar Memnun Mu?
Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Güncel Fiyatı 186.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Hakkında yaklaşık 211 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Ürün Açıklaması

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Ürününün Satıcısı, WOU World of Unique Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi ürününü 186.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Kullanıcı Yorumları
186.0 Tl ye satışta olan Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
211 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Güçsüz saçlarım vardı tam aradığım ürün içindeki vitaminlerle kendine geldi saçlarım iyiki almışım.
İsim: H** e** Y**
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Wou.

Yorum: okdar pratik bir ürün ki saçlarıma istediğim sekli çok rahat verebiliyorum saçlarım çok güzel dolgun ve hacimli gözüküyor harika bir ürün yapmışlar
İsim: **** ****

Yorum: merak ediyordum bu ürünü saçlar kolay şekil alıyor
İsim: E** G**

Yorum: Saçım çok cansızdı bunub için sipariş vermiştim gayet memnun kaldım parlaklık kazandı. Fiyat performans başarılı
İsim: d** e**

Yorum: Saçlarımı çok güzel şekillendiriyor saçlarımı pas parlak yaptı yumuşacık bir saçlarım oldu artık çok beğendim kesinlikle her kadının saçlarına kullanılacağı bir ürün diyebilirim alın aldırrın net
İsim: G** T**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Aycan Varıştan gördüm hemen sipariş ettim kıvırcık saçlı olanlar için tam bir kurtarıcı ben duştan ciktiktan sonra saçım biraz nemliyken uyguluyorum asla kabarmyor çok güzel bir ürün
İsim: Ceylan C.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Merak edip aldığım ürün cansız saçlarıma çok iyi geldi.muhtesem Bi ürün
İsim: M** V** K**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Saçlarımı cok güzel şekillendirdi denemek için aldım bu kadar başarılı olacağını tahmin etmiyordum ayrıca saca verdiği ışıltı efso👌
İsim: ö** b**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Kullanımı çok pratik saçlarımı Işıl Işıl yapıyor içeriğini çok beğendim saçlarıma güzel bir görüntü ve hacim kazandırdı yanımdan ayırmıyorum
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: İlk kullanımda bile etkisine bayıldımm🫶🏻 ilk kez böyle bir ürün kullandım ve hayran kaldım. Saçlarım bebek gibi oldu
İsim: S** K**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Yazın saçımı asla açamayan biri olarak hayat kurtardı diyebilirim jilet gibi topuzlar yapabiliyorum 😍 gün boyu bozulmuyor
İsim: S** K**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Kendime aldım ama erkek arkadaşım bende görüp bendekini alınca tekrar sipariş verdim çkk güçlü etkisi var topuz yaparken özellikle kullanıyorum
İsim: b** t**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Kızımın saçları için aldım şekil verirken bebek saçlarını toplamakta zorlanıyordu şimdi çok rahat toplayabiliyor kalıcılığıda çok güzel
İsim: Y** Y**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Bu ürünü bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım kızım ve ben severek kullanıyoruz saçımızı istediğimiz gibi şekil veriyoruz ayrıca hacimli ve ışıltılı gösteriyor bayıldım
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Efsane bir ürün. Çok pratik . Dışarıya çıkmadan önce tarıyorum. Kesinlikle herkeste olması gerek. Ben Çok memnunum

Yorum: Son zamanlarda gördüğüm bir ürün çok merak ettim. Özellikle eşim için aldım gelir gelmez denedim çok beğendim. Eşimin saçları zor şekil alıyor saç telleri kalın ama tarağınla çok kolay şekil verdi çok beğendi içeriğinde harika teşekkür ederim 🙏
İsim: Y** C**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: çok kullanışlı bir ürün saçlarım yumuşacık oldu çok güzel besledi
İsim: S** ö**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Çok merak ettiğim bir üründü hep denemek istiyordum hem çok pratik hemde kolayca saçlarınıza istediğiniz şekli verebiliyorsunuz saçlarınız daha canlı gözüküyor çok güzel düşünülüp üretilmiş

Yorum: Bayıldımmmm harika bir ürün hemen denedim mükemmel sonuç aldım teşekkürler 🤩
İsim: gzdknpsari
Tarih: Fenomen
Beden: 14 Haziran 2024

Yorum: saçlarım resmen bu jel tarak ile canlandı kokusu harika saçlarıma resmen bir canlılık kattı saçlarım artık daha dolgun bir haftada etkisini gösteriyor
İsim: A** m**

Yorum: kizim icin aldim bakalim deneyelim
İsim: f** C**

Yorum: Çok pratik bir ürün.Cantamda taşıyabiliyor um.Tariyorum ışıl ışıl ve hacimli saçlarım oldu.Cok begendim
İsim: D** T**

Yorum: Hamilelik döneminde uzun ve bakımsız kolay şekil almayan saçlarım için tavsiye üzerine aldım. Çok memnun kaldım. Jel olması çok iyi. Boyutuda büyük epey gider
İsim: C** K**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Hiç bir şekle girmeyen saçlarıma artık şahane bir şekilde şekil verebiliyorum👌sevdim
İsim: E** Ş**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Saçlarıma güzel bir ışıltı verdi. İyice süzüp kullanmak gerekiyor. Çok beğendim
İsim: Beyza Ö.

Yorum: ürünü çok beğendim saçlarıma ışıltı kattı 💫✨
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Kullanımı çok pratik saçlarım ışıl ışıl ve bakımlı duruyor paketleme güzeldi
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Saclarim oldundan daha dolgun gorunuyor istedim gibide sekillendirebiliyorum saclarim isiltili gorunuyor hosuma gitti

Yorum: Çok güzel bir ürün saçlarım çok çabuk çok güzel şekil aldı. Işıl ışık oldu tavsiye ediyorum alınması gereken bir ürün
İsim: G** A**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Tam beklentimi karşıladı saçlarımı yıpratmadan rahatlıkla şekil verebiliyorum uzun süre şeklini koruyor
İsim: N** Ç**
Tarih: 14 Haziran 2024

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Merak Edilen Konular

Soru: İçerik nelerdir
Cevap: Merhabalar Efendim,Ürünümüz aloe vera etkili e vitamini içeriklidir.İyi günler dileriz.

Soru: ürünün detaylı içeriği nedir?
Cevap: Merhabalar Efendim,Ürünümüz aloe vera etkili e vitamini içeriklidir.İyi günler dileriz.

Soru: Silikon ve paraben içeriyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim hayır içermez.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba saça fön çektikten sonra wax kullanmamız gerekiyor mu?
Cevap: Merhabala, Efendim hayır bu ürünün amacı şekillendirici jel tarak olmasıdır. Ürünümüz wax formatındadır.İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar satmış olduğunuz ürün saç dökülmesine bir etkisi olurmu?
Cevap: Merhabalar Efendim,ürünümüz saç dökme etkisi yoktur İyi günler dileriz.

Soru: Fön çekmiş gibi düz yapar mı
Cevap: Merhabalar efendim,Ürünümüz şekillendirme ve düzşleştirme özelliğine sahiptir.İyi günler dileriz.

Soru: Saçta beyazlık bırakır mı kuruyunca yada sürüldüğünde
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz asla beyazlık bırakmaz videolarda göründüğü gibidir.İyi günler dileriz

Soru: merhaba saçımı topladigimda rüzgarda bebek saçlar çıkıyo kötü bi görüntü oluyo ... bebek saçları yapıştırmak için uygunmudur ve saçta yağlı gibi bi görüntü oluyo mu?
Cevap: Merhabalar,Efendim Evet Kullanıma Uygundur Saçta Parlaklık Işıltı Etkisi Bırakır.İyi Günler Dileriz.

Soru: Merhaba, icerigini paylasir misiniz?

Soru: jöle gibi donmuyo dmi
Cevap: Merhabalar Efendim, Ürünümüz jel tarak saç şekillendiricidir videoda göründüğü gibi sonuç elde edersiniz.İyi günler dileriz

Soru: günde kaç kez kullanabilirim
Cevap: Merhabalar efendim günde 1 kez kullanım yeterli olacaktır.İyi günler dileriz.

Soru: saca islakmi uygulamal gerekiyor
Cevap: Merhabalar Efendim,Kuru Saçta Kullanımı Saçta Daha İyi Hacim Ve Şekil Sağlar.İyi Günler Dileriz.

Soru: Ürün kullanıldıktan sonra saçta sertlik veya ağırlık hissi bırakıyor mu? Silikon ve paraben içerir mi?
Cevap: Merhablar efendim,Saçta bir ağırlık oluşturmaz e vitamin içerikli şekillendirici jel taraktır.İyi günler dileriz.

Soru: Son kullanma tarihi varmı
Cevap: Merhabalar, ürüne ait son kullanma tarihi; 10/03/2027'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Tarak hediyemi
Cevap: Merhabalar, ürün içerik olarak tarak ve jelden oluşmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: peki vsakal. içinde olurmu
Cevap: Merhabalar, ürün saçlarınıza şekil verir ve güçlü tutuş sağlar. Sert tutuşu göz önünde bulundurmanız ile kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yanında tarağı ile birlikte geliyor mu
Cevap: Merhabalar efendim,Evet ürünümüz jel taraktır tarağı içerisinde muhafaza edebilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: 4 yaşa uygun mu
Cevap: Merhabalar Efendim,Ürünümüzün içerisinde herhangi bir zararlı madde bulunmamaktadır.Kullanıma Uygundur.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba saçta yağlı bir his bırakır mı acaba?
Cevap: Merhabalar efendim,hayır şekillendirici jel taraktır süzme işleminş yapmanız yeterli olacaktır.İyi günler Dileriz

Soru: iyi günler ürün kuru saçlar için mi yoksa ıslak saçlarda da kullanılır mı
Cevap: Merhabalar, ürünü ıslak ve kuru saçlarda kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi Resim Galerisi

Saç Şekillendirici Jel Tarak 260 Ml Işıltılı Ve Dolgun Görünüm Ekstra Güçlü Ve Saç Bakım Etkisi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü